opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

Grupa Farmacol

Profil oficjalny - płatna współpraca

2/5

Na podstawie 824 ocen
Opinie(1289)
Dodaj opinię
Aktualności(1)

Opinie(1289)

Dodaj opinię
Aktualności(1)
Logo
  • O nas
  • .
  • Program adaptacji
  • .
  • Ścieżki karier
  • .
  • Nasze działy
  • .
  • Oferty pracy
  • .
  • Facebook
  • .
  • Kontakt

O nas

Program adaptacji

Ścieżki karier

Nasze działy

Oferty pracy

Facebook

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Kraków
  • Katowice
  • Opole
  • Gliwice
  • Częstochowa
  • Sosnowiec
  • Zabrze
  • Tychy
  • Bielsko-Biała
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Żerniki
  • Szałsza
  • Czekanów
  • Gliwice
  • Świętoszowice
  • Ziemięcice
  • Przezchlebie
  • Zabrze
  • Czechowice
  • Wieszowa
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
​
Mory - Farmacol S.A.
Poznań - Farmacol S.A.

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Żerniki
  4. /
  5. Opinie o Grupa Farmacol

Opinie

Opinie o Grupa Farmacol Żerniki Składowa

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 8
    • 9
    • 10
    • …
    • 17

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o Grupa Farmacol!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    dafa

    12.12.2014 15:49

    Inne

    A wiecie, że dodatkowo Spółka świadczy także usługi hotelarskie i gastronomiczne? Czy macie jakieś doświadczenia w pracy o ktorych warto bylo by jeszcze napisac osobom, ktore szukaja tam pracy?? jak jest z przełożonym i jaki styl zarządzania preferuje? Jak jest pod kątem wynagrodzeń? pozdrawiam......
    ReviewUserIcon
    dafa

    12.12.2014 15:47

    Inne

    A wiecie, że dodatkowo Spółka świadczy także usługi hotelarskie i gastronomiczne? Czy macie jakieś doświadczenia w pracy o ktorych warto bylo by jeszcze napisac osobom, ktore szukaja tam pracy?? jak jest z przełożonym i jaki styl zarządzania preferuje? Jak jest pod kątem wynagrodzeń? pozdrawiam......
    ReviewUserIcon
    mały ale wariat

    08.12.2014 11:38

    Inne

    czy ta "święta" trójca tomciu, misyu i juras jeszcze jest na włościach? Żaden z nich nie nadawał się do rządzenia osobno a jako zespół to jak łysy z garbatym! Nic ich nie łączy - każdy jest mądrzejszy od tych 2 pozostałych :)
    ReviewUserIcon
    Stary

    05.12.2014 12:31

    Inne

    Hej czy ktoś tam jeszcze pracuje?
    ReviewUserIcon
    były pracuś

    29.11.2014 16:24

    Inne

    który poszedł w odstawkę? Nie mam teraz z nikim kontaktu a jestem strasznie ciekawy?
    ReviewUserIcon
    cały magazyn !

    28.11.2014 19:35

    Inne

    Szampany zmrożone i dzisiaj nastał czas aby je otwierać. Kieliszki w górę , toasty wznosić. Mamy nadzieje ,że kolejne opijanie nadejdzie również szybko . My poczekamy.Przyjdzie i czas na drugiego !
    ReviewUserIcon
    wuja

    28.11.2014 11:26

    Inne

    Z taką pisownią możesz zostać tam nawet kierownikiem
    ReviewUserIcon
    duduś

    26.11.2014 20:59

    Inne

    pracuje tam ktoś jeszcze? Czy te 3 koziołki jeszcze rządzą? Aż podziwiam tych którzy zostali - praca w tej firmie była najgorszym doświadczeniem w moim życiu zawodowym! Nigdy więcej nie dam się nabrać na spółkę giełdową! Szkoda czasu i życia :(
    ReviewUserIcon
    iza

    17.11.2014 09:42

    Inne

    a gdzie to jest???? jaka ulica??chcę tam pracować ile można zarobić jako specjalista d/s reklamacji??
    ReviewUserIcon
    też była pracownica

    05.11.2014 22:36

    Inne

    kto to jest powalonek? Coś mi się kojarzy :P Aż żal patrzeć co te 3 barany wyprawiają! I nie rozumiem zarządu nic a nic! POBUDKA PANIE WŁAŚCICIELU
    ReviewUserIcon
    kiedys tam pracowałem

    05.11.2014 10:51

    Inne

    Żal i smutek mnie ogarnia jak widzę to co się dzieje w firmie no i co się tu "dzieje" na tym śmiesznym portalu. Tragiczne moi drodzy jest to, że to co budowaliśmy jeszcze od czasów Wałbrzyskiej regularnie i systematycznie wszyscy teraz rozwalają. Ta hurtownia miała swoją renomę, dbaliśmy o apteki i było ok a teraz... Ciesze się, że już mnie tam nie ma bo musiałbym się wstydzić patrząc z piętra na całość tego wesołego miasteczka. Pozdrawiam serdecznie wszystkich którzy kiedyś ze mną pracowali i kibicuję cały czas by udało się powrócić na prostą. Miłego dnia !!!
    ReviewUserIcon
    kiedy

    05.11.2014 23:05

    Inne

    Żal i smutek to właściwe słowa patrząc na oddanie dla tej firmy, które wielu z Nas nosiło w sobie, a nigdy nie było zauważalne przez tzw.centralę.Dzisiaj spójrz, kto zarządza oddziałem.Wierzyć się nie chce, ale to centrala ich wybrała.Co mogą wiedzieć o Wałbrzyskiej.Z rozwijającego się oddziału spadli do poziomu firmy "krzak". Stary jak sobie uświadomisz, że w czasach o których piszesz aktualny dyrektorek osiągnął pełnoletność to aż żal du pę ściska. Na palcach jednej ręki możesz policzyć osoby, które tam pracują i pamiętają te czasy.Ja na szczęście już też mam to w D i jestem pewien, że każdemu z Was którzy tam pracowali i jeszcze pracują, życie zawodowe się ułoży bez KC FCL - prawie jak KC PZPR......pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    wizard

    04.11.2014 21:29

    Inne

    Usiadłeś sobie ? Nie wytrzymałeś i musiałeś zajrzeć tutaj. Po tomek śpi i sprawdzasz-co ludki piszą. I co - kolejny dowód, jesteś dur niem. Powalonek żal mi ciebie.........
    ReviewUserIcon
    anonim

    27.10.2014 04:38

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    ja tele lele

    03.11.2014 09:16

    Inne

    Nie polecam pracy w tym oddziale.Złożyłam wypowiedzenie bo tu już nie da się normalnie pracować.Bałagan , brak umiejętności zarządzanie logistyką i handlem.Atmosfera całkiem do niczego .Można podziękować naszej władzy na piętrze.Niestety nie potrafią za dużo , chyba ze zepsuć to co było dobre w tej firmie a do tego nos w chmurach wiecznie trzymają. Firma która się nie rozwija w cale więc jeżeli nie chcesz się cofnąć to nie składaj CV do tego oddziału.Wielu ludzi jeszcze odejdzie , najbliższe tygodnie to pokażą.
    ReviewUserIcon
    kartonowy

    20.10.2014 20:49

    Inne

    a tam mnie sie dyrektor podoba i chciał bym rzeby był tutej jak najdurzej. Ma jak ja zakrutkie spodnie i skarpetki w paski i mondry jest jak ja i wogle jest fajny a jeśli nie jestem w blendzie pewnie i głos jak muj śliczny bendzie. Morze troche za durzo pali ale przynajmniej jak wyjde z pracy a On bedzie na fajce to mnie zauwarzy i przywita sie ze mnom i zostaniemy przyjaciułmi. Resumując czy jakoś tak lubie go.
    ReviewUserIcon
    zszokowane

    20.10.2014 12:06

    Inne

    nie bardzo rozumiemy ogłoszenie o poszukiwaniu nowego kierownika hurtowni? Czyżby znowu ktoś się pomylił? Przecież Kasia jest OK! Chyba, że chodzi o Cygana! Jeżeli tak to pomyłki nie widzimy! A kiedy ogłoszenie o nowym dyrektorze oddziału i nowym handlowym w tymże?? Przecież te 3 osobistości w/wym. to tylko mogą poświecić latarkami w ciemnym pokoju! Takie trio to jest PORAŻKA zarządu na całej linii! Najgorszy syf jest od roku a zaczęło się od lutego zeszłego roku! Wraz z przyjazdem małego z wielkim łańcuchem! Bul bul bul bul .... toniemy!!!
    ReviewUserIcon
    cenzor

    24.10.2014 12:56

    Inne

    sądzę, że aż za dobrze zrozumiałem bo wiem kto takie bzdury wypisuje :)) przykre...
    ReviewUserIcon
    wizz&go go

    02.11.2014 20:54

    Inne

    Hej cenzor - sorki, ale nie za bardzo mam czas na korespondencyjne pierdoły z Tobą, lecz mogę potwierdzić Ty wiesz wszystko i to mi jest przykro, że znowu niepotrzebnie się angażujesz na tym forum. Powalonek pozdrowienia na twoje rogi i rogi jelenia...buźka pa...
    ReviewUserIcon
    buhahaha

    14.10.2014 16:01

    Inne

    Zaufanie. Solidność. Partnerstwo! Właśnie przeczytałam opis na kalendarzu! I myślę sobie fajnie - tylko o kim jest to napisane! Patrzem i oczom nie wierzem! O Farmacol-u! Normalnie papier wszystko przyjmie :-(
    ReviewUserIcon
    wizz

    12.10.2014 19:43

    Inne

    Witam wszystkich. Mam pytanie do bardziej wtajemniczonych. Co takiego się jest wyjątkowego w naszym dyrektorze, że pomimo tak wielkich luk w sposobie zarządzania i braku wiedzy o klientach, dalej jest tolerowany przez Zarząd FCL. Z tego co mi wiadomo to on jest przyczyną odejścia, lub zwolnienia wielu cennych ludzi, którzy byli po stokroć bardziej potrzebni tej firmie niż on. A jednak dalej trwa. Co jest grane ( rodzina ? ). Przecież o co tylko go zapytasz to oprócz wyuczonej teorii przedstawionej w zarozumiały sposób nic istotnego nie usłyszysz i cały czas jedziemy na wstecznym. Może ktoś mi odpowie co jest grane, a może po prostu ma misję zniszczenia i musi ją zrealizować. Mam obawy bo widzę, że w tym oddziale brakuje wsparcia, a mobbing i straszenie jest na porządku dziennym............ pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    air

    13.10.2014 10:26

    Inne

    w naszym (waszym) dyrektorze wyjątkowe jest to, że on tu jest! Tak samo jak wyjątkowy jest handlowy zwany miszel wiesmac mabell tudzież kierownik cygan ze złotym łańcuchem! Oni są tak wyjątkowi a razem jedyni w swoim rodzaju, że zniszczyli to co przez lata funkcjonowało! I to, że odeszło z firmy ostatnio kilku naprawdę wartościowych ludzi to jest tylko i wyłączanie ich zasługa! I trzeba stanowczo podziękować zarządowi za takie skarby, które nam tu przysłali w kopercie! Dziękujemy! I pamiętajcie TITANIC też był potężny, ale mała lodowa kulka pochłonęła go w odmętach historii! Tak więc, orkiestra gra a lodowa kulka coraz bliżej! Miłego odpoczynku z rekinami (biznesu) na dnie waszych zawodowych karier życzę! Z żeglarskim okrzykiem AHOJ z wami ( o możecie zmienić na ó )
    ReviewUserIcon
    start

    06.10.2014 21:33

    Inne

    Czas najwyższy na zdecydowane kroki. Kukiełki do środy są na szkoleniu w Ustroniu więc mile będą zaskoczeni po powrocie.A tak dla Waszej wiadomości - nieźle z n ich leją na szkoleniu.Czopiki w różowej powłoce.
    ReviewUserIcon
    prawda

    06.10.2014 17:41

    Inne

    Popieram jakoś mnie to nie dziwi
    ReviewUserIcon
    lenka,Mar

    06.10.2014 16:03

    Inne

    zwalniam się z tego bałaganu. Dawno temu ktoś w kuchni powiedział: wiecie dlaczego ta firma ma w nazwie farma? Nie, nie dlatego że handlujemy farmaceutykami! Tylko dlatego, ze w większości tu pracują świnie. Dla którego kolega lub koleżanka z pokoju obok nie są zespołem tylko WROGIEM! Tak więc, pa i jeszcze raz PA!
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w Grupa Farmacol?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Kontakt - Grupa Farmacol

    Składowa 62-023 Żerniki

    Grupa Farmacol
    ReviewUserIcon
    spotkanie

    30.09.2014 12:47

    Inne

    Wyniki oddziału są jakie są,ale czego tu oczekiwać skoro handlowy zamiast jeździć po klientach siedzi sobie w MACu i żre wieśmaki.......no stary wpadłeś mam twoją fotę,a fotograf z Tarnowskich Gór ją wywoła.Z utęsknieniem czekałam na to.
    ReviewUserIcon
    anonim

    25.09.2014 18:03

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    uuuu

    26.09.2014 13:01

    Inne

    Dawaj Stary praca jest , jak będziesz zasuwał to i na kasę nie będziesz narzekał:)
    ReviewUserIcon
    byly

    26.09.2014 17:35

    Inne

    Najlepiej tak jak dyrektor. Jak bedziesz tak zasuwal jak on to cie dooopa bedzie bolec od siedzenia. A i nie zapomnij o kierowniku magazynu. Zawsze znajdzie powod, aby mocnoooo obciac pensje. I to jest pewne.
    ReviewUserIcon
    za(d)ufany

    25.09.2014 07:52

    Inne

    i kto w tym tygodniu pójdzie po rozum do głowy i zrezygnuje z oglądania oblicza trzech najmądrzejszych ludzi na świecie? No powiedz: KTO? Ale to już było: Dyrektor M. był jaki był, ale dyrektor, obecny handlowy i kieras z magazynu to są osoby, z którymi NORMALNY człowiek nie chciałby mieć nic do czynienia! I .....
    ReviewUserIcon
    perfekt

    23.09.2014 11:52

    Inne

    było ich trzech w każdym z nich inna krew, ale jeden przyświecał im cel, rozpi erdolić oddział w Poznaniu co w końcu prawie udało się! GRATULACJE PANOWIE - wasze CV w następnej firmie będzie imponujące. Dla was lepiej pisać, że było się na emigracji - bo wpisując prawdę, możecie co najwyżej iść na stróża lub dziadka klozetowego! Good luck frajerzy!
    ReviewUserIcon
    men

    20.09.2014 22:38

    Inne

    Może wreszcie nas docenią. .jak nie to nara żadna strata
    ReviewUserIcon
    anonim

    20.09.2014 22:16

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    magazyn

    22.09.2014 11:54

    Inne

    słowo GEY dla prostaków co tu piszą jest niezrozumiałe. Praca jak każda inna a życie prywatne to inna sprawa . Piszą jacyś Deb----le tu albo z syndromem braku pracy czyli nieudacznicy
    ReviewUserIcon
    wall

    23.09.2014 00:34

    Inne

    Jakby zebrać więcej takich typków ja ty i zmontować w jedną całość to powstałyby najwspanialsze cymbały na świecie. DE bilem jesteś ty śmie ciu.
    ReviewUserIcon
    bb

    20.09.2014 20:55

    Inne

    No ja też mam dość tego szamba
    ReviewUserIcon
    lele

    20.09.2014 15:39

    Inne

    Chwyciu wracaj
    ReviewUserIcon
    stacja

    20.09.2014 16:25

    Inne

    Szkoda ,że porządni ludzie przez tych os/łów z góry odchodzą. Ja tam lubiłem P.Ch. Był specyficzny ale fajny. Jak był nawał roboty to trochę szalał ale można pogadać było również. Nasza władza to do niczego się nie nadaje no może paradę równości będą razem organizować. Ludzie z piętra mówią ze oni są nie do wytrzymania tak sobie wlewają jakby coś potrafili i nie wiadomo jakie obroty dla firmy przynosili. A tu niestety coraz gorzej i do tego wszyscy z nich się śmieją .Pożal się boże z takimi ludźmi rządzącymi.
    ReviewUserIcon
    koordynatorka

    20.09.2014 17:46

    Inne

    menadżerowie - śmiechu warte , w żadnym calu. Przypadkowi ludzie na stanowiskach!! Ciekawe czy na długo zostanie ta wiecznie wystraszona kierowniczka - kolejny niewypał dla farmacolu. Niestety porządni ludzie odeszli lub ich pozwalniali i mamy na stanowiskach wielką katastrofę , trzeba wiać z tej firmy i wiele osób już wysłało CV bo tu same niedorajdy zostaną z nosem w chmurach.Brakuje do tej załogi głu/pola kierownika magazynu z katowic i banda idi/otów i prostaków na równym poziomie w komplecie.Słyszeliście ,że Neuca przyjmuje ??!! Od nas z magazynu wiele osób idzie na rekrutację więc może być fajnie.Menadżerowie sami przyjdą do nas latać w półkach przy pojemnikach.Nie wiem jednak czy by to ogarneli.
    ReviewUserIcon
    byly pracownik

    19.09.2014 22:23

    Inne

    o jej a kto tym razem?
    ReviewUserIcon
    armagedon

    19.09.2014 18:11

    Inne

    Brawo panowie menadżerowie.Kolejna osoba zrezygnowała z oglądania waszych nie zmąconą mądrością "twarzy". Kolejny sukces.
    ReviewUserIcon
    mamy sukces

    17.09.2014 21:19

    Inne

    obroty wzrosną. Brawo maśloki (2 dyrów i cygan) - udało wam się coś wreszcie. Ale ..... to chyba początek szkoły Was ratuje. Żadna w tym wasza zasługa. Ile musicie w 3 jeszcze spie.rdo.lić aby was wreszcie za pysk wzięli i na taczkach wywieźli No kurna ILE?
    ReviewUserIcon
    dość

    14.09.2014 15:35

    Inne

    Doopa, kochajacy inaczej oraz cygan z pozłacaną obrożą. Jeżeli lubisz mieć takich przełożonych to zapraszamy. Ja mam dość. W tym tygodniu się zwalniam. Szkoda zdrowia na takich tłumoków.
    ReviewUserIcon
    wódz

    15.09.2014 22:23

    Inne

    W ich przypadku słowo przełożeni znaczy jeden na drugim cokolwiek to znaczy. Fakt to, że jeden z nich położył już wiele firm, ale pie do li jak poparzony co słowo to skrajna głupota powtarzana z tego co wcześniej usłyszał.O drugim wiele tu wpisów już jest. Dodam tylko, że w Herbapolu do dziś z niego leją.Wy je bali go i trafił do nas.........:(. To wystąpienie przed nami, że Farmacol docenił go i dlatego został dyrektorem było żenujące. Synku koleją losu trafiłeś na ten stołek i koleją losu ciebie wy pier do lą, ku uciesze wszystkich Poznaniaków.
    ReviewUserIcon
    Dentysta spod Berlina

    14.09.2014 06:43

    Inne

    No to jak??? Już w poniedziałek sprzedawać akcje grupy Farmacol na WGPW w Warszawie czy jeszcze trochę poczekać??? (nie mam zamiaru mrozić bez sensu pieniędzy)
    ReviewUserIcon
    Dentysta spod Berlina

    13.09.2014 05:51

    Inne

    Exume me... że się wtrącam. Zdaje mi się, że jednak kobieta jest u Was dyrektorem. No cóż, bywa.... Ja jednak uważam, że dyrektorem powinien być mężczyzna z klasą. Wojskowy dryl, porządny (usunięte przez administratora) z rana i tak dalej...
    ReviewUserIcon
    magazyn

    13.09.2014 21:53

    Inne

    Może warto rozliczyć naszych dyrków. Co się zmieniło na lepsze od kiedy oni są?? Co wnieśli za nowości do firmy ?? Co dzięki nim uzyskaliśmy w logistyce , lub ile zysku mamy w handlu dzięki ich osobą ?? Jaki jest w ogóle plus do Grupy FCL, iż ich trzymają na tych stołkach i wydają kasę na ich pensje ?? Niestety nie widzę żadnych pozytywnych odpowiedzi. Bez względu czy są , czy ich nie będzie to jakoś się kręci to samo , niestety coraz gorzej , może nie raz ciut lepiej ale oni palca nie przyłożyli aby było coś lepiej , żeby większe zyski uzyskać .Niestety z nich żadnych pozytywów nie ma więc pytam po co oni , po co kasa idzie na ich wypłaty . Jedynie psują to co było i co jeszcze pozostało .Mamy niestety coraz mniej linii i chęci pracy w tym zakładzie dla zbłąkanych na stołkach. Pamiętaj , nie masz co ze sobą zrobić , nic nie potrafisz oprócz stwarzania pozorów , nie masz za sobą ludzi to przyjdź jako władza wyższa do FCL oddział Poznan - przygarniemy cię na około rok. Zawsze lepiej niż bezrobocie .
    ReviewUserIcon
    wysoka góra

    14.09.2014 12:17

    Inne

    Samo się nie kręciło, lecz dzięki ludziom, którzy tworzyli ten oddział. Ale to było wtedy jak dyrektorek w za krótkich spodniach i skarpetkach w paski chodził w pieluchach.
    ReviewUserIcon
    wie

    12.09.2014 09:09

    Inne

    Teraz szczerze możecie rozmawiać z panią K.K.kierownik i z pewnością nic do Katowic nie trafi............:)
    ReviewUserIcon
    kolega

    12.09.2014 00:37

    Inne

    Asiu szkoda, że odeszłaś z pracy. Byłaś jedną z nielicznych osób z którymi można było spokojnie i normalnie porozmawiać o wszystkim. Bez obawy, że to co zostanie Tobie przekazane trafi do Katowic. Powodzenia na dalszą drogę życia. Abyś już nigdy nie trafiła do takiej firmy jak ta. W sumie to dobrze zrobiłaś. Z tym duetem a nawet tercetem egzotycznym ludzie , którzy się cenią za długo nie popracują. Nie można mieć za szefów osoby, które nie mają pojęcia o zarządzaniu i kierowaniu ludźmi. Jeszcze raz: POWODZENIA
    ReviewUserIcon
    dede

    11.09.2014 16:28

    Inne

    Pierdu , pierdu....bitwa o stołki :)A co Wy możecie mieć za pojęcie o ciężkiej pracy ...każde z Was umarłoby po tygodniu nocek biegając między regałami albo ślęczeć przy kompie po 10 godzin dzwigając paro kilowe pojemniczki z gleby żeby Wam nabijać kieszenie tak ...taka prawda nic lepiej ..a ludków coraz mniej:(
    ReviewUserIcon
    ihaha

    10.09.2014 22:33

    Inne

    Jak będzie kobieta to lepiej będzie widać słomę ?
    ReviewUserIcon
    anonim

    10.09.2014 13:05

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    stęskniony normalności

    10.09.2014 17:46

    Inne

    Nie polecam , firma marna nie rozwijająca się , kadra zarządzająca niestety bez jakichkolwiek kwalifikacji i wiedzy , brak prawidłowego podejścia do pracowników . Nie mają pojęcia o GREAT PLACE TO WORK gdzie w normalnych firmach jest na porządku dziennym więc z daleka od tego oddziału . Kadra Dyrektorów nawet nie ma minimalnej wiedzy o zarządzaniu ludźmi i jak budować prawidłowe relację a co dopiero prowadzić taką firmę , polecam lekturę "No Excuses" autorów Jennifer Robin i Michael Burchell . Niestety Dyrektorzy są tu z przypadku i na to stanowisko chcemy wreszcie kobietę , może coś zdziała.
    ReviewUserIcon
    ważny Klient

    10.09.2014 00:23

    Inne

    Panowie Dyrektorzy. Coś Wam powiem w tajemnicy: ubranie się w garnitur nie czyni z Was biznesmenów! Podobno słoma z kapci wystaje przez 5 pokoleń od pierwszego wbicia się w garnitur! I jest i druga strona medalu: człowiek ze wsi wyjść zawsze może, ale wieś z człowieka już nie zawsze. Udaje się to nielicznym. A i powiązania też nic nie dają - jak leci sznurek to i pętelkę za sobą pociągnie!

    Zostaw merytoryczną opinię o Grupa Farmacol

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.