EEC Sp z.o.o

Opinie o EEC Sp z.o.o

Jurek

Chciałbym pracować w firmie i liczyłem na kilka informacji od pracowników. Dlaczego nikt nie pisze od wielu miesięcy?

Paulina

Czy któryś z użytkowników forum pracuje obecnie w EEC Sp z.o.o? Jak wygląda atmosfera pracy w dniu dzisiejszym? Poprzednie opinie nie są zbyt pochlebne, ale może coś uległo zmianie. Opinie o aktualnych warunkach pracy pozwolą osobom zainteresowanym podjęciem pracy na rozeznanie się w sytuacji wewnętrznej firmy i mogą stanowić cenne wskazówki przy podejmowaniu decyzji o zatrudnieniu.

mko

eh no troche mi rpzykro ze czytam takie rzeczy..bo jednak dla mnie osobiscie atmsofera jest bardzo waznym czynnikiem w pracy i dobrze jak ona dopisuje

ZaplataczMish

HeHeHe.Wreszcie ktos nie bal sie napisac prawdy o tej bombie ekologicznej!Pracowalem tam troche.Sama prawda.Pozdawiam

zwolnionyZaPrawde

Cale Eec to jedna wielka sciema.Siatki nie spelnialy zadnych norm opisanych w atestach i certyfikatach.Zywica kobalt i metox porozlewane po calej hali.Zero jakiej kolwiek wentylacji cala chemia idzie w eter.Ludzie z okolicy non stop przychodzili na skargi zwiazane ze srodem.Zero utylizacji odpadow poprostu podjedza smiciarka i laduja te tosyczne zwiazki do niej.Smrod brud wystarczy podjechac na plac i kazdy glupi bedzie wiedzial o co mi chodzi.Kierownik prozniak niemajacy o niczym pojecia udaje szpeca a co chwile byla jakas awaria.Jego samorobki nie spelniaja zadnych norm.Udet i sanepid gdyby wpadl zamknal by ta pseudo produkcje i w 100% nalozyl na nich kary.Oradzam komukolwiek prace tam zreszta kto chce moze tam jechac.Pzdr

wek
@zwolnionyZaPrawde 05.05.2016 11:46

Trochę dziwny ten Twój wpis, negujesz normy, certyfikaty, należy rozumieć, że sam robiłeś badania tych siatek jako pracownik i wiesz z całą pewnością, że parametry się nie zgadzały ?? Piszesz, że żywica, metox czy ten kobalt są porozlewane na podłodze, to co, kierownik czy może prezes latają po hali i na złość pracownikom rozlewają te związki na podłodze hali, czy może tak robią niechlujni pracownicy którzy tam pracują a może dlatego straciłeś tam pracę a teraz się odgrywasz....???

Zostaw opinię o EEC Sp z.o.o - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie EEC Sp z.o.o