Opinie o Bd Lux Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Bd Lux Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Bd Lux Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Wyposażenie domu - sprzedaż oświetlenia

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bd Lux Sp. z o.o. w Warszawa

Leo Nowy wpis

Przechodząc przez różnych pracodawców, powiem ze tu było świetnie. Wypłaty na czas, premia, nie ma problemów z wyjściem wcześniej gdy trzeba coś załatwić, L4 też bez problemu Fakt mogłoby być lepiej płacone, ale jako pracownik najniższego szczebla nie dziwiłem się że jest to trochę po nad najniższa krajowa Wymagania to praca od do i wykonywanie swoich obowiązków. Współpracując z osobami na produkcji nie dziwiłem się prezesowi że miał wątpliwości, bo wielu pracowników udawało że pracuje. Fajnie ze przerwa jest 30 minut a nie jak wszędzie 15

Nowy Nowy wpis

Witam proszę o opinię na temat firmy w starym puznowie. Jak płacą i atmosfera?

ghtrt Nowy wpis
@Nowy

Na początek to 2700 zł netto i premia 300 zł

Administrator Nowy wpis

Czy w firmie Bd Lux Sp. z o.o. można pracować na pół etatu?

Pracowalem w tej firmie bardzo krotko, ale to czego tam doswiadczylem ciezko opisac. Bd Lux / Deeplight - Pan dyrektor PJ niezwykle skutecznie uprzyksza czas swoim pracownikom. Niejednokrotnie bylem swiadkiem (usunięte przez administratora) psychicznego jak i niestety w bezpośrednim kontakcie fizycznym z pracownikiem młodocianym. Jak wszyscy tu pisza wyplata czesciowo pod stołem czyli średniowiecze. Pracodawca chciałby aby ludzie pracowali bez przerwy i za darmo. Wymaga od nich niemożliwego nie dajac nic w zamian, nawet czesto srodkow potrzebnych do pracy. Kolejka do sprzątania co tydzien calego biura przez montażystów to jakis kabaret. Pracodawca oszczędza na wszystkim, a przedewszystkim na pracownikach. Nie wywiązuje sie z umów tłumacząc sie w dziecinny i niezrozumiały sposób... Każdego traktuje z gory, jak zwyklego(usunięte przez administratora), dajac odczuć na kazdym kroku ze jest kims lepszym a pracownik to (usunięte przez administratora) Omijajcie szerokim łukiem tego(usunięte przez administratora) Zmarnowany czas.

Jakie są Twoje wrażenia po rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Bd Lux Sp. z o.o.? Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie wybierającej się na rozmowę w sprawie pracy na stanowisku Specjalista ds. realizacji zamówień i fakturowania?
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Siemianowice Śląskie
MERAENG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
Starszy

Pracowałem w firmie deeplight która współpracuje z bdlux i to był mój najbardziej zmarnowany czas w życiu. Dobrze że był to tylko chwilowy incydent. Zarobki wprost tragiczne... Pracownicy bardzo w porządku mogli by być bardziej doceniani pod koniec miesiąca.

@Starszy

To jakie stawki tam były? Najniższa krajowa?

Kk
@Anna

Dokładnie najniższa krajowa plus premia.. A deeplight to to samo co bd lux nazwa się tylko zmieniła

Katarzyna
@Kk

Premia jeszcze rok temu podobno 200-300, zwiększyli coś może do dziś? Chociaż o stówkę?

Kk
@Katarzyna

Bez zmian.. Ile zdoła Ci się wyciągnąć tyle będziesz mieć

mm

Pracowałem tam kilka lat, podziękowali mi za współprace, bo podobno za często na zwolnienia chodziłem. Jednak myślę że to tylko pretekst. Ogólnie to wymagają bardzo dużo za marne pieniądze. I jak wyżej napisali, że trzeba latać na kilku różnych stanowiskach, a na umowie tylko jedno. i tylko pretensje "do garbatego że ma proste dzieci" a zarobki na początek to też miałem 1800 zł, i jakiś ochłap w kopercie. "Z niewolnika nie ma pracownika". Serdecznie nie polecam firmy BD Lux, tak samo jak DEPLIGHT, która to jest podwykonawcą dla BD Lux-a.

Franciszek
@mm

Masz chyba rację z tą wymówką, bo za zwolnienia nie mogą Cię raczej zwolnić. Widzę, że kasa kompletnie nieadekwatna ... Ale czekaj, bo napisałeś, że dają coś w kopercie, czyli część tu i część na konto? Może coś się polepszyło?

Jan Kowalski.

Powiem o zakładzie produkcyjnym w Starym Puznowie. Ogólnie nie jest źle, ale jak ktoś chce zarobić, to nie tutaj. Płaca troszkę ponad najniższa krajowa, czyli 2300-2400 netto, plus śmieszna premia 200 czy 300 zł. Dla człowieka po szkole praca i zarobki ok. ale jak się ma żonę i dziecko to ciężko wyżyć za taka kwotę. Dla samego prezesa pracownik to tylko rubryka w statystykach, nie walczy o pracownika, tak samo kierownik zakładu produkcyjnego. Słowa prezesa gdy poszedłem po podwyżkę, "zawsze jest czas na zmiany" albo jak się nie podoba to można odejść. Kierownik chciał dać tylko 200 zł podwyżki, a człowiek tam pracował kilka lat. I jest też spora roszada pracowników. Kiedyś jak była stara dobra ekipa to się pracowało bardzo dobrze. A nowy brygadzista zakładu też robi wszystko pod kierownika, strzela też z ucha do kierownika. zabiera premie za błahe sprawy, np. że się minutę za późno z przerwy wyszło.

Niezadowolony
@Jan Kowalski.

Tak tylko żeby dostać te 2300+premie to trzeba (usunięte przez administratora) przez 3 miesiące na umowie próbnej za 1700-1800zl, jesteś zdany na łaskę i pomoc kolegów bo brygadzistka jest zajęta liczeniem czasu w jakim robisz lampy lub ile siedzisz w toalecie, i jak kolega mówi przepracujesz jakiś czas upomnisz się o podwyżkę i już jest problem i podziękowanie za współpracę, generalnie nie polecam

Piotrek

Witam, praca w BD LUX na stanowisku magazyniera jest łączona z produkcją i wyjazdami na miasto na montaże, będzie trzeba pracować jako magazynier, monter i jeszcze składać elementy na miejscu w firmie, praca od poniedziałku do piątku od 8 do 16, zarobki to 2300 zł netto na początek umowa zlecenie.

admin

Masz jakieś informacje na temat firmy Bd Lux Sp. z o.o.? Wiesz jak odbywa się proces rekrutacyjny i czy atmosfera pracy jest dobra? Czekamy na Twoją opinię!

Zostaw merytoryczną opinię o Bd Lux Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Bd Lux Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Bd Lux Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

Bd Lux Sp. z o.o.
  • Jana Kazimierza 62