Nicromet

Opinie o Nicromet

Pomidor...

To chyba zaczne mówić...bo już mi sie znudziła ta firma.

Tom Rajde...r

Nadzieja jest matką głupich. Ktos zacznie prawde mówic i tych gosci nie ma na firmie.

@Tom Rajde...r

Aaa taam,teraz to już poszedłeś po bandzie, ci co zaczęli mówić głośno prawdę o przekrętach,bublach,machlojkach itp.już nie pracują w tej firmie,jak zacznie ktoś mówić prawdę to go po prostu zwolnią tak jak to robili do tej pory

lego

Hmmm...miałem nadzieję usłyszeć coś nowego... jakąś ciekawostkę bo całą resztę to słyszymy i widzimy na miejscu.

lego

oj tam oj tam hans nie narzekaj,przecież przyjęcia są dalej kogo tylko wiatr przyniesie no i wielkie plany starego które znowu okażą się wielkim bublem bo jego elita pomagierów nie potrafi ich zweryfikować i dostosować pod miejsce przeznaczenie i warunki

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Nicromet spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?

Witam wszystkich.Mam pytanko ile mozna zarobic na poczatek jako nowy wiem ze ciezko pracowac mozna ale tez za ile i pokonujac 28km w jedna strone czy wogole zarobie by jeszcze pokryc dojazdy z chrzanowa do oswiecimia

@Nowy

jeżeli idziesz przez addeco(pośrednika) to sam sobie odpowiedz,myslenie chyba nie boli,najniższa krajowa to max na więcej nie masz co liczyć bo po to jest właśnie pośrednik żeby płacić jak najmniej

natalia

Uwazajcie na operatora Pawełka donosi jak wściekły...oczywiscie nie świadomie. My juz o tym wiemy całuski.

@natalia

HEJ NATI a o którego pawła ci chodzi?? tego z atlasa pawła W.

Robiłby ktoś z was za 1000 na czysto miesięcznie?Mają do pokonania 12km w jedną stronę do pracy?

Robi ktoś z Chełmka w tej firmie?

Artur

Banalna.Polecam wszystkim tą firmę.

Artur

Jest spoko Atmosfera i Dobra kasa łatwa aczkolwiek ciężka praca.

Artur

Nie słuchajcie negatywnych opini o tej firmie.Firma jest spoko.

talik

Ludzie czy wy nie macie roz..umu?.... skoro jest tak dobrze w tej firmie to dlaczego cały czas jest tyle ofert pracy do tej manufaktury, jeśli firma jest w porządku to ludzie trzymają się roboty, chyba logiczne, a tutaj ciągle kogoś szukają...

benio

A jakie?

Jakie opinie słyszałeś?

Dominik

Jakie trzeba mieć kwalifikacje żeby dostać się bezpośrednio do firmy?

Chodzi mi o Oświęcim.

Zbyszek

Bardzo dziękuje.Widać że jesteś osobą konkretną i rzetelną. A jeszcze jedno pytanie czy proponujesz składać podania do tej firmy czy odradzasz?

@Zbyszek

hmmm powiedzmy ze znajomym tej firmy nie polecam. ale spróbować każdy może,tutaj dopiero wszyscy sie przekonują czym jest robota ciężkich warunkach szczególnie w lecie,tym bardziej jest to deprymujące jak ci zabierają premie itd. w ramach odpowiedzialności zbiorowej za błędy przełożonych i durne pomysły za które ktoś musi zapłacić bo przecież nie przyznają się szefowi ze kolejny już raz zainwestowali w buble i chybione pomysły, ale poza tym bardzo fajnie się na was patrzy jak kręcicie głowami z niedowierzaniem gdzie trafiliście wyglądacie w tedy przezabawnie

równy

zapomniałeś dodać, że wszędzie są kamery i ci panowie co na nich siedzą są bardzo gorliwi w swych obowiązkach i przez nich za byle głupstwo zostaniesz obciążony i pozbawiony kasy żebyś za dużo nie zarobił

Łukasz
@lego

Czyli nie ma szans utrzymać się dłużej w tej firmie niż 3 miesiące?

Łukasz

Czyli nie ma szans utrzymać się dłużej w tej firmie niż 3 miesiące?

Dominik

Jakie trzeba mieć kwalifikacje żeby dostać się bezpośrednio do firmy?

Jurek

A ja tam pracuję w Oświęcimiu i mi się tam super robi więc nie narzekajcie, bo narzekają tylko ci którym robić się nie chce.

Zbyszek

Ile można średnio zarobić w tej firmie?Na pomocnika wytapiacza?Proszę o konkretną odpowiedz.Dziękuje

Zbyszek

1. Na ile dostaje się umowę gdy przejdzie się już pod firmę? 2.Czy po trzech miesiącach jak się przechodzi z Agencji do firmy często przechodzi się pod firmę czy ludzi po prostu zwalniają? 3.Ile mniej więcej tam osób pracuje? 4.Czy robi się na jednym stanowisku czy na kilku? Zadaje te pytania ponieważ już raz mi się zdarzyło robić firmie gdzie przyjmowali na 3 miechy i ludzi zwalniali.

Mariusz

A możecie coś dobrego o tej firmie napisać?Na pewno nie jest tak zle jak niektórzy piszą.

Zostaw merytoryczną opinię o Nicromet - Skawina

• Jak się pracuje w Nicromet?

Zobacz opinie na temat firmy Nicromet tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Nicromet?

Nicromet