Opinie o ZWUG Intergaz w Tarnowskie Góry

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy ZWUG Intergaz. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w ZWUG Intergaz o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja instrumentów pomiarowo-kontrolnych i nawigacyjnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ZWUG Intergaz w Tarnowskie Góry

Kate

Jak może być dobrze w firmie, w której "rządzą" tacy ludzie, bez jakiegokolwiek wykształcenia, bez ogłady i kultury? Tam każdy dobrał się do stołka dzięki znajomościom, co w tych czasach nie powinno mieć miejsca, teraz nadal pracowaliby jako szarzy pracownicy bez możliwości awansu. Śmiech na sali :). Tylko i wyłącznie dzięki pracownikom się to kręci, którzy pracują jak woły za marne pieniądze. Uciekłam po 3 miesiącach, bo nie dało się wytrzymać tej atmosfery, ciągłego gonienia. Radzę uciekać jak najszybciej ;).

Xxxx

Mam pytanie do Pana Pr, który każe nosić ludziom maseczki przez 8h, a sam chodzi bez śmiejąc się ludziom w twarz. Czy jeżeli będziemy mieli problemy z płucami, i inne niedogodności z tym związane, to czy zapewni nam Pan pomoc lekarską i opłaci wszystkie możliwe zabiegi? Nie sądzę. Skoro szanowny Pan każe Nam nosić maski pod rygorem wyrzucenia z pracy, to może zapewniłby nam maseczki, które powinno się wymieniać co godzinę?

Z całego serca nie polecam tej pseudo firmy. Pracowałam tam jakiś czas i możecie wierzyć, lub nie, ale nigdy nie miałam do czynienia z takim bajzlem w firmie i nieposzanowaniem pracownika. (usunięte przez administratora) na kółkach ,sami chyba nie wiedzą o co tam chodzi, wieczne zmiany planów. Szefostwo wiecznie niezadowolone,skrzywione, mimo, że ludzie starają się z całych sił sprostać tym chorym wymaganiom. Czy ciężko zrozumieć, że tam pracują ludzie a nie roboty, i to jeszcze za śmieszne pieniądze taka harówka. Czy zrobisz normę, czy ponad to i tak zle bo musisz (usunięte przez administratora). aż padniesz. Majstrowa wiecznie z muchami w nosie, wyżywająca się na pracownikach. Atmosfera straszna, gorzej niż w (usunięte przez administratora), dlatego lepiej uciekać póki czas. Większość pracowników to rodzinka, lub dobrzy znajomi, który dostają te lepsze posadki. Obłuda :)).

Puko

Brawo Intergaz !!!! Jak można nazwać zakład w którym ludzie z doświadczeniem i stażem przekraczającym dwadzieścia lat sami się zwalniają !!! To dla tych młodych którzy szukają info na temat tego zakładu !!! Takie tam są możliwości awansu !!! Można spróbować dostać się do rodziny tych na górze to wtedy jak najbardziej !!!

@Puko

Oj tam oj tam. Nie pierwsi, nie ostatni. Takie życie. Ja też się zwalniam już kilka lat ale gdzie pójdę w tym wieku? :(

Aleksander
@Twd

Rozumiem, że jesteś długoletnim pracownikiem, więc znasz dobrze warunki zatrudnienia w firmie. Jeżeli nie ma możliwości awansu, to czy jest szansa na rozwój poprzez szkolenia branżowe, które pozwalają zdobywać nowe uprawnienia i podnosić kwalifikacje zawodowe?

Twd

Twd to ja,i widać, że ktoś z biura dostał polecenie monitorowania forum:):):) chyba wszyscy wiedzą kto....:)abc nie podszywaj się pod abc:):):):):) widać kogo tam ostatnio zatrudnili po znajomości...:):):):)

Q
@Twd

Ci których kiedyś zwolnili i ci którzy sami się pozwalniali mają się bardzo dobrze i teraz się śmieją:)wiem,bo z wieloma mam kontakt, to może nie czas na zwalnianie się, ale kryzys minie, tu już gorzej być nie może,nie ma prawa istnieć coś co jest tak źle zarządzane,najlepsze jest to,że połowa rodziny bez kompetencji może zostać bez pracy i gdzie wtedy pójdą...:(

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie ZWUG Intergaz? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Abc

Twd, twoja opinia o sekretariacie to szczera prawda... Dramat poprostu,jak cały ten zakład, zatrzymali się w latach 90,i wiadomo kto się pod ciebie podszywa :)

@Abc

Dobra, nie ma co jęczeć. Weźmijmy się wkońcu do roboty :)

@Twd

Racja. Wystarczy tego obijania bo to już przeginka z deczka :)

@Twd

Jęczą ci co dowiedzieli się prawdy o sobie...

@Abc

Nowy rok, nowe cele. Bierzmy się do uczciwej pracy bez użalania nad sobą bo do emerytury będziemy dziennie w nudne kółko robić to samo.

@Twd

Ktoś z zakładu pisze w imieniu twd:):):)żenada, prawda boli;)apropos robienia tego samego,to akurat prawda,bo tu się robi ciągle to samo,ale zawsze można coś zmienić,jak komuś nie pasuje.

Czy w ZWUG Intergaz zawierane są umowy na zlecenie w okresie próbnym?

Chyba umowy o pracę są.

Twd

Najlepsza w tym całym cyrku to jest teraz sekretarka????, mniemanie o sobie zawyżone, jednak bardzo błędne, siostra wmontowała ją po znajomości, a ta bidula się dobrze po polsku wysłowić nie umie, nie wspomnę już o innych językach i prezencji, ale do robienia kawy się pewnie nada..

Wojciech
@Twd

Nie powinieneś tak ostro oceniać innych pracowników, tym bardziej, że wdrożenie do pracy może zająć trochę czasu. Powiedz proszę, jak jest z rozwojem osobistym i możliwościami awansu w Intergaz? To dobry pracodawca?

Grażyna

Hej, mam pytanie. Żeby dostać się do pracy należy mieć doświadczenie w branży gazowniczej? Dzięki za szybką odp.

;)
@Grażyna

Nie ;)

Otóż to :) :)

:) :) :) :)

Twd

Więc absolutnie pod nikogo... Tego nie rób :)

Absolutnie pod nikogo :)

Twd

Dużo podszywających, ale mają rację, nie podszywać się:)

Pode mnie też.

Twd

Przestańcie podszywać się podemnie.

Twd

I znowu się ktoś podszywa :) :) ja naprawdę nie mam żadnych problemów, ale podszywający widać jakiś ma;) widać prawda w oczy kole.

Twd

Dobra, to był tylko żarcik. Mam liczne problemy ale guzik was to obchodzi. Patrzcie swojego interesu a nie mojego. Pa.

Twd

A kto tu się podemnie podszywa? :) nikt nie jest idealny to prawda, ale ja się na nikim nie wyżywam, nie mam żadnych kłopotów i piszę tylko prawdę i opinię nie tylko moją, ale dużej części załogi :)

Twd

Faktycznie, przepraszam bo za mocne słowa padły. Nikt z nas nie jest idealny, wszyscy uczymy się całe życie. Moje własne kłopoty mnie przytłaczają i bezpodstawnie wyżywam się na innych.

Swz

Posłuchałam Bogusława Lindy i ma rację, hejt to nie opinia, dlatego wystawię opinię... Interzgasł... Firma z której zwalniają się ludzie którzy coś potrafią.. Szkoda bo były czasy kiedy był potencjał, była zgrana załoga, wszystko działało.. Ale.. Było źle.. Za mało,.. Za wolno.... Za bardzo zgrana ekipa.... No to jest to czego chcieli, ludzie z przypadku, rodzina po znajomości na stołkach bez kompetencji, nie wspominając o brygadzistach i kierownictwu które też jest po znajomości.. Dramat... Zatrudniają samych małolatów bez doświadczenia bo tylko tacy chcą tam pracować, to szczera opinia nie hejt, nie polecam zakład porażka.

Wojciech
@Swz

Znasz może przyczynę dlaczego tacy pracownicy decydują się na rezygnację z pracy? Jest to wina atmosfery czy może bardziej zarobków?

Foks
@Wojciech

Problem jest z pracownikami którzy głębią poniżają,a brygadzisci z uśmiechem lekceważącym nic nie robią z ta sytuacja .Atmosfera fatalna.Jeden z pracowników jest tak zgneboiony że ciągle choruje.Nie polecam.

Fmx

Nikt nie jest idealny, dziewczyna inteligentna i oczytana i też nie idealna,jak każdy z nas, da sobie radę, języki można opanować to nie problem, Angielski zna, kwestia treningu,ogólnie w firmie rewelacji nie ma, dobre czasy już były, więc jeśli coś komuś nie pasuje to nie ma co narzekać i najeżdżać na innych i wszystko dookoła, tylko się zwolnić i pokazać na co go stać, bo charakteru człowieka nie określają słowa tylko czyny. Często taka zmiana naprawdę wychodzi na dobre.

Zostaw merytoryczną opinię o ZWUG Intergaz - Tarnowskie Góry

• Jak się pracuje w ZWUG Intergaz?

Zobacz opinie na temat firmy ZWUG Intergaz tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ZWUG Intergaz?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 0 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

ZWUG Intergaz
2.4/5 Na podstawie 109 ocen.

ZWUG Intergaz