Nicromet Sp. z o.o. Sp. K.

Opinie o Nicromet Sp. z o.o. Sp. K.

prezydent

A jak zarobki?? Napisze ktoś coś?

@prezydent

max dwadzieścia dwa /godzinę i żadnych dodatków

@prezydent

jak jesteś palący to pół godzinki dziennie do potrącenia

prezydent
@anonymous

22 brutto ? czyli netto jakieś 15zł z małym haczykiem. I dobrze i źle =a pracujesz tam ?? jak atmosfera pracy ?

Darek

Porównać można do traktowania pracowników marketów jak było 20 % bezrobocia . Jest wiele normalnej pracy i normalnych firm . Szkoda zdrowia , zwłaszcza psychicznego

Nicroedek

No i lata mijają w a nicromecie nic się nie zmienia . No może jedynie poza monitoringiem . W pokoju socjalnym podglądają z czym fizyczni mają kanapki , na jakie strony internetowe wchodzą

ciekawy

są rozmowy i potem czeka się na telefon- jakaś nowa hala i szukają, ja idę na rozmowę, monx wyjij cvalke http://www.nicromet.pl/pl/praca

jy
@ciekawy

jaka kasa na początek

Nicromet Sp. z o.o. Sp. K. prowadziła rekrutację na stanowisko Asystent/ka Zarządu. Dostałeś zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną? Jakie warunki oferuje pracodawca? Opowiedz o przebiegu spotkania z rekruterem.
Waldi

TO fikcja ,zarobki marne ,na hali mniej niż 15 st.woda zimna do mycia rąk w ub.Ogolny haos ,wyśrubowane normy i mierzenie czasu za plecami.Praca dla desperatów,i polarnych niedzwiedzi.Znów firma kombinuje z premiami ,szkoda naszego czasu .

Rysiu

No cóż firma nastawiona głównie na wyzysk (bo płacenia 1500zł netto inaczej nazwać nie można...). Co do mistrzów to nie ich wina, sami o siebie dbać muszą, nie wykonają polecenia to polecą ze stanowiska, a może i z roboty. Gdy kierownikiem był pan (usunięte przez administratora) było pociesznie, pracowników za wszelką cenę zatrzymywał, ale i sam skapitulował;] Jw. maszyny stare, głośno, zimno, a w lecie o wodę doprosić się ciężko, syf na hali, jedyna zaleta tej firmy to ludzie w niej pracujący i to też nie wszyscy:) Jeśli ktoś lubi robić jak robot, za grosze, w hałasie i jego celem jest odbębnienie 8h i lotka do domu to jest to firma dla niego!

Stachu

W Nicromecie nic się nie zmieniło ,zarobki marne ,wymagania wielkie .Kręcąca głowa chodzi po hali i nic mu się nie podoba ,rozprasza pracowników ,ludzie mają stres jak go widzą czepia się wszystkiego .Jednym słowem KRETYN. Praca ciężka -duży hałas stare i nie bezpieczne maszyny, zarobki małe ale obietnic wiele ciągłe pretensje i brak stabilności . Dyrektor o niczym nie decyduje .Mistrzowie ślepo wykonujący polecenia a jeden przesadnie ambitny .Z dachu kapie , pod nogami olej mizerne warunki socjalne .

Jan

Robilem jakis czas temu w tej firmie jako piecowy lub odlewniczy,obiecano mi dobre pieniadze za robote i przyszla wypłata a tu sie okazalo ze za taka prace dali mi 1800 zł na renke i to jeszcze robilem na zmiany a jak sie mnie pytali w biurze ile pan chce zarobic to powiedzialem ze z 2000 tys lub 2500 zl to mnie wysmiali,to wiec przerobilem okres probny i podziekowalem tej firmie a praca w najgorszych warunkach co sie widzialo na wlasne oczy.

Zostaw merytoryczną opinię o Nicromet Sp. z o.o. Sp. K. - Bestwinka

• Jak się pracuje w Nicromet Sp. z o.o. Sp. K.?

Zobacz opinie na temat firmy Nicromet Sp. z o.o. Sp. K. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Nicromet Sp. z o.o. Sp. K.?

Nicromet Sp. z o.o. Sp. K.