T.C sp.zo.o
counter
2 74 63 5 1
Pytanie Nowy wpis
 Pytanie

Jakie narzędzia pracy zapewnia T.C sp.zo.o? Można liczyć na służbowe auto? Czy można z niego korzystać również poza godzinami pracy?

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
ble Nowy wpis
@Pytanie

chyba rower :) pod warunkiem że kupisz go sam

Pomocna?
Tak1Nie
Zgłoś
Bobek Nowy wpis
@Pytanie

Któryś z dobrych kolegów lub koleżanek z pracy, zawsze może cię podwieź za 100 zł miesięcznie

Pomocna?
Tak1Nie
Zgłoś
Anonim
Nazwa działu: Produkcja

Szefowa dostaje pieniądze na wypłaty z głównej firmy w Anglii, pracownicy dostają minimalną krajową a ona resztę dla siebie, zniżki ma za pracowników niepełnosprawnych, bez podwyżek, soboty 7 i pół h płacone bo pół godziny przerwy się nie liczy. Nie polecam.

Pomocna?
Tak2Nie
Zgłoś
Jolanta
@Anonim

@Anonim, rozumiem. Pracujecie w systemie zmianowym? Zastanawiam się też, jak wygląda u Was sprawa norm, jakie pracownik ma wykonać.

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
ble Nowy wpis
@Jolanta

Norm niby nie ma lecz trzeba szybko się nauczyć wykonywać specjalistyczne metody wykonywania czujników i robić jak najwięcej. Wykonywanie prac specjalistycznych złożonych za minimum krajowe i podwyżkę przy przedłożeniu umowy max 100zł brutto Zapewne stać cię na wiecej niż TC to już ostateczność raczej wiele co się zwolniło lub zostali zwolnili są za to wdzięczni to zapewne coś znaczy pozdrawiam

Pomocna?
Tak2Nie
Zgłoś
Pytanie
 Pytanie

Czy Wigilia jest dniem wolnym od pracy w firmie T.C sp.zo.o? Jeśli nie, to jak to wygląda, są skrócone godziny pracy?

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Bobek
@Pytanie

Jest dniem wolnym, aczkolwiek odrabia się ją w sobotę

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
ble
@Bobek

jak na plantacji bawełny :)

Pomocna?
Tak2Nie
Zgłoś
Jolanta
@Bobek

Dobrze posiadać taką informację. Chętnie poznałabym i inne kwestie, związane z pracą w T.C. W sieci można znaleźć naprawdę niewiele o tym pracodawcy, więc dobrze byłoby, jakbyś coś jeszcze o nim napisał. Co z ubezpieczeniem zdrowotnym? Macie je tam zapewnione?

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Pytanie
 Pytanie

Wypłacają dodatkowe nagrody w T.C sp.zo.o?

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
dfa
@Pytanie

Nie

Pomocna?
Tak2Nie
Zgłoś
gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
 1. GoWork.pl 3 115 175
 2. olx.pl 2 736 098
 3. pracuj.pl 2 718 511
 4. linkedin.com 2 689 259
Koles

Praca magazyn tragedia.Pizdy Sylwia,Mariola i reszta starych (usunięte przez administratora) ruszcie (usunięte przez administratora) i zapierdalać.A jak nie to w końcu przyjadę i wam łby ukrece

Pomocna?
Tak10Nie1
Zgłoś1
Bartosz

Jesteście pewni, że nic dobrego nie dzieje się w firmie? Interesuje mnie praca w firmie.

Pomocna?
TakNie2
Zgłoś
Ulala
@Bartosz

Uwierz mi że nie chcesz tu pracować

Pomocna?
Tak5Nie1
Zgłoś
Małgorzata
@Ulala

Nie powinno się odradzać w taki sposób. Każdy z nas wymaga czegoś innego od pracodawcy, dlatego też @Bartosz mógłby cenić sobie pracę w T.C. Ale na razie skupmy się na Tobie. Możesz zechcesz doprecyzować swoją poprzednią myśl i napisać, dlaczego nie polecasz tego pracodawcy? Podaj konkrety.

Pomocna?
Tak1Nie3
Zgłoś
TakiTak
Nazwa działu: Produkcja
@Małgorzata

Odradzać nie przestrzegać tak. Jeśli jesteś lub planujesz dziecko praca idealna, ważne aby L4 brać po okresie próbnym i pokazać tylko chęci i wrota płacy minimalnej za wysoko precyzyjną prace masz u stóp Podsumowując bardzo małe zarobki jeszcze mniejsze perspektywy na rozwój i bardzo duże wymagania które stale rosną. Każdego stać na więcej

Pomocna?
Tak4Nie
Zgłoś
Mistrz
Nazwa działu: Produkcja
@Małgorzata

Tutaj już tyle razy były podawane konkrety ubrane w górnolotne wypowiedzi, pełne prawdy i zostały usunięte na prośbę głównodowodzącej. Wpisów było tutaj dwa razy tyle, co obecnie, żadne nikogo nie obrażały i nie naruszały regulaminu w żaden sposób, a mimo to, zostały usunięte, bo pokazywały prawdę o tym patologicznym miejscu.

Pomocna?
Tak2Nie
Zgłoś
Zuzanna

@Niezadowolony, proszę Cię o nie prowokowanie innych użytkowników forum http://GoWork.pl Twój wpis nie odnosi się w żaden konstruktywny sposób do wypowiedzi użytkownika @Marcin. Jest wyłącznie prowokujący. Zachęcam Cię do przedstawieniu konkretnych argumentów i wyrażenia swojej opinii na temat firmy T.C.

Pomocna?
Tak2Nie3
Zgłoś
Emi
@Zuzanna

Daremna firma, kasa mała, NIE POLECAM

Pomocna?
Tak9Nie
Zgłoś
Ona
@Emi

Emi popieram w stu procentach też Nie Polecam

Pomocna?
Tak7Nie
Zgłoś
Przemysław
@Ona

Twoja opinia jest bardzo krótka i zawiera ogólne stwierdzenie. Inne osoby na forum mogą ją ocenić jako mało wiarygodną. Może chciałbyś napisać, dlaczego oceniasz tę firmę negatywnie? Nie ma firm idealnych, ale też i całkowicie złych - nie sądzisz?

Pomocna?
Tak1Nie2
Zgłoś
Mistrz
@Zuzanna

@Zuzanna, było już tutaj wiele konstruktywnych opinii pięknie argumentujących oraz obnażających to, co dzieje się w tym zakładzie na poszczególnych szczeblach, jednak zostały one usunięte na prośbę pani prokurent. Ten temat także już poruszaliśmy, dlatego proszę, daruj sobie tą hipokryzję :)

Pomocna?
Tak6Nie
Zgłoś
ona1
@Ona

też nie polecam firma daremna i za psie pieniądze

Pomocna?
Tak6Nie
Zgłoś
Zuzanna

@Emi, twoja wypowiedź bazuje wyłącznie na ogólnikowych hasłach. Rozwiń swoją wypowiedź i napisz dlaczego użyłeś słowa daremna? Rozumiem, że nie jesteś zadowolony z zarobków, a czy w firmie istniał system premiowy lub dodatek socjalny?

Pomocna?
TakNie2
Zgłoś
Marcin

Kierownicy i kierowniczka i szefa jest super dzięki jej mam pracę dziękuję jej że mnie przyjęła i koledzy i koleżanki są super nie wam Bóg i Jezus błogosławi nasza firma jest super ja szefej i kierownikuw warto oddać CV ja jest zadowolony z pracy super fajnie Marcin zawsze rosmiesza i mówi fajne kawały kierownikuw i szefej czeba słuchać nasza firma to jest spolnota i nie pozwolę tak muwic na kierownikuw i szefej i na ludzi będę bronił ich jesteście super kierownikami Marcin i Adrian i Kasia a szefa super dziękuję wam

Pomocna?
Tak5Nie4
Zgłoś
Marcin
@Marcin

Marcin od wtyczek lubię was Marcinie i adianie jesteście super kiewnicy i szefowa jest super życzę wam dużo zdrowia uśmiechu radości i ciepła i pokoju i miłości i odpoczynku z Jezusem i Bogiem nasza firma tc Bytom jest spolnota i czeba się spierać i pomagać i miłe muwic słowa cieszę się że jestem z zwami bardzo dziękuję szefej i kierownika za takie miłe przyjęcie do pracy jeszcze raz dziekuje

Pomocna?
Tak2Nie4
Zgłoś
ZMAKO
@Marcin

Jeżeli tam jest taki poziom, jak ta tutaj ortografia i cała retoryka to ja dziękuję. Mam z goła inne informacje o tej firmie, to tutaj to czyste lizodupstwo jakiegoś debila, bez jakichkolwiek aspiracji.

Pomocna?
Tak4Nie
Zgłoś
Niezadowolony
@Marcin

Nie wiem czy śmiać się czy płakać po przeczytaniu tej opinii. Słownik sobie kup. Jak tam pracują tacy ludzie to ja dziękuję hahaha

Pomocna?
Tak3Nie
Zgłoś
anonim

(usunięte przez administratora)

Pomocna?
Tak1Nie
Zgłoś
były

Nie polecam tam pracy wielkie wymagania za małe pieniądze do tego fałszywi ludzie,kierownicy tylko błąkają sie po hali i niczego nie potrafią nauczyć

Pomocna?
Tak4Nie
Zgłoś
Administrator

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa coraz ważniejszą rolę. Jak wygląda ten aspekt w T.C sp.zo.o?

Pomocna?
TakNie1
Zgłoś
Adam

Czy dobra praca jest powodem tak długiej ciszy na forum?

Pomocna?
TakNie1
Zgłoś
Legenda TC D.N.

Wiecie co. Ja kiedyś pracowałem w TC. Bardzo miło wspominam tą firmę. Super atmosfera. Pozdrawiam serdecznie Panią Magdalene (wtedy szefową- nie wiem jak teraz) i Pana kierownika. Siema Bartek K. i Krzysztof M.-Was wspominam najmilej( pracowaliśmy razem na magazynie). Acha. I jeszcze Kasie pozdrawiam. Ach. Tyle wspomnień. Chciałbym wrócić.

Pomocna?
TakNie2
Zgłoś
Zuzanna

@endrjuczy próbowałeś może aplikować do firmy T.C sp.zo.o? Jeśli tak to podzieliłbyś się informacjami na temat procesu rekrutacji? Jak przebiegła rozmowa kwalifikacyjna? Jakich pytań można się spodziewać na rozmowie? Czy trzeba mieć duże doświadczenie, aby zostać przyjętym do firmy?

Pomocna?
TakNie1
Zgłoś
zawiedziony

Byłem ostatnio na rozmowie tam i szału zarobkowego nie ma ... na początek najniższa krajowa po okresie próbnym 10% premia raz na 3 miesiace.

Pomocna?
Tak1Nie
Zgłoś
endrju

jak tam zarobki wyglądają? jako monter? i na czym dokładniej to polega? lutowanie i takie pierdółki?

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Zuzanna

@Majster niestety nie mam dostępu do komentarzy, o których mowa. Jeśli któryś z komentarzy został usunięty niesłusznie to zawsze można zgłosić to do administratora, który podjął decyzję o archiwizacji wpisu z prośbą o uzasadnienie i wskazanie punktu regulaminu, który został naruszony. Kontakt do niego znajduje się w treści regulaminu. Wpisy zgodne z regulaminem nie są usuwane.

Pomocna?
TakNie1
Zgłoś
Majster
@Zuzanna

Niestety całą Pani wypowiedź jest błędna z założenia. Nie ma Pani dostępu do komentarzy, ale jest Pani Pewna, że naruszają regulamin. Ja używam podobnego argumentu, jestem pewien że nie naruszały w żaden sposób obowiązującego regulaminu. Wpisy są usuwane z innych powodów i dobrze Pani wie o czym piszę, a jeżeli nie, to współczuję niewiedzy.

Pomocna?
Tak6Nie
Zgłoś
Zuzanna

@Majsterjeśli jakiś komentarz został zarchiwizowany przez administratora oznacza to, że naruszał zasady regulaminu naszego portalu. Dlatego przed zamieszczeniem opinii należy zapoznać się z jego treścią.

Pomocna?
TakNie1
Zgłoś
Majster
@Zuzanna

Komentarze absolutnie nie naruszały zasad obowiązującego tutaj regulaminu ani nie obrażały nikogo. Proszę zapoznać się z paragrafami prawnymi na tematy wypowiedzi bo obnaża Pani swoją niewiedzę. Można bardzo prosto sprawdzić czy wypowiedzi były zgodne z regulaminem, ale po co, prawda? Nie zapomnijcie tego komentarza też usunąć.

Pomocna?
Tak10Nie
Zgłoś
Majster

Widzę, że kolejny raz z rzędu usuwana jest opinia na temat zakładu. Oj jak prawda was tam boli oj jak boli. Jesteście tacy wspaniali? Dlaczego nie obronicie się retoryką tutaj? To jest ta cała demokracja i wolność słowa, portal opiniotwórczy, usuwający negatywne (prawdziwe) opinie o zakładzie. Korupcja? Tak jak z pipem? Wolne żarty.

Pomocna?
Tak11Nie
Zgłoś
Radosław

Byłem kilka dni temu na rozmowie o pracę. Test psychologiczny-24 pytania, później na hali masz obrobić kable, lutować .... Ogólnie duże wymagania za niskie pieniądze, dałem sobie spokój.

Pomocna?
Tak9Nie
Zgłoś

Zostaw merytoryczną opinię o T.C sp.zo.o - Bytom

Chcę opublikować:

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
 1. GoWork.pl 3 115 175
 2. olx.pl 2 736 098
 3. pracuj.pl 2 718 511
 4. linkedin.com 2 689 259
T.C sp.zo.o
2/5 Na podstawie 74 ocen.
 • Zobacz wywiad
 • Szyby Rycerskie 4
  41-909 Bytom
 • NIP: 6342536451 KRS: 0000210892
T.C sp.zo.o