Opinie o Arkamed Sp. Z O.O. w Toruń

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Arkamed Sp. Z O.O.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Arkamed Sp. Z O.O. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Arkamed Sp. Z O.O. w Toruń

???

i co teraz jak ogłosili upadłość? ....

to coś znajomy kiepsko sprawdzał, mam pismo z PIPu z informacją że kontrola musi zostać przedłużona, bo brakuje dokumentów...

BYŁY PRACOWNIK

Ja im wysłałem wezwanie ok 3 tygodni temu i nic, nic sobie z tego nie robią a co do pjp to nie było żadnej kontroli sprawdzone przez znajomego z innej placówki pjp Jutro ma być sam(usunięte przez administratora) w Gdyni o 10 rano zapraszają wszystkich do biura będą ściemniać ze każdy dostanie z funduszu tylko nie zapominajcie ze fundusz wypłaca umowy o pracę i wszystkie świadczenia gdzie zus jest odprowadzany a więc dzieło się nie liczy tak ze nie wierzcie im

Jurek

Nawet jak ogłosi upadłość to kasy i tak nie zobaczycie , chyba , że ktoś miał inną umowę niż umowa o dzieło.Przez sąd też raczej nie ma szans, wyrok będzie dla Was korzystny ale nie będzie z kąd ściągnąć kasy.

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Arkamed Sp. Z O.O..
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Toruń
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Inżynier Serwisu Wtryskarek
anon

w przyszłym tygodniu będzie decyzja muszą sie policzyć

???

Komandytowa też istnieje.

a skąd takie informacje? z tego co ja wiem to Biona istnieje i jeszcze najlepiej funkcjonuje z tych wszystkich \siostrzanych\ firm.

OSZUKANA - EMERYTKA

CHIŃSZCZYZNA I JESZCZE RAZ CHIŃSZCZYZNA LUDZIE NIE DAWAJCIE SIĘ (usunięte przez administratora)TO JEDNA WIELKA ŚCIEMA ZĘBY OD BIEDNYCH EMERYTÓW WYCIĄGNĄĆ (usunięte przez administratora)TYLKO PARZĄ JAK BY WEPCHNĄĆ BUBEL LUDZIOM JAK SIĘ NIE UDA TO WYZWISKA LECĄ I PO ZŁOŚCI DŁUGOPISY DAJĄ SRAĆ NA TAKĄ FIRMĘ I ICH PREZENTY PROSTO PRC TERAZ TAK JUŻ PISZĄ NA KARTONACH ALE TO NIC INNEGO JAK CHINY

BYŁY PRACOWNIK

W Gdyni kolporterom nasciemniali że sam właściciel firmy przyjedzie z kasą w poniedziałek bo nie chcieli wyjeżdżać nie wierzcie w to bo firma wysprzedaje towar i się pewnie zawinie a właściciel to najpierw za telefony zapłaci bo mu zablokowali a nie wam wypłaci ja bym powiedział najpierw kasa a potem wyjazd

kk

Panie dyrektorze (usunięte przez administratora)niech się Pan nie zachowuje jak by to z pańskiej kieszeni musiał by pan płacić ludziom wszyscy dobrze wiedzą ze pan na pewno wypłatę dostaje bo by pan już nie pracował a tak naprawdę co oni wszyscy chcą od pana niech się cieszą ze robotę mają CZAS WASZ JUŻ MINĄ SĄD I TELEWIZJA SIĘ WAMI ZAJMĄ

K.K

ZAMIAST SPRZEDAĆ AUDI PO PREZESIE I ZAPŁACIĆ LUDZIOM TO PREZES (usunięte przez administratora)I SIĘ NIĄ ROZBIJA ZA MONDEO TEŻ BY MOŻNA PARĘ GROSZY DOSTAĆ MYŚLENIE W TEJ FIRMIE MUSI STRASZNIE BOLEĆ PANIE(usunięte przez administratora)

BYŁY PRACOWNIK

Z finanse odpowiedzialny jest dyrektor(usunięte przez administratora)który zwala całą winę na żonę(usunięte przez administratora)ze niby ona się zajmuje finansami. Radze znaleźć sobie inna prace a co do pensij to najpierw trzeba im wysłać do Mikołowa wezwanie do zapłaty z terminem zapłaty i oczywiście za potwierdzeniem odbioru i po upływie czasu jeżeli się nie wywiążą z tym potwierdzeniem iść do PJP i z rachunkami. W moim wypadku chyba nie poskutkowało bo mają jeszcze 2 dni a kasy nie ma ale ja sie nie martwię pójdę w przyszłym tygodniu do PJP i sądu pracy będą bulić odsetki jak się nie chcą dogadać. Jeszcze jest telewizja która tylko czeka na takie firmy żeby je wypromować

Witam pracuje w oddziale Gdyni . Nie dostałem pieniędzy od lutego.Nie mam pojecia kto jest z Imienia i Nazwiska odpowiedzalny za opóżnienia.Czy mógłby mi ktoś pomóc i powiedzieć jaki dyrektor czy inna osoba jest za to odpowiedzialna. Chciałbym się z tą osobą z kontaktować lub zgłosić to do inspekcji pracy.ale nie znam nazwisk . Moj k(usunięte przez administratora)proszę o pomoc

dads

"...Firma jest wyplacalna, nawet gdy miala jakies male opoznienia kazdemu wyplacila..." Nie wiem czy to są takie małe opóźnienia gdy blisko połowy kwietnia nie ma pieniędzy na wypłaty za STYCZEŃ.

szczecin

Nie warto, na pieniądze czekam juz ponad 2 miesiace (dokladnie nie dostalem jeszcze całości wypłaty za styczeń) firma sie poprostu rozpada. Zatrudnia nowych pracowników aby pracowali za darmo chyba... Brak słów

Szczecin

Owszem odzial w Szczecinie prowadza do likwidacji. W zeszłym tygodniu (usunięte przez administratora)pare handlowa i babeczke z biura. Likwiduja magazyn a co za tym idzie nie bedzie czym handlowac wiec koniec historii tej firmy w tym miescie;/Zastanawiam sie szczerze kiedy zobacze swoje pieniadze;/

xxx

Dlaczego tak uważacie. Pracowalem w tej firmie 2 lata temu. Zmienilo sie cos?

Gdynianin

Witam. Z tego co sie orientuje (a plotki w tej firmie rozchodza sie szybkoscia pioruna:D) oddzial w Szczecinie jest w likwidacji. Na miejscu tych ludzi szykowal bym pisma procesowe!!! Nie odzyskacie swoich pieniedzy;([usunięte przez admina]

Eitra

Nie polecam!!!! Ta firma to niezły cyrk. Pracowalem w niej przez 3 miesiace odział Szczecin. Niejasna umowa nie mowiaca tak naprawde kiedy otrzyma sie wynagrodzenie. Płaca może i niezła jak za tego typu robote. Atmosfera panujaca na oddziale przez p. (usunięte przez administratora)jest nie do zniesienia. [usunięte przez admina]

ja:)

uwazam, ze nie masz sie nad czym zastanawiac! trzeba walczyc o swoje, oni mysla ze ludzie sa na tyle niezorientowani w swoich prawach, ze beda siedziec cicho! Trzeba im pokazac, ze pracownik oprocz obowiazkow ma takze prawa!

Zostaw merytoryczną opinię o Arkamed Sp. Z O.O. - Toruń

Arkamed Sp. Z O.O.