Arkamed Sp. Z O.O.

Toruń

Opinie o Arkamed Sp. Z O.O.

cenek
użytkownik zarejestrowany

call center to praca dla osób cierpliwych przede wszystkim, warto wziąć to pod uwagę Panowie i Panie :)

adrianna
użytkownik zarejestrowany

Hej, ja również nie kończyłam żadnej szkoły medycznej, ale mam doświadczenie w branży call center i słyszałam, ze zatrudnia sie tutaj telemarketerów. Jednakże z tego co wyczytałam nie mają zbyt dobrych opinii. Podobno trzeba umawiać dziennie przynajmniej 30 osób na wizyty, prawda to? Bo to trochę dziwne jak dla mnie.

rotacyjna małgosia
użytkownik zarejestrowany

ja to chyba z moim brakiem specjalistycznego wykształcenia medycznego to chyba nadaję się wyłącznie na recepcję w Arkamed Sp. Z O.O., ale w sumie taka praca mi by bardzo odpowiadała. czy ogólnie jest tam duża rotacja na tym stanowisku i jak trudno się dostać? z góry dzięki za wszelkie przydatne info.

Mikołów

A wiecie jak się nazywa nowa firma pana p.?

Mikołów

Nie wiem jak się nowa Firma pana(usunięte przez administratora) nazywa dlatego pytam, też ma mi coś do oddania, chętnie bym poszukała gdzie i kiedy ma jakiś pokaz.

gdynia

Jestem ciekaw kiedy dotrze na wybrzeze spowrotem bo chetnie poszedl bym na ich pokaz i pomugl wsprzedazy chinszczyzny nie chce sie rozliczyc ze starymi pracownikami tp noe bedzie naciagania ludzi

JK

Pan prezes P nigdy nie był prezesem Arkamedu i nie miał się z czego rozliczać z pracownikami, żaden sąd nie zabroni mu prowadzenia nowych firm .

gdynia

Witam wszystkich czy cos wiadomo o arkamedzie bo z tego co znalazlem to w tym roku zadrudniali znowu przedstawicieli na slasku najwidocznie pan prezes P ma dobre uklady w sadach ze .nie musial sie rozliczyc z pracownikami a dalej firme ciagnie i jak ma byc dobrze w tym kraju z dziurawym prawem tacy [usunięte przez admina] chodza wolno i sie smieja dalej sprzedaja swoja chinszczyzne warta 5 $ Za grube tysiace

abba

A jest jakaś szansa ze wypłacą jakieś pieniądze

YYY

No i będzie po sprawie za chwilę prorok umorzy postępowanie .TYLKO SĄD CYWILNY. a najtaniej E-SĄD 9 80 zł)

xxx

No i po sprawie oddana do prokuratora teraz tylko poczekać na wyniki

gdynia

niech się nikt nie łudzi o dzieło nie wypłaci bo ma nas gdzieś

wypłacili za umowę o pracę

poszkodowana

Witam, czy mam rozumieć, ze wysłałeś im wezwanie i normalnie wypłacili Ci za umowę o dzieło?

wypłacili z sp.k. i z sp. z o.o.

gdy

Zadzwoń do bodyhelpa albo znajć w necie arkamed w zabrzu ul wolnosci z tamtąd wysłali pity

GDY

W GDYNI BYŁY PITY PRZYSZŁY OK 10 MARCA Z TEGO CO WIEM TO WIĘKSZOSĆ DOSTAŁA ALE LISTEM ZWYKŁYM BO NA POLECONY PANU [usunięte przez moderatora] NIE STARCZYŁO KASY

xxxxx

a Gdynia nadal bez pitow.. i chyba nie dostanie bo juz czas minal, co mamy w zwiazku z tym zrobic? :// dostala 1 osoba z Gdyni Pit z tego co wiem i jest to koordynatorka naszego oddzialu.Wiec kolportezy chyba nie istnieja skoro nie otrzymali pitow:/

XYZ

Z umowy o dzieło także można odzyskać kasę,ale nie od właściciela .Właściciel zgodnie z prawem nie odpowiada za poczynania prezesa , który zarządzał spółką.Poczytaj Kodeks Spółek Handlowych.Sprawa jest bardzo prosta i nic nie kosztujea kasa będzie.

anon

A co zrobić zeby odzyskać pieniądze za umowę o dzieło. Pewnie iść do sądu i się szerpać z psełdo włascicielem o parę złotych bo pewnie ten człowiek nie ma za grosz ambicji i nie rozliczy się inaczej z byłymi pracownikami. Albo zrobić reklame w UWADZE W TVN tak jak zrobili LAMIE GOLD. (A co tu się mozna spodziewać jak pita zwykłym listem przysyłają )

umowa o dzieło jest umową cywilno-prawną więc FGŚP nie wypłaca z tytułu takich umów. I niektórym wypłacili, ale za mało ....

aaa

Jak dla kogo po sprawie bo na umowę o dzieło nic nie wpłyneło i pewnie nie wpłynie

BM

Kasa wpnęła z wczoraj na konto i po sprawie.

Można spróbować, ale ja myślę, że on ma nas wszystkich w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] .....

gdynia

A MOŻE BY TAK POD NOWY ADRES WYSŁAĆ [usunięte przez moderatora] WEZWANIE DO ZAPŁATY ŻEBY WIEDZIAŁ ZE MY NIE ZAPOMNIELIŚMY O NIM

Ja mam i co z tego jak mam źle wystawione te pity !!!

ARKA

W TRÓJMIESCIE NADAL CISZA Z PITAMI PEWNIE NIE DOJDĄ

Pity wysłane z poczty Mysłowice, doszły też na Śląsk

gdy

A dokąd doszły te pity i skąd je przysłali

ddddas

a do Gdyni jeszcze nie doszły pity

dostałam PITy :)

no dokładnie, rozliczcie się z pasków z wypłat

aaa

to już jego problem nie będzie pita będzie urząd skarbowy mu na [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] ie siedział z tego co wiem to pity wysłali z bodyhelpa wczoraj ktoś mi odpisał tak na maila ze pani księgowa miała czas do 29.02 na zrobienie i że pity wyszły z tego co wiem to pita ja powinienem dostać do 29 .02 a nie oni go przygotować

ala

To na pewno juz mu telefon wylaczyli bo tradycyjnie nie placil, moze teraz ma na karte z Biedronki, albo Heya

pimp

tylko, że [usunięte przez moderatora] nie odbiera tel., nr otrzymałam od zarządcy sądowego, nie ma mozliwości kontaktu.

CO Z PITAMI

jutro jest prezentacja Bodyhelp w Siemianowicach, ciekawe kto ja poprowadzi...

klara

a czy ta firma prowadzi jeszcze swoją działalność? Są jeszcze jakieś prezentacje czy to już zupełny koniec?

pimp

Kochani piszcie jezeli coś wiecie. Nie rozumiem dlaczego jeszcze upadłosci sąd nie ogłosił. Czy ona w ogóle nastąpi?Tracę wiarę w odzyskanie pieniędzy z FGŚP.A co ze świadectwem pracy.. Panie Prezesie, niech coś drgnie:0

pimp

Nic mi nie wiadomo, też się zastanawiam co to będzie. Brak świadectwa pracy, bałagan .

Czy ktoś ma jakieś nowe informacje o Arkamedzie?

pimp

Spółki Arkamed złożyły wnioski o upadłość, poczekajmy zatem na decyzję sądu..

monia

wiem wlasnie widzialam,dlatego pisma nie dochodza,sa przekreslane. sprobuje najpierw z prawnikiem skonsultowac i wtedy zloze pozew. wiem ze marne szanse na odzyskanie pieniedzy,ale cos nadzieja matka glupich. zobaczymy co z tego bedzie. pozdrawiam. ( usunięte przez administratora ) ile lacznie pieniedzy niewyplacili.

Pseudo

ale nie będzie ogloszonej upadłości ,nawet nie będzie złożony wniosek do sądu o upadlość ,są inne o wiele lepsze i tańsze sposoby np.sprzedaż zadłużonej spółki czyli płacisz od 10 do 20 procent wartości zadłużenia spólki ,pozbywasz się problemu,prezesem po s( usunięte przez administratora )może działać i otwierać nowe spółki(kodeks spółek handlowych).Tylko należy zrobić tak jak robi to US czy ZUS z majątku ( usunięte przez administratora )

trtr

Sprawę założyłem od razu jak( usunięte przez administratora ) dał mi wypowiedzenie. Żałuję tylko , że nie zrobiłem tego wcześniej. Potrzebne są wszystkie umowy, porozumienia itd...jakie zawarłaś z arkamedem. Od złożenia pozwu do wyroku jest jakieś dwa miesiące. Ale nie łudź się , że już będzie po wszystkim. Oceniam , że jeszcze z 90% pracy przede mną , a i tak szanse na odzyskanie kasy marne. Jak będziesz skaładała pozew to zauważ , że adres firmy się zmienił (w KRS). Nie wiem czy to istotne i czy pod tym adresem w zabrzu rzeczywiście coś jest - musisz się sama podowiadywać

monia

a kiedy zakladales sprawe i kiedy wyrok byl? To ja musze sie ruszyc jak tak. Co jest potrzebne przy zalozeniu sprawy?

monia

jak ktos bedzie znal adres na jaki trzeba zlozyc pozew bardzo prosze o pomoc. i z góry dziekuje,jest nas wiecej i pomyslcie ile sobie na nas przycieli;/ w glowie sie to nie miesci! ( usunięte przez administratora ) obiecywal ze pieniazki wyplaca przed swietami(rozmowa z marca), dobrze wypowiedzialam mu w sluchawke ze przed Bozym Narodzeniem chyba. To sie oburzyl. Jeszcze przez idiotów tułac sie po sądach!

Niestety nie otrzymamy , należy tak jak robią to l( usunięte przez administratora ),aktualnie go nie mam ale wybiorę się do Torunia i ustalę i poinformuję na forum, gdyby ktoś znał ten adres proszę podać na forum.

Mam nadzieję, że wkrótce się to skończy i otrzymamy chociaż jakiś grosz z FGŚP.

złożyli wniosek o upadłość, ale o upadłości decyduje sąd i to może potrwać koło 1,5 miesiąca

on

a oni chyba jeszcze nie upadli bo ostatnio widzialem ich jak robili prezentacje w ciechocinku w sanatorium. I to pracownicy co pracowali na oddziale w Gdyni.

Zostaw opinię o Arkamed Sp. Z O.O. - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Arkamed Sp. Z O.O.