Opinie o E&A w Opole

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie E&A. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie E&A o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o E&A w Opole

Olek

Świetna agencja. Cieszę się że na nich trafiłem. Są najlepsi z pewnością polecam bo sam się przekonałem, że warto!

Szymex

Znalazłem tu sporo ofert pracy, trochę poprzebierałem i tak wylądowałem w Holandii w Tillburg. Praca jest dobra, ale ważne że na wypłacie się nie zawiodłem. Dorze płacą. Wracając do kwestii samego biura to wszystko płynnie ogarnięte i poprawnie. Nie trwało to długo bo szybko się uwinęli.

Tarik

Dobra firma przez która się można zatrudnić. Wszystkie formalności są dopilnowane i na czas. Co skutkowało brakiem problemów przy całym etapie zatrudniania. Profesjonalnie podchodzą do pracy i zainteresowanych potencjalnych pracowników. To doskonała promocja dla nich samych!

ON 22

Cześć, czy ktoś jest chętny na wspólny wyjazd do Holandii? Zostaw swój e-mail w komentarzu to napiszę. :)

Spocony Zbigniew
@ON 22

Ja jestem chętny. Zbigniew 52 Lata. Musisz mieć minimum 20 lat. Jestem pasywny. Lubię pieszczoty. Daję i odwzajemniam. Pracowałem już w Holandii. Zamieszkamy razem w pokoju. Wprowadzę Cię w świat męskich pieszczot. Mam Passata B 5 więc w wolnych chwilach będziemy zwiedzać Holandię.

adam

ja jutro jade

adam

jedziesz do pracy? adam-godzinski@op.pl

zzz
@ON 22

Ja mogę pojechać z Tobą. Daj kontakt.

Wspólny wyjazd

Jasne można wyjechać wspólnie d2001piotrowski@gmail.com

Order picker

Pani sympatyczna, wszystko powiedziała co ważne. Sama rozmowa kwalifikacyjna też poszła bardzo przyjemnie.

jak masz na imie, ile masz lat, rodzeństwo, co robisz itp.

logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
Patry

Dobrze zajęli się moim zatrudnieniem. Po spotkaniu w zasadzie każdy aspekt zatrudnienia, pobytu za granicą, lokacji był jasny i przejrzysty. Nie miałem pytań, a dodatkowo ufałem profesjonalizmowi pracowników i wierzyłem w kompletne dopilnowanie wszelkich formalności. Warunki mieszkaniowe No cóż nie jest to hotel pięciogwiazdkowy tylko coś w stylu małej kawalerki, chociaż wszystko jest jak powinno, bo nie ma wilgoci, okna są szczelne, a meble nie są zniszczone.

Kacper

Pokoje tutaj mamy 4 osobowe, ale to wiedziałem już na początku. W biurze pokazali zdjęcia lokacji, więc nie było rozczarowania. Pracuje mi się dobrze, wiedziałem na co się pisze. I dlatego teraz jestem zadowolony z wypłaty. Dobrze, że tu się pojawiłem. Dzięki E&A za wszelką pomoc! :)

Szeri

Czy pracował ktoś lub pracuje przez e&a w H&M ? Interesuje mnie jak wygląda praca czy są jakieś problemy z agencją ? Jak wyglądają lokacje i czy nie ma problemu z kontaktem do koordynatora

Katarina
@Szeri

Ja pracuje w H&M przez e&a. Do pracy tutaj przyjechałam razem z przyjaciółką i jej chłopakiem trzy tygodnie temu. Z agencją nie miałam żadnych problemów podczas rekrutacji. To samo tyczy się samego wyjazdu, ze strony e&a nie było żadnych niedomówień czy niewyjaśnionych spraw także mogliśmy ruszyć bez żadnych obaw. Na miejscu byliśmy w niedzielę, zdążyliśmy się trochę rozejrzeć po okolicy, a od poniedziałku do pracy. W sklepie panuje fajna atmosfera, współpracownicy są mili, a kierownictwo sklepu to przyjaźni ludzie. Rozdzielają zadania i ogólnie kontrolują co się dzieje. Do mieszkania nie chciałabym się przyczepiać, w końcu nie przyjechaliśmy tutaj do żadnego hotelu i mieszkamy w takich naprawdę standardowych warunkach. Dla mnie się liczy, że jest czysto, nie ma żadnego grzyba na ścianach w pomieszczeniu jest ciepło i meble są zadbane.

Matthew
@Katarina

Gdzie się znajduje ten zakład H&M? Tilburg ?

Waricki
@Szeri

Są godną zaufania agencją. Ja i moi znajomi nie zawiedliśmy się na ich usługach. To duże ułatwienie w poszukiwaniu pracy zagranicą, także jest opcja bardzo dobra dla osób które chcą wyjechać, ale nie za bardzo Wiedzą od czego zacząć. W tej firmie dostałam gwarancji zatrudnienia w Holandii. Pani rekruter, bardzo miła osoba, poprowadziło mnie przez cały proces zatrudnienia oraz organizację wyjazdu. Dodatkowo uspokoiła mnie w kilku kwestiach w tym znajomości języka. Wspominała, że miała do czynienia z wieloma osobami które miały podobne wątpliwości, ale to nie stanowi żadnej przeszkody do wszystkiego można się nauczyć w praktyce. Niezaprzeczalnie zdobyliś moje zaufanie

Draxo

Nie dajcie się nabrać, wszystko jest pięknie do momentu gdy się z biurem rozstaniesz, potem przetrzymują rezerwy - bezprawnie. Człowiek może pisać, dzwonić wtedy już mają człowieka totalnie w czterech literach. W ogóle te biura w Polsce to w samych superlatywach i takie miłe osoby, a jak tylko człowiek do Holandii przyjedzie i się kontaktuje z holenderskim biurem to nic innego nie przychodzi mi na myśl jak nowoczesne (usunięte przez administratora) Zastanówcie się 5 razy zanim pojedziecie z tym biurem do pracy za granice.

Nl2022
@Draxo

Potwierdzam , w Pl konsultantki będą wam obiecywać pomoc na każdym kroku bo za złowienie człowieka do pracy dostają prowizje. Na miejscu okazuje się że masz brać co jest nieważne w jakich warunkach , zapadnięte łózko, rower bez oświetlenia , nie podoba się to wynocha. Oni nic nie tracą. Przyjmują więcej ludzi niż jest pracy , więc robią łaskę na miejscu że możecie mieszkać z patologią i w ogóle pracować u nich. Każda prośba o cokolwiek spotyka się z niemiłą reakcją ze strony biura lub koordynatora który mam wrażenie swoją rolę ograniczył do wręczenia mi kluczy, a tak totalna olewczość na wszystko . W domkach nie ma kluczy do pokoi dochodzi do kradzieży nikogo to nie obchodzi.

@Nl2022

Nie wiem na kogo podpadłeś, ale nie zgadzam się z tym, że składają obietnice bez pokrycia. Agencja faktycznie pomaga w razie potrzeby. Wystarczy się skontaktować. Miałem w pewnym okresie problemu zdrowotne i do pracy chodzić nie mogłem. I tutaj pracownicy nie wystawili mnie do wiatru. Informacje przyjęli i zrobili co trzeba

@Draxo

Dokładnie. Pojechałam pierwszy i ostatni raz przez tą agencje. W Polsce obiecywali nam złote kokosy, mówili to co chcieliśmy usłyszeć. Przed wyjazdem zmienili nam 2 razy lokacje i raz pracę, w dniu wyjazdu, 15 min przed busem znowu zmiana lokacji... Miałam 120 km do pracy w jedną stronę. Pośredniczka z Polski na początku milutka i cudowna. Zmieniło się gdy dojechaliśmy na miejsce. Telefony nie były odbierane, informacje które były od niej, a to co w biurze powiedzieli to jest jedne wielkie nieporozumienie... Oferta całkowicie inna niż miała być. Brak kontaktu z biurem z Polski. Co do pracy. Było obiecane bez języka, okazało się że w pracy nie załatwi się nic bez znajomości języka... Jedna wielka porażka. Każdy kogo tutaj poznałam z tej agencji jest tego samego zdania co ja. JEDNA WIELKA PORAŻKA.

Uważaminaczej0
@@Draxo

Na tyle ile mi się uda chciałbym powiedzieć coś od siebie o agencji e&a otóż znalazłem ogłoszenie w Internecie kiedy akurat potrzebowałem pracy, zadzwoniłem do firmy i rozmawiałam z bardzo miłą i kompetentna panią. Umówiła mnie na spotkanie w celu zdobycia większej ilości informacji. Było to zaledwie dwa dni później. Podczas spotkania nie wywierał na mnie presji, zadała podstawowe pytania gdzie wcześniej pracowałem jakie mam wykształcenie jaką pracę by mnie interesowała. Bo przejrzeniu oferty zdecydowałam się na jedną I przystąpiliśmy do realizacji. W zaledwie parę spotkań udało się pani rekruter do pięć wszelkich formalności i zająć się organizowaniem wyjazdu. Muszę powiedzieć że Firma jest fenomenalnie zorganizowana, wykwalifikowani i profesjonalni pracownicy, ale jestem w tym momencie bardzo zadowolony. Zakręciłem również kilku moich znajomych żeby poszli moim śladem i z tego co wiem od nich również są zadowoleni

.344

Ten Serwis to miejsce na prawdziwe opinie, a nie jakieś żarty. Dlatego nie wiem co robił tu niektóre opinie.... Szczerze Wypowiadając się o E&A Uważasz, Że to Firma którą warto polecić. Pomogli mi bezproblemowo znaleźć pracę zorganizować cały wyjazd i zdecydowanie mogłam liczyć na pomoc, kontakt podpowiedź w trakcie trwania zatrudnienia poza granicami kraju

Albert prac.

Dobrze wspominam współpracę z agencją. profesjonalnie zajęli się całym procesem rekrutacyjnym do pracy w Holandii. Całe szczęście że nie musiała martwić o żadne formalności. Swój cały okres Wakacyjny spędziłam na pracy jako Order piker. Dobre zarobki i fajną atmosfera. Przyszły wakacje ponownie zgłoszę się do firmy E&A

Edek

Wyjechałem trzy miesiące temu i teraz chciałbym podziękować agencji i zachęcić kolejne osoby do zatrudnienia się właśnie przez tą agencję. Ja wcale nie żałuje. Miejsce pobytu jest oddalone od miejsca pracy jakieś 25 min autem, ale to nie problem, mamy służbowe. Uprzedzę pytania innych. Nie, nie można używać auta w celach prywatnych to auto na dojazdy. Chociaż przy zarobkach jakie są lub jakie przynajmniej ja dostaje bez problemu mogę pozwolić sobie na inny środek transportu, aby wybrać przykładowo na zakupy. Dobre miejsce do pracy, dobrze było się tu zgłosić.

detektor2000
@Edek

Jak już tak wybielacie wasze biuro, to nie piszcie trzech podobnych słodziutkich komentarzy na wasz temat w tym samym dniu, o tej samej godzinie. Przecież widać że wszystkie trzy komentarze są napisane przez jedną osobę, która dba o PR.

Dzięki mojemu kumplowi jestem teraz razem z nim i jego dziewczyną w Holandii. Dojechałem jakoś 1,5 msc temu. Od tamtej pory się przyzwyczajałem do pracy otoczenia i dzisiaj moje spojrzeń na to trzeźwą głową. Praca tutaj to strzał w dziesiątkę (dzięki Paweł;) ) W próbowaniu z moja poprzednią pracą w Polsce te pieniądze były wtedy śmieszne. Tutaj pracuje na magazynie, mam spoko ludzi wokół siebie, dobrych kierowców i nie narzekam na natłok w pracy. Być może jeśli nie macie kogoś znajomego co mógłby wam co nie co powiedzieć to wpadnijcie do agencji. Tutaj jest najlepszy punkt informacji i niezastąpieni pracownicy. Zaufajcie mi Ja też mogę w razie czego poopowiadać co tam wiem.

detektor2000
@Tomek

Magdalena

Dobrze mi się pracuje przez agencje. Zgłosiłam się tu w sprawie pracy, ponieważ planuje dość spory wydatek i bardzo są mi potrzebne fundusze. Pani rekruter przeprowadziła ze mną standardową rozmowę kwalifikacyjną. Gdzie pracowałam, co potrafię jakie mam wykształcenie. Przechodząc do rzeczy, która Państwa z pewnością interesuje to umiejętności językowe. Powiem tak, póki się uczyłam byłam mniej więcej na bieżąco, później praca w Polsce i nie było okazji do tego wracać, więc moje luki są duże. Chociaż przy zatrudnieniu nie był to problem, Pani powiedziała, że się wdrążę i z czasem będzie po prostu łatwiej. Zaufałam wszystkiemu co mi powiedziała i zaoferowała i jestem teraz w tym miejscu l, zadowolona z zarobków i warunków pracy.

Aneta

Różnie się inni wypowiadają, ale ja osobiście wesprę tych co jednak polecali E&A. Ja się na nich nie zawiodłam i popieram te pozytywne opinie. Spróbowałam i wiem, że to był słuszny wybór. Praca za granicą? Niegdyś odległe wyobrażenie, ale przy współpracy z agencja już takie nie było. Zadbali o wszystkie formalności, przedstawiłam na rozmowie jedynie swoje wykształcenie, umiejętności oraz oczekiwania względem pracy. Noo uważam, że obsługa klienta bardzo kompleksowa od początku do końca. Nie odczułam zamieszania związanego z wyjazdem. Dziękuje za pomoc

Słodka

Możecie powiedzieć coś więcej o lokacji? Są pokoje dwuosobowe Czy tylko czteroosobowe?

Gosia
@Słodka

Pokoje dwuosobowe też są, chociaż częściej zdarzają się czteroosobowe. Jak jedziesz z przyzwoitymi znajomymi myślę, że nawet czteroosobowe pokoje nie będą stanowiły problemu. Pokoje są w fajnych, dobrych warunkach. Na takim podstawowym poziomie żeby ci niczego nie brakowało. Masz łóżka szafę szafki. W pokoju nie jest wilgotno, okna są szczelne i temperatura pokojowa. Co ważne jest wystarczająco miejsca, więc nie trzeba się ściskać. Polecam ci :)

xyz

Cześć, co powiecie o lokacji w Lith? Macie jakieś opinie?

Boomy

Witam,za tydzień chcemy wyjechać z chłopakiem do Holandii i mam pytanie,czy jeżeli dojeżdżamy autem służbowym do Pracy to możemy też tym autem np raz w tygodniu jeździć na zakupy? Jak to wyglada?

Olga
@Boomy

Nie!Auto służbowe jest tylko na przejazd do pracy.Za jazdę autem w celach prywatnych można zapłacić 300€kary.

Van Arlle
@Boomy

A co za problem przyjechać z Polski swoim autem? No chyba, że wy z tych co busem przyjechali z przewoźnikiem z całym majdanem i mandżurem Ha ha ha ha. Chyba, że wy s tych Młodych par co groszem nie śmierdzą, busikiem przyjechali i....... nastawieni na palenie zioła ha ha ha ha ha.

Zosia
@Boomy

E&A niestety nie zgadza się na jeżdżenie autem służbowym na zakupy ,są masakryczne kary za to zaczynają się od 300 euro

Dawid

Cześć,jest ktoś chętny z Krakowa na wspólny wyjazd? Chciałbym się dobrze poznać przed wyjazdem

Lola

Jak to wyglada z przedwczesnym wypowiedzeniem

Daniel

Cześć! Czy ktoś zna adres hotelu pracowniczego w Rotterdamie? Ktoś mógłby coś powiedzieć o panujących tam warunkach? Praca w Hollander w Barendrecht jakieś info?

@Daniel

Flex Hotel Rotterdam,można wygooglac.Bardzo duży hotel,kilka pięter.Na każdym piętrze wspólna kuchnia,w pokojach dwuosobowych są łazienki.Pralnia z suszarkami na parterze.Lokalizacja hotelu bardzo dobra,właściwie w centrum Rotterdamu.Warunki w samym hotelu średnie,jakoś przeżyć mozna.Prysznice są na czujki.Wszystko zależy na kogo trafisz w pokoju.O Hollanderze są zle opinie,ale ludzie jakoś pracują.Sa tam zmiany poranne i popołudniowo nocne.I normy do wyrobienia.I chyba też z hotelu jedzie się na rowerze do pracy.Powodzenia

nowy
@Daniel

Czesc wlasnie pracuje 2 tydZien tutaj, do pracy dojezdzasz rowerem, na hotelu kuchnia w ogolnie nie wyposazona takze zabierz ze soba wszystko, pokoje mała klitka z lazienka typowa cela wiezienna ale nie ma tragedii, w hotelu jest silownia jezeli lubisz sport a praca sama w sobie nie jest ciezka, co prawda niby sa normy ale nikt ich nie robi, w pracy kawa za darmo i napoje. Co do wyplat nie wypowiem sie bo jeszcze nie mialen

Daniel
@Monika

Dziękuje za odpowiedź!

Zostaw merytoryczną opinię o E&A - Opole

• Jak się pracuje w E&A?

Zobacz opinie na temat firmy E&A tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 798.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w E&A?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 410, z czego 145 to opinie pozytywne, 134 to opinie negatywne, a 131 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy E&A?

Kandydaci do pracy w E&A napisali 11 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

E&A