nicromet

Skawina

Opinie o nicromet

Karolina

@fizol/stara, tak jak pisałam wcześniej pytam jedynie o merytoryczne informacje potrzebne innym pracownikom. Upominałam Cię ze względu na obrażanie innych użytkowników (w tym mnie). Odnoście warunków w nicromecie było to w takim razie zgłaszane do PIPu?

@Karolina 01.10.2017 19:55

Naucz się pisać kobieto !! Gdzie ty niby pracujesz !!! hahaha Pip zagląda co jakiś czas ale rzadko wychodzą z biura,tylko koperta się zmienia. Dla uprzedzenia twojego pytania dlaczego nie wchodzą na halę ? Bo po prostu się tam wchodzić boją jak widzą jak się tu wszystko produkuje. Jak swego czasu dwie panie od pośrednika pracy chodziły po hali z kierowniczyną bo się ich pracownicy skarżyli na warunki to jak zaczęło napierdalać z zawilgoconej rynny przy zlewaniu obrotówki to [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] y szybciej niż koliber macha skrzydełkami, kaski pogubiły a jak by miały luzniejsze spodnie to przez nogawki by im sraka przynajmniej wyleciała.

CIEPLUTKI
@Karolina 01.10.2017 19:55

Witajcie , doszły mnie słuchy że Skawina ma pracować w święta ładna patologia

fizol

Karolina nie przyznawaj się że pracujesz w serwisu gowork. Twój pracodawca powinien się wstydzić że trzyma taką osobę. Wystarczy że przeczytasz sobie wpis dobrego dziadka z 2017-02-12 17:00 i powinnaś wiedzieć że gorące posiłki się należą. Odsyłam cie do przeczytania kp i bhp. 1-http://www.infor.pl/prawo/praca/bezpieczenstwo-pracy/325085,Temperatura-w-miejscu-pracy.html 2-Rozporządzenie Rady Ministrów z dnia 28 maja 1996 r. w sprawie profilaktycznych posiłków i napojów (Dz.U. Nr 60, poz. 279) (Dz. U. z dnia 30 maja 1996 r.) 3-http://www.bhp.abc.com.pl/czytaj/-/artykul/czy-istnieje-przepis-okreslajacy-gorna-dopuszczalna-granice-temperatury-w-pomieszczeniach-biurowych-latem Dobry dzidek zapomniał dopisać że jeżeli temp. na zewnątrz -20C to na hali -10C.

@fizol 14.09.2017 07:24

Ta jak -20 na zewnątrz to na hali masz masz -10 :) chyba przy rafinatorze :) hala nie jest zamykana bo cały czas jezdzi ładowarka i wózki, tylko przy kadziach i odbieraniu drzwi się zamyka !! Reszta wjazdów jest zawsze otwarta a w niektórych są nawet drzwi [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] i nawet jak by można było zamknąć to się nie da. Jeżeli nie ma wylewania na taśmę to temperatura na prawie całej hali jet zbliżona do tej na zewnątrz

Karolina

@Stara w takim razie skoro Ty znasz to zawsze możesz napisać na forum, jak powinno to w takim razie wyglądać. Atak słowny nic nie daje, a nawet stawia w negatywnym świetle. Jestem pracownikiem serwisu gowork i mam za zadnie pomóc innym w zdobyciu merytorycznych informacji, a takich tutaj brakuje.

Szukasz pracy?

Kolego

Tak to jest w niektórych działach są podwyżki i dodatki bo ludzie niechca pracować za takie pieniądze. A w nie których działach jest na odwrót brak podwyżek i nie wspomnę o premii uznaniowej lub motywacyjnej.

Stara

Karolina jak nie znasz Kodeksu Pracy to się po g.w.o udzielasz.

Karolina

To nie jest żaden argument @dobrydziadek nie każdy pracodawca ma obowiązek zapewnienia posiłków w pracy. Bardziej dla osób, które chciałyby tutaj pracować mogą liczyć się, np. zarobki. Ktoś wie coś w tej kwestii?

Krzysiu

Jak trzyma się w firmie Kabot? Czy dalej jest taki "mądry"?

dobry dziadek

Firma Super temperatura na zewnątrz -20C Brak Herbaty i Kawy ze strony pracodawcy, ciepłych posiłków już nie wspomnę.

Ozor

Witam co słychać w tej super firmie?

Krzys

Tak kabot jest największym cichem tortem Hahaha

OL2

OLI...To czyli nie fabryka Pierniczków? A macie na Firmie jakieś Ciacha?

OI 2.

OI coś chyba palił...w Toruniu to są pierniki.

Ochrona.

A kto to jest warga?

Anka...

Ponoć Warga wrócił...i Lesiowi ręke podaje że nic sie nie stało:)

ble

Tak Krzysiu kombinuj dolej z tym Al.. w końcu ktoś doniesie do szefa........

rudy

Witam jak tam trzyma się Kabociak czy dalej jest taki cwaniak?

rudy

Witam jak tam trzyma się Kabociak czy dalej jest taki cwaniak?

ciepelko

dasz rade to robisz zarobki szalu nie robia sprawdz pasi to zostaniesz choc watpie ja zostaem spa za free jak powiedzial ziaja

wolv...

Yogi cos bierze chyba...z Tym Krzychem. Ja słyszałem że Ania wraca z podwójna mocą.

dobry dziadek

Lego dobrze wiesz by nauczyć się roboty to potrzeba trochę czasu. Nowi na zmianie którzy nie wytrzymują miesiąca ba nawet jednego dnia to nie pracownicy tylko porażka. Trudno takich ogarnąć. Taka Prawda!!!! - na stanowisku pracownika ochrony na pewno znajdziesz firmy płacące o 30% więcej. :) Wypowiadasz się a nie wiesz jak w Nicromecie jest naprawdę. Yogi zmień informatora.

yogi

Słyszałem, że ma wrócić Krzychu na kiero transportu ? To prawda czy jakas plotka ?

Taka Prawda!!!

Miałem możliwość pracować u was w firmie nie bede podawał na jakim stanowisku. Ale nie ukrywam ze w Zatorze na terenach przemysłowych zarobki sa o 30% wieksze. Z tego co czytam po forum to macie niezły meksyk w firmie.

dobry dziadek

lego wiedz, że z Leszkiem i Przemkiem nie mam nic wspólnego! Sens tego forum jest takie by zniechęcać potencjalnych kandydatów, im mniej nas tym lepiej. Wszystkich nie zwolnią bo ktoś musi robić.

@dobry dziadek 21.05.2016 09:06

dobry dzidku jak byś nie wiedział nie pamiętał lub nie docierało do ciebie to w naszej firemce nie ma czegoś takiego jak doświadczony i dobry pracownik znający się na pracy a którego by się nie zwolniło lub był by nie do zwolnienia,jak to już słyszeliśmy od was i od G.Z "za bramą czekają kolejni na wasze miejsce,mamy na wasze miejsca tylu że możemy zwolnić wszystkich", a że jak na produkcji na zmianie było więcej tych właśnie kolejnych nowych i się czepialiście i dziwiliście że produkcja spadła to był tylko taki szczegół którego nie ogarnialiście i nadal nie ogarniacie :)

500+

500+ w nicromet brawo!!!!!!!!!!! Jak mozna byc tak głupim człowiekiem to pracownikom trzeba dac 500+ co wyplate.!!

Twoja stara

Tak pracuje!! i Twoja stara tez!!!

kabot

A pracuje tam jeszcze adam łyse kolano? Ten rudy co tak niby wszystko wie

Michał

to czyli widze ze jednak rzeczywscie nicromet to jednak lipa dobrze myslalem

Michał

Wiesz interesuje mnie kazda oferta byle była dobra kasa i warunki i jacys normalni ludzie

@Michał 10.05.2016 11:17

zauważ że piszesz osobą która w tej firmie pracuje na stanowisku kierownika wartowników,szafa podglądu kamer i monitorowania aktywności internetowej dotyczącej firmy nicromet, taki sobie cieć od inwigilacji dawania pozytywnych opinii o firmie a jak znasz nie trochę na kompie i internecie to jak prześledzisz wszystkie komentarze to zauważysz że używa on różnych nicków,ale zawsze ma dobrą ocene dla firmy. Jego nazwy to :trewor,Aśko,gąska,dobry dziadek,franek,efgvb,fdddd,karol. A to tylko niektóre jego ksywki których używa,poza tym zmienia się przy tym zajęciu ze swoim zastępcom,Przesiem, dlatego mówią na nich Lesio i Przesio.

Michał

Witam jakie zarobki są w nicromet oświecim na stanowisku ślusarz bo jest oferta jakie warunki pracy atmosfera itp

gość

Pracowałem tydzień na stanowisku wytapiacz w ośw niepolecam tej pracy nikomu :)

olek

a ten pan bhp to kto? jak sie nazywa o ile to nie tajemnca ?

fazi

o ile pamietam to fazi ksywka wojcickiego ? prawda to ?

Kab..o.t

A Ja mam coś schowane Ha ..Ha ..Ha

ja
@Kab..o.t 20.04.2016 16:59
A Ja mam coś schowane Ha ..Ha ..Ha

pewnie z 250 ton ale my wiemy i Grzesiowi pokażemy

ktoś

Witam w zakład Brzezinka w tej chwili nie rzadzi Szef ani Szefowa. Tylko KADROWA , PEŁNOMOCNIK do spraw iso/ts , i Pan PBH. to oni robia co chca w Firmie Starz pracy tych osób to do 6 do 3 miesiecy. A teraz Pytanie czy Szef i Szefowa tego nie widza czy nie chca wiedziec. Inwentaryzacja i zwolnienie (Faziego) Jak mozna całe zycie traktowac kogoś jak ścierwo i nim tak pomiatac.

inkognito

I tak właśnie pan Ziaja w niego wpadł,sam sobie wykopał ta sam sobie go zakopie może mu w tym pomoże pan kaka

ja

Tak to właśnie jest że za wszystko obrywa produkcja i co by się nie stało to piecuchy są najgorsze.A pan K.K.kierowniczek z placu zawsze ma czyste ręce.Jak to jest że pracownicy z małym stażem widzą te wałki a szef tego nie widzi.Teraz pewnie będzie akcja magazyn i zaś piecuchy pokryją braki.Tylko czemu ktoś inny odpowiadać za zakupy żelaza po 5 zł czy zgarów pół na pół z prochem kupionych na 80%.Pan czopek to by chciał się pozbyć wszystkich starszych i co bardziej kumatych piecuchów bo na piecach robią sami kombinatorzy.W zwolnieniu Faziego też pewnie paluszki maczał i tak przez przypadek szefowi szepnął.Alea jak to mówią kto pod kim dołki kopie sam w nie wpada.

Ktoś

Dziś w Firmie Nicromet został zwolniony stary pracownik (Fazi). Kierownik produkcji. 20 lat w firmie i został potraktowany jak śmieć. Przykro mi ze pracujemy w takiej chorej firmie gdzie pracownik jest traktowany jak śmieć.

lego

Czyli wracamy do starych zwyczajów że każdy się boi końca tygodnia :) A jeżeli to stare zwyczaje to powrócić do nich mogła chcieć tylko jedna osoba i wszyscy wiemy o kogo chodzi,prawda panie G.Ziajka

dobry dziadek

dobry dziadek zawsze pomoże. Jeśli jesteś sprytny jak Kapitan Żbik to na pewno dasz radę jako logistyk w Nicromecie.

dobry dziadek

Cześć :) Nicromet to dobry uczciwy i wymagający zakład pracy. Zawsze 10ego jest kasa na kącie, raz do roku nowe ubrania, buty i kurtki zimowe. Miła atmosfera w pracy na większości brygad. A więcej dowiesz się na miejscu. WOLV pracownik ochrony to portier a nie wojownik.

Wolv...

witam... warto złożyć CV do ochrony w firmie NICROMET? (znam dobrze karate i KUNG-FU równierz dobrze biegam) Prosze o szczerą odpowiedż... Pozdrawiam WOLV

Robert

Co sie stało nie wazne...z placu go znałem to robił co miał robić a nie tak jak Kab,,,,ot Lizusek.

turysta...

Co sie stało z Marcinem...operatorem?

ALDI

CZY MACIE JUŻ JAKIEŚ INFORMACJE O PRACY TECHNOLOGA W NICROMET?

bebebe

co porabia złoty krzysiek co jest jak czopek tak się ciśnie do [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] szea

Andik

Witam Czy mógłbym uzyskać informacje o pracy Technologa w Nicromet. Z góry dziekuje za konkretne i rzetelne wypowiedzi

Tomek...

Chce sie przyjąc jako kierowca...mam pytanie jakie są warunki i czy warto? Prosze o szczere odpowiedzi:)

edo

jest oferta pracy na stanowisko WARTOWNIK

adam

Witam co tak nic nie piszecie czy splajtowała juz ta super firma nicromecik?

edek

A popatrzcie sobie na wykształcenie pseudokierowników to wszystko bedziecie wiedziec o tej firmie

Tomek...

Ale najlepsze jest to że lesiu ma szukac przekretów a nie widzi tego choc to jest oczywiste. I ten smieszny operator niby fadromy dużej...śmiechu warty synek

Zostaw opinię o nicromet - Skawina

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie nicromet