opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

Grupa Farmacol

Profil oficjalny - płatna współpraca

2/5

Na podstawie 824 ocen
Opinie(1289)
Dodaj opinię
Aktualności(1)

Opinie(1289)

Dodaj opinię
Aktualności(1)
Logo
  • O nas
  • .
  • Program adaptacji
  • .
  • Ścieżki karier
  • .
  • Nasze działy
  • .
  • Oferty pracy
  • .
  • Facebook
  • .
  • Kontakt

O nas

Program adaptacji

Ścieżki karier

Nasze działy

Oferty pracy

Facebook

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Kraków
  • Katowice
  • Opole
  • Gliwice
  • Częstochowa
  • Sosnowiec
  • Zabrze
  • Tychy
  • Bielsko-Biała
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Żerniki
  • Szałsza
  • Czekanów
  • Gliwice
  • Świętoszowice
  • Ziemięcice
  • Przezchlebie
  • Zabrze
  • Czechowice
  • Wieszowa
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
​
Mory - Farmacol S.A.
Poznań - Farmacol S.A.

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Żerniki
  4. /
  5. Opinie o Grupa Farmacol

Opinie

Opinie o Grupa Farmacol Żerniki Składowa

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 13
    • 14
    • 15
    • 16
    • 17

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o Grupa Farmacol!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    pracownik z nocki - stacje

    04.10.2013 11:20

    Inne

    Ta długoletnia pracownica to pewnie zalana co dzień chodzi. Najlepszy wybór ha ha ha ha ha ha. Długoletni pracownik !! a wiemy jak było ...to pewnie do nieróbstwa przyzwyczajona i bałaganu w firmie. To dlatego Dyrektor jej pasuje. Jeżeli pisze to pracownik magazynu to zapewne nie z Farmacolu ale wygląda na to ze [usunięte przez moderatora] lubi sam o sobie pisać ,szkoda ze nie prawdę.
    ReviewUserIcon
    długoletnia pracownica

    04.10.2013 09:59

    Inne

    Wszyscy, którzy źle oceniają pracę Pana Dyrektora [usunięte przez moderatora] mają chyba coś nie po kolei w głowie. Przepraszam , ale lepszego Dyrektora Oddziału w tej firmie dotychczas nie było! Była to najlepsza decyzja Firmy, aby Dyrektorem został [usunięte przez moderatora]! Jest człowiekiem z zasadami. Jest taki jakim powinien być Dobry SZEF! Panie Dyrektorze - TAK TRZYMAĆ!
    ReviewUserIcon
    Tey Szybka

    04.10.2013 09:51

    Inne

    BZDURY PISZESZ! PONAWIAM SWOJĄ PROŚBĘ: IDŹ DO DYREKTORA [usunięte przez moderatora] LUB NAPISZ DO NIEGO EMAIL. A NIE PISZ REFERATÓW NA GOWORKU - TO NIE JEST TRYB ZAŁATWIANIA SPRAW W NASZEJ FIRMIE! NO ODWAGI .....
    ReviewUserIcon
    Szybka

    03.10.2013 20:14

    Inne

    Hehehe, wydaje Ci się, że takie odwiedziny coś zmienią? Już raz miałam okazję porozmawiać z "wyższą sferą farmacolu" i skończyło się na "zobaczymy co da się zrobić". Dlatego uważam, że nie jest to dobry pomysł, bo mogłabym tylko się narazić a moim zdaniem na magazynie oprócz zmianowych nie jest źle, naprawdę w porównaniu do innych magazynów w pobliżu możemy dobrze zarobić na akordzie. Brakuje tylko odrobiny dyscypliny i mogło by być zupełnie inaczej...
    ReviewUserIcon
    Tey Szybka

    03.10.2013 20:02

    Inne

    Wiesz gdzie przyjmuje [usunięte przez moderatora] Masz drzwi otwarte - przyjdź jutro i wywal kawę na ławę! A nie pisz poematów w necie! Jak masz odwagę to prosimy! Zmień tą firmę już jutro!!!
    ReviewUserIcon
    Szybka

    03.10.2013 17:34

    Inne

    Za niewyróbki to możesz obwiniać jedynie kierowników zmiany!!! Jest wśród nich tylko jeden który wie jak się układa te puzzle za to ma swoje inne wady, ale robi to już jakiś czas i nie wychodzi mu to źle... Pan [usunięte przez moderatora] się kompletnie nie nadaje na to stanowisko... O ile swoje wcześniejsze zadania spełniał dość solidnie[usunięte przez moderatora] to teraz pokazuje jakim jest [usunięte przez moderatora]! Jak tylko wszystko rusza to najchętniej zwołałby wiarę ulicy, żeby tylko pomogli mu pojemniczki przepychać, bo wiecznie mu brak ludzi. Więc jedynie tutaj można by myśleć nad zmianami w firmie! Najlepszym rozwiązaniem wydaje się postąpić choć raz z odwagą i ryzykownie, żeby wybrać na stanowisko kogoś, komu się naprawdę chcę i komu zależy na tym, żeby to jakoś wyglądało a nie ściąganie łebków, którzy albo udają milusich ptysiów, albo naśladują Schwarzenegera. Żeby być w czymś dobrym to musi się komuś chcieć nie ważne jest tutaj jak wygląda historia kariery, ani pozory jakie stwarza jako człowiek, musi mieć ambicje i motywację, bo bez tego nic się nie zmieni. Tyle chciałam od siebie przekazać, bo rzeczywiście zaczyna się robi (usunięte przez administratora) ale jak ktoś podejmie odpowiednie działania to nawet do końca tego miesiąca może być OK!
    ReviewUserIcon
    obi

    03.10.2013 15:12

    Inne

    Po pierwsze mój przedmówco ..raczej nie wyrabia się w 100% .Trzeba przyznać że jest jaki jest ,ale potrafi [usunięte przez moderatora] równo z wszystkimi [usunięte przez moderatora] Myślę jednak,że to może niedługo nie wystarczyć, co więcej to już nie wystarcza.Co do zwolnień to nie wiem czemu to kogoś dziwi.Farmacol jest z tego znany. [usunięte przez moderatora] powinien zabrać się za tych wszystkich obiboków co latają na L-4 bo im się nie chce pracować.Poza tym jakoś dziwnie co piątek jest ta sama historyjka pt.pare osób ma wolne....no w końcu trzeba odpocząć! tylko czemu reszta musi za nich [usunięte przez moderatora]?Kto ten grafik ustawia ?ach już wiem !No cóż nie jest to tego Pana najmocniejsza strona:)Pozdrawiam też "Szybka"
    ReviewUserIcon
    Szybka

    02.10.2013 23:16

    Inne

    Mrs. "Szybka" proszę się pode mnie nie podszywać- wcale mnie to nie bawi... Po pierwsze odrobinę szacunku, po drugie to nie kierownik magazynu a kierownik zmiany organizuje czas pracy podczas swojej zmiany- może wytłumaczysz mi czemu jeden potrafi się wyrobić przy 7 tyś. więcej linii, niż inny mając ich o właśnie tę ilość mniej dysponując podobną ekipą? Po trzecie ludzie, którzy zostali zwolnieni widocznie sb na to zasłużyli! Po czwarte jakie ma znaczenie gdzie pracował wcześniej jeżeli teraz pracuje tutaj a swoje zadania spełnia w 100 procentach? A tak nawiasem jak widzisz ogłoszonko, to może wysyłaj swoje CV i pochwal się życiorysem zawodowym...
    ReviewUserIcon
    Szybka

    02.10.2013 22:23

    Inne

    No i panie [usunięte przez moderatora] cóż się dzieje? Ledwie się zaczął mały sezon a już wszystko szwankuje? I gdzie te pańskie mądrości? Oszczędności pan poczyniłeś wywalając ludzi a teraz się nie wyrabiamy! No cóż czas chwycić się z zastępcą i wziąć się do roboty! Podobno na kopalni żeś pan robił to pokaż pan co potrafisz! A co będzie jak śnieg popada? A wówczas zgonisz na kierowców! A czy ja dobrze widziałam ogłoszenie że szukają kierownika magazynu w Jaryszkach?
    ReviewUserIcon
    Nowa

    01.10.2013 07:09

    Inne

    Widzę, że macie tu niezły [usunięte przez moderatora] w tym waszym Archeo, siostry. Chyba się u was zatrudnię. Do zobaczenia wkrótce. Pozdrawiam :)
    ReviewUserIcon
    batory

    26.09.2013 16:28

    Inne

    tylko że najpierw [usunięte przez moderatora] (usunięte przez administratora) [usunięte przez moderatora] że była u niego się pożalić i przez to wyleciała hahahah [usunięte przez moderatora]
    ReviewUserIcon
    qqqq

    26.09.2013 09:16

    Inne

    Pani [usunięte przez moderatora] nie pojawiła się w pracy,ponieważ miała o sobie zbyt wysokie mniemanie[usunięte przez moderatora]
    ReviewUserIcon
    West Ham

    24.09.2013 16:14

    Inne

    Jeśli ktoś z Was chwali [usunięte przez moderatora] to go nie zna w ogóle. NIGDY nie trzymał Waszej strony i NIGDY nie będzie trzymał. Jeśli ktoś ma wątpliwości to zapytajcie czemu Pani [usunięte przez moderatora] z magazynu, która szukała u tego Pana wsparcia, nie pojawia się w pracy. Wszystko w temacie. Do tego żeby Poznań wreszcie był OK wystarczy nie wiele. Wystarczy zrobić porządek na reklamacjach, a raczej zatrudnić kogoś mądrego po poziom inteligencji w tym dziale od paru lat jest równy poziomowi podłogi.
    ReviewUserIcon
    plota niesie

    23.09.2013 08:02

    Inne

    dziewczyna ze stacji - 2013-09-22 23:37:04 NIE zabierajcie Kierownika bo pół magazynu sie zwolni. Wielu chętnie zostanie po 10 godzin , bo przynajmniej można sobie na Kierownika popatrzeć ,[usunięte przez moderatora].Ja [usunięte przez moderatora] mogę cały dzień i linii natrzepać [usunięte przez moderatora].Wszystko łącząc razem,szkoda ze odwołali przez tę starą babę te nadgodziny.Podobno plota niesie ze do Dyrektora zadzwoniła , nie wiem czy to prawda czy tylko plotka ale bez znaczenia to .Stara i tyle więc (usunięte przez administratora) na stacjach jak my nie potrafi a kasy by wpadło więcej.Jej już pewnie się nie przyda i Dyrektor też ma wiele więc nie zrozumie.Czy to prawda ,że ta stara pierdoła poszła donieśc do Dyrektora ?? Czy to plota tylko ??no i wystawiłaś sobie świadectwo. No cóż wśród takich to [usunięte przez moderatora] jest wręcz idolem. Gratuluję. [usunięte przez moderatora]
    ReviewUserIcon
    zastanawiajace

    23.09.2013 07:58

    Inne

    jestecie pierwszym oddzialem w Polsce ktory chwali [usunięte przez moderatora] wiec albo cala reszta byla nienormalna albo odkryl i otrzymal dostep do INTERNETU sorry ale gosciu nie byłl w stanie smierci klinicznej nikt mu tez nie umarl Wiec nie mogl sie zmienic o 180 stopni mission impossible ciekawe te wpisy moze cetrala powinno wziac [usunięte przez moderatora] na prezesa
    ReviewUserIcon
    pracownica z długim stażem

    23.09.2013 07:45

    Inne

    moniek - 2013-09-21 22:28:57 [usunięte przez moderatora] zajmij się może obrotami w Poznaniu a nie pisaniem bzdur.[usunięte przez moderatora] przeskakuje Cie w 100 % i nie radzisz sobie psychicznie z tego powodu.Nie jesteś lubiany [usunięte przez moderatora] i nie potrafisz się z tym pogodzić.Nie dorastasz [usunięte przez moderatora] do pięt i zdaj sobie z tego wreszcie sprawę.Kierownik ludzi szanuje i nie machloi w firmie jak nie którzy.Może przytoczyć przykłady [usunięte przez moderatora] ? Wystarczająco siedzę długo do góry aby widzieć co wyprawiasz i co wyprawiałeś kiedyś.Na co pozwalasz i dlaczego na tak wiele swoim podwładnym z piętra.Jestem obok i naprawdę sie dziwie ,że Centrala na tyle Ci pozwala . Ciekawe czy cykor Ci już minął po ostatnich wizytacjach a może kolejne wjazdy się szykują a ty nic nie wiesz ha ha. [usunięte przez moderatora] policzone Twoje dni i wreszcie zapanuje porządek w Poznaniu ha ha i nazwisko [usunięte przez moderatora] pójdzie w zapomnienie .Ha ha.Miałeś kiedyś szacunek ale teraz parter ma cie gdzieś i my z piętra również.Przeszkadzasz tylko w tej firmie i przyjmij to do wiadomości wreszcie. Pozdrowienia dla nowo wybranego [usunięte przez moderatora], fajny facet z niego.Obrotny i wie co robi.Mam nadzieję, że to ty wylecisz! Z tego co pamiętam to też trzeba było ciebie reanimować po tych wlotkach! I nie pisz w imieniu wszystkich, że parter ma [usunięte przez moderatora] gdzieś, bo dobrze wiesz, że tak nie jest! A napisać głupotę każdy potrafi! A obrotami powinni zajmować się Panowie [usunięte przez moderatora]. To tylko gwoli przypomnienia! A Pan Dyrektor [usunięte przez moderatora] jest OK!
    ReviewUserIcon
    dziewczyna ze stacji

    22.09.2013 23:37

    Inne

    NIE zabierajcie Kierownika bo pół magazynu sie zwolni. Wielu chętnie zostanie po 10 godzin , bo przynajmniej można sobie na Kierownika popatrzeć , szczególnie my młode jesteśmy chętne :) a jak jakaś stara baba nie chce robić bo napalać się juz nie może to do chaty.Ja zapi/erdalac mogę cały dzień i linii natrzepać ale lat dwadzieścia mam i jego buźka mi popęd daje nie tylko do pracy.Wszystko łącząc razem,szkoda ze odwołali przez tę starą babę te nadgodziny.Podobno plota niesie ze do Dyrektora zadzwoniła , nie wiem czy to prawda czy tylko plotka ale bez znaczenia to .Stara i tyle więc zapierdzielać na stacjach jak my nie potrafi a kasy by wpadło więcej.Jej już pewnie się nie przyda i Dyrektor też ma wiele więc nie zrozumie.Czy to prawda ,że ta stara pierdoła poszła donieśc do Dyrektora ?? Czy to plota tylko ??
    ReviewUserIcon
    Anonim

    22.09.2013 23:21

    Inne

    Kto te banialuki pisze !? W magazynie jest ok , Pan Kierownik jest ok byle Dyrektor się za dużo po parterze nie plątał bo już nie możemy patrzeć na niego i jego rodzinkę braciszka czy kuzyna.Nazwisko to samo więc jakoś spokrewnieni muszą być.Pracuje na kontroli i wreszcie normalnego kierownika mamy a Dyrektora kiedyś może szanowaliśmy bo bajki ładne opowiadał o liniach jak dużo nam da.Bzdury totalne.Na szczęście wreszcie chociaż Kierownik magazynu nam się udał a nie jak poprzednie łamagi co nic nie umiały zrobić.Jak jest (usunięte przez administratora)to wszystko się kręci i pasuje . A tak na marginesie , pokażcie mi osobę w magazynie co Dyrektora lubi !! Takich nie ma .Jak się ktoś do niego odezwie to tylko po to aby przy wazelinić lub robić mu się nie chce a to niech idzie na piętro bo pewnie tam wielu takich.
    ReviewUserIcon
    bunio

    22.09.2013 20:41

    Inne

    Nie wiem gościu o czym Ty gadasz ?Zabierajcie tego (usunięte przez administratora)bo inaczej pół parteru się zwolni .A (usunięte przez administratora)albo nie wie albo udaje że nie wie co się dzieje.A i ten (usunięte przez administratora) .....co to za Typek.?
    ReviewUserIcon
    moniek

    21.09.2013 22:28

    Inne

    Panie (usunięte przez administratora) zajmij się może obrotami w Poznaniu a nie pisaniem bzdur.(usunięte przez administratora)przeskakuje Cie w 100 % i nie radzisz sobie psychicznie z tego powodu.Nie jesteś lubiany (usunięte przez administratora)i nie potrafisz się z tym pogodzić.Nie dorastasz (usunięte przez administratora)do pięt i zdaj sobie z tego wreszcie sprawę.Kierownik ludzi szanuje i nie machloi w firmie jak nie którzy.Może przytoczyć przykłady (usunięte przez administratora)? Wystarczająco siedzę długo do góry aby widzieć co wyprawiasz i co wyprawiałeś kiedyś.Na co pozwalasz i dlaczego na tak wiele swoim podwładnym z piętra.Jestem obok i naprawdę sie dziwie ,że Centrala na tyle Ci pozwala . Ciekawe czy cykor Ci już minął po ostatnich wizytacjach a może kolejne wjazdy się szykują a ty nic nie wiesz ha ha. (usunięte przez administratora)policzone Twoje dni i wreszcie zapanuje porządek w Poznaniu ha ha i nazwisko (usunięte przez administratora) .pójdzie w zapomnienie .Ha ha.Miałeś kiedyś szacunek ale teraz parter ma cie gdzieś i my z piętra również.Przeszkadzasz tylko w tej firmie i przyjmij to do wiadomości wreszcie. Pozdrowienia dla nowo wybranego (usunięte przez administratora) , fajny facet z niego.Obrotny i wie co robi.
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w Grupa Farmacol?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Kontakt - Grupa Farmacol

    Składowa 62-023 Żerniki

    Grupa Farmacol
    ReviewUserIcon
    babcia

    20.09.2013 07:59

    Inne

    czyżby szybka to nasza laska (usunięte przez administratora). ???
    ReviewUserIcon
    wolna

    19.09.2013 19:09

    Inne

    Te Szybka Ty chyba się w dynię walnąłeś , śmiechawka mnie ogarnia:)
    ReviewUserIcon
    wolna

    18.09.2013 17:01

    Inne

    Szybka - 2013-09-18 13:24:36 Umowa zlecenie, jak 85% firm w Polsce na początek nawiązania współpracy, zarobki oscylują w okolicach 2000 zł na akord z tego co słucham i sama po sobie mogę stwierdzić- jeżeli się starasz a przy godzinówce na początku oczywiście standardowo najniższa średnia krajowa... Nie jest to firma, dzięki której wybudujesz dom i posadzisz drzewko czy chociażby utrzymasz rodzinę... Raczej docelowym pracownikiem jest osoba ucząca się, ewentualnie jako osoba dorabiająca w rodzinie jak w moim wypadku, ale niestety żyjemy w kraju, gdzie ciężko znaleźć pracę z perspektywą na utrzymanie rodziny, więc z kategorii Polskich ścierwiew uważam, że źle się tu nie pracuje. Nie ma ciężkiej roboty i nękania przez kierownictwo więc na prawdę jest dużo lepiej niż w firmach, gdzie kierownik potrafi Ci powiedzieć, że nadajesz się jedynie do przerzucania gnoju. Tutaj kierownik zajmuje się swoimi sprawami i nic go więcej nie interesuje i BARDZO DOBRZE.prawie się dałam "chwyc"ić na tą bajkę! (usunięte przez administratora)odpocznij! JAKA fajna bajka! Szybka napisz coś jeszcze! A czytelnicy pamiętajcie - wszystko co pisze szybka jest odwrotnie proporcjonalne do rzeczywistości :-(
    ReviewUserIcon
    nikt

    18.09.2013 14:49

    Inne

    Te ty chyba z kosmosu jesteś!
    ReviewUserIcon
    Szybka

    18.09.2013 13:24

    Inne

    Umowa zlecenie, jak 85% firm w Polsce na początek nawiązania współpracy, zarobki oscylują w okolicach 2000 zł na akord z tego co słucham i sama po sobie mogę stwierdzić- jeżeli się starasz a przy godzinówce na początku oczywiście standardowo najniższa średnia krajowa... Nie jest to firma, dzięki której wybudujesz dom i posadzisz drzewko czy chociażby utrzymasz rodzinę... Raczej docelowym pracownikiem jest osoba ucząca się, ewentualnie jako osoba dorabiająca w rodzinie jak w moim wypadku, ale niestety żyjemy w kraju, gdzie ciężko znaleźć pracę z perspektywą na utrzymanie rodziny, więc z kategorii Polskich ścierwiew uważam, że źle się tu nie pracuje. Nie ma ciężkiej roboty i nękania przez kierownictwo więc na prawdę jest dużo lepiej niż w firmach, gdzie kierownik potrafi Ci powiedzieć, że nadajesz się jedynie do przerzucania gnoju. Tutaj kierownik zajmuje się swoimi sprawami i nic go więcej nie interesuje i BARDZO DOBRZE.
    ReviewUserIcon
    Anonim

    18.09.2013 10:40

    Inne

    Witajcie, widzę różne macie opinie o tej firmie, ale właśnie zostałam zaproszona na rozmowę kwalfikacyjną i interesują mnie 2 rzeczy: * jaki typ umowy podpisują? o pracę tymczasową czy zlecenie? * jakiego rzędu zarobki brutto. Kwestia świni bądź anioła kierownika mnie nie interesuje bo idę do pracy zarobić coś, a nie szukać przyjaźni i dobrej wróżki. Z góry dzięki za odpowiedź!! Będę wdzięczna za szybką - bo jutro muszę tam jechać jak coś.
    ReviewUserIcon
    Anonim

    13.09.2013 16:40

    Inne

    Żal mi ciebie. Nikt tu nie narzeka na Kierownika. Już jasne, że piszesz z pierwszego piętra i w jednym masz rację: (usunięte przez administratora)stąd, bo nic nie robisz tylko siejesz ferment. Największy ferment w dziejach Farmacolu.
    ReviewUserIcon
    dziunia

    13.09.2013 13:14

    Inne

    FBI - 2013-09-12 17:05:14 Kierownik jest wporzo!!! Więcej siermięg w innych miejscach, nie trzeba pokazywac palcami. I nie ukrywaj się siermięgo za żeńską twarzą. Weź sie do roboty leniu!(usunięte przez administratora)? Jak kierownik jest wporzo (cusz za słowo? to faktycznie czas stąd (usunięte przez administratora):-( (usunięte przez administratora) jest najgorszym kierownikiem jaki był w odziale. Przy nim (usunięte przez administratora) to była anioł .... Katowice weście go sobie, prosimy - bo za chwile nikt tu nie będzie pracował!!!
    ReviewUserIcon
    otto

    13.09.2013 09:43

    Inne

    Ej a co to za wyrażenie....?siermięga??? jakieś takie nie poznańskie......hmmmmmmmmmm dziwne.
    ReviewUserIcon
    FBI

    12.09.2013 17:05

    Inne

    Kierownik jest wporzo!!! Więcej siermięg w innych miejscach, nie trzeba pokazywac palcami. I nie ukrywaj się siermięgo za żeńską twarzą. Weź sie do roboty leniu!
    ReviewUserIcon
    pkpo

    11.09.2013 09:50

    Inne

    Dość to go mają wszyscy ! Czy ten nasz Dyrektor jest ślepy.....?
    ReviewUserIcon
    łee

    04.09.2013 17:58

    Inne

    Wiatr w portfelu he he :)
    ReviewUserIcon
    Anonim

    04.09.2013 07:59

    Inne

    a na morzu burza hula............................... i wieje z góry wiaaaaatr,
    ReviewUserIcon
    ghg

    31.08.2013 10:11

    Inne

    To w takim razie wytłumaczcie mi jedna kwestię.....jak jest taki dobry to dlaczego są osoby które po kilkanaście miesięcy pracują na zlecenie?Dobry kierownik powinien zadbać o magazyn ale też o dobro pracowników .Niestety Ten Koleś pracowników ma gdzieś.Nawet nie chce mu się gadać .....ma od tego ludków .Wypowiedzi wyżej są nie do końca zgodne z prawdą.
    ReviewUserIcon
    też nie miła

    30.08.2013 21:59

    Inne

    miła - 2013-08-30 16:00:26 A ja go luuubie. Fajny z niego facet. A mało jest takich w naszej firmie. Wiekszość gosci jest fałszywych i podłych.Nie każdy lub każda potrafić powiedziec prawde prosto w oczy] a on owszem.ale mam mokro jak widzem (usunięte przez administratora)... ze strachu :-(
    ReviewUserIcon
    miła

    30.08.2013 16:00

    Inne

    A ja go luuubie. Fajny z niego facet. A mało jest takich w naszej firmie. Wiekszość gosci jest fałszywych i podłych.Nie każdy lub każda potrafić powiedziec prawde prosto w oczy] a on owszem.
    ReviewUserIcon
    mila

    30.08.2013 15:48

    Inne

    Ale w bzdury gadacie.Ten facet naprawde wie co robi i jak widac zna się najlepiej ze wszystkich Kierowniczków jacy tu byli. Ja nie mam nic do niego robi swoje i jest o wiele lepiej niż było.
    ReviewUserIcon
    n

    30.08.2013 09:44

    Inne

    Ty chyba masz coś z głową nie tak .....nie jest żle ale tragicznie.Zmiany owszem ale chyba nie dla zwykłego robola.Zejdz na ziemię człowieczku magazyn aż huczy .Każdy ma nasra..........w portki .Zmiany i roszady żenada godne pożałowania .A to jeszcze nie koniec.A umowy to marzenie dla tych co na śmieciówce (usunięte przez administratora).Nara ziomki .:(
    ReviewUserIcon
    Szybka

    29.08.2013 16:43

    Inne

    Nie wiem jak sprawa wygląda w innych miejscach, nie jestem z zawodu detektywem ani nie odczuwam takiej potrzeby, żeby tropić kierownika, ale nie o to tu chodzi. Jeśli możesz nie unikaj pytania i powiedz co takiego złego zrobił Pan (usunięte przez administratora)? Czym sobie zasłużył na sztuczny szacunek, gdzie wszyscy dobrze o nim mówią tylko przy kimś, przy kim boją się, że od tej osoby dojdzie to do niego samego a tak na prawdę miedzy sobą obgadujemy go jak się tylko da. Nie powiem też w firmie zachowuje pozory, bo byście mnie zjedli, gdybym powiedziała o nim dobre słówko na forum wszystkich, ale w rzeczywistości uważam co innego. Owszem jego wejście smoka nie zrobiło na mnie dobrego wrażenia, ale przyjrzyj się i oceń całkiem obiektywnie, czy zmiany które wprowadził wyszły na dobre czy na złe?
    ReviewUserIcon
    pypka

    28.08.2013 21:56

    Inne

    - 2013-08-27 17:29:38 W takim razie skoro masz taki problem z zaakceptowaniem (usunięte przez administratora)powiedz mi proszę co takiego złego zrobił na niekorzyść? Osobiście nie jestem w stanie zrozumieć, dlaczego 90% ludzi na magazynie go tak nienawidzi, on ma być dla was dobrym człowiekiem czy kierownikiem? O ile człowiekiem wydaje się być nie najlepszym o tyle jako kierownik jest profesjonalistą i chyba tyle od niego powinniśmy wymagać, bo raczej nikt z nim wódki nie pije jeżeli chodzi o pracowników Farmacolu, chyba, że rzeczywiście zatrudnił tu kilka swojaczków, ale to już chyba jego problem i jego sprawa! Zobacz to: gowork.pl/opinie_czytaj2,40716,0,0,2 Chyba nie tylko Poznań go(ciebie) nie lubi? Jak myślisz?

    Zostaw merytoryczną opinię o Grupa Farmacol

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.