Tucholski Sp. z o.o.

3 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Tucholski Sp. z o.o.

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 21 dni.

Jak wygląda podstawa wynagrodzenia w Tucholski Sp. z o.o.?

Alek Nowy wpis

Firma jak firma, bywają dobre i złe chwile. Zdarzają się i zgrzyty, jednak dla osób które chcą pracować zawsze znajdzie się etat i wypłata. A jak się wykaże to kwota będzie zadowalająca.

Robochłop

Pracuje w tej firmie od 2014 r. i nigdy nie było problemu z pieniędzmi. Na święta paczki albo premia, to zależy. Stawki są ustawiane od umiejętności ale z tymi 2400 po 20 latach to chyba ktoś przesadził, soboty są płacone 100% a nadgodziny w tygodniu 50%, można też w niedzielę robić 100% płatne. Jak ktoś jest dobry i zrobi trochę nadgodzin to spokojnie te 3000-5000 zł zarobi. Ktoś się pytał o drogę rozwoju , tu ciężko powiedzieć . Na pewno można się nauczyć wielu rzeczy , są sytuacje że ktoś z montera przechodzi na brygadzistę albo ze spawacza na kontrolera , nie wiem czy to zależy od szkoły czy stażu pracy . Atmosfera jak wszędzie , nie jest najgorsza , załoga średnia wieku to jakieś 40 lat , ale da się z nimi dogadać . Kierownictwo moim zdaniem nie jest najgorsze , wiadomo jak nie robisz to się zapyta dlaczego , ale z batem nie stoją jak w innych zakładach. Podsumowując , zakład jak na Płockie realia jak najbardziej do polecenia , można się wiele nauczyć, pieniądze zarobić i na czas dostać.

Monter Nowy wpis
@Robochłop

Kolego jesli za soboty placa 100% to proponuje cofnac sie do podstawowki i przypomniec sobie jak sie liczy:) za soboty placa 50 % tyle w temacie....

Pracodawca Nowy wpis
Pracodawca
@Monter

Masz rację Monter, dzięki za sprostowanie.

AL

Mogę potwierdzić to co Pułkownik napisał. W ostatnim czasie dużo się tu zmieniło na PLUS. Robota powtarzalna jak dla spawaczy, praktycznie te same detale spawa się cały rok.

Pułkownik

W tej firmie pracuje już ponad pół roku. Załoga w miarę ok. Mistrz na produkcji głupot się nie czepia a robota musi być zrobiona. Kasa na konto jest na czas a to ważne w dzisiejszych czasach bo w innych firmach różnie bywało. Dyrektor niby surowy ale da się z nim pogadać jak trzeba. Maszyny ok, chyba niedawno kilka nowych zakupili. Socjalne dla pracowników na duży plus ( toalety, prysznice, duża stołówka).

Aaaa

Aaa

Czy zdarzają się nadgodziny w Przedsiębiorstwo Techniczne Tucholski?

Mietek
@Pytanie

Tak. W sezonie jak było dużo pracy to nawet były sugestie żeby w niedziele przychodzić.

Magdalena
@Mietek

@Mietek A praca w niedzielę w Tucholski jest dobrze opłacalna? Jak to wygląda kwotowo? Z góry dzięki.

Mietek
@Magdalena

Standardowo w 8 godzinach masz 11-12 zł na godzinę na rękę w zależności jak się dogadasz. Na więcej raczej nie ma co liczyć. Nadgodziny są płatne 150% a więc masz 11*1,5=16,5 na godzinę na rękę. Nie ma znaczenia czy to piątek po godzinach, czy sobota, czy niedziela. Stawka za nadgodziny jest zawsze taka sama.

Radek

Dobra firma i dobry pracodawca . Do tego potrzeba ludzi solidnych i zaangażowanych!!

Piotrek Piotrowski
@Radek

Ha ha ha ???? Dobry pracodawca, tylko placi 11 zl na godzine. Procz tego jednego malego i nic nie znaczacego szczegółu wszystko sie zgadza ????. Dobra wiadomosc jest taka, ze od przyszlego roku najnizsza krajowa idzie do gory wiec w firmie beda podwyzki.

Zyczliwy

Zarobić można jak się pracuje 2 miesiące w miesiącu to zarobisz z 4 tysiące albo mniej zależy jaka kto stawkę ma ale żeby spawacz miał (usunięte przez administratora) zł do ręki to się w głowie nie mieści, ja miałem troszkę większą (usunięte przez administratora)Jak się pracuje to co chwile ktoś się kręci z biura żeby za długo nie stać tylko cały czas pracować i to szybko bo pilne, a żeby mieć z (usunięte przez administratora)zł to chyba trzeba tam z 10 lat pracować a na początku jak się idzie na rozmowę to złote góry obiecują (usunięte przez administratora) majster i kierownik w porządku, tak jest na spawalni na innych działach nie bd się wypowiadać bo nie mam pojęcia chodź parę rzeczy słyszałem, więc radzę się zastanowić zanim ktoś bd chciał przyjść (usunięte przez administratora)

Piaskarz
@Zyczliwy

14-15zl maja ci co robią tam przynajmniej rok i umieją (usunięte przez administratora) a przy okazji nie dają sobie wejść na głowę lub osoby które mają trochę już doświadczenia i są pilnie zatrudniani na sezon jak się z terminami nie wyrabiają ( czyli jak co roku ) znam takich co tam mieli 17-18 zl do ręki ( z doświadczeniem zatrudnieni na sezon pilnie ) tylko zarobki to jest jak zawsze temat tabu sam tak miałem jak zarabiałem trochę więcej niż inni to nie paplałem o tym żeby uniknąć złośliwości itp

Mariusz
@Piaskarz

Aktualnie temat zarobków przestaje być tematem tabu w Polsce. Związane to jest z sytuacją na rynku pracy, a także podejściem młodego pokolenia. Obecnie kandydaci wymagają jasnej informacji już na etapie ogłoszenia o pracę. Z twojej wypowiedzi wynika, że to praca sezonowa, czy rzeczywiście poza sezonem pracy jest mniej, czy to reguła?

Pan pracownik
@Zyczliwy

Szef to nie ma w ogóle pojęcia co się w firmie dzieje. Nie zna się też kompletnie na zarządzaniu i prowadzeniu firmy. Ze wszystkimi decyzjami i problemami odsyła do dyrektora bo sam boi się podjąć jakąkolwiek decyzję. On jest tylko od brania kasy, nic ponad to. Ewentualnie wszystkie jego decyzje jakie podjął po zwolnieniu dyrektora GŁ to wyszły tej firmie tylko na szkodę. Przyszedł nowy dyrektor któremu zależało tylko na dotrwaniu do emerytury (brakowało mu chyba tylko 2 czy 3 lata do wieku emerytalnego) i praktycznie utopili firmę. Stary dyrektor GŁ nieraz hamował szkodliwe dla firmy pomysły szefa i firma jakoś trwała. Za stawienie się zapłacił własnym zwolnieniem. Przyszedł nowy który chciał tylko dopracować do emerytury wiec na wszystko się zgadzał co mu tamten kazał. Na efekty nie trzeba było długo czekać.

Pan pracownik
@Zyczliwy

Szef to w ogóle nie ma pojęcia co się w firmie dzieje. Nie zna się też kompletnie na zarzadzaniu i prowadzeniu firmy dlatego ze wszystkimi decyzjami i problemami odsyła do dyrektora. Sam boi się podjąć jakąkolwiek decyzje.

Pan Pracownik

Ja osobiście w to wątpię. Gdyby tak było to raczej nie mógłby wrócić a jak wszyscy widzą znów jest dyrektorem Zatrudnił byś ponownie pracownika którego wyrzuciłeś za kradzież? Myślę że nie to było przyczyną jego zwolnienia.

Poldek

Jeśli ktos zaczyna pracę to nic dziwnego, że niska płaca. Może trzeba pokazać co się potrafi?

X-man

Generalnie bardzo słabo oceniam tą firmę. Warunki na hali straszne - głośno i straszne zapylenie. Jak pojawia się inspekcja pracy i badają np. poziom hałasu na hali to szef każe wyłączać prawie wszystkie maszyny żeby normy nie były przekroczone. W tym czasie każe wszystkim pracownikom zamiatać halę ;-). Jak podczas kontroli mierzyli poziom zapylenia na spawalni to zawiesili takie urządzenie na szyi jednego pracownika (taki starszy dziadek z brodą) po czym dostał on polecenie od kierownika że dziś na pracować na zewnątrz żeby wskazania były niższe…. Generalnie szkoda gadać. Stawka oczywiście najniższa krajowa.(usunięte przez administratora)

Ogólnie zakład nie jest zly,kierownik i mistrz nie szukają problemu,mozna się z nimi dogadać,jak cos spier...nie robią afery,na halach atmosfera spoko,po zmianie dyrektora jest lepiej jak dla mnie,placa zawsze na czas,pramia jest godzin można tłuc ile sie chce,placa 50%wiece za nadgodziny

Człowiek z montażu

W firmie panuje straszny bałagan. Najpierw naspawają detali, a potem chodzą po hali i ich szukają. Nie mogą znaleźć wiec robią kolejne. Za tydzień znajdują to czego szukali, stoi za hala pod rynną i rdzewieje. Bajzel totalny.

Jan

@Ex pracownik przypominam, że na naszym forum niezgodne z regulaminem jest wymienianie pracowników z imienia. Takie wpisy mogą być usuwane. Niemniej jednak skoro pracowałeś w Przedsiębiorstwo Techniczne Tucholski, to proszę, abyś szanując regulamin, napisał więcej o warunkach zatrudnienia, atmosferze i innych kwestiach związanych z pracą w tej firmie. Każda informacja z pierwszej ręki jest znacząca dla użytkowników, którzy chcieliby podjąć tam pracę.

Jakie dobre cechy wymienicie pracodawcy? Czy pracownicy Przedsiębiorstwo Techniczne Tucholski na forum mogą odpowiedzieć na to pytanie?

Ex pracownik
@Administrator

Paulina, Daria i Karolina z biura ????

Ex pracownik
@Ex pracownik

Jedyne dobre cechy

Spawacz 135

I wszystko w temacie wszystko co kolega wyzej napisal zgadza sie w 100 %

Królewicz

robota tam jest w miarę spawacze robią już chyba na pamięć podzespoły bo ciągle te same :p godzin full nawet i po 300h w miesiącu najlepsza robota jest na wózku firmowa toyota firmowy telefon nie ma monotonii. pozdrowienia z Portiernii

Piaskarz

w sezonie czyli od stycznia do sierpnia obowiązkowy czas pracy to od pn-pt po 10 gdzn ( 8 godzn plus 2 godz 50%) i sb po (6godz puls 50%) ja nie robiłem żednej niedzieli bo nie chciałem ale każda sobote . Zarobki nie duże i rużne zależ nie od agencji na umowe o prace jak sie wywalczy można liczyć na 12-13zl netto . (usunięte przez administratora) . Kase zawsze miałem na czas i tyle ile mi sie należało . Tak to prawda że pracuja tam po 12 i 14 godzin ale to pracownicy sie na to zagadzają ,ja nigdy nie miałem problemów że robiłem tylko 10 godzin a nie dłużej . Największa wada to bardzo wysokie tempo pracy w sezonie bo np po sezonie robi sie tylko po 8 godzin bo roboty nie ma .

Fredy

Pracę w PTT tucholski zdecydowanie odradzam Praca 1 - zmianowa lecz 12 godzinna lub 14 godzinna, wraz z sobotami i niedzielami (usunięte przez administratora) Umowa przez agencje na pół roku, a zimowanie w domu Dzięki za taka pracę. Na początku obiecają złote góry, a potem rzeczywistość jest już zupełnie inna.

Zadowolony
@Fredy

Pracowałem tam 5 lat. Praca w nadgodzinach lepiej płatna, więc te 1500 zł to nie prawda. Jak chce się pracować to można i 4 tysiące wyciągnąć. Jak się nie chce pracować to się nigdzie nie będzie podobać.

Twoja opinia o Przedsiębiorstwo Techniczne Tucholski jest pilnie potrzeba osobom zastanawiającym się, czy podjąć w tej firmie pracę . Napisz jaki naprawdę jest ten pracodawca i czy warto wysyłać do niego CV.

Zostaw merytoryczną opinię o Tucholski Sp. z o.o. - Stare Boryszewo

Tucholski Sp. z o.o.