Nicromet Sp. z o.o. Sp. K.

Opinie o Nicromet Sp. z o.o. Sp. K.

Tomasz

Generalnie osoby, które jucz są poza firmą mają najwięcej zastrzeżeń i uwag. Może trzeba spojrzeć w lustro?

Rene
@Tomasz

Generalnie to gdyby była dobra atmosfera w pracy to nie szukali by ciągle nowych pracowników!

dziedzic
@Tomasz

edward?

były_pracownik

Witam, W tej firmie przepracowałem dwa lata. Pracowałem przy uruchomieniu Nowej Hali produkcyjnej. Wszystko co czytam na temat tej firmy jest jak najbardziej prawdą. Firma ma złe opinie przez Pana G.Z. który nie ma pojęcia o pracy inżynierskiej ale nią zarządza. Wszystko załatwia na przysłowiową gębę. Przychodzi i mówi że problem bieże na siebie po czym uwa rączki. A jeżeli coś wyjdzie to leci do szefa i mowi "Szefie zrobiliśmy" (tak jakby on coś wymyślił czy zrobił) ale kiedy coś nie wyjdzie to jest hasło "Szefie to nie ja tylko oni spartaczyli" robotę. Pracowałem w nowym dziale który dopiero się budował. Kierownik pod którym pracowałem miał łeb na karku i przez to został zwolniony. Dział był konkretny, sami ludzie komunikatywni i co najważniejsze myślący no ale co zrobić, dział się rozpadł przez ekscesy Pana G.Z. NA koniec kiedy złożyłem wypowiedzenie zostałem zwyzywany od najgorszych przez samego szefa. Nie pamiętał o tym jak po nocach się jeżdziło po zakładach żeby produkcja szła ... Nie pamiętał ile krwi się straciło przy pracy ... Szkoda gadać o tej firmie.

dziedzic
@były_pracownik

zadzwon do mnie opowiem ci wiecej

Magdalena

@Johny Pamiętaj, że na forum nie wolno używać danych personalnych osób trzecich - dotyczy to także samych imion. Twój wpis zdaje się mieć niewiele wspólnego z głównym tematem tego wątku - czyli z opiniami na temat pracy w Nicromet. Może w związku z tym napisałbyś nam parę słów wyjaśnienia? Pracujesz tam?

Johny

Jeździ tam taki Marcin co sika do butelek?

Nicromet Sp. z o.o. Sp. K. prowadziła rekrutację na stanowisko Asystent/ka Zarządu. Dostałeś zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną? Jakie warunki oferuje pracodawca? Opowiedz o przebiegu spotkania z rekruterem.

Mimo to że jest nowa Hala to i tak się nic nie zmieniło (usunięte przez administratora) wszędzie lepiej żeby szef dobrze płacił bo ludzie się coś naucza i idą za lepszą kasę do bobrku bo tam lepiej płacą I proponuję szefowi się zastanowic nad panem G.Z. bo przez niego dobrzy ludzie odchodzą a jak gnoji kierowników to jest przegięcie i wprowadza okropna atmosferę Zła opinia tak dobrego zakładu jest głównie przez Pana G.Z.

To prawda że pan G.Z jest bardzo słynny z braku szacunku i gnojenia pracowników. Pracowałem tam do niedawna na nawoj hali ale to co odprawia pan G.Z to wykończy nawet najmocniejszego twardziela. Szczerze nie polecam pracy w tej firmie (usunięte przez administratora) i wyzysk !!!!zero szasucnku

pracownik nicrometu

Mam dokładnie to samo do powiedzenia. Pan G.Z. Niszczy tam wszystkich i wszystko. W firmie brak decyzyjności na stanowiskach zarządu firmy ale za to jest obwinianie pracowników za całe zło (wraz z karami Pieniężnymi). Brak odpowiednich szkoleń. Ogólnie firma zamiast sie rozwijać to tkwi w decyzjach z lat 80-tych. Inwigilacja pracowników.

Magdalena

@no name, dziękuję Ci za Twoją szczegółową opinię. Cieszę się, że warunki na hali się poprawiły. Praca w czterobrygadówce jest oczywiście męcząca, ale skoro idą za tym konkretne zarobki dla nowych pracowników, to jest to duży atut. Dodaj kilka słów na temat atmosfery w pracy. Czy jesteś zadowolony z relacji ze współpracownikami i przełożonym? Każda informacja na temat firmy pomoże nowym pracownikom w znalezieniu zatrudnienia.

no name

witam również pracowałem w Nicromet. Stara hala, nie polecam zbytnio, pracy w uj a zarobki takie sobie.Ciężko zarobic ponad 2.7 w systemie 4b starzy pracownicy owszem bo kierownicy zmianowi rozpisuja akordy jak się im uzna a młody jest ze jest, sztuka się liczy.Na nowej hali warunki warunki pracy na pewno lepsze, a płaca dla "młodego" spoko. Każdy może się sprawdzić może akurat to praca marzeń :D- ale nie dla mnie na szczeście.

Magdalena

@Aluminiowy Mędrzec, z Twojej wypowiedzi wynika, że znalazłeś pracę przez pośrednika. Czy na prawdę tak trudno dostać się do pracy bezpośrednio w firmie? Pracujesz na akord? Czy w związku z tym możesz liczyć na premie? Jak wygląda atmosfera w pracy? Jesteś z niej zadowolony? Cz inni pracownicy firmy mogliby wypowiedzieć się o warunkach pracy u tego pracodawcy?

Aluminiowy Mędrzec

Generalnie praca dość stresująca, ponieważ ciągle jest zmieniane stanowisko z powodu braku ludzi w brygadach. Praca przez pośrednika na nowej hali irytuje, jesteś jednym z garstki ludzi pracujących na tych warunkach gdzie stawka naliczana jest godzinowo. Reszta ludzi pod firmą ma akord więc analogicznie i u Ciebie wymagają akordu. Zero szkoleń stanowiskowych, wymagania za to spore. Kiedy przyszedłem do firmy mimo tych wszystkich opiń, zostałem skierowany na bhp gdzie facet zaczął nagadywac że mogłem jednak przyjść pod firmę a nie przez pośrednika, że szukają ludzi co jest nie prawda bo podania składałem od dobrych paru lat onieśmielony wysoką perspektywa zarobków. Wracając do tematu polecam pracę dla ludzi którzy lubią lizać pupy przełożonym którzy w większości nie mają pojęcia o pracy którą zarządzają, a zarobki jak na okolicę są w porządku.

Magdalena

@anonymous, masz rację - same inicjały nie są danymi osobowymi, ale inicjały w połączeniu z miejscem w pracy już tak - w danym miejscu z dużym prawdopodobieństwem pracuje tylko jedna osoba o danych inicjałach. Piszesz o niezbyt komfortowych kontaktach z kierownictwem, a czy atmosfera i relacje między pracownikami były w porządku? Mógłbyś dodać kilka słów o warunkach pracy, które zaproponował Ci pracodawca, czy były jakieś dodatki do pensji typu premie? Pakiet socjalny był satysfakcjonujący?

Magdalena

@były_pracownik, używasz mocnych słów na temat firmy. Dwa lata pracy to długi okres. Rozumiem, że nie mogłeś porozumieć się z przełożonym, ale wymienianie kogoś z inicjałów (Również są uznawane za dane osobowe) i obrażanie go nie może mieć miejsca na tym forum. A co sprawiło że postanowiłeś zostać tak długo w tej firmie? Piszesz nawet o pracy nocnej, rozumiem że nie była obowiązkowa?

@Magdalena

Magdalena, inicjały to nie są dane osobowe ponieważ ludzi o takich inicjałach może być nawet tysiące. Co do pracy w nocy to oczywiście, nie była ona obowiązkowa ponieważ nie posiadałem takiego zapisu w umowie o pracę jednakże kiedy raz odmówiłem spotkałem się z dezaprobatą i to ostrą. W firmie pracowałem dlatego tak długo ponieważ przez długi okres czasu nie miałem kontaktu z szefostwem oraz wspomnianym wcześniej Panem. To sprawiało, że pracowało się znośnie jednakże jeżeli ktoś tylko ma z nimi kontakt bezpośredni i nie ma nerwów ze stali nie wytrzyma długo.

Filip

Ludzie często zmieniają pracę z bardzo rożnych powodów!!

Magdalena

@były pracownik, Twoja wypowiedź jest bardzo ogólna. Czemu masz takie zdanie? Co wpłynęło na Twoją opinię? Może są jakieś plusy pracy w Przedsiębiorstwo Przerobu Złomu Nicromet? Myślę, że wszystkie niedogodności w pracy można zawsze wyjaśnić i dzięki temu zmienić coś na lepsze. To samo dotyczy warunków pracy, które również podlegają negocjacji.

Renee
@Magdalena

A jakich szczegółów potrzebujesz? Ja tam miałem pracować ale otrzymałem tyle negatywnych opinii o firmie Nicromet na prywatną skrzynkę na Facebooku że szok. Jestem zdolnym pracownikiem sprzętu ciężkiego ale jak mam iść i psychicznie się wykańczać za 3000 zł na ładowarce kołowej i jeszcze 4 innych stanowiskach więc podziękowałem myślę że opinie są wiarygodne tutaj.

@Magdalena

Magdaleno=zweryfikuj to sama zatrudniając się tam...A potem napsiz tutaj swoje spostrzeżenia

Witam. Szukam transportu tylko na pierwsze zmiany z Oświęcimia. Jeśli jest ktoś kto jeździ na Pławską 1 i ma miejsce dajcie znać.

@anonymous

MZK, rower , piechtolot nie da rady ?? Jesli masz problem na dojechanie z Oświecimia do tej firmy to obstawiam że nei dasz sobie tam rady

@anonymous

I co-podoba się praca ?? Napisz swoje wrażania=moze coś sie zminiło na lepsze w tej firmie.

MalarzAkrobata
@anonymous

Anonymous bierz rower i można jeździć razem, mrozy nie straszne ???? robota... parodia ale na miejscu. Chyba ze polecacie inne miejsce pracy w okolicy? kPa masz rację, w obiecankach są najlepsi :D jak igrasz warunki sobie tak już z nimi zostaniesz....

@kPa

Odpowiedź jest na górze od Anty W.

Anty W.

W firmie dzieją się rzeczy dziwne z powodu niewykwalifikowanej niewyszkolonej kadry kierowniczej na nowej lini. Z 3trzech kierownikow zm.zatrudnionych w 2017r.na dzień dzisiejszy został jeden. Zwolnił ich Jarzyna ze Szwajcarii,który siedzi w swojej willi w Alpach i ogląda ludzi przez kamery. Zakaz uzywania prywatnych telefonów,zakaz palenia,zakaz spotkań dłuższych nich godz. Za niedłgo będą wyznaczone godziny w ktorych mozna iść do kibla !!!! Taki jest bum pracownikow na tą firmę ze musieli zatrudnić Ukraińców i Gruzinów...bo nie ma zasobów ludzkich w postaci Polaków. Brak szacunku do pracowników od prezesa firmy.Facet ot tak potrafi zwolnić osoby pracujace po kilkanaście lat i jeszcze na odchodne nawtykac im niecenzuralnych zwrotow i epitetów. Takie zachowanie nie przystoi osobie na stanowisku prezesa firmy. Szacunku do ludzi się pan naucz bo Ci ludzie pracowali pracują na to zeby codziennie panu konto rosło,kosztem ich zdrowia i niejednokrotnie wolnego czasu,ktory mogliby spędzić np.ze swoimi rodzinami a nie na nadgodzinach w firmie bo awarie na nowej hali a towar do klienta musi byc wyslany bo jak nie to będą kary. Robiłem prawie 4miesiące (chaos,syf,smród,praca w stresie na całym zakładzie)acha ostatnio podobno zwolnili kierownika kontroli jakosci z prawie 20letnim starzem. Zakończe to dygresją w str zarządu oraz prezesa - ZAPOMNIAŁ WÓŁ JAK CIELĘCIEM BYŁ ....

Daniel

Jak wygląda praca w nicromet oraz jakie zarobki i dodatki czy są jakies

młody

dramat

Rocki

Moi drodzy, pracowałem w tej Firmie parę miesięcy i z perspektywy czasu myślę że i tak za długo tam byłem. Zarobek kiepski a w umowie o pracę masz napisanych siedem stanowisk pracy…jednym słowem nic dodać nic ująć. Koledzy-współpracownicy są fajnymi ludźmi lecz złudne jest myślenie że dorobisz się w tej Firmie czego kol wiek. Przy okazji pozdrawiam Pana Kierownika (fajny z niego gość i też nic nie poradzi na ten wszech obecnie panujący tam bajzel) Pozdrawiam.

Robert

Byłen na rozmowie w tej firmie. Jednak jako osba nadal pracujaca w innej branży zaproponowałem w celu obustronnego sprawdzenia czy Ja jako pracownik im odpowiadam oraz czy firma/praca mi odpowiada-chciałem świadczyć pracę podczas urlopu .Nie zgodzono się , że nie ma takiej opcji. Ogólnie nie można było nawet zerknac na czym praca polega. Z racji zbyt wielu tajemnic oraz systemu 4brygadowego -zrezygnowałem z oferty.Pani prowadząca rozmowe bardzo miła-ale inne osoby dozór z produkcji ,obecny podczas rozmowy hmmm jacyś dziwni-nie można sie było konkretnie dowiedzieć. Wynika z tego, że przyjmujeszsie na dane stanowisko a robisz wszystko.

Kolega

Kolega tam kiedys aż 4dni przepracował. Przyjmował sie na odpowiednie stanowiski a robił zupełnie inne rzeczy...gdy zapytał kiedy bedzie wykonywał pracę takajaką miał wykonywać =otrzymał odpowiedź że na takie stanowisko trzeba sobie zasłużyć..tak wieć 5dnia nie przyszedł do pracy.

Zostaw merytoryczną opinię o Nicromet Sp. z o.o. Sp. K. - Bestwinka

• Jak się pracuje w Nicromet Sp. z o.o. Sp. K.?

Zobacz opinie na temat firmy Nicromet Sp. z o.o. Sp. K. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Nicromet Sp. z o.o. Sp. K.?

Nicromet Sp. z o.o. Sp. K.