Przedsiębiorstwo Techniczne Tucholski

Płock-boryszewo 110, 09442 rogozino

Przedsiębiorstwo Techniczne Tucholski

Opinie o Przedsiębiorstwo Techniczne Tucholski

Zyczliwy

Zarobić można jak się pracuje 2 miesiące w miesiącu to zarobisz z 4 tysiące albo mniej zależy jaka kto stawkę ma ale żeby spawacz miał 11 zł do ręki to się w głowie nie mieści, ja miałem troszkę większą ale co z tego jak po sezonie to niektórym stawkę ucinaja a jak ktoś się pyta dlaczego to odpowiedź,, mało pracy jest,, po za tym na bezpłatne urlopy wysyłają i powiedzenie dyrektora albo,, będą bezpłatne urlopy albo bd musieli zwolnić parę osób,, ale dyrektorów to z jednego zrobiło się trzech i pieniądze mają na ich utrzymanie. Jak się pracuje to co chwile ktoś się kręci z biura żeby za długo nie stać tylko cały czas pracować i to szybko bo pilne, a żeby mieć z 15 zł to chyba trzeba tam z 10 lat pracować a na początku jak się idzie na rozmowę to złote góry obiecują 14 zł a później się okazuje 11.40 zł i ktoś wmawia że nic takiego nie mówił. I najlepsze na koniec jak chce się odejść za porozumieniem stron bo nie ma pracy i na urlopy wysyłają bezpłatne to dyrektor mówi że ma taki kaprys i nie wyraża zgody więc albo się zwalniam i dyscyplinarne albo pracuje przez miesiąc jescze. Szefa praktycznie nie ma w tej firmie bo jak chce się z nim pogadać to on mówi że ma takie same zdanie jak dyrektor czyli gdzieś ma pracownika ważniejszy jest dyrektor dla niego niż pracownik, majster i kierownik w porządku, tak jest na spawalni na innych działach nie bd się wypowiadać bo nie mam pojęcia chodź parę rzeczy słyszałem, więc radzę się zastanowić zanim ktoś bd chciał przyjść do pracy u Pana Tucholskiego

Piaskarz
@Zyczliwy 09.11.2017 08:52

14-15zl maja ci co robią tam przynajmniej rok i umieją (usunięte przez administratora) a przy okazji nie dają sobie wejść na głowę lub osoby które mają trochę już doświadczenia i są pilnie zatrudniani na sezon jak się z terminami nie wyrabiają ( czyli jak co roku ) znam takich co tam mieli 17-18 zl do ręki ( z doświadczeniem zatrudnieni na sezon pilnie ) tylko zarobki to jest jak zawsze temat tabu sam tak miałem jak zarabiałem trochę więcej niż inni to nie paplałem o tym żeby uniknąć złośliwości itp

Ogólnie zakład nie jest zly,kierownik i mistrz nie szukają problemu,mozna się z nimi dogadać,jak cos spier...nie robią afery,na halach atmosfera spoko,po zmianie dyrektora jest lepiej jak dla mnie,placa zawsze na czas,pramia jest godzin można tłuc ile sie chce,placa 50%wiece za nadgodziny

Człowiek z montażu

W firmie panuje straszny bałagan. Najpierw naspawają detali, a potem chodzą po hali i ich szukają. Nie mogą znaleźć wiec robią kolejne. Za tydzień znajdują to czego szukali, stoi za hala pod rynną i rdzewieje. Bajzel totalny.

Jan

@Ex pracownik przypominam, że na naszym forum niezgodne z regulaminem jest wymienianie pracowników z imienia. Takie wpisy mogą być usuwane. Niemniej jednak skoro pracowałeś w Przedsiębiorstwo Techniczne Tucholski, to proszę, abyś szanując regulamin, napisał więcej o warunkach zatrudnienia, atmosferze i innych kwestiach związanych z pracą w tej firmie. Każda informacja z pierwszej ręki jest znacząca dla użytkowników, którzy chcieliby podjąć tam pracę.

Jakie dobre cechy wymienicie pracodawcy? Czy pracownicy Przedsiębiorstwo Techniczne Tucholski na forum mogą odpowiedzieć na to pytanie?

Ex pracownik
@Administrator 10.04.2018 19:53

Paulina, Daria i Karolina z biura ????

Ex pracownik
@Ex pracownik 19.06.2018 21:11

Jedyne dobre cechy

Spawacz

Stawka dla spawacza 11-12 zł na godzinę, to stanowczo za mało jak na dzisiejsze czasy. Do tego jeszcze oficjalnie najniższa krajowa a resztę w kopercie pod stołem. Pewnie ze możesz zarobić 3-4 tys ale jak przepracujesz 300 h w miesiącu. Atmosfera na hali w miarę ok. Mistrz i kierownik wporzadku, nie szukają problemów na siłę tam gdzie ich nie ma.

Spawacz 135
@Spawacz 10.02.2018 07:41

I wszystko w temacie wszystko co kolega wyzej napisal zgadza sie w 100 %

Realista

Generalnie to taki duży garaż. Większość maszyn to jeszcze Gierka pamięta.

Królewicz

robota tam jest w miarę spawacze robią już chyba na pamięć podzespoły bo ciągle te same :p godzin full nawet i po 300h w miesiącu najlepsza robota jest na wózku firmowa toyota firmowy telefon nie ma monotonii. pozdrowienia z Portiernii

M

A ja wytrzymałem tam tylko dwa tygodnie. 20 minut przerwy na 12 godzin pracy to stanowczo za mało. Teraz pracuje w swoim zawodzie w KM i jestem bardzo zadowolony a przerw mam tyle że nie będę pisał bo mi nie uwierzycie.

Piaskarz

w sezonie czyli od stycznia do sierpnia obowiązkowy czas pracy to od pn-pt po 10 gdzn ( 8 godzn plus 2 godz 50%) i sb po (6godz puls 50%) ja nie robiłem żednej niedzieli bo nie chciałem ale każda sobote . Zarobki nie duże i rużne zależ nie od agencji na umowe o prace jak sie wywalczy można liczyć na 12-13zl netto . Standarwo najniższa krajowa na konto a reszta w kopercie . Kase zawsze miałem na czas i tyle ile mi sie należało . Tak to prawda że pracuja tam po 12 i 14 godzin ale to pracownicy sie na to zagadzają ,ja nigdy nie miałem problemów że robiłem tylko 10 godzin a nie dłużej . Największa wada to bardzo wysokie tempo pracy w sezonie bo np po sezonie robi sie tylko po 8 godzin bo roboty nie ma .

Spawacz
@Piaskarz 16.10.2017 21:02

Zapomniałeś dodać kolego po fachu ze warunki na spawalni są masakryczne zapylenie takie ze nie widać kto wchodzi na halę nie ma czym oddychać.Jak coś umiesz to majster będzie ci dawał dużo roboty krzycząc dawaj dawaj pilne a na koniec zabiorą ci ze stawki i tak malej 11zlmówiąc ze jest ruchoma.Spawacz om nie polecam tej firmy.

Fredy

Pracę w PTT tucholski zdecydowanie odradzam Praca 1 - zmianowa lecz 12 godzinna lub 14 godzinna, wraz z sobotami i niedzielami Za 1500 zł , reszta w kopertę pod stołem. Umowa przez agencje na pół roku, a zimowanie w domu Dzięki za taka pracę. Na początku obiecają złote góry, a potem rzeczywistość jest już zupełnie inna.

Zadowolony
@Fredy 18.07.2017 01:57

Pracowałem tam 5 lat. Praca w nadgodzinach lepiej płatna, więc te 1500 zł to nie prawda. Jak chce się pracować to można i 4 tysiące wyciągnąć. Jak się nie chce pracować to się nigdzie nie będzie podobać.

Twoja opinia o Przedsiębiorstwo Techniczne Tucholski jest pilnie potrzeba osobom zastanawiającym się, czy podjąć w tej firmie pracę . Napisz jaki naprawdę jest ten pracodawca i czy warto wysyłać do niego CV.

Zostaw opinię o Przedsiębiorstwo Techniczne Tucholski - Płock-boryszewo 110, 09442 rogozino

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Przedsiębiorstwo Techniczne Tucholski