Opinie o ZF CV Systems Poland Sp. z o.o. (dawniej WABCO) w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie ZF CV Systems Poland Sp. z o.o. (dawniej WABCO). Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie ZF CV Systems Poland Sp. z o.o. (dawniej WABCO) o rekrutacji.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ZF CV Systems Poland Sp. z o.o. (dawniej WABCO) w Wrocław

x

robol - 2013-03-30 11:52:57 Za to wywalili [usunięte przez moderatora]. Robił za kozła!Jeżeli tak piszę ten twój kolega jak i ty to niech lepiej odda tego inżyniera. Jakie ma doświadczenie, że po studiach chce więcej niż 3 tyś. ? Obawiam się, że na pierwszym zakręcie by mu podziękowali - ale przecież on ma studia...

Co za...

robol - 2013-03-30 11:52:57 Za to wywalili [usunięte przez moderatora]. Robił za kozła!OoO widzę że produkcja prześciga się w nowych gorących ploteczkach, Oddział FAKTu sobie otwórzcie z takimi rewelacjami.

robol

Za to wywalili [usunięte przez moderatora]. Robił za kozła!

Wełna

No to ile w końcu zarabia inżynier? Jakiś czas temu znajomemu zaproponowali 3 tysiaki ale nie wzioł bo po studiach chce więcej.

Monter

szybko, kilka pytań, opis warunków - 2800 brutto, trzy zmiany, praca stojąca

standardiwe

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
E.

hr - 2013-02-26 19:16:44 inżynier zarabia 5400 pln brutto, kierownik np: przyjęcia 7200 pln, sa małe wachanie uzaleznione od stażuprzepraszam ile zarabia inzynier? komuś się chyba cyferki pomyliły.. z jakim stażem taka kwota?

baska

niebieski - 2013-03-20 20:34:07 lysy - 2013-03-20 14:07:07 Witam chciałbym sie dowiedzieć ile zarabia się na produkcji na początek? Jak się tam dostać gdzie złożyć podanie ?Pono minimum dla nowych pracowników, to 2050 brutto. Ale............. aby się zatrudnić, najpierw trzeba pracować zatrudnionym przez firmę Randstadwitam, czy ktos z obecnych na forum pracuje w dz. zakupow? zastanawiam sie nad zlozeniem aplikacji chcialabym spytac czy warto? z gory dzieki!

pedau

ornitolog - 2013-03-28 00:10:37 ludzie, prawda to, że sroka odlatuje, a za niego Paruzel z deszczu pod rynne

Dino

To na razie plotki. Ale z dobrych źródeł. [usunięte przez moderatora] zaliczył wtopę z Daimlerem więc sam odpalił katapultę.

ornitolog

ludzie, prawda to, że [usunięte przez moderatora] odlatuje, a za niego [usunięte przez moderatora]

kkk

abc - 2013-03-26 17:43:38 kkk - 2013-03-25 13:03:45 Ja niedawno przeszedłem na Wabko i wychodzi mi co miesiąc tyle samo co dostawałem w Randsztadzie.a możesz powiedzieć ile czasu pracowałeś przez firmę Ranstad ? ponad 8 miesiecy

hm

pracownik - 2013-03-24 22:47:38 Czy może ktoś powiedzieć ile płaci RANDSTAT niewolnikom (desperatom) w Wabkco ?Kolega pomylił OPZZ z ZZP WABCO, mamy w WABCO 3 związki

abc

kkk

Czy może ktoś powiedzieć ile płaci RANDSTAT niewolnikom (desperatom) w Wabkco ?

Kolejny zielony

Witam, chcialbym pozdrowic tutaj wszystkich obecnych, pracuje w Wabco juz jakis czas.. sledze to forum od kilku miesiecy. Pragne wyrazic moja opinie na temat tej firmy. Praca jak praca, pracowac trzeba, jedni maja luz 8godzin, mowie tu o produkcji (na razie) a wiekszosc 8h nie ma czasu usiasc, slyszalem opinie ze kiedys bylo lepiej. nie wiem bo nie pracowalem tu od kilku lat, ale obecnie widze ze duza czesc tej zlej atmosfery to robota wlasna pracownikow. Ludzie za kilka gorszy, przescigaja sie w robieniu normy, sa zlosliwi. nie uprzejmi.. oczywiscie sa wyjatki, jest wielu niebieskich,. starszych i mlodych ktorzy sa jak najbardziej ok ale jest wielu burakow i tak samo jest wsrod zielonych. duzo ludzi narzeka na p. [usunięte przez moderatora] powiem wam tyle, ja go unikam, i mam spokoj, mailem raz stycznosc i wcale nie jest taki straszny, oczywiscie nie bronie go ale staram sie byc obiektywny. Wsrod niebieskich jesty mnostwo burakow chamow ktorzy sa gorsi od [usunięte przez moderatora], w stosunku do zielonych uzywaja nie raz wulgaryzmow itp. jest tAK ze np jakis niebieski (najczesciej babki) siedzi na linii i za wszelka cene stara Ci sie wrzucic klode pod nogi byle Ciebie wyrzucic z pracy. Za nic. donosi, utrudnia zycie, wymysla Ci prace byle cie dojechac. Zolci - czesc jest ok, czesc to takie same buraki przemadrzale na zasadzie - jestem zolty = bog. Socjal nie wiem bo zieloni nie maja nic. Niebiescy nam nie raz nam wypominaja ze zarabiamy pare groszy wiecej, ale nikt nie pamieta ze nie mamy doplat do urlopu, swiat itp. Stolowka - ostantio byla podwyzka wiec nnp. rano 3 parowki za 3zl sie juz nie oplaca, po za tym odgrzewane zarcie. Zwiazki - OPZZ nie wiem, ten wabcowski kojarzy mi sie z lizaniem (usunięte przez administratora) a Solidaronosc i p. [usunięte przez moderatora] jest dla mnie ok. (Pozdrawiam:)) atmosfera = koszmar, monotonia, nuda, donoszenie itp. dzis starasz sie cos zrobic, jutro wracasz znow ten sam (usunięte przez administratora) i tak co dziennie, Biura - 8 siedzennia i nic. nie limitowany czas pracy, dobre zarobki, czasem myslke ze wabco to biuro a produkcja jedynmie utrzymuje biurowych. oczywiscie jets kilku co cos robia,. ale wyjatki. Pozdrawiam

niebieski

r.r

Ciekawa jestem czy w tym roku przyjęli jakiś zielonych z VDC1 do wabco????

lysy

CYL

ART. 237.7 Kodeksu Pracy wyjaśnia temat odzieży i obuwia roboczego.

CYL

Zmianowy jest ok. Jeśli ktoś pisze różne bzdury to winien najpierw zastanowić się nad sobą i swoim postępowaniem, a nie szargać czyjąś markę i nazwisko.

Zostaw merytoryczną opinię o ZF CV Systems Poland Sp. z o.o. (dawniej WABCO) - Wrocław

• Jak się pracuje w ZF CV Systems Poland Sp. z o.o. (dawniej WABCO)?

Zobacz opinie na temat firmy ZF CV Systems Poland Sp. z o.o. (dawniej WABCO) tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 59.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ZF CV Systems Poland Sp. z o.o. (dawniej WABCO)?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 35, z czego 4 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 20 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ZF CV Systems Poland Sp. z o.o. (dawniej WABCO)?

Kandydaci do pracy w ZF CV Systems Poland Sp. z o.o. (dawniej WABCO) napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

ZF CV Systems Poland Sp. z o.o. (dawniej WABCO)