opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

Grupa Farmacol

Profil oficjalny - płatna współpraca

2/5

Na podstawie 824 ocen
Opinie(1289)
Dodaj opinię
Aktualności(1)

Opinie(1289)

Dodaj opinię
Aktualności(1)
Logo
  • O nas
  • .
  • Program adaptacji
  • .
  • Ścieżki karier
  • .
  • Nasze działy
  • .
  • Oferty pracy
  • .
  • Facebook
  • .
  • Kontakt

O nas

Program adaptacji

Ścieżki karier

Nasze działy

Oferty pracy

Facebook

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Kraków
  • Katowice
  • Opole
  • Gliwice
  • Częstochowa
  • Sosnowiec
  • Zabrze
  • Tychy
  • Bytom
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Żerniki
  • Szałsza
  • Czekanów
  • Gliwice
  • Świętoszowice
  • Ziemięcice
  • Przezchlebie
  • Zabrze
  • Czechowice
  • Wieszowa
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
​
Mory - Farmacol S.A.
Poznań - Farmacol S.A.

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Żerniki
  4. /
  5. Opinie o Grupa Farmacol

Opinie

Opinie o Grupa Farmacol Żerniki Składowa

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 7
    • 8
    • 9
    • …
    • 17

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o Grupa Farmacol!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    edzik

    21.09.2015 15:03

    Inne

    A co to za jedna co się na zmianowa szkoli ..jakaś taka głupio mądra ..strasznie się popisuje. I niech skróci ozor ..pigmejka ponoć fałszywa.
    ReviewUserIcon
    bula

    03.08.2015 20:18

    Inne

    To gdzie to nagranie ..umieram z ciekawości.
    ReviewUserIcon
    Wodzu

    31.07.2015 16:30

    Inne

    Zwykły- wydaje mi się, że inicjały mogłeś zachować dla siebie, a tak swoją drogą to moim zdaniem kieras akurat wiele poprawił od kiedy zawitał w Poznaniu. Tyle że trafił na kiepski zespół który jest prawie nie do zreperowania, widocznie taka mentalność... Pogłaskać pracownika swojego działu słodziutkimi słówkami, że aż miód z ust wylatuję, a później iść do biura i powiedzieć kilka błędów jakie ten sam pracownik popełnia, tudzież doradzić swojemu pracownikowi z działu, co mógłby zrobić na co przymknie oko, a następnie zrobić spis treści na karteczce i powrót do biura, żeby przeczytać bajeczkę... SUPER!!! Każdy tylko pod każdym dołki kopie, i myślą, że są superbohaterami, bo oni je łatają, a jak przyjdzie trudna sytuacja do rozwiązania to chodzi o pracownikach i pyta jakby to można rozgryźć. Mam nadzieję, że to przeczytasz podstępna (brak mi w tej sytuacji nie wulgarnych słów) i zrozumiesz, że o tobie piszę. POZDRAWIAM normalnych!
    ReviewUserIcon
    Zwykły

    30.07.2015 17:49

    Inne

    "jest ogłoszenie które ostatnio widziałęm na pracuj.pl szukają do farmacolu audytora wewnętrzenego, który wyłapie wszystkie nieprawidłowości i błędy w firmie" Śmiech na sali. Był audyt DJ i co ? Nic. Opinia: super facet. "przyjdą inne mongoły" zdaje się, że nie przyjdą. Przy stawkach proponowanych przez F i komunikacji miejskiej nie ma szans. Do tego 'zespół' Supersekcyjnych: tępa MP jeszcze bardziej tępa IG, no i rodzynek: DK
    ReviewUserIcon
    Wodzu

    22.07.2015 16:22

    Inne

    Niestety nie w tym kierunku mnie niesie, ale bardzo bym był zadowolony gdyby nasz przyszły audytor od zmianowego w dół- patrząc na stanowiska, potrafił wyeliminować błędy które są notorycznie popełniane przez naszych wspaniałych koordynatorów, sekcyjnych i jednego ze zmianowych. Dwóch z nich ma naprawdę dobre zamiary, ale niestety widać, że brak doświadczenia nie idzie z tymi zamiarami w parze. Za to pozostali albo minęli się z powołaniem, albo po prostu czują się zagrożeni przez "swoich pracowników" pod względem utrzymania dotychczasowego stanowiska i robią wszystko, żeby swoje błędy wpisywać na ich konto... Choć bardzo bym chciał to nie rozumiem, ale...
    ReviewUserIcon
    Wodzu

    15.07.2015 16:36

    Inne

    Gdzie błąd? Brak ogarniętych zmianowych/sekcyjnych! Nie ma logistyki nie ma dynamiki! Chyba rybka psuje się od środka tym razem...
    ReviewUserIcon
    szef

    11.07.2015 00:37

    Inne

    przyjdą inne mongoły
    ReviewUserIcon
    #karta_praw_pracowniczych

    15.11.2016 16:38

    Inne

    A może kontrola z PIP i kara 30.000 tys. zł w Sądzie Pracy wyleczy Ciebie ? Kary są od 500 zł, ale za ciężkie przewinienia pracownicze może być jak w/w. Wystarczy jak KTOŚ z byłych/teraźniejszych pracowników zezna o przestępstwach/przewinieniach wobec praw pracowniczych, organy do tego uprawnione przeprowadzą dochodzenie, sprawdzą dokumentację (w celu sprawdzenia, czy nie są fałszowane), grafiki, oraz księgowość ....... wtedy inaczej zaśpiewasz ! :)
    ReviewUserIcon
    zigi

    04.07.2015 21:32

    Inne

    Nie wiem czy mądre bo myślenie to nie najlepsza ich strona.Zle się dzieje we wszystkich oddziałach a oni nic sobie z tego nie robią.Ludzie uciekają z firmy bo mają dość takiego traktowania.Zmuszanie do nadgodzin i straszenie to czysty mobing.Jak to się mawia PRZYJDZIE KRYSKA NA MATYSKA !!!!!!!!!!! .Mam nadzieję, że nadejdzie ten dzień,bo my jesteś już zmęczeni tą sytuacją.
    ReviewUserIcon
    nikt

    01.07.2015 15:57

    Inne

    Co gruncik pod nóżkami się pali ..za chwilę nie będzie komu robić ..może tak mądre głowy zaczną myśleć nie tylko o tym jak nas w...ac na kasie tylko jak zatrzymać?
    ReviewUserIcon
    Szef

    25.06.2015 19:19

    Inne

    Trzeba rozbijac pozycje hahaha
    ReviewUserIcon
    nikt

    16.06.2015 15:16

    Inne

    A kto Cię zmusza do nadgodzin ...siedzisz bo chcesz a kieras się cieszą a i tak Ci nie podziekuja ot co.
    ReviewUserIcon
    :)

    15.06.2015 19:58

    Inne

    Co to się dzieje w oddziale poznańskim?? Czy tego nikt nie widzi?? Gdzie są mądre głowy z Katowic, z Mor?? Mamy czerwiec a w Poznaniu, o przepraszam w Żernikach nadal nie mam kontroli pełnej, nocki kończone klapą. Kto to widział lata wstecz żeby takie rzeczy miały miejsce. Pracownicy mają serdecznie dość takiej sytuacji. Nadgodziny zimą, wiosną i ... latem(?). Trzeba się tego spodziewać, bo przecież idzie sezon urlopowy. No chyba że od 15 zaraz po wyjazdach zamykanie towaru w ciemno, co się lubi robić w tym oddziale. Jednym słowem TRAGEDIA!!!!!!!!!!!!!
    ReviewUserIcon
    13

    31.05.2015 10:22

    Inne

    Niedługo imprezka.
    ReviewUserIcon
    coś tam

    31.05.2015 17:12

    Inne

    ooooo jaka imprezka ?o czym nie wiemy?
    ReviewUserIcon
    mag

    01.05.2015 17:27

    Inne

    Czy u was też wprowadzili całkowity zakaz wnoszenia picia i jedzenia na magazyn?
    ReviewUserIcon
    jezus

    07.05.2015 17:50

    Inne

    ale alkoholu chyba nie zabronią wynosić
    ReviewUserIcon
    pracownik

    28.04.2015 11:45

    Inne

    Trochę zrozumienia my tu bardzo ciężko pracujemy nie raz i nie dwa po 11 godzin .O GODZ.5 NAD RANEM TO CHYBA MOŻNA SIĘ POMYLIĆ PO 10 GODZ .PRACY?
    ReviewUserIcon
    apteka

    28.04.2015 10:56

    Inne

    Co dzieje się w Farmacolu-Poznań że są takie pomyłki- braki-reklamacje 2-3 miesięczne leża - jednym słowem bałagan i żenada co tam się dzieje, czy już nie ma kto tym bu-lem zażądzać
    ReviewUserIcon
    ooo

    12.04.2015 16:41

    Inne

    I tak będziem kopcić:0hehehehehe
    ReviewUserIcon
    osoba palaca

    12.04.2015 12:47

    Inne

    Fajnie będzie sobie zapalić za bramą naszej wspaniałej dyskryminujacej palaczy firmie.Bedzie to fajny widoczek stojących na poboczu drogi pracowników ....oby Ich nie wzięto za ....no wiecie kogo?
    ReviewUserIcon
    13

    10.04.2015 11:36

    Inne

    Bez żalu, bez straty tak jak bez zysku przy jego zatrudnianiu. To tak jak wyrzucanie śmieci, do kosza i zapominasz. Reszta to ploty, lecz w każdej plocie jest odrobina prawdy.
    ReviewUserIcon
    one

    19.03.2015 19:53

    Inne

    pozdrawiam wszystkich oszustów
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    04.05.2017 12:42

    Inne

    Źenada ze pewna osoba bedzie kordynatorem
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w Grupa Farmacol?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Kontakt - Grupa Farmacol

    Składowa 62-023 Żerniki

    Grupa Farmacol
    ReviewUserIcon
    Ludogrojetz

    14.03.2015 04:33

    Inne

    A mi się podoba :), jak narzekasz to papa
    ReviewUserIcon
    lol

    18.03.2015 19:55

    Inne

    Jóź tam nie pracuje teraz pracuje w innej firmie zarabiam więcej niż mógł bym dostać w farmacolu umowa o prace na stałe i przede wszystkim o wiele lepsza praca niż tam i do tego lekka.
    ReviewUserIcon
    lol

    10.03.2015 20:17

    Inne

    Praca w farmacolu nie należy do najlepszych jeśli masz czas to poszukaj sobie lepszej roboty chyba ze jesteś bez wyjścia.stawka godzinowa na początek to 7zł z groszem dla zwykłego człowieka 8zł z groszem dla studenta umowa na 3 miesiące w których dążysz do tego żeby wyrobić normę dzięki której uznają ze jesteś zdatny dla nich do pracy i przejścia na akord praca na zdezelowanych urządzeniach mobilnych dziwne warunki wyrobienia akordu zależy to od działu w którym pracujesz często praca po godzinach czyli praca po 10,12,14 godzin dziennie to nie żarty to fakt rodem prosto z farmacolu ogólnie dobrze jak masz motorynkę w czterech literach to tak 2k może wyrobisz jeśli chodzi o dojazd do firmy to kiepski autobusy niby są ale czekanie czasami na nie to tragedia a nie ma tam jakieś lepszej alternatywy ulica pomorska to taki zapomniany rejon tego świata najlepiej jak byś dojeżdżał własnym samochodem kierownictwo to dziwni ludzie o równie dziwnych pomysłach zazwyczaj lubią utrudniać życie pracownikom prace w zasadzie tez.
    ReviewUserIcon
    anonim

    26.02.2015 23:28

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    13

    28.02.2015 13:45

    Inne

    @colt - zastanawiam się skąd się biorą takie ba rany jak ty. Zobaczymy co napiszesz, jak ktoś z twojej rodziny, albo ty sam zachorujesz, a lek często ratujący życie nie będzie do zdobycia. Będziesz latał po aptekach i błagał o jedno opakowanie. Wtedy przypomnij sobie co tu napisałeś. Mam do takich ludzi jak ty obrzydzenie.
    ReviewUserIcon
    sw oj

    24.02.2015 15:17

    Inne

    wiecie że Farmacol jest pierwszą churtownia co diluje- sprzedaje leki za granice, a pacjenci nie mają leków bo szefowie firmy o wynik dbaja dla własciciela. To jest firma korupcyjna nie licząca sie z życiem pacjentów tylko z biznesem, pracownicy są zerem a obrót przyda sie prz okazji dilowania
    ReviewUserIcon
    fikcyjna rozmowa

    23.02.2015 21:53

    Inne

    Byłam na rozmowie może bardziej na oprowadzeniu po magazynie i jak się zapytałam o wynagrodzenie to przeżyłam mały szok. Kierownik pokazał że na akordzie można otrzymać ponad 25zł na godzinę. Czy to jest możliwe skoro ludzie tak narzekają? Czy to jest na zachętę dla nowych żeby przekonać ich do podjęcia pracy? Pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    wiem co mówie

    25.02.2015 08:53

    Inne

    25 zł na godzine jest możliwe( na pewno jak dzielisz) ale jest też możliwe że przez kolejne 2 godziny ZERO powtarzam zero
    ReviewUserIcon
    Bolek

    11.12.2016 11:55

    Inne

    co ci za głupoty opowiadają jak ja byłem na rozmowie powiedzieli ,że 10 zł na godz umowa zlecenie 2 miesiące a później na akord, nie polecam takiej pracy trzeba się streszczać, szybko w kit robić!
    ReviewUserIcon
    były

    10.02.2015 13:19

    Inne

    Nie polecam tego miejsca pracy, a wręcz zdecydowanie odradzam.Pracowałem tu wiele lat i dobre czasy tego oddziału dawno minęły. Głównie to zasługa tzw. dyrektora. Powinien walczyć o swoich ludzi. Niestety ma Ich wszystkich gdzieś i to widać. Pozbycie się pracownika z wieloletnim stażem nie stanowi dla tego małego człowieczek problemu.Ryba psuje się od głowy, a tu zdecydowanie to czuć.
    ReviewUserIcon
    była

    10.02.2015 15:45

    Inne

    zgadzam się w 100 %. Niestety :(
    ReviewUserIcon
    zorro

    06.02.2015 16:13

    Inne

    Socjalne jest ..co do zarobku to jak dobrze pracujesz i szybko to zarobisz coś koło 1800 do 2000 i napewno nie odrazu i nie na umowie o pracę.
    ReviewUserIcon
    Dr No

    06.02.2015 00:01

    Inne

    Pytam się jak człowiek człowieka czy macie w tym Waszym Farmacolu jakieś BONUSY albo inne SOCJALE!!! Ile razy mam to powtarzać??? Czy JASNO się teraz wyraziłem???
    ReviewUserIcon
    zorro

    05.02.2015 15:35

    Inne

    A o co Tobie człowieku właściwie chodzi?
    ReviewUserIcon
    Dr No

    05.02.2015 14:15

    Inne

    Może trochę grzeczniej... Słyszałem, że w Poznaniu i okolicach mieszka najwięcej Frankowiczów. U Was praktycznie wszystko oparte jest na kredycie we frankach. Miłej pracy życzę i pozdrawiam. :)
    ReviewUserIcon
    zorro

    04.02.2015 22:30

    Inne

    Wracaj na pola bawełny tam zarobisz więcej.
    ReviewUserIcon
    Dr No

    04.02.2015 18:15

    Inne

    Guten Tag Polaken, meine liebe białen Murzynen.... Czy u Was można liczyć na wypłatę trzynastki albo wczasy pod gruszą??? Pytam z ciekawości.
    ReviewUserIcon
    swój

    03.02.2015 18:04

    Inne

    za Busa trzeba płacic 50 zeta, a pracownicy biurowi jak im sie skonczy umowa na czas określony nie otrzymają już nowej bo firma zwija biuro i ma być tylko logistykiem w Poznaniu
    ReviewUserIcon
    rekrut

    21.01.2015 17:24

    Inne

    Napiszcie w jakich godzinach są zmiany w Farmacol. Czy na narzucone normy pracy są wysokie?Jak duża jest presja?Wynagrodzenie stałe czy akordowe w postaci stawki godzinowej(ile za godzinę)Warunki pracy - jak wygląda kwestia przerw?Kwestia nadgodzin,czy są płacone? czy oddawane w postaci wolnego?Jaka jest atmosfera w pracy?Jak was traktują liderzy i mengerowie czyli kierownictwo? Dojazd: z jakiego dokładnie miejsca z Poznania odjeżdża autobus(nr 511) i gdzie się wysiada.Czy przystanek jest blisko firmy czy trzeba daleko iść.Czy autobus należy do strefy MPK?Chcę zebrać informacje,gdyż zastanawiam się nad podjęciem pracy w firmie Farmacol jako pracownik magazynowy.
    ReviewUserIcon
    tttt

    31.01.2015 18:53

    Inne

    Ogólnie to teraz w okres zimowy 10 godzin to minimum presja też nie jest mała taki sezon akurat. Na początek umowa zlecenie na godzinę potem akord na zlecenie umowa o prace najwcześniej po pół roku jeżeli się sprawdzisz. Atmosfera jest myślę ok. Firma zapewnia dojazd busem pracowniczym. Pozdro
    ReviewUserIcon
    Tajemniczy wózkowy z popołudniówki

    17.01.2015 23:48

    Inne

    Widzę, że ten portal zrobił się jeszcze bardziej patologiczny niż był. Nie byłem tu pół roku i przeczytałem wszystkie posty 99 % to bzdury i pisanie o niczym, jeżeli ktoś chciałby się dowiedzieć czegoś konkretnego o firmie to nie ma szans same przepychanki słowne i nic poza tym. Na ten portal można wejść chyba tylko do "jaj" Także pozdro FCL Klapa ( nie mam tu na myśli że firma to klapa :-), magazyn wie o co chodzi ;-) )
    ReviewUserIcon
    fani

    29.12.2014 13:46

    Inne

    Kochanej firmie serdecznie podziękowania za życzenia Świąteczne i prezenty pod choinkę ...wstyd .
    ReviewUserIcon
    1334

    27.12.2014 16:37

    Inne

    Jak tam Gwiazdor był?
    ReviewUserIcon
    hmmm

    23.12.2014 17:51

    Inne

    i jak Komek Towalonek jeszcze jest dyrem?
    ReviewUserIcon
    lelek

    15.12.2014 15:45

    Inne

    Co wszystkich po wypłacie zatkało ....kakao
    ReviewUserIcon
    dafa

    12.12.2014 15:50

    Inne

    A wiecie, że dodatkowo Spółka świadczy także usługi hotelarskie i gastronomiczne? Czy macie jakieś doświadczenia w pracy o ktorych warto bylo by jeszcze napisac osobom, ktore szukaja tam pracy?? jak jest z przełożonym i jaki styl zarządzania preferuje? Jak jest pod kątem wynagrodzeń? pozdrawiam......

    Zostaw merytoryczną opinię o Grupa Farmacol

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.