Hydro Extrusion Poland sp. z o.o.

Opinie o Hydro Extrusion Poland sp. z o.o.

Dariusz

@PatyczekPstryczek Gdyby firma nie dokształcała pracowników to pisalibyście, że nie ma możliwości rozwoju?

PatyczekPstryczek

nie polecam nikomu kto zaczyna swoją przygodę z pierwszą pracą. Prawie każda sobota w plecy. Wysyłają na kurs suwnicy tylko po to by mieli pewność że przez rok nie będą musieli szukać nowej osoby na dane stanowisko ( wczesniejsze rozwiązanie umowy wiążę się z pokryciem kosztów kursu z własnej ręki ) Ludzi traktują jak zabawki. ( w czwartek dowiedziałem sie że mam w sobote wolne, w piątek rano pytam sie dla pewności 3 razy czy mam i dowiaduje sie że mam. po czym pod koniec zmiany mówią że masz jednak przyjść jutro do pracy, a na pytanie dlaczego, odpowiadają " tak wyszło " Tak jak wyżej pisałem, wysyłają na kursy które dla nich są " dodatkowe " przez co po 8h pracy, musisz jechać na kolejne 4h jakiegoś szkolenia, a następnie wrócić do domu na resztach sił, po czym znowu jechać do pracy. Osobiście żałuję wyboru miejsca pracy, i czekam na koniec okresu próbnego bo poprostu momentami przez nacisk przełożonych można depresji dostać. NIE POLECAM ! :))

Hydro alumunium

Wedlug mnie pakownia najgorszy dzial nic sie nie liczy tylko tony musza sie zgadzac czyli normy jak to na produkcji zrobisz malo zjeba od kierownika zrobisz tony znaczy 10 ton jest ok raport jest ładnie pieknie nie minie tydzień reklamacja szybko i dużo nie znaczy dobrze również dywanik u kierownika rotacja bardzo duza ludzie jak to ludzie i ludziska bo jesli ktos jest ambitny to dlugo tam nie popracuje w tym (usunięte przez administratora) :)

Agnieszka

@WszystkichNieDaSięOszukać Po Twoim wpisie nasuwa się myśl, że @Analny Adam trochę podkoloryzował swoją wypowiedź - ale trudno to oczywiście zweryfikować. Jak widać - Ty masz zupełne inne na temat Hydro Aluminium. Skoro praca w tym miejscu może wpływać na zdrowie, to czy macie zapewnione tam pełne ubezpieczenie zdrowotne?

Pakowacz

wystarczy przyjść schludnie ubranym, odpowiedzieć na pytania odnośnie dojazdu i elastyczności w godzinach pracy i podstawowe pytania typu ,, dlaczego nasza firma ,,

dojazd praca w weekendy odporność na stres ambitnosc

Agnieszka

@Analny Adam Mam nadzieję, że Twoja wypowiedź nie ma wydźwięku ironicznego i faktycznie podoba Ci się praca w Hydro Aluminium. Proszę jedynie, abyś zawsze pamiętał o kulturze słowa. Za co jesteś odpowiedzialny w strukturach tej firmy? Skoro praca tam wygląda tak, jak to opisujesz, to zapewne wiele osób chciałoby tam aplikować. Wiesz coś o rekrutacji w najbliższym czasie?

Agnieszka

@Demon Fajnie, że zechciałeś dać radę użytkownikowi @PaweŁ. Ale mylisz się co do tego, że nie należy się już rozpisywać o tym pracodawcy - każdy wpis wnosi bowiem coś nowego i dlatego warto cały czas aktywnie się udzielać. Jak długo już nie pracujesz w Hydro Aluminium? Piszesz, iż tylko ubezpieczenie było na "plus" - naprawdę nic więcej pozytywnego nie da się powiedzieć o tym pracodawcy?

Agnieszka

@PaweŁ, @Igor a czy braliście już udział w jakiejś rekrutacji? Podczas rozmowy kwalifikacyjnej na pewno jest szansa, aby zadać takie pytania - stąd moje pytanie. Charakter umowy o pracę jest w obecnych czasach naprawdę ważnym elementem każdego zatrudnienia. Umowa o prace jest dla wielu osób gwarantem stabilności i bezpieczeństwa.

PaweŁ
@Agnieszka

Droga Agnieszko jesli chodzi o mnie ja jeszcze mam prace (mam umowę o prace),a jednak mysle o zmianie bo w brew pozorom nie daje mi w 100%stabilności i bezpieczeństwa..Stad moje rozeznanie na forum,a nie na rozmowie kwalifikacyjnej..-czy to cos nie stosownego??Nie chciałbym trafić gorzej niż mam obecnie.Pozdrawiam.

Demon
@PaweŁ

Powiem tak, przemyśl kilka razy gdzie się chcesz zatrudnić. Jeśli masz inne możliwości to nie czyn tego desperackiego kroku co ja jakiś czas temu dzięki bogu się opamietalem . Nie ma sensu opisywać wad tego zakładu po kilka razy to o czym inni już wspominali. Poczytaj wszystko dokładnie i zdecyduj bo kiedyś ktoś pytał o plusy miejsca pracy z przykrością stwierdzam że chyba tylko Ubezpieczenie daje poczucie bezpieczeństwa w tej firmie (jak cie coś walnie na ulicy to w szpitalu nie zapłacisz) bo dostać Upomnienie, nagrane bądź zostać (usunięte przez administratora) możesz zostać za darmo. Taki zakład. Ale życzę powodzenia w poszukiwaniu godnej pracy Pozdrawiam

Agnieszka

@prasowacz Nie wolno tu używać danych personalnych konkretnych osób - musisz o tym pamiętać, skoro zechciałeś wziąć udział w dyskusji. Dlaczego interesują Cię akurat tego typu informacje? Planujesz rozpocząć pracę w Hydro Aluminium? A może jesteś byłym pracownikiem firmy?

prasowacz

Prosze o rzetelna opinie o bylych dyrektorach Miroslawie B i Andrzeju N.

Agnieszka

@były niewolnik Twoje doświadczenia związane z firmą Hydro Aluminium były aż tak złe? Bardzo proszę, żebyś nam wyjaśnił swoją tak wielką niechęć wobec tego pracodawcy. Myślę, iż inni użytkownicy forum chcieliby to wiedzieć. @Ula Powody ciszy na tym wątku mogą być rozmaite, ale też mnie to zastanawia. Planujesz podjąć tam pracę? @Tooomek Zobacz tutaj https://www.hydro.com/en/careers/?showInContext=1336 Zdecydujesz się na aplikowanie?

były niewolnik

Cieszę sie ze już tam nie pracuje ..

Tooomek

Czy sa obecnie jakies nabory do Hydro??

Agnieszka

@PaweŁ moim zdaniem forum to bardzo dobre miejsce właśnie do takiego rozeznania. Zasadniczo można stwierdzić, że jest to jego główny cel funkcjonowania, więc tym bardziej wszystko jest dla mnie zrozumiałe. A jakim stanowiskiem w Hydro Aluminium jesteś wstępnie zainteresowany? Zastanawiam się też, czy umowa o pracę w tej firmie to poczucie stabilności własnym pracownikom zapewnia. Może ktoś z obecnie zatrudnionych osób odnieść się do tej kwestii?

Igor

Na jaką umowę można liczyć na początek?

Agnieszka

@anonymous, dobrze, że pomimo pozytywnej opinii o Twojej współpracy z Hydro Aluminium zdecydowałeś się ją zamieścić na tym forum. One też są bardzo ważne. Napisałeś, że pracodawca zapewnia swoim pracownikom możliwości rozwoju, organizuje np. szkolenia. Czy jest to równoznaczne również z możliwością awansu na stanowisko wyższe rangą? Proszę Cię opinię na ten temat.

Nie jest tak źle. Praca jak każda inna a firma ma dobry socjal i niezłe premie. Na święta parę stówek, premia to nawet 30% od umowy (15 zmiany 15zyski). Zakład bezpieczny, firmowe ubrania prane przez firmę (nie wszędzie się dostaje parę kompletów porządnych ubrań) pracownicy mają możliwości rozwoju, kursów. Wypłaty w terminie, nadgodziny płatne. Zła opinie napisze każdy a dobrej nikt bo nie ma potrzeby się wygadac. Pozdrawiam

Golota

Witam jak praca w transporcie jakie zarobili i czy G.Fluder zmądrzał.

Gołota
@Golota

Nikt mi nic nieopowie o transporcie i zarobkach

powiem wam tak ludziska jak chcece miec spokojne zycie to nie idzcie do tej calej zjebanej sapy mowie wam szczerze tam robia gbury z nozem na gardle i biedaki pozdrawiam

Witam ,jakie zarobki na start teraz w firmie ?

ryszard

Jak hydro nie wywali kierownictwa i dyrekcji to będą za chwilę sami tam robić!To nie chodzi o młodych ,ale tam nikt nie może nic powiedzieć ,bo wylatuje z hukiem.Nastawia się tam ludzi przeciwko sobie i robi się wszystko żeby kazdy pracownik robił na przekór swojemu koledze .Kobiety dźwigają takie ciężary jak faceci i zadnych przerw w pracy niema-wszystko ma być odnotowane.Góra sobie siedzi w klimatyzowanych pomieszczeniach z kawką z ekspresu(tym na dole "murzynom" nie wolno się nawet do niego zbliżyć!)Kamerki zainstalowali żeby takie niby kierowniki (coś mają na dyrekcję że im wszystko wolno) pilnowali plebs pracujący ,żadnych przerw nawet gdy jest 48stopni na hali .Obóz pracy pod przykrywką wspaniałego bezpiecznego zakładu pracy!Z tym że bezpieczny to on jest tylko dla poszczególnych ludzi-jednego dyrektora,kierownika wraz ze swoimi kurami i starych wyjadaczy .Nie pozdrawiam i nie zyczę miłego dnia.Omijajcie ta firme (na razie ) szerokim łukiem!

robotnik
@ryszard

ciekawe co mają na dyrekcje

Zostaw merytoryczną opinię o Hydro Extrusion Poland sp. z o.o. - Chrzanów

• Jak się pracuje w Hydro Extrusion Poland sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Hydro Extrusion Poland sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 15.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Hydro Extrusion Poland sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Hydro Extrusion Poland sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Hydro Extrusion Poland sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Hydro Extrusion Poland sp. z o.o.