Opinie o Arkamed Sp. Z O.O. w Toruń

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Arkamed Sp. Z O.O.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Arkamed Sp. Z O.O. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Arkamed Sp. Z O.O. w Toruń

czy ktoś wie na jakim etapie jest upadłość Arkamedu?

Niestety, komórki służbowe też nie działają, bo nie płacili rachunków ...

Szczecin

Że wezwanie do zaplaty mam wyslac do nich z zaznaczeniem ze chodzi o Arkamed:)

A co Tobie powiedziały?

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Arkamed Sp. Z O.O..
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Toruń
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Inżynier Serwisu Wtryskarek
Szczecin

Niestety to byla umowa cywilnoprawna:/

Szczecin

A to pewne ze oglosili upadlosc? Szukam informacji w necie ale nic nie moge znalezc./

Szczecin

Owszem spolki komandytowej tak ale nie s(usunięte przez administratora)o zlomy wiec pewnie ze sprzedazy wielkich pieniedzy nie bedzie (o ilenie zostaly sprzedane przed kryzysem t(usunięte przez administratora);/ Zastanawiam sie czy jest sens wobec tego skladac pozew do sadu

pozew do sądu pracy nic nie kosztuje i na termin rozprawy czeka się około miesiąca

były

Witam czy już ktoś złożył pozew do sądu przeciwko psełdo firmie jak tak to ile kosztuje złożenie pozwu i jak się długo czeka

Arkamedu już nie ma w Mikołowie, wiecie gdzie teraz ich znaleźć?

Informacja o upadłości jest z pewnego źródła, więc jest prawdą...

boguś

A skąd takie niusy , to by było super oddzyskamy szybciej kasę

Zgadzam się z poprzednikiem:)

A ja myślałam, że to forum jest po to żeby się dzielić informacjami o UPADŁEJ FIRMIE (bez względu na to czy upadłość już jest ogłoszona) i ewentualnie sobie pomóc...

Praca nie jest od szukania przyjaźni, jak zapewne zobaczyliscie kolegow i kolezanek bylo w cudzyslowie..... szczegol, ale bardzo wazny. Przekazu tamtego postu i tak wiele osob nie zrozumie... Obrzucać blotem każdy potrafi, ale chyba nic innego niektorym nie pozostalo:):):)

TK

Ludzie co wy piszecie za brednie firma została zawieszona a nie ogłoszona upadłość. Po prostu kombinują żeby powrócić z chińszczyzna na rynek

Iwona

No proszę!!!! Jak widać po wielu słoma z butów wystaje i nic poza tym! Niestety zostaliście zostawieni sami sobie bez kasy, to teraz trzeba sie wyżywać na innych, ale tak to już jest!

xyz

To ci alfa i omega się znalazla powinnaś otworzyć biuro odzyskiwania kasy a nie wypisywać farmazony , może byś chciała aby do ciebie dzwonili ale niestety " na podwórku psa nie miałaś a w Arkamedzie koleżanki i kolegów chciałaś znaleść " ?????. Jak widać nie udało się .

Panie dobrze poinformowany:):):) Widzi Pan, trzeba była sie zwijać wtedy kiedy pseudo firma jeszcze jakos stala..... a nie (usunięte przez administratora) kierownikom i prezesom tak jak wszyscy inni, ktorzy bali sie wypowiedziec swojego zdania:) A teraz prosze bardzo jak Wam się pięknie odplacili, brawo!!!! W tej \"firmie\" takie panowaly zasady: kto jest mily, nie ma swojego zdania i na wszystko sie godzi byl dobry, kto juz probowal walczyc o swoje byl zly wiec zostal zwolniony.... za co szczerze im dziekuje:) Jak prosilam o pomoc w walczeniu o swoja kase nie bylo niekogo, wszyscy sie (usunięte przez administratora) odwrocili, odzyskalam sama, bez pomocy \"fajnych kolegow i kolezanek\" to nagle co drugi pracownik do mnie dzwonil zeby mu powiedziec jak to zrobić i zebym im pomogla..... i widzicie jak to jest... jak trwoga to do Boga!!!! Teraz macie za swoje.... i wcale Wam Panie Dobrze Poinformowany nie wspolczuje!!!!

Mi chodziło tylko o to, że jak było naprawę źle to chciał coś zrobić, nie bronię go, bo wiem że oni wszyscy dbali tylko o siebie...

Zostaw merytoryczną opinię o Arkamed Sp. Z O.O. - Toruń

Arkamed Sp. Z O.O.