"Smay" sp. z o.o.

Opinie o "Smay" sp. z o.o.

Arek

Niestety byli pracownicy nie utrzymali się w firmie a teraz oczerniaj firmę!!!

Paw
@Arek

To pisze Arek czy Jarek???????

SMAY

Bardzo dziękujemy wszystkim za podzielenie się opiniami na temat SMAY. Informacja zwrotna, zarówno pozytywna, jak i negatywna, od naszych byłych i obecnych pracowników oraz kandydatów jest dla nas bardzo ważna. Do tej pory z uwagą śledziliśmy poniższe dyskusje i wyciągaliśmy wnioski, wprowadzając dzięki nim wiele usprawnień. Od dziś obiecujemy bardziej aktywnie włączać się do dyskusji. Choć nie każda zamieszczona tutaj opinia jest dla nas pochlebna, jesteśmy wdzięczni za wskazanie obszarów, które wymagają uwagi czy poprawy. Chcielibyśmy jednocześnie zaznaczyć, że niektóre opinie musiały zostać usunięte przez Administratora portalu ze względu na naruszenia regulaminu, a nie przez SMAY, który takiej możliwości nie posiada. Osoby, opisujące sytuacje, w których zostały potraktowane nieprofesjonalnie bardzo prosimy o kontakt pod adresem praca@smay.eu wraz z podaniem szczegółów zdarzenia. Zależy nam na ich wyjaśnieniu. Dzięki Wam i Waszym opiniom mamy ciągłą motywację do polepszania warunków pracy.

Jacek

Najlepiej wychodzi wam narzekanie. Zmieńcie firmę i po kłopocie.

Klapa

Firma smay to żenada. Kasuja opinie użytkowników!!! zamiast żeby Pani z HR zajęła się wyszukiwaniem dobrych pracowników to jej codzienna praca wygląda na błagania portali o usuwanie opinii na ich temat. Opinie nie sa w zaden sposob klamstwem ani nikogo nie obrażają to dlaczego je usuwacie? Tak jak kiedyś napisałem w smay panuje niby przyjazna atmosfera a tak w ogóle nie jest, każdy pod każdym dolki kopię a ich obiecanki to Gruszki na czym tam chcecie oni wam wszystko wmowia.

Dużo opowiadają i się chwalą mało w tym jednak prawdy ...

Olek

Choć są mali jak krasnoludki głowy naszą wyżej chmur ...

Albatros

Najgorsza firma w jakiej miałem przyjemność pracować. O wszystko trzeba się prosić. Zero pomocy ze strony niektórych pracowników, traktowanie nowo przyjętych na bardzo niskim poziomie, (usunięte przez administratora)

Były
@Albatros

Widzę że nic się nie zmieniło ;-)

Q

Świetna firma. Super ludzie. Wszyscy co piszą posty narzekają, jak pójdą do inmej też będą narzekać :)

Dawid

Pracuje w tej firmie od 3 dni... dłużej tam nie zostaje po prostu śmiech na sali ci się tam dzieje... jeśli to czytasz nie chodź tam do pracy najgorsza robota w krk...

bubu

Coż za wspaniała Firma, och to Firma jest nad Firmami, co to nikt nie słyszał o rownie wspanialej Firmie

Zwierzątko

Dramat.

abcd

2 tys netto dla inzyniera. Smieszne

Kosiu

Polecam Firmę Miła Atmosfera w Pracy Szatnie czyste Ubikacje Też Trochę małe zarobki ale da się przeżyć ;) Polecam ;)

pisać na praca@smay.pl

Mam pytanie czy trudno dostać się do pracy w firmie '' SMAY'' ? Jeżeli tak to z kim najlepiej się kontaktować . Z góry dziękuję !

Zostaw merytoryczną opinię o "Smay" sp. z o.o. - Podłęże

• Jak się pracuje w "Smay" sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy "Smay" sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 58.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w "Smay" sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 37, z czego 12 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 12 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy "Smay" sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w "Smay" sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

"Smay" sp. z o.o.