Nicromet Sp. z o.o. Sp. K.

Opinie o Nicromet Sp. z o.o. Sp. K.

ciekawski

Czy ktoś wie, dlaczego nie wypłacili tzw. "trzynastki" połowicznej 1500 złotych, która miała być wypłacona do 15-go czerwca, którą zażarcie gwarantowali każdemu przy przyjęciu?

@ciekawski

firma obecnie nie przynosi zysków więc obiecana kasa się po prostu nie należy - tyle w temacie

koniec

co to za wypłaty? za 2700 wkoło pełno roboty czystej i nikt nie patrzy bez przerwy na ręce! oj edek za prace w tych warunkach płacisz ludziom jałmużnę i jeszcze śmiesz mieć wymagania...

Tomasz
@koniec

Dobrze już było

kiedyśtobyło
@koniec

Nawet pół rocznej premii pożałował.

Najlepsi Z Wypowiedzeniem

Szkoda chłopaki ale Z tym sądem pracy to nie zły pomysł przeciez jakby nie było są to grupowe zwolnienia

@Najlepsi Z Wypowiedzeniem

Jak się nie mylę to musi być około 10 osób

Najlepsi Z Wypowiedzeniem
@Na wypowiedzeniu

Bylo i wiecej

@Najlepsi Z Wypowiedzeniem

Może warto by się zastanowić nad tym sądem i odprawa

@Na wypowiedzeniu

O 4 osobach słyszałem i w tym dwóch mam nr telefonu

Na wypowiedzeniu

Nowa hala miało być pięknie a wyszło jak zawsze he he he. Chłopaki remont skończą, światło zgasza i tak się skończy praca w firmie nicromet. Konkurencja jest dość duża w okolicy

Nicromet Sp. z o.o. Sp. K. prowadziła rekrutację na stanowisko Asystent/ka Zarządu. Dostałeś zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną? Jakie warunki oferuje pracodawca? Opowiedz o przebiegu spotkania z rekruterem.
Placowy

Teraz zwolnienia grupowe ciekawe czy odprawę dostaniemy

@Placowy

szkoda gadać, Nicromet to firma kogucik o kasie raczej zapomnij

Joanita

No niestety dziś 13.05.2019 a wypłaty męża nadal nie ma więc jutro kto wie kto w zakładzie się pojawi :) Pozatym zawarcie w umowie zapisu częstotliwość wypłaty wynagrodzenia ustala się na 10ego - nie jest terminem konkretnym. a mniej więcej powinno to wyglądać tak: "W okresie obowiązywania umowy Pracownik będzie otrzymywał wynagrodzenie zasadnicze w wysokości..... + premia + dodatki + ....../brutto miesięcznie, płatne z dołu 10-go dnia każdego kolejnego miesiąca po miesiącu przepracowanym Według KP art. 85 mówi: - co najmniej raz w miesiącu z dołu, co potwierdził Sąd Najwyższy w wyroku z dnia 17 grudnia 1996 r., II UKN 32/96, - nie później niż w ciągu pierwszych 10 dni następnego miesiąca kalendarzowego. - w stałym, ustalonym z góry terminie. pozdrawiam:)

Hugo
@Joanita

Wyplata ma byc na koncie pracownika dostepna i do jego dyspozycji w dniu 10ego kazdego miesiaca.Tak wynika z umowy o prace i kodeksu.

NapalonyNaM
@Hugo

Hugo (pewien jestem ze nie (hugo)boss - masz za płytką wiedzę) - nie "w dniu 10ego" a do 10-tego następnego miesiąca, co znaczy jak koleżanka napisała "z dołu". Pracowałem kiedyś w takiej dobrej firmie, która wypłacała ludziom wypłaty dwa tygodnie wcześniej przed ustawowym dedlinem ( w okolicach 25 dnia poprzedniego miesiaca ), pracowałem też w firmie, która przez kolejne dwa miesiąca zaliczkowała mi moją wypłatę za przepracowany miesiąc, ale w tym przypadku jak się to mówi "piłka była szybka", wypowiedzenie umowy, donos do PiP, sąd pracy i odszkodowanie. Nie ma "wybacz" i tolerancji dla (usunięte przez administratora) we współczesnym świecie.

Lukas

Tragedia ! Po złożeniu CV do firmy Nicromet oraz rekomendacji jednego z pracowników zaproponowano mi współpracę z firmą. Z początku nic niemiłego nie zauważyłem. Rozmowa kwalifikacyjna odbyła się w miłej atmosferze. Następnie odebrałem skierowanie na badania i poproszono mnie o dostarczenie innych potrzebnych firmie dokumentów. Wewnątrz firmy otrzymano informację iż od poniedziałku 11 marca rozpoczynam w jednej z brygad gdzie brakuje ludzi. We czwartek 7 marca wykonałem badania wstępne ( trwają one w szpitalu zakładowym od 7 do 15 - czasami uda się wcześniej je wykonać ). Na następny dzień ( tj. 8 marca ) tuż przed dostarczeniem dokumentów do firmy otrzymuję telefon od pani M. iż rzekomo wstrzymano nabór akurat na moje stanowisko. W toku rozmowy nakazano mi szukać nowej pracy. Nie wykazała pani M. żadnego zainteresowania tym czy chciał bym pracować w przyszłości oraz czy dostarczę potrzebne firmie dokumenty w ramach przyszłej współpracy z firmą. Nie była też w stanie wytłumaczyć kiedy w ogóle obecny stan firmy zmieni się. Następnie przyjęła zasadę nieodbierania telefonów. Zastanawia zatem fakt co dokładnie dzieje się w firmie i jak to możliwe że starają się o zatrudnienie pracownika, ponaglają o szybkie dostarczenie dokumentów, wysyłają do kierowników lub brygadzistów informację o przyjściu nowego pracownika, a na następny dzień rzekomo już nie potrzebują. Reasumując, niepoważne traktowanie osób starających się w firmie o zatrudnienie.

Mario
@Lukas

Dzieje się dużo jak zwykle przeliczyli się i co ograniczają produkcję na nowej hali bo jest nie opłacalna brak zamówień no pewnie wina działu handlowego masakra jakaś postawić hale na linie ciągła i nie mieć zbytu śmiech na sali kakurecja radzi sobie o wiele lepiej i warunki są normalne tam nigdy nie było i nie będzie dobrze

Slaw .. Z były
@Mario

Ta nowa hala pracowalem przy budowie tak sobie myslalem kiedy sie wroci .podziwiam za odwage prezesa

Lukas
@Mario

Dzięki wielkie za uświadomienie. Zwykle starałem się nie podejmować decyzji w oparciu o opinię w internecie. W tym przypadku jednak stwierdzić muszę że firma ta, przynajmniej w części nie nie jest godna polecenia. Dzięki wszystkim za wpisy i pozdrawiam.

Były
@Lukas

Trudno w to uwierzyc w tych czasach

@Mario

może być lepiej jeśli sławny GieZet odejdzie w (usunięte przez administratora) na razie tylko szkodzi zakładowi, aż dziw bierze że szefostwo toleruje tego typa!

@pr

Już nie toleruje.

@Poinformowany

Co masz na mysli ze juz nie toleruja? Juz po nim?

@Poi

Mam na myśli że tegoż Pana nasze oczy już nie widują od kilku tygodni. I nigdy więcej widywać nie będą.

Pan kabot

Lesia wywalili?

@Pan kabot

O Lesiu ploty chodzą, ale nadal się pojawia. GZ za to już z nami nie ma

Pepe

Gdzie sa wyplaty?Bo zgodnie z prawem i umowa maja byc 10ego do dyspozycji na koncie pracownika a ich nie ma.Kpina.

Hugo
@Pepe

Ja dalej nie mam wyplaty na swoim koncie.Wstyd ze tak postepuja z ludzmi a raczej sie z nimi nie licza.

Death

Witam, jest ogłoszenie na stanowisko kierownika zmiany i tutaj rodzą się pytania ? Dlaczego poprzedni kierownicy tak szybko odeszli ? Jaki jest ich zakres obowiązków ? Ile można ewentualnie zarobić na stanowisku kierowniczym ? Z góry dziękuję za szczere odpowiedzi, bo zastanawiam się nad złożeniem aplikacji.

@Death

Jak masz nerwy ze stali to skladaj papiery.

Korniszon
@Death

Ogolem mówiąc to kierownik ma ciężko na tym zakładzie, praktycznie rzecz mówiąc kierownik w Nicromet powinien być po studiach hutniczych bo jest bardzo duży zakres kontroli o których zwykły człowiek nie ma zielonego pojęcia (szkolenie stanoiskowe jest ale wiekszosc sparaw zostaje na twojej głowie, zła decyzja i opieprz + kara finansowa) Zakres obowiązków czyli głównie nadzór nad pracownikami oraz maszynami czyli pompy, properzi, ABB (Ogółem mowiac obsługa ich nie jest taka łatwa)

life
@Death

i Ty szybko odejdziesz, taki to już zakład :)

Wszystko to prawda.

:-)

Słuchajcie... Kierownik zmiany (usunięte przez administratora) zarobek -> najniższa krajowa + premia, jak ludzie będą zapier... :-D :-D za odpowiedzialność, bezpieczeństwo pracownika - ciężko było nie wybuchnąć śmiechem na rozmowie kwalifikacyjnej. Aaa... praca na okrągło - 4 brygadówka + "czasem trzeba przyjść dodatkowo jak nie ma ludzi" :-D Skromnie zaproponowałem 4,5K na rękę na okres próbny, z powagą zanotowała Pani Kadrowa :-) Omijać "firemkę" szerokim łukiem, szkoda Waszego czasu...

pr

prawda jest taka że firma ma ogromny potencjał który marnuje(usunięte przez administratora) zajmuje się ciągłą obserwacją pracowników i mierzy im czas zamiast zająć się przetargami . Wciąż coś się psuje a ten obarcza za to pracowników nakładając na nich mandaty - żałosne. (usunięte przez administratora)nie ma pan pojęcia o prowadzeniu firmy, a co do mandatów to ma pan ograniczone możliwości (usunięte przez administratora)powodzenia!

Czy G.Z i kierownik kamer dalej tam pracują, czy może Edek zmądrzał i zrozumiał jak niszczą mu zakład?

ryl
@były pracownik

Nie zmądrzał i dalej trzyma u siebie tych szkodników , którzy wykańczają firmę ..

KILKORO

PODOBNO JEST TU JAKAŚ MAGDA KTORA DAJE KAŻDEMU CO NIE WYGLADA JAK PIEC OBROTOWY ... MACIE JEKIŚ KONTAKT NA TĄ MAGDZIĘ KTÓRA MA GDDZIE.....I JUŻ DZICI MA KILKORO ?

Człek Meksykanina

Pracuje w firmie już kilka lat (nie na produkcji ) i widać z miesiąca na miesiąc jak firma schodzi na dno. Rotacja ludzi jest niewyobrażalna , nie wiem co im opowiadaja i obiecuja na rozmowie kwalifikacyjnej skoro nowy pracownik często nie przepracuje nawet całego jednego dnia i już więcej nie przychodzi . Jak cały zarząd się nie zmieni i Szef nie zacznie doceniać wykwalifikowanych pracowników to daje firmie jeszcze max 2 lata i będzie wielki upadek , chyba że do tego czasu jakiś wybuch pieca nie skróci tego czasu oczekiwania na klęskę . Coraz to częstsze wybuchy na hali , w wielu miejscach śmierdzi gazem i nikt sobie z tego nic nie robi . Wchodząc na hale produkcyjną brakuje powietrza i poprostu te związki chemiczne gryzą w gardło , więc dziwie się jak Produkcja tam wytrzymuje i jak długo jeszcze .. Ja bez specjalnej maski na hale nie wchodze bo czuje jak wyżera mnie od środka.. Firmie pasowała by niezapowiedziana kontrola hałasu i pomiar zanieczyszczeń powietrza bo jest ono przekroczone wiele wiele razy . Kończe ten post i ide szukać nowej pracy , innym też to polecam jeżeli chcą jeszcze troche w zdrowiu pożyć ! Pozdrawiam

Stare Skarpety

Czy karanie pracowników finansowo jest zgodne z prawem??

Ziutek @Magdalena

Magdalena potrafi rozwiązać nawet najbardziej zawiłe problemy i znaleźć wyjście z niejednej kłopotliwej sytuacji, pod warunkiem, iż nie jest akurat wzburzona i da się z nią porozumieć. Jest bardzo impulsywna i nie liczy się ze słowami, co w pierwszej chwili zraża do niej ludzi. Kto się do niej przekona, odnajdzie w Magdzie wierną i oddaną przyjaciółkę. Chętnie służy radą i pomaga, jeśli tylko może. Potrafi poświęcić nawet własne szczęście i pomyślność dla innych. Magdalena jest bardzo zmysłową kobietą, ale do tego bywa zaborcza. Poszukuje miłości pełnej, żywej i gorącej. Jej partner musi sprostać wielu wymaganiom, a Magda odda mu się całkowicie. Jest bardzo namiętna i pełna seksapilu.

ObywatelGZ

Podczas rozmowy kwalifikacyjnej proponuje drążyć następujące tematy: 1. czy odbędę szkolenie stanowiskowe i czy będę miał na ten czas przydzielonego opiekuna, 2. czy pracownik jest informowany o zmianach w regulaminie płac w trakcie trwania umowy 3. czy firma stara sie unikac karania finansowego w przypadku popełnienia nieumyślnych błędów przez pracownika? JEŻELI NA KTÓREŚ Z POWYŻSZYCH PYTAŃ ODPOWIEDZĄ CI "TAK" TZN ŻE CHCA CIĘ WPROWADZIĆ SWIADOMIE W BLAD I LICZYĆ ŻE POTEM NIE BĘDZIESZ SIĘ UPOMINAL O SWOJE. DO PRZYSZŁYCH KIEROWNIKOW ZMIANOWYCH: PRZEZ ROK ZNALAZŁO SIĘ 3 ŚMIAŁKÓW NA TO STANOWISKO. POZOSTAŁ JEDEN Z CZEGO REKORDZISTA PEŁNIŁ SWOJĄ FUNKCJĘ OK 15 MINUT. NIKT Z PRACOWNIKÓW KTÓRZY SA AKTUALNIE ZATRUDNIENI NIE CHCĄ PRACOWAĆ NA TYM STANOWISKU! NIE WIERZYSZ TO PRZEKONAJ SIĘ SAM :-)

Aluminiowy Dionizy

Do G.Z Szanuj Kontrolerów Jakości i Wózkowego swego ,bo nie będziesz miał żadnego :)

Magdalena

Nadal zastanawia mnie, dlaczego tak mało osób wypowiada się o Przedsiębiorstwie Przerobu Złomu Nicromet. Działa ono bowiem całkowicie normalnie i prężnie się rozwija, o czym świadczy ponowna rekrutacja: http://www.nicromet.pl/pl/praca Możecie ubiegać się o stanowisko elektryka, kierowcy samochodu ciężarowego, konserwatora, operatora linii produkcyjnej i wielu innych. Czy ktoś zdecyduje się na rozpoczęcie tam swojej kariery zawodowej?

Bród smród i wieczny syf..
@Magdalena

Bo pracować w tej firmie to poprostu brak słów... Nie polecam odradzam warto poczytać niżej...

Raf
@Magdalena

Płacą ci za obronę tej firmy ? Jak jest dobry pracodawca to nie szuka pracowników latami!

Magda
@Magdalena

A czy kobiety też przyjmują do pracy?

Byly
@Magdalena

Przyjmij sie zobaczysz jak pluca pali po paru latah kopna cie w (usunięte przez administratora)

Byly
@Magdalena

Zeby go zwolnic za jakis czas najlepiej z porozumienia stron o22godz wasza specjalnosc sami sobie strzelacie w kolano kety alumetal na olx 2tygo szuka odlwacza gasek

Magdalena
@Raf

Nikt tu nikomu nie płaci za wystawianie pozytywnych opinii o danym pracodawcy. Byłoby dobrze, jakbyś postarał się o tym pamiętać. Ty akurat możesz mieć niezbyt dobre wspomnienia, związane z pracą w Przedsiębiorstwie Przerobu Złomu Nicromet - i rozumiemy to. Ale powiedz Nam chociaż, czy nowi pracownicy dostają od razu umowę o pracę razem ze wszystkimi jej przywilejami, czy dopiero po okresie próbnym?

Slaw
@Magdalena

Magdo firma dziala calkowicie nienormalnie latami trwa rekrutacja nawet stolowki nie ma .. Kazdy wiekszy zaklad ma oczywiscie gratis tyle co w nicromet po kilku latach pracy w bielsku lub tychach mozna dostac na start

Sl...
@Raf

do pana prezesa Pytanie dlaczego nicro ma najgorsze opinie chyba niestety holera w calej polsce w nemaku gdyby byla taka rotacja dawno by padl ...

Zostaw merytoryczną opinię o Nicromet Sp. z o.o. Sp. K. - Bestwinka

• Jak się pracuje w Nicromet Sp. z o.o. Sp. K.?

Zobacz opinie na temat firmy Nicromet Sp. z o.o. Sp. K. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Nicromet Sp. z o.o. Sp. K.?

Nicromet Sp. z o.o. Sp. K.