Opinie o Klimas Wkręt-Met w Częstochowa

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Klimas Wkręt-Met. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Klimas Wkręt-Met na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja etykiet, naklejek, przylg, zawieszek

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Klimas Wkręt-Met w Częstochowa

dino

konkurencja stara się jak może ,by urwać coś z rynku jednak to w-m i kelnerzy to wciąż najmocniejsi gracze, ze wskazaniem na koelnera(jeżeli chodzi o jakość)niestety. My ,stoimy w miejscu i obiektywnie mówiąc ,gdyby nie rozpoznawalność i przyzwyczajenie naszych klientów byłaby totalna klapa

qwerty

Gdyby można by dać poprzednikowi LIKE-a to bym mu dał za wypowiedź Prawda jest taka, że Wkręt-Met jest dalej nr 1 na rynku Polskim a już coraz częściej na rynkach europejskich.

pracus

Wyglada na to ze nie sprawdzaja sie i nowi i starzy hehe ;]

qwerty

I znowu szukają handlowców .... Czyżby nowi się nie sprawdzili???

Pracownik Produkcji

pełen profesjonalizm, miłą atmosfera, przyjemna pani ds. rekrutacji

logo firmy Młodszy operator maszyn CNC
Rzeszów
Smithstown Polska Sp. z o.o.
jol

cisza bo sami nowi pracują to nie wiedzą jak oceniac ;)

mido

cisza na foru.Czyżby sezon się zaczął?

bero

nie pracuje już dobry rok a firma widze się dalej rozwija tak jak rozwijała kiedyś czyli rozwija się inaczej, doświadczone osoby pracują na stanowiskach kierowniczych itd. dlatego tak się dzieje a nie inaczej. żenada,żenada

KK

Dobrze że jest taki podział terenu i jest na tyle mało pracy, że przynajmniej każdy z nas ma czas żeby jeździć w ciągu dnia na rozmowy o prace :)

hp

i to jak najszybciej bo patrząc na to co się dzieje w firmie potem możemy już nie mieć takiej okazji

ire.

siedzą na tym portalu sami pracownicy Ph wkręt met i wypisują bzdury bo nie maja co robic... kolego lol ogarnij się i zaloz swoja dzialanosc i pracuj sam na siebie a (usunięte przez administratora) na wkręt-met

...

Jak myślicie co może sie stać z firmą która wojuje ze swoimi własnymi pracownikami i narzuca swoją wole klientom...?

cis

a co starszych stażem już nie ma.? ze piszesz od kwietnia.?

niczek

cis - 2013-02-04 00:17:27 od wiosny znów polowa ludzi się zwolni ze starej paczki" starą paczke" masz na myśli ludzi zatrudnionych od kwietnia 2012 hehehe

cis

od wiosny znów polowa ludzi się zwolni ze starej paczki

axelus_maximus

Nie..nie Panowie..teraz to dopiero bedziecie MIĘDZYNARODOWY KONCERNEM ...znam to ..to samo przezylem w firmie Koelner SA. Zycze powodzenia.

też tam byłem

wszystkich ściągają do centrali z całym ekwipunkiem.Czyżby małe trzęsienie ziemi?Koniec świata heh....;0(

Mikołaj nie święty

To nie firma dla starych ludzi...

KOLEŚ

w 100% się zgadzam z przedmówcami. Jeszcze jakiś czas temu mogłem się szczycić tym, że pracuję w tak(usunięte przez administratora) firmie za dobre pieniądze. Niestety teraz tak nie jest :( Mam nadzieję, że ktoś to ogarnie na czas i n ie dopuści do tego by się to rozpadło. Później będzie ciężko to odbudować co stworzyliśmy wspólnie razem z innymi. Szkoda...

zmartwiony

Niestety, ale zgadzam się z każdym Twoim słowem....tak jest naprawdę.

pppp

sodomia i gomoria

Zostaw merytoryczną opinię o Klimas Wkręt-Met - Częstochowa

• Jak się pracuje w Klimas Wkręt-Met?

Zobacz opinie na temat firmy Klimas Wkręt-Met tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 37.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Klimas Wkręt-Met?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 17, z czego 2 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Klimas Wkręt-Met?

Kandydaci do pracy w Klimas Wkręt-Met napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Klimas Wkręt-Met