PPZ Nicromet - Odlewnie Aluminium

Opinie o PPZ Nicromet - Odlewnie Aluminium

Użytkownicy czekają na odpowiedź 49 dni.

Czy w firmie PPZ Nicromet - Odlewnie Aluminium są regularne szkolenia pracownicze?

Maximus decimus meridius Nowy wpis

witam mam się stawić na rozmowę kwalifikacyjną do pracy w UTR elektromechanik doświadczenie posiadam spore 15 lat staż jka tam wygląda praca w utr i jaka panuje atmosfera?

Michal86 Nowy wpis

Witam, chciałbym zatrudnić się w Nicromet. Obecnie pracuję w całkiem innej branży i zarabiam 5k. Powie mi ktoś czy warto się teraz zatrudnić , jakie są zarobki na początku i jaki charakter pracy. Prawda jest to że jest bardzo gorąco i są cieżkie warunki pracy?

Lewy Nowy wpis

Szef firmy nicromet jest facetem naprawdę w porządku ,potrafi udzielić pomocy zwykłemu pracownikowi który o to poprosi .Problem jest w tym iż wokoło siebie ma kierowników którzy nie mówią mu prawdy aby utrzymać stanowisko a to przekłada się na atmosferę ,jestem pewny jezeli człowiek jest oszukiwany przez ludzi zarządzającymi którym ufa szef to odbicie jest na nas wytapiaczach

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie PPZ Nicromet - Odlewnie Aluminium? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?

Firmy coraz częściej dostrzegają pozytywny wpływ dobrej atmosfery na efektywność pracowników. Czy podobnie jest w PPZ Nicromet - Odlewnie Aluminium?

Prawdomówny

Próżno szukać tych zmian w firmie Nicromet. Jest wręcz odwrotnie - z czasem jest coraz gorzej, bo zarządzanie firmą jest z poprzedniej epoki a świat cały czas idzie do przodu! Pracownicy przychodzą i odchodzą. Do tego Pan Prezes (i jego rodzina) od lat walczą z całym światem, który chce ich "oszukać" więc atmosferę pracy można sobie wyobrazić.

Anonimowy

Przepracowałem na zakładzie w Skawinie dekadę czasu. Sam nie wiem jakim cudem udało mi się tyle wytrzymać. Szefostwo za nic nie szanuje swoich pracowników, o wszytko obwinia, mobbing i pospieszanie jest normą. Jak ktoś jest sadmochasochitą i lubi mieć zszargane nerwy ta praca jest dla niego. Osobiście odradzam, szkoda zdrowia i życia. Brud i (usunięte przez administratora)

Kris

Do wszystkich co się chcą zatrudnić się w nicromecie zdecydowanie odradzam przepracowałem tam pare ładnych staconych lat tam się nigdy nie zmienia na lepsze naprawde szkoda nerwów i zdrowia,co zresztą widać po ogłoszeniach,że cały czas poszukują pracowników,przypadek nie sądze.

Jak sie ma w firmie kontrola jakosci?

Marzena

Jak straszą konsekwencjami? Za co te konsekwencje i czego? Możesz coś więcej powiedzieć w tym temacie?

Adrianna
@Marzena

Znów wpisy znikają.... Firma w przeszłości wręczała weksle In-Blanco podczas podpisywania umowy o pracę. Stosowane są kary finansowe dla pracowników. (usunięte przez administratora)jest codziennością.

Elżbieta
@Adrianna

Jakie kary finansowe przykładowo? Co do znikających wpisów, to wydaje mi się, że te co łamią regulamin, faktycznie znikają. Trzeba pisać tak, żeby nie łamały.

Ben
@Marzena

Zarząd uwielbia dorabiać się na pracownikach obciążając praktycznie za wszystko Chcesz pracować za darmo to idź do Nicromet a znajdą zawsze haka żeby Cię obciążyć - (usunięte przez administratora) firma gdzie mobbing to codzienność i metody zarządzania pamiętają czasy (usunięte przez administratora) Top pracodawca na czarnej liście najgorszych pracodawców - omijać szerokim łukiem ta firmę

Elżbieta
@Ben

Obciążając praktycznie za wszystko? Znaczy za co, przykładowo? Nie wiadomo, na co się nastawiać, po takim ogólnikowym komentarzu, także gdybyś mógł więcej konkretów, to super.

Mirosław

A czy taka presja i praca na wysokich obrotach wiąże się z dobrą pensją? Powiedz że chociaż pod tym względem jest okej :D

Lea
@Mirosław

Jest okej

Helena
@Lea

Martwi mnie troszkę, że napisał "chociaż"... Może z czymś jeszcze tu jakoś pozytywnie jest prócz pensji?

Jakich pytań można się spodziewać na rozmowie rekrutacyjnej w firmie PPZ Nicromet - Odlewnie Aluminium?

Aleksandra

To jest coś takiego jak test IQ? I ile trzeba mieć punktów by dostać te prace?

Jak ktoś chce być (usunięte przez administratora) w tej firmie to niech idzie tam marnować zdrowie ja swoje troszkę zmarnowałem i nie polecam najgorszemu wrogowi tam pracować pomimo niezłych zarobków

Helena

Jak ktoś kim chce być? Bo akurat oceznurowali. W jaki sposób zniszczyłeś sobie tutaj zdrowie? To coś poważnego?

W jaki sposób są weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w PPZ Nicromet - Odlewnie Aluminium?

racja

QWERTYUI

Ogólnie firma robi wrażenie i jak pojedyncze jednostki są kompetentne i normalne, ludzkie, tak właściciele, przełożeni oceniają zero-jedynkowo. Co tu jest?Powiem tak, w pracy masz dawać z siebie 150%, tak na prawdę robisz na paru stanowiskach na raz, a rodzinka jedynie co umie to oceniać. Z ocenianiem jest tak,że dziecko to umie, plus straszenie, (usunięte przez administratora) W skrócie masz wejść, od razu wszystko zrobić, umieć, wiedzieć. Bardzo nie polecam. Unikać jak ognia. Zarządzanie na poziomie przedszkolnym. Tu trzeba najpierw mentalność zmienić. Jak to mówią, człowiek może wyjść z małej miejscowości, ale ta miejscowość nigdy z człowieka nie wyjdzie. Można się uśmiechać, podawać ręce, ale obgadywać, straszyć. Nie.

Pompka
@QWERTYUI

Praca można powiedzieć dość mało skomplikowana, lecz jeżeli ludzie nie są w stanie ogarnąć kilku przycisków w przeciągu kilku dni to do widzenia.

Nik

Potwierdzam. Skoro także inne osoby piszą o (usunięte przez administratora) to znaczy, że jest obecny. I nie ma co się (usunięte przez administratora) póki osoby, które cechują się wysokim ego nie zmienią nastawienia do pracownika to problem ten będzie dalej występował.

On

Nie życzę najgorszemu wrogowi, Traktują człowieka jak przedmiot, wartościowi ludzie nie pracują dłużej niż rok. "Kadry" kręcą na każdym kroku, (usunięte przez administratora) mydląc oczy na rozmowie a następnie sprowadzają do parteru razem z pseudo niekompetentnym zarzadem. Rotacja pracowników jest tak wielka, że to powinno dać do myślenia osobą które rozważają aplikowanie do tej firmy. Bonusy- brak jakichkolwiek. Można jedynie zgarnąć obciazenie kosztami jeśli człowiek się pomyli. Premie - brak. Socjal- brak. Niepewna przyszłości - zapewnione. Kompetencja zarządu jest to, że są rodzina właściciela. Brak u nich jakiegokolwiek obycia w zarządzaniu przedsiebiorstwem. Nigdy nie wychylili nosa poza rodzinna firmę i dlatego wchloneli źle praktyki zarządzania ludźmi z lat 90. Stawki starych pracowników również pochodzą z tego okresu - chcesz podwyzke? To cię zwolnią. Jeden klakier chce się przypodobać drugiemu i ścigają się w tym co zrobić żeby jeszcze bardziej przykręcić śrubę. Kadry i zarząd trzeba wysłać na staż do normalnej firmy aby poznali standardy jakie panują poza ich bańka.

Benek-Kierownik ochrony

Szef Ochrony- ma ktoś wiedzę na temat tego stanowiska , jaka kasa , jaki zakres obowiązków . Słyszałem że to stanowisko jest bardzo niepewne . Mam zamiar aplikować przez pracuj pl. Proszę o info.....

pytajn
@Benek-Kierownik ochrony

i jak, aplikowałeś? Jak wrażenia?

Wiecie może, czy w PPZ Nicromet - Odlewnie Aluminium szukają chętnych na staż?

asdfgerwg

nie szukają i nie warto próbować ;)

Michu

Witam. Aplikuje na stanowisko Elektro-Automatyka. Czy ktoś może się wypowiedzieć, co do tego stanowiska? Powstaje tez pytanie jak firma chroni przed wpływem aluminium na człowieka.

Wrrr
@Michu

A jak myślisz. To jest huta .zapomnij o ochronie. Dostaniesz podstawowe ubranie robocze i tyle.

Rafii

Skoro rzucił pracę z dnia na dzień to był zwykłą (usunięte przez administratora) i nierobem. Gdyby nie ciężka sytuacja materialna to pracowałbym tam nadal a przepracowałem 10 lat.

były_pracownik
@Rafii

czekaj, pozwól że spróbuję zrozumieć. Skoro nie odpowiadały mu warunki i wypowiedział umowę zgodnie z KP to jest (wpisz dowolną obelgę). Zapytałbym skąd się urwałeś, ale nie chcę wiedzieć. O jakości pracodawcy świadczy ilość prowadzonych rekrutacji na stanowiska samodzielne/decyzyjne, oraz od jak dawna na niektóre z nich trwa nabór.

Irys

Były wypłaty ?

Na jakie narzędzia pracy może liczyć pracownik w PPZ Nicromet - Odlewnie Aluminium?

jarek

o jakie stanowisko pytasz ?

Zostaw merytoryczną opinię o PPZ Nicromet - Odlewnie Aluminium - Oświęcim

• Jak się pracuje w PPZ Nicromet - Odlewnie Aluminium?

Zobacz opinie na temat firmy PPZ Nicromet - Odlewnie Aluminium tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PPZ Nicromet - Odlewnie Aluminium?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 8, z czego 0 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

PPZ Nicromet - Odlewnie Aluminium