Nicromet Sp. z o.o. Sp. K.

Opinie o Nicromet Sp. z o.o. Sp. K.

były wytapiacz

wytrzymałem w tej firmie 4 miesiące na nowej hali, przez tego grzesia bez szkoły nie da się tam wytrzymać, atmosfera wśród zastraszonej załogi okoropna pomimo tego że przecież pracują tam normalni ludzie i mogło by być fajnie. Takiej rotacji jeszcze nie widziałem nigdy. Praca dla desperatów i każdy który postanowi zacząć przygode z tą dziwną firmą NA PEWNO bedzie tego żałował. PS. wszystkie pozytywne komentarze na tym forum są produkowane przez brzydkiego lesia ,kierownika monitoringu.

Magdalena

Przedsiębiorstwo Przerobu Złomu Nicromet w dalszym ciągu poszukuje kandydatów na stanowiska: automatyka dyspozytora zmiany, automatyka programisty, elektryka, kierowcę samochodu ciężarowego. Ich ogłoszenia widnieją na ważniejszym portalu z ofertami pracy. Może ktoś z obecnych na forum użytkowników uczestniczył już w rekrutacji i dokładnie wie, jak ona wygląda?

rozwodnik z nicro
@Magdalena

magdo hyba pomyliłaś strony tu się wyraża opinie a nie szuka pracowników.pisali wcześniej ludzie się zwalniają ludzi zwalniacie jarka 20 lat w nicro bestwinka 3 miechy się pohorował mało się nawdychał przez te lata daliście o22 wypowiedzenie najbardziej hamska firma na południu .....wiem to wszystko pan prezes jest takie powiedzenie żę zło powraca !!!

poldas

Tak na dzień dobry, to bym proponował zmienić tytuł. Nie; "Opinie o Przedsiębiorstwo Przerobu Złomu Nicromet" Tylko; "Opinie o przedsiębiorstwie przerobu złomu Nicromet" Niby drobiazg, ale istotny. Poszukiwany jest elektryk i automatyk przemysłowy. Proponuję te dwie profesje połączyć w jedną całość. Zakładam że sobie poradzę na tych dwóch etatach jednocześnie. Prawdopodobna stawka dla każdego z nich to 5000 PLN brutto. Sumarycznie - 10000 PLN brutto. To tylko ciut więcej powyżej średniej krajowej. Zatem zakładam wynagrodzenie w wysokości 7 tysięcy PLN netto. Sam zapewniam mobilność, punktualność, uprawnienia i zdolność do ogarnięcia problemów. W zakresie dziedzin elektryki i automatyki.

Magdalena

Jeśli ktoś z Was chciałby rozpocząć pracę w Przedsiębiorstwie Przerobu Złomu Nicromet, to jest to niewątpliwie dobry moment na aplikowanie. Firma chce zatrudnić aktualnie automatyka dyspozytora zmiany, automatyka programisty, elektryka, kierowcę samochodu ciężarowego i innych. Znajdzie się tu osoba, która postanowi rozpocząć tam swoją karierę zawodową?

Nicromet Sp. z o.o. Sp. K. prowadziła rekrutację na stanowisko Asystent/ka Zarządu. Dostałeś zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną? Jakie warunki oferuje pracodawca? Opowiedz o przebiegu spotkania z rekruterem.
Trytytyty

Witam. A jak wygląda praca w biurze? Jaka płaca itd? Ktoś ma jakieś info?Pozdrawiam

Magdalena

@Tsts To bardzo dobrze, że byłeś tak uprzejmy i odpowiedziałeś użytkownikowi @Trytytyty, ale ta odpowiedź raczej niewiele nam wyjaśnia. Na początek napisz nam, czy sam jesteś zatrudniony w Przedsiębiorstwie Przerobu Złomu Nicromet. Jeśli tak, to na jaki poziom wynagrodzenia mogą liczyć nowo zatrudnieni pracownicy?

Magdalena

@Trytytyty Szkoda, że akurat ja nie potrafię odpowiedzieć Ci na te pytania - nie jestem bowiem pracownikiem Przedsiębiorstwa Przerobu Złomu Nicromet. Ale jeśli nikt nie udzieli Ci takich informacjami, to spokojnie możesz napisać do nich bezpośrednio: http://www.nicromet.pl/pl/kontakt Już wysyłałeś tam swoje CV, czy dopiero planujesz to zrobić?

Magdalena

@rui Nikomu nie knebluję ust, ani tym bardziej nie oceniam. Moim zadaniem jest aktywna pomoc użytkownikom forum w zebraniu rzetelnych informacji, które dotyczą Przedsiębiorstwa Przerobu Złomu Nicromet. Bardzo zatem proszę, abyś trzymał się ściśle głównego tematu tego wątku. Masz coś do dodania odnośnie kwestii związanych z tym pracodawcą?

Magdalena

@magdalena polecm krs Ten sarkazm w Twojej wypowiedzi jest zupełnie niepotrzebny. Bardzo proszę, żebyś skupił się na opiniowaniu tego pracodawcy. @cieczka Rozumiem, ale dziękuję za te objaśnienia. Ale ludzie, którzy postanawiają zacząć pracę w firmie Przedsiębiorstwo Przerobu Złomu Nicromet są chyba świadomi takiego zagrożenia. Mam rację? A Ty dalej tam pracujesz?

rui
@Magdalena

Kim jesteś żeby kneblować mi usta? Jak również kim jesteś żeby oceniać potrzebą moich sarkastycznych wypowiedzi? Otóż nie bardzo widzę po Twojej stronie intelektualne predyspozycje do tego typu ocen. A to już Cię w sposób zdecydowany dyskwalifikuje do bycia obiektywnym moderatorem tej rozmowy. To tyle na rozgrzewkę poprzedzającą nadchodzący tydzień jak mniemam ciężkiej dla Ciebie pracy ( z pewnością nie umysłowej jak wynika z KRS )

Magdalena

@Dramat Czyli Twoim zdaniem ludzie zwalniają się z firmy Nicromet tylko ze względu na zarobki? Trzeba jednak pamiętać, że to może stanowić już indywidualną kwestię. Czy są jeszcze jakieś powody tak dużej rotacji? @Uczciwy pracownik Dużo użytkowników pisze, że praca tam może szkodzić zdrowiu. W związku z tym praca w tym miejscu byłaby odpowiednia dla osób, które szukają tylko tymczasowego zajęcia - jak sądzisz?

cieczka
@Magdalena

proszę wybaczyć ale magdalena to jakiś "pożyteczny idiota/ka" dla firmy a w twierdzeniu, że praca przy wszechobecnych tlenkach aluminium powodującym powstawanie i rozwój raka nie jest szkodliwa albo tylko powinno być sezonowe eksponowanie się na tego typu czynniki to jakiś dowcip. polecam lekturę WHO o ryzyku i przyczynach raka w sektorze hutniczym i proszę nigdy więcej nie pisz głupot praca w otoczeniu cieklego aluminium jest szkodliwa !!!!!!!!!!!!

magdalena polecm krs
@Magdalena

zapraszamy - mozesz sezonowo zapracować na swoją chorobę - co to za tekst?

Patryk

No to jak to jest w końcu z tą Firmą ?? Piszecie, że ", ujnia", że lipne zarobki, ogólnie (usunięte przez administratora) itd. Tymczasem w sieci wisi ogłoszenie, że przez Agencję przyjmą za 22zł brutto / h . Jakiś haczyk czy o co chodzi ?

Dramat
@Patryk

Nie polecam!! Ludzie sami się zwalniaja firma ludzi zwalnia maskara jakaś zarobki różne jak chcesz się urobic i wgl to proszę ale jest dużo innej pracy gdzie zarobić można więcej.....

Uczciwy pracownik
@Patryk

A 22 zł brutto to dużo myślisz ? Za stres w pracy szkodliwe warunki pół tablicy Mendelejewa tam jest. Ja słyszałem że faceta zwolnili za śrubkę w kieszeni ubrania roboczego.

Magdalena

@Patryk Skoro postanowiłeś wziąć udział w dyskusji, to powinieneś stosować bardziej kulturalne słownictwo - bardzo Cię o to proszę. Chciałbyś podjąć współpracę z Przedsiębiorstwo Przerobu Złomu Nicromet? Myślę, że nie należy doszukiwać się wszędzie "haczyków", ale proponuję Ci, żebyś skontaktował się z firmą bezpośrednio i po prostu zapytał: http://www.nicromet.pl/pl/kontakt Informuj nas o szczegółach.

Magdalena

@Koki Fajnie, że jesteś zainteresowany podjęciem pracy w firmie Przedsiębiorstwo Przerobu Złomu Nicromet. Myślę, iż kwestie, o które pytasz warto już ustalić na etapie rozmowy kwalifikacyjnej. Ale jeśli chciałbyś jednak dopytać, to proponuję, żebyś skontaktował się bezpośrednio z firmą http://www.nicromet.pl/pl/kontakt Powodzenia!

Koki

Cześć. Widzę jest oferta na kierownika. Ile można zarobić?

dziedzic
@Koki

jak donosisz o 500 wiecej :) zapytaj magdalene podobno wie wszystko .

Magdalena

@dziedziczka Zupełnie nie rozumiem motywacji Twojego wpisu. Jeszcze raz zatem powtórzę - jeśli chciałabyś dodać coś pracodawcy, jakim jest Nicromet, to bardzo serdecznie zachęcam. @Gutek Może Ty sam posiadasz jakieś aktualne i sprawdzone informacje dotyczące wyżej wspomnianego pracodawcy? Jeśli tak jest - śmiało się nimi podziel!

Henryk

Czy jesteście pewni, że ta firma nie zasługuje na pozytywne opinie? Może to chwilowe kłopoty?

heniek j.? ty oszalałeś?

Adam .
@Henryk

Pozytyw . Jest tu dobra kawa w automacie . Ale trzeba za nią płacić .

@Adam .

idz do sekretriatutam tam ci kawe zaserwuje pokahontas

@Henryk

nie asluguje zbudowana tak jak sam bys nie chcial budowac heniu no chyba ze to wsztko stoi jak na piasku ? jaki heniu taka budowla - nie prawdaz?

dziedziczka

Jak ja się podziele magdaleno wiedzą to "ty już nigdy panienką nie będziesz".....:)

dziedziczka

powinnas sie zwac zaleslwa w piatek okolo 14.00 wpadnij do mnie do biura , przeszukaj mi torebke czerwona i napisz ze odchodze z wlasnej nieprzymuszonej woli to taka kiwka jak sie kogos zegna z fanfarami pitu pitu jaka firma takie fnfary

Magdalena

@kPa, dlaczego tak uważasz? Napisz bardziej merytorycznie czym poparta jest Twoja opinia. Na stronie internetowej Przedsiębiorstwa Przerobu Złomu Nicromet jest kilka ofert pracy. Może ktoś przybliżyć jak wygląda rekrutacja oraz z ilu etapów się składa?

pracowałem tam przez 3 miesiące ,szczerze odradzam tego pracodawce

zatrudniliście moderatora?

@Magdalena

O jakich etapach pytasz ? Jedna rozmowa i albo upolują jelenia albo nie , przyjmują wszystkich . Jest tu coraz gorzej , ludzie odchodzą masowo . Ostatnio 9 Ukraińców zatrudnionych przez pośredników wzięło zaliczkę i tyle ich widzieli . Zdesperowani nie godzą się na zwolnienia za porozumieniem stron więc są nagminne porzucenia pracy .

@Magdalena

magdalena ty zawsze taka bezjajaeczna :(

Gutek

Jesteście pewni, że nic pozytywnego nie można napisać na temat firmy? Może konkurencja inspiruje?

NieKrytyKRytyK

Pracowałem tam 4 lata temu przez Adecco jako wytapiacz , widząc wpisy które pojawiają się tutaj stwierdzam że nic się nie zmieniło . Ludzie którzy tam pracują tam pracują rok too desperaci iii osiołki po podstawówce których nigdzie nie chcieli więc taka praca musi im wystarczyć i są zmuszeni tyrać za taką marną stawkę z podkulonym ogonem . Zacznę od opisu swojej sytuacji , udałem się na rozmowę do agencji obiecywano wiele stawkę w miarę dobra jak na 2013 r plus premię wydajnościowe zgodziłem się na takie warunki . Następnego dnia po badaniach udałem się do firmy na szkolenie BHP , Pan BHP owiec jeśli go tak można nazwać to chyba pomylił się z powołaniem , zamiast opisać jakie warunki są na zakładzie czego unikać itp tooo straszył wyśmiewał ludzi ii mówił że zaraz przeżyje coś czego nie doświadczyłem w swoim życiu w pracy . Pomijam fakt że Szkolenie skończyło się po godzinie , ii po tym dostałem strój i ruszyłem do pracy. Praca to jakaś żenada temperatura nie do wytrzymania , brud , śmierdzi , już nie mówię oo szkodliwości tego zakładu w postaci utlenionego aluminium . Ludzie nie zbyt normalni tak samo brygadzista który tam był i kierownik , maszyny które non stop się psują . Wytrzymałem tam 3 tygodnie straciłem dużo nerwów ,a tak że zdrowia przez różne poparzenia po których został ślad do dzisiaj , wynagrodzenie jakie dostałem za te 3 tygodnie wynosiło 980zł i była to najgorsza praca w jakiej kolwiek pracowałem nie polecam nikomu !!!!

@NieKrytyKRytyK

pozwolenie srodowiskowe jest ? jest ..... wiec nie narzekaj tylko idz i wpisz sie na liste do pozwu zbiorowego dobrze doradzal adwokat z czechowic nie pamietam nazwiska.....

witam a jak wygląda praca w nicromet w Oświecimiu na stanowisku operatora ładowali kołowej bo dostałem ofertę podobno mają nowe maszyny liebherr.?

Daniel 2
@anonymous

Chyba już sporo informacji tutaj jest napisane odnośnie pracy. Dlatego te oferty sa ciagle od 12miesiecy. Możesz jeszcze zerknać na e-transport=tam tez kierowcy napisali trochę o tej firmie. Z zwenatrz to ładnie wyglada. Nowe samochody dobry sprzęt...ale tam maszyna wazniejsza i cenniejsza niz pracownik

kPa
@anonymous

Mają też dar do obiecanek

@kPa

poklepali cie już?

Zostaw merytoryczną opinię o Nicromet Sp. z o.o. Sp. K. - Bestwinka

• Jak się pracuje w Nicromet Sp. z o.o. Sp. K.?

Zobacz opinie na temat firmy Nicromet Sp. z o.o. Sp. K. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Nicromet Sp. z o.o. Sp. K.?

Nicromet Sp. z o.o. Sp. K.