Candellux Lighting Sp. z o.o.

Opinie o Candellux Lighting Sp. z o.o.

danse

Dla mnie najważniejsze jest to, że kazdy dba o prawidłowe stosunki z pracownikami, co znacznie urozmaica pracę. W końcu najwazniejsza jest teraz atmosfera.

Kamil

A to napewno pani z kadr pisała. To więc ja rozwine. Pracownicy magazynu są traktowani jak śmieci w porównaniu z handlowcami,na magazynie nie można się wody do picia doprosic gdzie han. mają wszelkiego rodzaju picia pod dostatkiem. Premie gwarantowane w umowach na magazynie są zabierane bezpodstawnie, bilety do kina były obiecane ale tylko handlowcy je dostają. Ile wiele więcej by się znalazło na temat magazynu więc proszę panią K. Żeby nie pisała że niema kto rozwinąć

Kamil

Nie zatrudniajcie się w tej chwili połowa magazynu chce odejść

Kamil

Radek,jak dostaniesz się na magazyn na DPT to możesz tam pościemniać,gorzej jest jak musisz wybierać towar, tu siedzisz i wybierasz dotąd aż wszystkie zamówienia zrobisz, chyba, że się dobrze sprężysz i szybko wybierzesz. Wiem bo trochę tam popracowałem ale znalazłem coś innego

Pipi

Ta praca to TRAGEDIA

Dorota

Łukasz masz racje w innych firmach o wiele lepiej- sa normalne warunki pracy. Nie chowam sie po alejkach tylko wybieram towar, w końcu takie mam zadanie. Firmy nie polecam !!!!

Jurek

Nie polecam tej firmy!! Wyzysk pracownika ostatnio zabronili nawet muzyki słuchać na magazynie ponieważ rozkojarza pracownikow trzeba chodzić jak w zegarku.. Ucinają premie z byle powodu. (usunięte przez administratora) Nie kasujcie opini oczywiście tu sie zwracam do szefostwa- niech ludzie wiedza jak w tej firmie jest a co do opini ze ktoś napisał przedstawiciele handlowi mogą zazdrości sporo kasy to jeśli dla Ciebie 2500 to sporo kasy to powodzenia jak pójdziesz na chorobowe i dostaniesz pensji tylko podstawę to zobaczysz 1300

magazyn
@Jurek

pracuję w candellux dłuższy czas. podejrzewam kto mógl napisać tą opinię i jesli mam rację to powiem ci że może lepiej weź się za robotę,zamiast chować się po alejkach-bo inni muszą pracować za ciebie!też pracuje na magazynie i nikt mi premi nie obcina bo robię swoje! mi też się nie podoba że nie ma radia ale w firmach w których pracowałem też ich nie było i jakoś ludzie robili bez spiny!jak jest tak strasznie to może zmień pracę to zobaczysz jak jest u innych (żebyś sie nie zdziwił ).pracujemy na krótki rękawek, roboty dużo ale wszędzie tak jest-pójdź to sie przekonasz. siejesz ferment w necie i bohater! jak dla mnie robota i firma ok.

sic

Na zwolnieniu lekarskim liczy się i podstawę i premię do wypłaty. To jest narzucone przez prawo i firma nie może ingerować w wysokość wynagrodzenia, więc to co piszesz o wypłacie podczas L4 jest bzdurą.

A jednak opinie są dalej kasowane !!!!! Gratulacje tylko szkoda ze te negatywne

komi
@Marcin

A nawet więcej niektóre się wogóle nie ukazują , muszą mieć sporo do ukrycia ( mowa o Candellux )

U nich mogą zaopatrzac się tylko firmy. Trzeba zgłosić się np. Do Obi lub Praktikera

wojtek

dobre ceny ma ich filia w sulejówku, kolega kupywał duże ilości lamp, zrobili takie ceny że nikt ich nie przebił , nie dali paieru ale co po tym jak różnica była duża

sanek

Chyba pomyliłaś firmy . Tu jakosc jest słaba.

benzi

Zastanawiałem się czy składać aplikacje bo słaba ocena firmy ale jak patrzę na poziom ludzi którzy wpisują swoje opinie, to spoko mogę wysyłać CV, bo co osoba z takim podejściem z taką kulturą może mieć w głowie? prawidłowo napisał ktoś powyżej- wszędzie dobrze gdzie nas nie ma!

spotlover

jestem pracownikiem firmy candellux, moim zdaniem jest naprawdę fajnie :D kadrowa to wpisuje? moja opinia: Czasem aż oczy bolą patrzeć, jak się przemęcza dla naszego klubu, prezes Ochódzki Ryszard, naszego klubu Tęcza. Ciągle pracuje! Wszystkiego przypilnuje i jeszcze inni, niektórzy, wtykają mu szpilki. To nie ludzie – to wilki! To mówiłem ja – Jarząbek Wacław, trener drugiej klasy. Niech żyje nam prezes sto lat! (...) To jeszcze ja – Jarząbek Wacław, bo w zeszłym tygodniu nie mówiłem, bo byłem chory. Mam zwolnienie. Łubu dubu, łubu dubu, niech żyje nam prezes naszego klubu. Niech żyje nam! To śpiewałem ja – Jarząbek.

kkk

(usunięte przez administratora) . chcieli zrobić nowoczesną firmę w Wołominku z godzinnymi przerwami na lunch....a jak nie ma cię równą godzinę to jesteś pod obserwacją, bo przecież mogłeś ten czas przepracować (usunięte przez administratora) .

sic!

Jak dla mnie i firma i ludzie są ok. tyle w temacie

Prac.

Jestem pracownikiem firmy Candellux. Moim zdaniem jest naprawde fajnie.Z pracownikami się rozmawia, nie ma traktowania ludzi jak roboty.Pracy jest sporo ale po to się idzie do pracy żeby pracować.Ludzie są fajni, szefostwo ok. Płacą na czas i czasem wskoczy wyższa premia jak zrobię więcej. Ja polecam

bialy

odpowiedź masz prostą: czymś innym przecież warunki finansowe znasz przed rozpoczeciem pracy.

t

Spoko troche opinii usunieto, haha

tesa
@t

Widzę,nawet 2 moje. Pani M.R. znowu musiała mocno nakłamać, albo którys z zaprzyjaźnionych informatyków je usunął, w końcu jest co ukryć ( kilka przekrętów by sie znalazło, a Państwo K. by byli niezadowoleni).

wola
@tesa

He he . I panu R.B. by się urwało. Oni nigdy nie pozwolą by ta firma normalnie funkcjonowała. Za dużo by stracili i Pani M.R. i Pan R.B.,J.M. Bez Pani M.R. i ich interesy by sie pourywały.

dziwne
@wola

to jak się tak dzieje, to dlaczego nie zgłaszacie do szefostwa tylko na forach piszecie????

wola
@dziwne

A może juz w niej nie pracuje. A dzisiejsi moi prezesi nawet nie wiedza co to candellux. a gdy pracowałam i tak nie słuchaliście co kto ma do powiedzenia, klika była najważniejsza i jej zdanie też czy rotacja w tej firmie jeszcze was nie zastanowiła?

anik
@wola

Te ich interesy to dziwny układ. Niby wszyscy o nich wiedzą a nikt nic nie wie. Towar wyjeżdża na prawo i na lewo, sprzedawali tego nawet spore ilości. Albo się ich boją albo to naprawdę dziwny układ.

LOL
@anik

No i szefostwo sie nie orientuje,że są przekręty?

bolo

Ja też uważam że jest spoko.może nie wszystkich się lubi jak to w pracy ale ogólnie jest ok.jest sporo pracy ale w fajnej atmosferze więc dzień szybko mija.Była fajna impreza przed świętami,prezenty dla wszystkich i jeszcze dodatkowe dla tych co pracują dłuzej i dla tych co przykładają się do pracy.w poprzedniej firmie na święta nawet opłatka nie dali więc popieram-jest ok.

Zostaw merytoryczną opinię o Candellux Lighting Sp. z o.o. - Wołomin

• Jak się pracuje w Candellux Lighting Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Candellux Lighting Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Candellux Lighting Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Candellux Lighting Sp. z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Candellux Lighting Sp. z o.o.