Przedsiębiorstwo Techniczne Tucholski

Płock-boryszewo 110, 09442 rogozino

Opinie o Przedsiębiorstwo Techniczne Tucholski

Zyczliwy

Zarobić można jak się pracuje 2 miesiące w miesiącu to zarobisz z 4 tysiące albo mniej zależy jaka kto stawkę ma ale żeby spawacz miał 11 zł do ręki to się w głowie nie mieści, ja miałem troszkę większą ale co z tego jak po sezonie to niektórym stawkę ucinaja a jak ktoś się pyta dlaczego to odpowiedź,, mało pracy jest,, po za tym na bezpłatne urlopy wysyłają i powiedzenie dyrektora albo,, będą bezpłatne urlopy albo bd musieli zwolnić parę osób,, ale dyrektorów to z jednego zrobiło się trzech i pieniądze mają na ich utrzymanie. Jak się pracuje to co chwile ktoś się kręci z biura żeby za długo nie stać tylko cały czas pracować i to szybko bo pilne, a żeby mieć z 15 zł to chyba trzeba tam z 10 lat pracować a na początku jak się idzie na rozmowę to złote góry obiecują 14 zł a później się okazuje 11.40 zł i ktoś wmawia że nic takiego nie mówił. I najlepsze na koniec jak chce się odejść za porozumieniem stron bo nie ma pracy i na urlopy wysyłają bezpłatne to dyrektor mówi że ma taki kaprys i nie wyraża zgody więc albo się zwalniam i dyscyplinarne albo pracuje przez miesiąc jescze. Szefa praktycznie nie ma w tej firmie bo jak chce się z nim pogadać to on mówi że ma takie same zdanie jak dyrektor czyli gdzieś ma pracownika ważniejszy jest dyrektor dla niego niż pracownik, majster i kierownik w porządku, tak jest na spawalni na innych działach nie bd się wypowiadać bo nie mam pojęcia chodź parę rzeczy słyszałem, więc radzę się zastanowić zanim ktoś bd chciał przyjść do pracy u Pana Tucholskiego

Piaskarz

w sezonie czyli od stycznia do sierpnia obowiązkowy czas pracy to od pn-pt po 10 gdzn ( 8 godzn plus 2 godz 50%) i sb po (6godz puls 50%) ja nie robiłem żednej niedzieli bo nie chciałem ale każda sobote . Zarobki nie duże i rużne zależ nie od agencji na umowe o prace jak sie wywalczy można liczyć na 12-13zl netto . Standarwo najniższa krajowa na konto a reszta w kopercie . Kase zawsze miałem na czas i tyle ile mi sie należało . Tak to prawda że pracuja tam po 12 i 14 godzin ale to pracownicy sie na to zagadzają ,ja nigdy nie miałem problemów że robiłem tylko 10 godzin a nie dłużej . Największa wada to bardzo wysokie tempo pracy w sezonie bo np po sezonie robi sie tylko po 8 godzin bo roboty nie ma .

Fredy

Pracę w PTT tucholski zdecydowanie odradzam Praca 1 - zmianowa lecz 12 godzinna lub 14 godzinna, wraz z sobotami i niedzielami Za 1500 zł , reszta w kopertę pod stołem. Umowa przez agencje na pół roku, a zimowanie w domu Dzięki za taka pracę. Na początku obiecają złote góry, a potem rzeczywistość jest już zupełnie inna.

Zadowolony
@Fredy 18.07.2017 01:57

Pracowałem tam 5 lat. Praca w nadgodzinach lepiej płatna, więc te 1500 zł to nie prawda. Jak chce się pracować to można i 4 tysiące wyciągnąć. Jak się nie chce pracować to się nigdzie nie będzie podobać.

Twoja opinia o Przedsiębiorstwo Techniczne Tucholski jest pilnie potrzeba osobom zastanawiającym się, czy podjąć w tej firmie pracę . Napisz jaki naprawdę jest ten pracodawca i czy warto wysyłać do niego CV.

Zostaw opinię o Przedsiębiorstwo Techniczne Tucholski - Płock-boryszewo 110, 09442 rogozino

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Przedsiębiorstwo Techniczne Tucholski