Opinie o ZWUG Intergaz w Tarnowskie Góry

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy ZWUG Intergaz. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w ZWUG Intergaz o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja instrumentów pomiarowo-kontrolnych i nawigacyjnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ZWUG Intergaz w Tarnowskie Góry

Szukam nowe pracy i w swojej okolicy znalazłam taką firmę. Widziałam na ich stronie, że chwalą się tym, że działają ponad 30 lat. Czy wiecie, czy są tu osoby w firmie, które pracują po kilkanaście lat i systematycznie awansowali? Szukam miejsca, gdzie mogę się rozwijać, a tu tak jest? Może sa tu pracownicy, którzy sa od samego początku firmy? Wiecie coś?

Czy ZWUG Intergaz zatrudnia studentów?

Boski pracownik Intergazu Nowy wpis

Na litości boską, trzymaj się od tej firmy z daleka. Jeśli myślisz, że zarobisz więcej niż najniższa krajową to grubo się mylisz. Cyrk na kołkach, brud, smród i ubóstwo. Szefostwo bez wykształcenia i kszty szacunku. Zwalniają porządnych pracowników, mimo, że robią dużo ponad normę. Przechodząc obok toalety musisz iść na wstrzymanym oddechu. Zamiast spokojnie pracować musisz wypatrywać kulawego Piotrka, bo się o coś zaraz [ocenzurowane przez administratora] do Ciebie. Jedyne do czego przyłożył rękę w tym zakładzie to [ocenzurowane przez administratora] maszyn. W lato sauna, w zimę marzniesz. Najważniejsze, żeby platynkom było ciepło????. Przeszkolenie nikłe, chyba, że pod audyt. Przerwa 15 minut z zegarkiem w ręku - zabieg stosowany przez jednego z brygadzistów. Parking jak pole minowe, musisz omijać dziury. Jeżeli się już zdecydujesz, to nie popracujesz więcej niż 2 lata. Pozdrawiam.

H.Z.

Ta firma to jedno wielkie nieporozumienie. zachodzę w głowę w jaki sposób funkcjonuje tyle lat z tak pustym i ograniczonym szefostwem. Chyba jedynie dzięki pracownikom fizycznym, którzy pracują sumiennie za grosze i starają się aby ciągnąć tej bajzel. Przełożeni to buce bez wykształcenia i grama kultury. Wyrzucają dobrych pracownków, którzy starają się dobrze wykonywać pracę, ale tych (usunięte przez administratora) na stolkach, którzy nie nadają się do niczego i są tam tylko z powodu znajomości to nie szkoda pieniędzy... Zero organizacji, zero planow, tylko (usunięte przez administratora) aż ci garb wyrośnie. Odradzam calym sercem tą firemkę.

Alicja
@H.Z.

Długo tu pracowałeś? Czy szeregowy pracownik na tutaj jakaś szansę na awans? A jeśli nie to czy pensja z czasem wzrasta? Często zdarzają się zwolnienia sumiennych pracowników?

H.Z. Nowy wpis
@Alicja

Tak, długo. Wiele lat i załuję każdego dnia. Nie masz co liczyć na podwyżki, pensja stoi w miejscu, no może wzrośnie o 50 zł. A zwolnienia czasami sie zdarzają, najgorzej mają ci co im umowy się konczą to zostają z niczym bo nie są przedłużane.

Czy w ZWUG Intergaz jest skuteczna reakcja na zgłaszane przez pracowników problemy?

Jurko

Zdecydowanie Niee... Problem to oni sami robia...

(usunięte przez administratora)jest stosowany na porządku dziennym pracownik pracownikowi a najgorzej już stosują brygadziści wobec pracowników oni są kompletnie porąbani to co oni wyprawiają to się pod kryminał nadaje

Olga

A konkretnie to co wyprawiają? Rozwiniesz? Z czego wynika taka a nie inna atmosfera? Byly prowadzone jakieś rozmowy z pracownikami, że może warto coś zmienić?

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie ZWUG Intergaz? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.

Czy w ZWUG Intergaz zaszły jakieś zmiany od momentu pojawienia się ostatnich opinii?

Asia

Tak, jest jeszcze gorzej Człowiek to zwykły chłam, ma tylko (usunięte przez administratora) aby tym było dobrze

@Asia

No i za dużo się człowiek po takie opinii to nie dowie. Możesz jakoś zasadniej to ująć? Bo że negatywne podejście masz o widać ale przydałoby się jakiś konkret

Tak na gorsze planują zwolnić i zwalniają 50 osób. Później zatrudnią nowych na 2 bądź 3 lata i wypad. Ten proceder jest praktykowany od kilkunastu lat ...

xxx

I nie patrzą na ludzi kompletnie. Człowieka traktują jak maszynę, nie jak człowieka. Żenada!!

Nie polecam

Tu niema żadnych zasad w tym prywatnym obozie prac. Jeśli chcesz pracować około 2 lata bo dłużej itak nie będziesz jeśli nie masz znajomości. Pieniądze żadne (usunięte przez administratora) jak mogą. Nie warto się starać gdy nie masz kogoś znajomego to itak wylecisz. Procedens powtarzający się od kilkunastu lat wygląda tak jest grupa ludzi która pracuje 20 bądź 30 lat oni zostają. Na okres maks 3 lat zatrudniają "pomoc" donich nowe osoby. Prawie żadna z nowych osób niemających znajomości nie dostaje umowy na stałe. Jeśli potrzebujesz roboty na krótko to tylko tak. Proponuję apsolutnie się nie starać bo nikt tego w żaden sposób nie doceni....

xxx
@Nie polecam

Sama prawda. Potrzebują ludzi to zatrudnia byle kogo, a przychodzi co do czego to nie przedłużają umów osobą, które wyrabiają normy albo ponad, a dwie lewe ręce zostają, ponieważ ich umowa jeszcze trwa.

Franek

W życiu w tak porąbanej firmie nie pracowałem. Kierownictwo bez szkoły i jakiegokolwiek obycia, bucowate to i mało rozgarnięte.Cisną swoją rodzinkę i znajomych w lepsze stanowiska, a nie znają się kompletnie na niczym. Tam nie jest ważne wykształcenie czy doświadczenie. Obiboki mają się najlepiej. Sprzątaczki to dopiero nieroby, chowają się po szatniach i udają, że pracują a tak naprawdę dostają wynagrodzenie za popijanie kawki i za roznoszenie plotek. Jest jeszcze kilka takich kwiatków, i jest to bardzo niesprawiedliwe wobec ludzi, którzy naprawdę tam tyrają i się starają. Firma dno.

@Franek

A Pan to kwiatkiem, z którego stanowiska był, że takie widoki od boku można było zaobserwować? Ciekawa jestem te sugestii obsadzania stanowisk w sposób rodzinny, o których tu mowa? I ten brak wykształcenia to w jakim kontekście, że niby bez szkoły, jaką ma Pan na myśli?

Bibi
@Franek

Ciekawe jaką ty skończyłeś szkołę że pracowałeś na danym stanowisku

@Franek

I znowu Zygmunt pokazał ile dla niego znaczy pracownik! A Pipo tak samo. Ważne że synalek Jacek ma się dobrze i jego rodzina. Przypomina mi to jednego polityka (usunięte przez administratora) nazywa się Mateusz i chce żeby zwykły obywatel pracował za (usunięte przez administratora) Za grosz człowieczeństwa!

Jurko

Przy przyjeciu obiecywane zlote gory .. Premie... Po roku podwyzki.... Pracowalem tam 2 lata jedna powyzka co kazdy dostal .. Premie to miales premie jak poszles na nad godziny a tak zeby cos od siebie dali zapomnii moze pracownicy ktory maja staz 20lat I dobrze zyja z brygadzista to moze cos dostaja a tak to szkoda czasu... Niby 200zl wiecej od sredniej krajowej.. To rob to za taka kase szkoda nerwow tak jak nizej koledzy pisza

@Jurko

No jeszcze przy tej inflacji to z tym 200 zł to by się było niestety w plecy tak szczerze. :/ To w którym roku ta firma powstała, że są tu ludzie z 20 letnim stażem?

Miglanc
@Jolanta

Firma ma ponad 30 lat, więc są pracownicy, którzy już pracują u nas ponad 20 lat.

Miglanc
@Jurko

Przez ostatnie 1,5 roku pracownicy na produkcji pracowali nie po 8 godzin dziennie tylko po 7,5 godziny, oczywiście bez obniżenia pensji. Czy to nie jest dodatkowy profit? Ale o tych dobrych aspektach pracy nie wolno wspominać.... Przepraszam...

Urszula
@Miglanc

Skoro są takie plusy to może wymienisz jeszcze jakieś inne?

Jakie warunki trzeba spełnić, by zostać członkiem zespołu ZWUG Intergaz?

Twd

Nie ma wygórowanych wymagań, zacznij od dostarczenia CV. Wszystkiego nauczysz się na miejscu :)

Exinter

Pracowałem niegdyś w ig. Praca jak praca, ale jakieś śmieszne normy do wyrobienia przy tak istotnych z punktu widzenia bezpieczeństwa produktach to średnio dobry pomysł. Mimo wszystko z pracy, a raczej z wypłaty byłem wtenczas zadowolony. Niestety padłem ofiarą złego zarządzania zasobami ludzkimi: nie było zbytu dla produktów, a zakład przyjął na wakacje pracowników młodocianych, przez co zrobili jeszcze większą nadprodukcję. Stąd już tylko krok do szukania oszczędności i zwalniania pracowników z krótkim stażem pracy (chociaż tutaj akurat objawiła się "rodzinna" atmosfera w firmie, bo mimo, że moim stanowisku była jeszcze osoba kilka miesięcy później niż ja, to że względu na powiązania rodzinne z osobą z biura to ona została w firmie, a mnie wręczono wypowiedzenie). Inna sprawą są warunki na hali - latem można by usmażyć jajko, zimą ogrzewanie nawet nie było złe.

Kasia zawse sie zgadza na czas

,,Super partia ..." Można sobie nawalać, jak mały robocik, a gdy jest ciężko, można sobie zajść, i odejść na zwolnuenie lekarskie, aż do pozytywnego rozwiązania tego tematu. Takim oto sposobem można pracować w firmie 20 lat, pracując tylko 5 :-) No a potem robią zabawy dla dzieci, itp. itd. Jak ktos chce pracowac w normalnym tempie, to nie w tej firmie, to nie firma dla leniów !!! To firma dla aktywnych pracowitych ludzi, wyrabiajacych minimum 200% normy(dola granica), za wyplate jak za jeden etat, no i są takie ładne zabawy dla dzieci. Ta firma to raj dla kazdej ,,madki polki", czyli pomadki. Mozna miec kupę dzieci, ale i jednoczesnie innych w ... . Polecam, kierownictwo potrafi skupic sie na pracy, nie dezorientując się, patrząc tylko na siebie. Innym to przeszkadza, ale co z tego !! Wiecej zrobimy, dluzej porobimy, a inni ? Co nas to. Jestes facetem, i masz podejscie komunistyczne, to praca w sam raz dla Ciebie, aplikuj swoje CV jak kierownik odzywki, czyli regularnie co chwile, moze Ci się uda, to popracujemy razem.

Zdzich
@Kasia zawse sie zgadza na czas

Zgadza się. Kierownictwo ma się za nie wiadomo kogo a to zwykle (usunięte przez administratora) niewykształcone bez grama znajomości chociażby języka. To jest śmieszne, żeby kierownik nie miał żadnego wykształcenia, zwykli prości ludzie co widać od razu mając do czynienia z tymi bufonami. Wszyscy po znajomości ustawieni na stołkach a zero wykwalifiowania i wiedzy. Tam każdy na wyższym stanowisku jest irzez pomyłkę i tylko wyłącznie przez znajomości bo intelektu za grosz. Tylko dzięki zwyklym pracownikom ta pseudo firma jeszcze funkcjonuje, którzy są dużo bystrzejsi niż Ci wszyscy "wyzsi"... wypłaty marne jak na taką harówkę, a wymagania z kosmosu. Szkoda czasu na tą firemke, nie dziwie Sie że ludzie uciekają a Ci co zostali, to widocznie brak ambicji, albo sprane mózgi. Mam nadzieję, że cis się zmieni i jak przyjdzie nowy prezes to wszystkich tych nierobów na stanowisku wywali na zbity .... i da ludzi wykształconych i coś sobą reprezentujących... :)))

Jakie jest podejście kierownictwa do pracowników w ZWUG Intergaz?

Twd

Bardzo pozytywne. Każdy ma szanse i kredyt zaufania. Z każdym można się dogadać, trzeba tylko wykazać chęć porozumienia. Pracownicy są indywidualnie oceniani. Różni są ludzi, ci którzy tego zaufania nadużyją odchodzą w neutralnych stosunkach.

gosc

żaden normalny pracownik nie pisze, kto ma czas na takie pierdoly

@gosc

Czas na napisanie prawdy o tym zakładzie zawsze się znajdzie

Dla tej firmy szkoda czasu, zdrowia i nerwów. Niby sp. z o.o. a tak naprawdę to firma Zigi. Już chyba cało rodzina ustawił i poobsadzał na stanowiskach. Jeżeli chodzi o kierwnicto i osoby decyzyjne to porażka totalna , niekompetentni ludzie, niemili, mają człowieka za nic !

@Andrzej

Oj tam oj tam, dobrze wiesz Andrzeju, że sami mieliśmy łatwiej przy zatrudnieniu, bądźmy szczerzy i sprawiedliwi.

@Twd

No mieliście,bo jesteście z rodziny i po znajomości:):):),wtedy nie potrzeba kompetencji.

@Andrzej

Już się nie zgrywaj, wiesz o co mi chodzi :)

Henio
@Andrzej

Dokładnie. Niewykształceni, siedzą na kierowniczym stołku tylko dzięki znajomościom bo nic totalnie sobą nie reprezentują. Żałosne.

fizol
@Andrzej

załóż swoją firmę zarządzaj profesjonalnie bo rozumiem że jesteś świetnie wykształcony i płac ludziom tyle ile sam bys chciał zarabiać.

Megi

Atmosfera spoko, kasa zawsze na czas. Na dzien dziecka i Mikolaja zawsse jakas imprezka dla dzieci i paczki. Robota nie jest super łatwa ale trzeba robić jak wszędzie. Z kazdy mozna sie dogadać. Pracuje już pare lat...co nie którzy chcieliby mieć wieczną labe przy maszynie i widac to jak sie obijają...byle minimum normy zrobić. Praca przynajmniej pewna. Firma nawet w dobiw kryzysu robiła tak by kasa była...nie zostawiła bez wypłat. A co do zwolnień i hejtu .. pamietajmy KIJ ma zawsze dwa końce.... nie ma tak, że wina tylko po jednej stronie :-) Pozdrawiam

@Megi

To prawda, pieniądze zawsze na czas, dodatkowo co roku organizowane są Mikołajki oraz paczki ze smakołykami na dzień dziecka. Jest czas na pracę oraz na obijanie. Niestety mam skłonności do tej drugiej opcji :)

Rick
@Megi

Jakich zwolnień?,przecież ludzie sami się zwalniają,a zwolnili dwóch i wszyscy wiemy za co, swoją drogą, ciekawe,że najlepsi ludzie sami się pozwalniali....daje do myślenia.

Tom
@Rick

Na szczęście, jak to się mówi, nie ma ludzi niezastąpionych ;) Poszli, jakoś świat się nie zawalił. Wszędzie tak było jest i będzie. Nie podoba się to zmienić robotę i isc tam gdzie będzie Ci lepiej a (usunięte przez administratora) farmazony na lewo i prawo. Prosty sposób na życie.

Rick
@Tom

Dokładnie,Ci bardziej inteligentni i rozgarnięci tak zrobili,bo widzieli w jakim dziadostwie tkwią,tyle, że takie odejścia najlepszych ludzi świadczą opinię dla podmiotu z którego odchodzą a, informacja idzie w świat,i już są tego efekty, zakład intergaz ma bardzo złą opinię w branży,a to będzie rzutować na przyszłość,ale jaki pan taki kram

Ziutka

Nikomu nie polecam roboty w tym pseudo zakładzie. Zwyczaje jak za komuny, niewykwalifikowani przełożeni zatrudnieni po znajomości. Wieczny problem z urlopami. Marna wypłata a wymagania jak dla maszyn. Każdy ofc inna stawka bo przecież są "równi i równiejsi", stare lizodupy dostają premie o czym nowi mogą jedynie pomarzyć. Paczki na święta żałosne a o imprezach nie słyszano już ho hooo.

Darek

A macie zapowiedziane jakieś imprezy pracownicze ?

@Darek

Imprezę to ja mam dziennie w pracy :))) Mało robić dużo gadać to moja domena która się sprawdza. Mało robię a wypłata jest :)))

@Twd

Dużo robić, mało gadać,tak miało być i jest,a wypłata jest,ale bardzo marna, taka jest polityka tego reliktu komuny.

Aga

Megi dawno się tak nie uśmiałam czytając takie bzdury:):):) tam jest zupełnie odwrotnie niż piszesz, to jest dramat, a paczki i imprezka na której jest drętwo jak mało gdzie to żaden plus, Ty chyba nie masz pojęcia jakie premie, imprezki i prezenty dają normalne firmy dla których pracownik jest najważniejszy,jeśli ktoś Ci to kazał napisać to mi Cię żal, jeśli napisałaś to od siebie to żal mi Cię tym bardziej, bo widocznie Twoja świadomość została przez te kilka lat bardzo ograniczona do nie rozwojowego zakładu i prostej pracy, może warto się zwolnić jak ludzie którzy to zrozumieli i się zwolnili, słyszałam, że mają się bardzo dobrze, warto iść do przodu;)Pozdrawiam.

Megi
@Aga

Dretwe imprezy?? Co niektórzy siedzą za stołami jak z drewna zamiast wziąść dzieciaki i pobawić się wspolnie. Gdyby tam piwo za darmo lali to najlepsza impreza by była! Trzeba było nie brać paczki jak tak źle, że dają. Moim dzieciom zawsze się podoba na Mikołaju ale ile ludzi tyle opini będzie. A dla twojej wiadomości potrafię samodzielnie myśleć i nikt nic mi nie każe...i mam prawo do własnej opini... Ale nadmierne hejtowanie ostatnio w modzie więc trzeba być trendy. Pozdrawiam

Gdyba stara załoga (powyżej 15 lat zatrudnienia) teraz zrobiła L4 to mogą zamykać a Pipo i Janek by sie zesrali. Ziga widzi koniec ale on też już nie długo musi bo familia ustawiona tylko Marek jeszcze dobuduje do końca ;)

Firmy coraz częściej dostrzegają pozytywny wpływ dobrej atmosfery na efektywność pracowników. Czy podobnie jest w ZWUG Intergaz?

As

Nie jest.Intergaz ludzi traktuje jak tanią siłę roboczą, ale karma zawsze wraca;)

Ha ha ha,. Przepraszam, ale aż się uśmiałam widząc te pytanie. Niestety tam jest zupełnie na odwrót. Koszmarna atmosfera,człowiek jest stłamszony przez szefostwo, które wiecznie jest niezadowolone i okazuje to w bardzo nieciekawy sposób. Nigdy się tak nie czułam zle w żadnej innej pracy.

Twd

W firmie panuje bardzo dobra atmosfera, jest wesoło, niekiedy zabawnie, wszyscy z wszystkimi miło się witają każdego dnia. Wiadomo że w każdym społeczeństwie znajdą się wyjątki, ale w naszym przypadku wyjątki są potwierdzeniem reguły.

@Twd

Znowu ktoś się podszywa,tam miło to się wita tylko pan p z panem z,wita z uniżeniem:)atmosfera dramat, kapusie i obłuda, taka jest prawda i wszyscy to wiedzą.

@As

W której firmie masz co roku podwyżki inflacyjne jak ma to miejsce w Intergazie?

as
@Twd

Podwyżki 50zł co dwa lata, brawo,jest sie czym chwalić:)

henio
@Twd

Chyba coś ci się pomyliło i piszesz o zupełnie innej firmie? :)

Zostaw merytoryczną opinię o ZWUG Intergaz - Tarnowskie Góry

• Jak się pracuje w ZWUG Intergaz?

Zobacz opinie na temat firmy ZWUG Intergaz tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ZWUG Intergaz?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 0 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

ZWUG Intergaz
2.4/5 Na podstawie 109 ocen.

ZWUG Intergaz