nicromet

Skawina

nicromet

Opinie o nicromet

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Co najbardziej podobało Wam się w pracy w nicromet? Możecie się tym podzielić na forum?

Franek

Zawsze można zmienic tylko czy zawsze na lepszą?

Avar

Zaglądnijcie do sąsiadów - NPA Skawina. Kasa może być, premie dają i idzie się dogadać. Generalnie polecam. Pracowałem w Nicromet ale u sąsiadów mi sie bardziej podoba. Szukają teraz operatorów i elektryków

Korniszon

Ogólnie rzecz mówiąc to w tej formie jest kabaret, wszyscy się na wszystkim znają ale cały czas jest awaria za awaria i to z głupoty i oszczędności firmy. Pomiatanie ludźmi jest na porządku dziennym więc albo się do tego przywyknie albo do widzenia. Pieniądze nie najgorsze ale zawsze może być lepiej.

Iga

Najłatwiej jest narzekać ale czy to coś zmieni? Idealnych firm nie ma a jak coś szwankuje to naprawiamy.

Są na forum jacyś aktualni pracownicy nicromet, którzy mogliby odpowiedzieć na pytania innych użytkowników na forum?

niebieski
@Administrator 08.02.2018 08:27

Oczywiście że są. Przeglądanie tego portalu to oczekiwanie aż ktoś się wypuści i będzie o czym gadać :)

Irek

Jak rozpoczynamy pracę w nowej firmie to o wszystkim mówią nam. Jak nie słuchamy i nie czytamy dokumentów to później najlepiej wychodzi biadolenie.

Karolina

@fizol/stara, tak jak pisałam wcześniej pytam jedynie o merytoryczne informacje potrzebne innym pracownikom. Upominałam Cię ze względu na obrażanie innych użytkowników (w tym mnie). Odnoście warunków w nicromecie było to w takim razie zgłaszane do PIPu?

CIEPLUTKI
@Karolina 01.10.2017 19:55

Witajcie , doszły mnie słuchy że Skawina ma pracować w święta ładna patologia

fizol

Karolina nie przyznawaj się że pracujesz w serwisu gowork. Twój pracodawca powinien się wstydzić że trzyma taką osobę. Wystarczy że przeczytasz sobie wpis dobrego dziadka z 2017-02-12 17:00 i powinnaś wiedzieć że gorące posiłki się należą. Odsyłam cie do przeczytania kp i bhp. 1-http://www.infor.pl/prawo/praca/bezpieczenstwo-pracy/325085,Temperatura-w-miejscu-pracy.html 2-Rozporządzenie Rady Ministrów z dnia 28 maja 1996 r. w sprawie profilaktycznych posiłków i napojów (Dz.U. Nr 60, poz. 279) (Dz. U. z dnia 30 maja 1996 r.) 3-http://www.bhp.abc.com.pl/czytaj/-/artykul/czy-istnieje-przepis-okreslajacy-gorna-dopuszczalna-granice-temperatury-w-pomieszczeniach-biurowych-latem Dobry dzidek zapomniał dopisać że jeżeli temp. na zewnątrz -20C to na hali -10C.

lego
@fizol 14.09.2017 07:24

Ta jak -20 na zewnątrz to na hali masz masz -10 :) chyba przy rafinatorze :) hala nie jest zamykana bo cały czas jezdzi ładowarka i wózki, tylko przy kadziach i odbieraniu drzwi się zamyka !! Reszta wjazdów jest zawsze otwarta a w niektórych są nawet drzwi [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] i nawet jak by można było zamknąć to się nie da. Jeżeli nie ma wylewania na taśmę to temperatura na prawie całej hali jet zbliżona do tej na zewnątrz

Karolina

@Stara w takim razie skoro Ty znasz to zawsze możesz napisać na forum, jak powinno to w takim razie wyglądać. Atak słowny nic nie daje, a nawet stawia w negatywnym świetle. Jestem pracownikiem serwisu gowork i mam za zadnie pomóc innym w zdobyciu merytorycznych informacji, a takich tutaj brakuje.

Kolego

Tak to jest w niektórych działach są podwyżki i dodatki bo ludzie niechca pracować za takie pieniądze. A w nie których działach jest na odwrót brak podwyżek i nie wspomnę o premii uznaniowej lub motywacyjnej.

Stara

Karolina jak nie znasz Kodeksu Pracy to się po g.w.o udzielasz.

Karolina

To nie jest żaden argument @dobrydziadek nie każdy pracodawca ma obowiązek zapewnienia posiłków w pracy. Bardziej dla osób, które chciałyby tutaj pracować mogą liczyć się, np. zarobki. Ktoś wie coś w tej kwestii?

Krzysiu

Jak trzyma się w firmie Kabot? Czy dalej jest taki "mądry"?

dobry dziadek

Firma Super temperatura na zewnątrz -20C Brak Herbaty i Kawy ze strony pracodawcy, ciepłych posiłków już nie wspomnę.

Ozor

Witam co słychać w tej super firmie?

Krzys

Tak kabot jest największym cichem tortem Hahaha

OL2

OLI...To czyli nie fabryka Pierniczków? A macie na Firmie jakieś Ciacha?

OI 2.

OI coś chyba palił...w Toruniu to są pierniki.

Ochrona.

A kto to jest warga?

Anka...

Ponoć Warga wrócił...i Lesiowi ręke podaje że nic sie nie stało:)

ble

Tak Krzysiu kombinuj dolej z tym Al.. w końcu ktoś doniesie do szefa........

rudy

Witam jak tam trzyma się Kabociak czy dalej jest taki cwaniak?

rudy

Witam jak tam trzyma się Kabociak czy dalej jest taki cwaniak?

ciepelko

dasz rade to robisz zarobki szalu nie robia sprawdz pasi to zostaniesz choc watpie ja zostaem spa za free jak powiedzial ziaja

wolv...

Yogi cos bierze chyba...z Tym Krzychem. Ja słyszałem że Ania wraca z podwójna mocą.

dobry dziadek

Lego dobrze wiesz by nauczyć się roboty to potrzeba trochę czasu. Nowi na zmianie którzy nie wytrzymują miesiąca ba nawet jednego dnia to nie pracownicy tylko porażka. Trudno takich ogarnąć. Taka Prawda!!!! - na stanowisku pracownika ochrony na pewno znajdziesz firmy płacące o 30% więcej. :) Wypowiadasz się a nie wiesz jak w Nicromecie jest naprawdę. Yogi zmień informatora.

yogi

Słyszałem, że ma wrócić Krzychu na kiero transportu ? To prawda czy jakas plotka ?

Taka Prawda!!!

Miałem możliwość pracować u was w firmie nie bede podawał na jakim stanowisku. Ale nie ukrywam ze w Zatorze na terenach przemysłowych zarobki sa o 30% wieksze. Z tego co czytam po forum to macie niezły meksyk w firmie.

dobry dziadek

lego wiedz, że z Leszkiem i Przemkiem nie mam nic wspólnego! Sens tego forum jest takie by zniechęcać potencjalnych kandydatów, im mniej nas tym lepiej. Wszystkich nie zwolnią bo ktoś musi robić.

lego
@dobry dziadek 21.05.2016 09:06

dobry dzidku jak byś nie wiedział nie pamiętał lub nie docierało do ciebie to w naszej firemce nie ma czegoś takiego jak doświadczony i dobry pracownik znający się na pracy a którego by się nie zwolniło lub był by nie do zwolnienia,jak to już słyszeliśmy od was i od G.Z "za bramą czekają kolejni na wasze miejsce,mamy na wasze miejsca tylu że możemy zwolnić wszystkich", a że jak na produkcji na zmianie było więcej tych właśnie kolejnych nowych i się czepialiście i dziwiliście że produkcja spadła to był tylko taki szczegół którego nie ogarnialiście i nadal nie ogarniacie :)

Zostaw opinię o nicromet - Skawina

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie nicromet