PPZ Nicromet - Odlewnie Aluminium

Opinie o PPZ Nicromet - Odlewnie Aluminium

Brak szacunku dla pracownika, liczą się tony a nie człowiek. Jak by mogli to kazdy by miał kamerę na kasku... Na każdym kroku inwigilacjia bo za dużo palisz bo za długo na przerwie siedzisz porażka odradzam

Elżbieta
@Marcin

Monitoring pracowników to właściwie norma w dzisiejszych czasach. Czy PPZ naprawdę nie docenia pracowników? Nie macie żadnego systemu motywacyjnego?

@Elżbieta

Dlaczego usuwacie opinie o zakładzie? Ludzie mają prawo wiedzieć co jest grane! Już sama cenzura na tym forum wskazuje na to jaka tam jest inwigilacja!

Slawek
@Marcin

Szef nie ufa pracownikom tak potęgi się nie zbuduje słowa jednego z najbogatszych USA

jkyf
@Slawek

Ponad 300 kamer na zakładach i nieustanne telefony lub pytania co ktoś robi. Kamery w stołówce, kamery nad biurkami, kamery na każdym rogu. i ciągłe pretensje. Raz dostałem ochrzan za zatrzymanie się żeby zawiązać buta. Nie polecam najgorszemu wrogowi.

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w PPZ Nicromet - Odlewnie Aluminium?

Nic z tych rzeczy, w nicromecie nie ma nawet zadnego socjalu.

Elżbieta

Rozumiem, to może miesięczne uposażenie u Was w Nicromecie jest na tyle korzystne, że dodatki nie mają znaczenia? Pytam, bo na stronie firmy jest rekrutacja na wiele stanowisk: od głównej księgowej po elektryka. A Ty masz wiedzę bezcenną z punktu widzenia kandydatów!

Zenek

Szkoda, że na forum jest odwaga pisać a brakuje jej żeby rozmawiać z szefostwem jeśli coś jest na rzeczy.

Były
@Zenek

A odezwij sie to cie zwolnią

@Zenek

dobry żart! szefostwo w tej firmie nigdy nie słuchało pracowników!

Jakie jest podejście kierownictwa do pracowników w PPZ Nicromet - Odlewnie Aluminium?

Radca

W zależności o jaki dział pytasz?

Były
@Radca

Każdy dział obecnie jest na ....

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie PPZ Nicromet - Odlewnie Aluminium? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?

Czy PPZ Nicromet - Odlewnie Aluminium oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę, czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

Pipiripi

Trudno powiedzieć, jeszcze do niedawna wszyscy mieli umowy o pracę, ale teraz nic w firmie nie jest pewne.

Właściciel chyba przekupił administratora bo wszystko co nie wygodne to usuwa.

Wiecie czy PPZ Nicromet - Odlewnie Aluminium udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

life

jasne, nawet trzy jeśli potrzebujesz

Damian77

Witam . Czy ktoś się może orientuje jakie są stawki dla operatora wózka widłowego w Nicromet (usunięte przez administratora) ?? Dziękuję za pomoc ????

Pr
@Damian77

Nie mniej niż 3 tysiaki na rękę

Infor
@Pr

Chyba na produkcji, ale tam nie jesteś cały czas na wózku.

Benek

Dobry żart Mira .....

Mira

@Benek A ja uważam, że ludzie mają dobrze i nie chce się im powtarzać ,że tak jest.

Benek

Zobaczcie ile jest na gowork wpisanych opini z zakładu Skawina, ile z Bestwinki a Ile z Oświęcimia? Dlaczego tak mało jest opinii z Oświęcimia? (usunięte przez administratora).

Mariusz

@www.top-maluszek.pl a powiesz nam na jakim stanowisku pracujesz/pracowałeś w PPZ Nicromet - Odlewnie Aluminium? Może masz informacje na temat najnowszych rekrutacji, prowadzonych przez tą firmę? Komentujcie i dzielcie się swoimi przemyśleniami z resztą użytkowników w zgodzie z regulaminem forum.

szukają wytapiaczy, danio - podrzuć im cv albo zadzwoń ! szukają wielu osób bo elektryków i coś tam jeszcze

www.top-maluszek.pl

Praca doba, firma stabilna, polecam :-)

Chciałbym się coś dowiedzieć na jaki okres przyjmują przez Agencje do firmy Nicromet w Oświęcimiu?Ile można średnio zarobić?Jaka tam jest ogólnie atmosfera?

ok

Zostaw merytoryczną opinię o PPZ Nicromet - Odlewnie Aluminium - Oświęcim

• Jak się pracuje w PPZ Nicromet - Odlewnie Aluminium?

Zobacz opinie na temat firmy PPZ Nicromet - Odlewnie Aluminium tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PPZ Nicromet - Odlewnie Aluminium?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 8, z czego 0 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

PPZ Nicromet - Odlewnie Aluminium