Opinie o ZWUG Intergaz w Tarnowskie Góry

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy ZWUG Intergaz. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w ZWUG Intergaz o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja instrumentów pomiarowo-kontrolnych i nawigacyjnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ZWUG Intergaz w Tarnowskie Góry

Puk

Popieram stwierdzenia że ten zakład to jest naprawdę durna instytucja nie mająca mieć miejsca !!!! w cywilizowanym świecie !!! Brak szacunku dla człowieka !!! Nie ważne czy pracujesz tam rok czy dwadzieścia lat ,każdego można wymienić czy się starasz czy nie Upychanie znajomków ,rodzinę bez doświadczenia kwalifikacja być i już Kierownik ...........naprawdę szkoda słów !!!!! .......naprawdę szkoda !!!!!!!!!!!!! Ludzie którzy mają coś tam w głowie już tam nie pracują Tylko właśnie takie opinie ludzi uległych bez perspektyw i potrafiących jedynie przekładnie klocka z miejsca A w miejsce B jest dla nich osiągnięciem swojego życiowego celu !!!!! Nie polecam !!!!!!

Tup

Pracowałem tam nie długo i sam się zwolniłem , nie warto nawet tam zaczynać, praca kompletnie nie rozwojowa,wręcz zatrzymująca w miejscu, kierownictwo fatalne,kompletnie nie szanujące załogi, haos i brak dobrej organizacji, jedyny plus to wypłaty na czas, chociaż pozostawiające bardzo wiele do życzenia. Szkoda czasu bo jest wiele firm które oferują znacznie znacznie więcej.

Wojciech
@Tup

Do pracy w firmie ZWUG Intergaz przyszedłeś jako osoba doświadczona, czy może zatrudniłeś się tam z myślą o tym, aby nabrać doświadczenia zawodowego? Zaciekawiło mnie również to, co napisałeś o wynagrodzeniach. Mimo że były one na czas, to w dalszej części wypowiedzi oceniasz, że pozostawiają one wiele do życzenia. Mógłbyś napisać, na jaką wysokość honorarium można liczyć?

Edyta

pracownica, może warto czasem zapytać o możliwość awansu skoro czujesz, że wykonujesz ciągle to samo? Jednak trochę mnie to dziwi co piszesz, w warunkach umowy miałaś pewnie zamieszczone informacje o wykonywanych obowiązkach jakimi będziesz się zajmowała?

pracownica

Intergaz jest O,K atmosfera dobra , wypłaty na czas nawet wcześniej , praca nie jest ciężka tylko czasem monotonna , majstrowie na zmianie wporządku , pracownicy o,k po za tą (usunięte przez administratora)co donosi na innych a nie pilnuje własnego nosa , wtrąca się innym do roboty ordynarne babsko i złośliwe

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie ZWUG Intergaz? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
biernik

No mają swoją stronę internetową @kuba, ale żadnej zakładki typu "kariera" tam nie widzę, na portalach jak ten zawsze dają ogłoszenia, ale praca spoko jest, można się sporo nauczyć dzięki wielu szkoleniom

KAPUŚ

LICZYDŁA TO BARDZO PRECYZYJNE URZĄDZENIE DZIĘKI KTÓREMU WIEMY JAKIE MAMY ZUŻYCIE GAZU.

Informacje na temat rabatów udzieli dział obsługi klienta - adres oraz nr telefonu jest na stronie internetowej - można ustalić to przed zakupem. To czy rabat będzie możliwy zależy jednak od ilości zakupionych produktów oraz od tego, czy będzie to zakup jednorazowy czy jednak będzie to współpraca dłuższa.

Mati

to teraz prosze bardzo o wypowiedz kogos kto jest w stanie mi powiedziec czy w ramach produktow zamawianych przez ich sklep internetowy mozna liczyc na jakies rabaty przy wiekszych zamowieniach. w ogole wyrazy szacunku ze taka firma ma swoj sklep internetowy. to chyba niecodziennosc na rynku a szkoda

Mizgx

Nie wie ktoś gdzie pojawiają się oferty pracy? Na dobrą sprawę na ich stronie jest tylko możliwość kontaktu przez formularz - zawsze jest to jakaś opcja. Pytam tylko czy jest sens walczyć o pracę w ZWUG. Mógłby ktoś powiedzieć jak obecnie wygląda sytuacja w firmie a przede wszystkim jakie pieniądze oferują?

podrzędny pracownik

Norma - jeśli uważasz, że nie idzie tego czytać to chyba problem leży po twojej stronie, a nie osób piszących, bo reszta forumowiczów nie ma z tym problemu. I dla twojej wiadomości, w porównaniu do wszystkich negatywnych opinii napisanych przez zrozpaczonych, zwolnionych pracowników pozytywy piszą obecni pracownicy, którzy dbają o interesy firmy.

Nowi pracownicy przyjmowani są w zależności od potrzeb (czyli dynamicznie do ilości pracy - zamówień jakie firma otrzymuje). W pierwszej kolejności są to osoby, które kiedyś już pracowały w firmie (jest to zrozumiałe ze względu na ich doświadczenie) i z reguły, to oni uzupełniają kadrę w razie potreby. Osoby z "zewnątrz" mają więc trudniej, ale nie znaczy to, że nie mają w ogóle szans. CV zawsze mozna dostarczyć, szczególnie gdy ktoś ma wiedzę i doświadczenie w zakresie automatyki i elektroniki.

podrzędny pracownik

Maciek - praca jest zmianowa tj 6-14, 14-22. Pracując na hali nie ma możliwości pracy zdalnej. A co do wątpliwości innych forumowiczów co do firmy to z czystym sercem mogę polecić pracę tutaj bo płaca jest uczciwa i nigdy nie było jakiegokolwiek spóźnienia z wypłatami.

kawa

Te wpisy od drugiej połowy to chyba góra zrobiła nie pracownicy z hali.

klarnet

Skończą się dotacje unijne na remonty sieci gazowych - skończy się (usunięte przez administratora) zagra capstrzyk

xyz

Intergaz ma spore sukcesy w gospodarce więc twierdzę, że to super firma.

Zax

Bo chyba takiej nie ma, może istnieje gdzies ranking jakis, ale tez trudno mu wierzyć, pytanie do pracowników, gdyby taka nagroda była, to dalibyście ZWUG Intergaz chociaz jedna statuetkę?

orion

Dobra, ale to nagrody za osiągnięcia na rynku, czy tam w branży, nagrody dla najlepszego pracodawcy to ja nie widze.

ian

W ogóle Intergaz chyba nie jest zła firma, są gepardami biznesu 2012, mają tez inne wyróżnienia.

honk

@kawior, a Ty skąd posiadasz takie informacje, pracujesz może w HR ZWUG Intergaz, czy to tylko Twoje przypuszczenia?

kawior

Zachęcają do aplikowania a potem cv leci na samo dno czeluści wraz z innymi cv. Nie wydaje mi się, żeby tu aż takie rotacje były.

Zostaw merytoryczną opinię o ZWUG Intergaz - Tarnowskie Góry

• Jak się pracuje w ZWUG Intergaz?

Zobacz opinie na temat firmy ZWUG Intergaz tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ZWUG Intergaz?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 0 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

ZWUG Intergaz
2.4/5 Na podstawie 109 ocen.

ZWUG Intergaz