Opinie o CRAMO w Krosno

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie CRAMO. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie CRAMO o rekrutacji.

Branże: Produkcja maszyn górniczych i maszyn budowniczych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o CRAMO w Krosno

O-O

Czesc. Teraz jak w Rosji Cramo z Ramirentem jednom firmą sie zrobiło, to musimy uważać zeby nas nie połączyli w Polsce. Jesli tak bedzie to jest szansa na dobry zarząd bo wszendzie teraz robią czystki, a minusem bedzie zę najlepszych wybiorą. Zwyczajnjie trzeba robić dopóki miozna i szukać pracy jednocześnie.

baran00

Witam.Prześledziłem forum i wpisy. Bardzo was proszę o informacje pracy w Cramo we Wrocławiu i dolnym-śląsku. Zostałem zaproszony na rozmowę, proszę podpowiedzcie na co zwrócić szczególna uwagę. Może wiecie jaki socjal Kasa wyczytałem 3500 brutto, jakie auto itp. Z góry dzięki

kandydat

Mam zamiar aplikować na kierownika oddziału w centrum, ile tak naprawdę zarobie i jakim kosztem. Podobno praca 10 godzin to normalka

opinia

anonim - 2012-12-11 21:27:32 byłem na rozmowach tydzień temu z trzema kolesiami w hotelu na przeciw oddziału w Mikołowie ciekawe który jest który ,rozmowa nawet oka mało konkretow niby zatrudniaja od zaraz hahah był ktoś jeszcze?Kochani forumowicze podsumuję wam te rozważania. Do Mateco, Cramo, Ramirent, Tytanium i innych wielooddziałowych firm idą osoby nie znające tego burd elu jaki panuje w tych firmach i kto tam rządzi w jaki sposób, zwyczajnie szukające pracy. Idą też przejęte z innych firm konkurencyjnych osoby, które sa nadzieją na nową bazę danych, nowych klientów, ale ci którzy ich zatrudniają mają tak naprawdę na myśli nie dobro zatrudnianych tylko cheć zysku dla siebie. Bardzo częsta praktyka w tej branży. Jeśli te osoby zajmą stanowisko wyższe niż PH to ciagna za sobą wedle potrzeb np mechaników, kierowców, ph. Pytanie czy da się stworzyć firmę z taką ilością oddziałow, aby nie było tak wielu problemów jak te tutaj poruszane. Da się, ale wymaga to zatrudnienia HR, który będzie mądrze weryfikował i kontrolował z udziałowcami w jakim kierunku idzie firma. Z reguły im wieksza firma tym wiecej układów, większy kontroling, wiekszy zamęt, niektóre firmy wpadły w ten wir i (usunięte przez administratora) pa blada.

Czy rozmowa kwalifikacyjna w CRAMO spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
Leszno

nowy - 2012-12-08 00:19:21 witam mam pytanie, jak jest w powiacie MazowieckimZima panie,zima

nowy

witam mam pytanie, jak jest w powiacie Mazowieckim

gosc

hehea co tam przymuja kazdego ??: czy trzeba miec mega CV ???:D i jaki samochod daja ??: , fakt jak czytam to tez ciezko uwierzyc...

NOWY

krak - 2012-12-04 21:18:23 No to ciekawe na jakie stanowisko za 4tys netto??NA HANDLOWCA OCZYWIŚCIE OD KLIENTÓW VIP

krak

No to ciekawe na jakie stanowisko za 4tys netto??

nowy

Czytam, czytam i nie wierzę. I tak się zatrudniam, 4 tys netto piechotą nie chodzi. Traktuje to jak wyzwanie, do zobaczenia na budowie.

jest tvn

Przestrzegam przed pracą w CRAMO ,jak ktos nie wie niech poczyta opinie tutaj 90 % to prawda ,szczególnie byłych pracowników,JAK JESTES MOCNO ZDESPEROWANY I ZALEZY CI TYLKO NA PODSTAWIE I SAMOCHODZIE I KOMÓRZE TO IDŹ TU PRACOWAĆ,i CZUJ SIE JAK ŚCIERWO PRZED SWOICH PRZEŁOŻONYCH PONIŻANY a jeżeli jestes ambitny i dobry jako handlowiec to w biedronce zarobisz wiecej jako kiero sklepu lub w tesco

niestety

Znowu pokazało się ogłoszenie do Cramo, prawdopodobnie na dział podesty,chłopak co sie zwolnil w piątek 23.11 znałem go porządny człowiek rozkręcił podesty na 130% normy ,pracowal 1,5 roku i żadnej zł premii nie dostał ,jeżeli chcecie pracowac jak wół i dostawać podstawe oraz robic min 45 wizyt tygodniowo , zaznaczam ze jest to B&B nie FMCG to idzcie na tego ph,nigdy nic nie ugracie ,kiero to jemioła i pierdoła nic nie wie ,jeszce miesiąc temu gorszy (usunięte przez administratora) a tam pracowal tzw jożin to był debil nad debile,ciągle sie mylił a [usuniete przez moderatora] jego dyrektor go ciągle opierdzielał,oddzial jest strasznie porabany serwisanci straszni ,niejaki [usuniete przez moderatora] co 10 lat w Cramo pracuje a czlowiek to przynies podaj i pozamiataj,LUUUDZIE OMIJAJCIE SZEROKIM LUUUKIEM CRAMO ,chyba ze w desperacji jestescie

czlowiek

a ile chcieliscie zarabiać 4 tys netto ok ale 20 wizyt dziennie z pieczątką i po 200 tysięcy obrotu na osobę, chcecie to piszcie podania - wprowadzam system zadaniowy tego obrotu to netto czy brutto?Mazgaj i tak , nie dasz po 4 tys zl netto,robie co miesiąc po 200 tys zl netto i co nic z tego nie mam a winde mam na poziomie 3,5-4.0 %, i co Ty na to

ph pł

[usuniete przez moderatora] dam ci dobrą radę,ty to się lepiej nie wychylaj bo i na ciebie przyjdzie czas,dobrym przykładem jest witkowo.... BYŁO I NIE MA.... [usuniete przez moderatora] też czuł się mocny i co ???? U nas też jest jeden taki [usuniete przez moderatora] który dużo krzyczał i ludzi chciał zwalniać, a teraz (usunięte przez administratora) po budowach aż miło........... Więc panie [usuniete przez moderatora] wyzluzuj, przyjdzie czas że guru w wawie złoży autograf pod twoim zw.

obserwator

mazgaj - 2012-11-20 09:42:17 a ile chcieliscie zarabiać 4 tys netto ok ale 20 wizyt dziennie z pieczątką i po 200 tysięcy obrotu na osobę, chcecie to piszcie podania - wprowadzam system zadaniowy Kto robi obrót PH na budowach czy Pbok telemarketingiem 500 telefonów + 300 windykacyjnych a ra (usunięte przez administratora) nki za telefon malutkie, może kierownik który tylko myśli ile jeszcze popracuje

...

mazgaj - 2012-11-20 09:42:17 a ile chcieliscie zarabiać 4 tys netto ok ale 20 wizyt dziennie z pieczątką i po 200 tysięcy obrotu na osobę, chcecie to piszcie podania - wprowadzam system zadaniowy tego obrotu to netto czy brutto?

mazgaj

anim

Rubelek - 2012-11-18 22:34:03 Te eisatuk jak jesteś taki madry to się przedstaw,a nie rżniesz cwaniaka i piszesz bzdety i smuty jak mam odwagę to napisz wprost burak z jakiego oddziału piszesz albo w jakim pracowałeś bo jeżeli dalej pracujesz to jesteś mega wał i cieńki bolek. A jeżeli chcesz wiedzieć dlaczego tam nie pracuję to Ci napiszę parówo że się zwolniłem bo mi nie odpowiadała polityka i miałem odmienne zdanie co do zasad i wartości pracy w tej firmie.Ktoś tu ma problem...... psychiczny.

Rubelek

Zostaw merytoryczną opinię o CRAMO - Krosno