Opinie o LG w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy LG. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie LG o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Sprzedaż sprzętu i akcesoriów telekomunikacyjnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o LG w Warszawa

karo

Czy w LG CHEM jest coś takiego jak"czarna lista"? Słyszałam od wielu znajomych, że po nie przyjęciu oferty zostawali dodani na taką listę. Co uniemożliwia dalsze rekrutacje i blokuje możliwość rozwoju CHORE

Czarek

Bardzo zmieniła się praca od momentu kiedy koronawirus wywrócił nasze życie?

Lg?

Witam, chciałem się zapytać kiedy jest podpisywana umowa? Jest jakieś szkolenie i dopiero składamy podpis czy od razu w dniu kiedy pierwszy raz tam pojadę?? Miałem (Chyba) rozmowę kwalifikacyjną przez tel i czekam na maila z badaniami, proszę o szybką odpowiedź, pozdrawiam ????

@Lg?

Według obecnie obowiązujących przepisów umowa musi bć podpisana w pierwszy dzień pracy. Więc jeśli dostaniesz info, ze chcą Cię zatrudnić i przyjdziesz na szkolenie wstępne, to dostaniesz umowę. Kiersys było na to 7 dni, opbecnie MUSI to być w dniu podjęcia pracy.

Buu
@Marek

Jak ci sie robi w Lg ?

kupa
@Buu

sie robi sie ...

Ajs

Kiedy zostana wznowione rekrutacje i przyjecia ktos wie ?

Technik utrzymania ruchu

Rozmowa z Panem z HR’u, typowe pytania: dlaczego LG? Dlaczego decyduje się Pan na tą pracę? Później rozmowa z szefem działu Ur

Rodzaje czujników, po co są w programach plc itp. Różnica między stycznikiem i przekaźnikiem, Jaki otwór pod M8 Jak zmieniać kierunek obrotów silnika

logo firmy Monter instalacji teletechnicznych
Siemianowice Śląskie
Ipmedia Sp. z o.o.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
pytanie

Gdzie najlepiej wynajac mieszkanie, tak zeby byl dobry dojazd do pracy (komunikacja miejska) i dobry dojazd do centrum?

Euro2020
@pytanie

W Świdnicy

Bartel

Specjalosta ds Zakupu, czy ktoś.prscuje na tym stanowisku, przyjemna praca ?

Jaki rodzaj umowy preferowany jest w firmie LG?

Danio

Umowa zlecenie/ o dzieło

Elvi

Witam, Jest oferta pracy z lg chem, operator produkcji. Jak wygląda taka praca, czy stojąca? Czy da radę 12 godzin ogarnąć? Młody już nie jestem :) Jaka atmosfera. Dojazd z Kłodzka. O której zaczyna się praca, jak wygląda sprawa z przerwą?

Pytanie małe

Czy ktoś mógłby mi coś powiedzieć o pracy technologa w tej firmie?

Gall

Witam. Prosze o opinie osob pracujacych jako magazynier z uprawnieniami na wozki widlowe - UDT. A mianowicie, jakie sa zarobki, mniej wiecej na czym praca polega - czy jest to jezdzenie wozkiem przez cala zmiane? Czy raczej praca na tym stanowisku za duzo wspolnego z nim nie ma ? Czy sa mozliwe nadgodziny/ praca w dni wolne, jesli tak to jak jest to rozliczane - jako dzien wolny czy jako nadgodziny płatne? I jak jest to wtedy traktowane - jako zwykle 12 h czy jakos dodatkowo platne ( 50% itd ) I ogolnie czy da sie tam wytrzymac czy lepiej sie nie pchac? ( pytam normalnych osob a nie narzekajacych na wszystko cale zycie)

@Gall

podpinam sie do pytania.

gosc
@Gall

Zarobki w LG sa utajnione, ile wynegocjujesz, tyle twojego. Jak sie zatrudnisz jako wózkowy, to na wózku jeździsz . Nadgodziny sa płatne 100%. Masz system 4 brygad. wiec nawet w tygodniu masz nadgodziny. O wiecej wystarczy do nic zadzwonić.

XXX

Rozmowa przebiegła dość normalnie( pytania o to czym się zajmowałem i co tobie teraz),pytania czy pasuje mi oferta itp. Po zakończonej rozmowie przeszedłem na salke konferencyjną- pani z HR powiedziała, że idzie po kierownika działu. Po chwili przychodzi i oznajmia mi i koledze, że kierownik jest bardzo zajęty i nie może przyjść i poinformują nas telefonicznie co i jak. 0 kontaktu...

Iza
@XXX

Właśnie zastanawiałam się ostatnio, jak przebiega rozmowa rekrutacyjna w LG. Świetnie, że akurat w tym momencie udało mi się natknąć na Twój wpis. Może proces rekrutacji się jeszcze nie zakończył i dlatego nie dostałeś od nich żadnej odpowiedzi. A kiedy dokładnie była ta rozmowa?

DROBCIU

czy mozna w waszej firmie wyonywac nadgodziny i czy sa przerwy na posilek czy jest przewoz pracowniczy z Walbrzycha

Just

Związek to dobra sprawa wtedy nie jesteś sam że sprawami nawet zwolnienie muszą że związkiem uzgodnić jak ktoś jest członkiem a nie pisemko i do domu.

Ola

Niech mi ktos powie, dlaczego menager logistyki w LG chem Energy jest bardziej chroniony i niedostępny niż sam, prezydent Polski ? :)

@Ola

Kogo konkretnie masz na mysli i dlaczego tak uwazasz?

Witam Mogę się dowiedzieć ile zarobi lider mistrz zmiany ?

Operator

Czy ktoś wie czy będziemy pracować w Święta?

Witam . Jak jest w lg ?

Anonimka
@Anonim

Witam, bardzo dobrze

Laki
@Anonim

Jest OK. Praca lekka, atmosfera fajna, zarobki wysokie. Dojazdy za darmoszke, obiady dobre po max 5 zł. Kasę dają za rekordy. Ogólnie tylko problem bo nieraz trzeba się przypominać w HR żeby wypłacili za nadgodziny. Dużo Ukraińców pracuje, ale spoko są

Zbigniew
@Laki

Często zdarzają się sytuacje, że musimy zostać po godzinach? Ciekawi mnie również, czy wysokość wynagrodzenia za pracę w godzinach nadliczbowych jest inna niż w godzinach standardowych. Daj znać, jak to wygląda.

Honorata
@Laki

A na jakie wynagrodzenie można liczyć? Za nadgodziny dobrze płacą?

@Laki

Cześć może napisz dlaczego nie płacą pełnych wynagrodzeń co miesiąc maja z tym problem i nie chodzi tu o nadgodziny skoro tak jest super

Mah

Praca w systemie 4 brygadowym, 4 dni pracy (2 dniowki i 2 nocki po 12h) i 4 dni wolnego, pracując w tym systemie idzie zarobić 3600-4100 na reke jezeli omijasz dayoffy i chodzisz ciagle w tym systemie 4 na 4. . Praca bardzo lekka. Pracuje dluzszy czas i polecam.

Operator

Często jest tak że zle nalicza nadgodziny ale nie jest to jedyna firma, w której zdarzają się pomyłki, druga sprawa to prawidłowe odbijanie się przy wyjściu i wejściu a tu akurat każdy powinien uważać a nie szukać na siłę winnych.

@Matylda

Witam , jak wyglada praca operatora produkcji ? Na tej hali gdzie trzeba chodzić w kombinezonach ?i jakie są badania w enel-medzie ? Bardzo proszę o odpowiedź

Wolwo

Nie polecam firmy .Tam jeden mistrz stosuje mobing .Jest zazdrość bo ten więcej zarobi a ten mniej .Jeżeli dalej tak będzie w firmie to nie znajdą ludzi do pracy.Muszą coś z tym zrobić a w szczególności zająć się osobą która stosuje mobing.Bo nie znajdą ludzi którzy są odpowiedzialni za produkcję.Teraz jest pracy w brud , więc ludzie nie będą prscować w LG jak tak dalej będzie.

Michal

Witam czy orientuje sie ktos moze z ktorego miejsca w Klodzku jedzie autobus do Lg

Zostaw merytoryczną opinię o LG - Warszawa

• Jak się pracuje w LG?

Zobacz opinie na temat firmy LG tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w LG?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy LG?

Kandydaci do pracy w LG napisali 11 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

LG