Hydro Extrusion Poland sp. z o.o.

Opinie o Hydro Extrusion Poland sp. z o.o.

Agnieszka

Ze strony Hydro Aluminium dowiedziałam się, że jest to również firma, która organizuje programy stażowe. Może znajdzie się osoba na tym forum, która odbyła taki staż i mogłaby napisać, czy jest on furtką do rozpoczęcia stałej pracy w tej firmie? W jakich działach najczęściej organizowane są staże? Czy można na nich uzyskać potrzebne doświadczenie w wybranej dziedzinie?

lopa

Mi się podoba praca. Wszędzie są tacy sami ludzie. Wystarczy chcieć. Przeżywacie. Idźcie za płot sprawdzić jakie są warunki to docenicie.

Nie jestem robotem

Nikt tam nie będzie pracował niedługo tylko sami kierownicy ze swoimi kurami jak to kolega napisał poprzednio. Wydajności i premie mają Ci, którzy mają lepszy materiał bo mają lepsze znajomości. Widać to odrazu ale oni dalej myślą, że inni pracownicy tego nie widzą. Kierownicy nie prowadzą z ludźmi rozmów bo "z nimi się nie dyskutuje". Na monologu z samym opieprzaniem długo nie pojadą. Czy naprawdę musi być tam taka niesprawiedliwość. Gdyby była chociaż ona to ludzie by nie odchodzili. Robią góre tak samo w balona jak i zwykłych ludzi.

Szajka87

Starzy pracownicy niedługo będą sami sobie pracować bo gnębią nowych. Wszyscy sa ogłupieni przeciwko sobie. Szkoda, że nie można rejestrować dźwięku na stanowiskach bo kamery to mało do tego zachowania. Był psycholog nawet. Traktują nowych pracowników jak zero. Poniżanie, stres. Praca fajna ale ludzie........nie. Pracownicy mówią że nie ma nawet po co wzywać tych mlodych z jakosci bo znaja się na jakości kawy w automacie. Pracowałam tam pół roku i pół roku za dużo ale otworzyły mi się oczy bo miło jest tam tylko po znajomości.

Pakowacz

wystarczy przyjść schludnie ubranym, odpowiedzieć na pytania odnośnie dojazdu i elastyczności w godzinach pracy i podstawowe pytania typu ,, dlaczego nasza firma ,,

dojazd praca w weekendy odporność na stres ambitnosc

Pakol

Zmarnowalem tam rok mojego życia proszę was ludzie nie chodźcie tam składać nawet podania jeżeli nie chcecie popaść w depresję tam robią ci Co mają nóż na gardle zero wolnego robią tam bury którzy myślą ze coś znaczą robota (usunięte przez administratora) teraz odkryłem się na hajsie i jest mi dobrze i jak pomyślę że robiłem w tym gownie to mi się niedobrze robi kto robił ten wie o czym mowie

ZdalaodSapy
@Pakol

100 % racji , tam nie ma czegoś takiego jak przerwa,zapier.. na okrągło.Stres,stres i jeszcze raz stres!Ja też tam zmarnowałem kilka miechów.Przypuszczam,że jeszcze niejednego wkręcą w to (usunięte przez administratora)

Pakol

gibcio

Podobno sapa zmienia nazwę na hydro.?

M
@gibcio

Tak, ciekawe jak to Trzcianka zniesie.

Tomato

A jak tam na prasach jest? Można zarobić więcej? Lepsza atmosfera?

Agnieszka

@pracus, dlaczego masz takie zdanie na temat Hydro Aluminium?

ała

Ludzie omijajcie to coś z daleka!Tam pracują chyba tylko desperaci!Wszystkie premie wywalone w kosmos,zadnych dodatków nawet za 500%normy,kierowniki to ćpuny.Dyrekcja tragedia.Firma bedzie do kupienia za rok góra dwa!

Agnieszka

@wSzoku w takim razie życzę powodzenia! Zachęcam do zapoznania się z tekstem na blogu GoWork.pl "3 wskazówki, dzięki którym lepiej zaprezentujesz się na rozmowie kwalifikacyjnej" - http://www.praca.blog.gowork.pl/3-wskazowki-ktore-pozwola-lepiej-wypasc-na-rozmowie-kwalifikacyjnej/ Może będzie to dla Ciebie pomocne. A Wy jakie macie opinie na temat pracy w Hydro Aluminium?

Agnieszka

Na jakie stanowiska firma aktualnie poszukuje pracowników?

wSzoku
@Agnieszka

na pakowaczy... ja idę jutro na rozmowę kwalifikacyjną...

pracus
@wSzoku

daj se spokuj i omijaj ten syf z daleka

asdf

w transporcie maja narazie komplet. czasami jest wolne miejsce. zloz podanie moze gdzie indziej cie wezma a potem bedziesz probowal sie przeniesc

golota

witam mam pytanie jak działa transport wewnętrzny i czy są przyjęcie dodam że mam doświadczenie na bocznych jak i czołowych wozkach

pracus
@golota

daj se spokuj i omijaj ten syf z daleka

sdf

@boleslaw hej hej no ale wiesz rpzeciez jak jest nigdy nie ebdzie takiej sytuacji ze rpzeciez wszystkim się dogodzi zawsze będą ososby którym się cos nie będzie jednak podoalo mam racje pisać tutaj ?

styk

ludzie tam dają dużo z siebie a oni i tak mają to gdzieś tylko wydajność i wydajność to że Social jest to jest Plus ale co do zarobków masakra

anon

najgorszemu wrogowi nie zycze robic z tej calej zjebanej sapie ludzie wredni dnosza do kierownikow o wszystki i kazdej nawet malej wpadce robota ciezka pieniadze marne niech zamkna ta sape w pizdu

Dlatego nic na siłę.

Nie chcieli dac ani złotówki więcej. Podstawa zostawała taka, jak po okresie próbnym. Dlaczego nie przedluzylem? Bo uważam, gdy pracownik chce związać się z daną firmą na stałe to powinien godnie zarabiać, a te pieniądze są poniżej godności człowieka. Zwłaszcza gdy weźmiemy jaka pracę wykonuje się na pakowni, najtrudniejsze warunki do pracy, najcięższa praca.

Ja zaczynałem w tamtym roku, to miałem 1850 brottu, po 3 miesiącach 2000 brutto. 3 umowę po 1 roku pracy zaproponowali na stałe, ale nie chcieli dac podwyżki. Postanowiłem nie przedłużać umowy, a w ostatnim tygodniu kierownik unikał mnie jak ognia. Widać ich podejście do pracownika. Roboty ogólnie nie polecam, warunki złe, szkoldliwe, praca ciężka fizyczna.

Zostaw merytoryczną opinię o Hydro Extrusion Poland sp. z o.o. - Chrzanów

• Jak się pracuje w Hydro Extrusion Poland sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Hydro Extrusion Poland sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 15.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Hydro Extrusion Poland sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Hydro Extrusion Poland sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Hydro Extrusion Poland sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Hydro Extrusion Poland sp. z o.o.