Candellux Lighting Sp. z o.o.

Opinie o Candellux Lighting Sp. z o.o.

tik

Jak dla mnie jest ok. Piszą pewnie ci którzy zostali zwolnieni bo tak jest że jak się nie powiedzie to trzeba bluzgi siać na prawo i lewo...robię swoje,mam za to płacone w terminie z ludźmi się dogaduję,praca od do i do domku.ja uważam, że nie ma powodów do narzekań.

canek

jak wygląda praca w biurze?

lopcik

witam podstawa + premia średnio ok 2,5 na rękę a może być lepiej, nie pracowałem tam ale słyszałem od znajomego. Masz auto, telefon i laptopa z netem. Codziennie raporty, dostajesz też listę sklepów które masz odwiedzić a nie z buta do każdego i uda się albo się nie uda, wiadomo jak złapiesz nowego klienta to zawsze plus ale to chyba jest zdrowe i normalne?? jesteś handlowcem a nie kadrową i siedzisz na tyłku. Wszędzie są niesnaski i ludzie którzy są niestety niemili albo którzy strzelają z ucha:( kadra zarządzająca podobno była masakra teraz pani kierownik jest podobno ciężka no ale to jest praca. w której pracy jest cudownie i słodko, dostaje się pln za nic? z opowiadań i własnego doświadczenia powiem tak nie jest źle normalna firma może maja problem z doborem kierowników ale tak to jest ok. Pracuje w tej samej branży mam więcej pln niż w tej firmie ale jest nas 3 na całą firmę a tutaj ok 8. nie pójdziesz nie spróbujesz nie przekonasz się ale chyba trzeba wiedzieć po co się idzie do pracy. pozdrawiam

Pracuję w Candeluxie dość krótko ale ja uważam że nie jest źle. Na kasę się zgodziłem nie ma kokosów ale stawki na rynku są podobne wiec ok.wypłata w terminie ludzie też w sumie ok (zawsze się tam znajdzie pare osob z którymi nie ma o czym gadać-normalka) więc ja nie narzekam.a tu wymyślają mafie,spiski.ludzie opanujcie się.

Święta prawda

No bardzo to logiczne! Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma jak to mówią. Ale, że się ludziom tak chce wylewać na innych pomyje to się dziwię. Zakańczam etap i już, po co pluć jadem?

były prac.

Proszę piszcie co chcecie wiedzieć na temat tej firmy to wam opisze co będę mógł. Mam taki wstręt do tej firmy, że chętnie się podzielę informacjami na temat każdego działu i każdej osoby którą udało mi się poznać.

ciekawy
@były prac.

to napisz cos na temat mafii która jest w środku, która podchrzania wszystkich ma duży wpływ na rotacje pracowników a sam przy tym mocno łoi szefostwo ( z towaru )

maru

Masz poziom kultury, faktycznie

blues

No ale chyba to, ze awansowali swojego pracownika, to dobrze świadczy?

Jacek

Witam, Przeczytałem jakiś czas temu ogłoszenie na magazyniera i po jakimś czasie (pzez przypadek) u znajomych spotkałem pracownika magazynu który wszystko mi ładnie opisał. Tak "dobrze prosperująca firma" sądząc po ogłoszeniach nie ma w tej chwili kadrowej, dyrektora, kierownika magazynu już nie mówiąc o zwykłych robolach. Ogólnie (usunięte przez administratora) pozwalniali kadrę zarządzającą i teraz pracownik magazynu kieruje całym zespołem:(. Moje CV do tej firmy na bank nie zostanie złożone. Kolega z którym się spotkałem, nadmienił o nagminnym zwalnianiu się pracowników. Wielokrotnie usłyszałem negatywne opinie na temat (usunięte przez administratora)w okół której wszystko się kręci, tak jak ona zagra tak wszyscy tańczą włącznie z szefostwem. Pisze to wszystko bo dawno nie widziałem tak sfrustrowanego i zniechęconego do pracy człowieka i jeszcze na temat tej firmy wysłuchiwałem pół wieczora. Proszę o wiarygodną wypowiedź czy tak jest w rzeczywistości? Może zmienię decyzję co do składania CV do tej firmy.

Eryk

Candellux poszukuje do pracy ludzi na stanowisko przedstawicieli handlowych, nie wiecie, jakie narzędzia do pracy dają?

candellux
@Eryk

Witam. To pracownicy tworzą pracodawców, więc nie czytaj tych obelg. Ale pamietaj jeśli nie zatrudnią cie w candellux to spytaj sie u nich o janka i romka, może oni cie zatrudnią. (usunięte przez administratora)

pokorny

Macie do wyboru wolność,albo pracę w Candellux,często przypłaconą zdrowiem a nawet kalectwem umysłowym.Czytam te wszystkie wpisy i utwierdzam się w przekonaniu,że moje dwa najszczęśliwsze dni w tej firmie to dzień pierwszy i dzień ostatni,przy założeniu pierwszego dnia bez świadomości tego co mnie czek[usunięte przez administratora]

?

pracowałem tam niecałe dwa miesiące i sam nie wiem jak wytrzymałem. ze wszystkimi opiniami jak najbardziej sie zgodzę. odradzam

karol

Ale to jest tak że wogóle nie płacą za pracę czy może jest płacone ale z dość dużym opóźnieniem? Dzięki

Krytyk

Drogi kolego po stylistyce i rodzaju słownictwa jaki używa Pan X- podpisujący się wszystkimi możliwymi nazwami, tylko nie imieniem i nazwiskiem (Cóż za odwaga pisać pod pseudonimem! Gdzie się podziali mężczyźni z honorem?) powinieneś wiedzieć z kim masz przyjemność (wątpliwą). Obrażając pracowników wystawiasz sobie świadectwo, bo skoro, według Ciebie, wszyscy są głupi to znaczy, że niestety inteligencja nie jest Twoją domeną. Życzę powodzenia w kontaktach międzyludzkich, bo będzie Ci potrzebne. Oczywiście daruj sobie obelgi, bo zdanie osoby z takim poziomem kultury zupełnie mnie nie interesuje, więc szkoda Twojego czasu i wysiłku na wymyslanie nowych wulgaryzmów (a po Twoich wpisach widzę, że już się kończy zasób...).

darek

Ja tylko grzecznie poprosiłem o to żebyście napisali to co było w tych negatywnych wpisach. Tobie jest łatwo pisać bo znasz tą firmę i wiesz o co chodzi ja niestety nie wiem

darek

To wracając do dyskusji na temat firmy. Skoro już piszecie że wpisy zostały usunięte to napiszcie tak mniej więcej co tam było

darek

To może w takim razie jest jakaś realna szansa że po jakimś czasie będzie się zarabiać więcej czy raczej nie?

bil

Czy teraz nadal pensja to jest najniższa krajowa tak jak ktoś pisał w 2011 roku czy może zmieniło się to?

Trzymać sie z dala!
@bil

Tak. Nadal tak jest. A jak mają zły humorek to i po premii lecą :)

limity na samochód na kilimotery? To jak to jest wykorzystam limit to samochód mi się wyłącza i dalej z buta? :)

mati

Tak z ciekawości tylko się zapytam gdzie są importowane produkty tej firmy? Napewno się orientujecie w tej kwestii

Zostaw merytoryczną opinię o Candellux Lighting Sp. z o.o. - Wołomin

• Jak się pracuje w Candellux Lighting Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Candellux Lighting Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Candellux Lighting Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Candellux Lighting Sp. z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Candellux Lighting Sp. z o.o.