Cramo Sp. z o.o.

Opinie o Cramo Sp. z o.o.

Paulina
użytkownik zarejestrowany

A co możecie powiedzieć o pracy w tym miejscu? Jak oceniacie pracodawcę?

NickPrezes

Wynająłem betoniarkę ale po zwrocie kazali mi dodatkowo zapłacić opłatę ubezpieczeniową! Tego w Ramirencie nie ma - omijać z daleka. Pies Prezes ;-)

marko

kierownik oddziału

marko

Cześć.Mam zamiar aplikować do tej firmy w W-wie czy możecie pomóc jak jest jaki zarząd , orientacyjne zarobki klimat w firmie itd.Czy dyrekcja wywiązuje się z obietnic?Za wszelką pomoc dziekuję

zainteresowany

Czy wie ktoś dlaczego do tej pory nie mogą nikogo znaleźć na stałe(1 rok)na stanowisko Kierownika oddziału Kielce?Nikt nie chce mieć biura w baraku , niskie zarobki , atmosfera nie bardzo ..czy o co chodzi? Z góry dziękuję za odpowiedź.

wtajemniczony
@zainteresowany 29.01.2016, 16:38

Wszystkiego po trochu. nikt z obecnie pracujących Tobie tego nie powie z obawy o posadę (jaka ona by zła nie była)tym bardziej ,że co poniedziałek za pomocą telekonferencji składają raport(tłumaczą się ze wszystkiego) prezesowi.Co do kontenera jako biuro w Kielcach traktować to należy jako redukcję kosztów oraz jako stróżówką w której najlepiej jakbyś doglądał dobytku 24h/na dobę. Na szczęście mimo kryzysu na rynku są inne (normalne) firmy. Pzdr.

greg

A Ja myślę,że czas rekrutacji to jest czas na opamiętanie i poszukanie sobie "normalnej" pracy. Powodzenia.

puchatek

Słyszałem ,że nie zawsze rekrutacja trwa tak długo-"Krewni i znajomi królika" są przyjmowani z marszu ale poza Warszawą ciężko o takich więc ...jakie to Polskie.

P

Potwierdzam chorą sytuację z rekrutacją dodatkowo osoby są inwigilowane poprzez telefony do byłych miejsc pracy nawet tych sprzed 12lat(bardzo mądre posuniecie Prezesa).

ostatni sprawiedliwy

Rekrutacja rozbudowana do granic absurdu(5 etapów!)nie wiem czy Tusk na szefa Rady Europejskiej musiał przejść tyle etapów:)Jeżeli ktoś z poza Warszawy aplikuje radzę poświęcić sobie ok. miesiąca na kolejne etapy oraz przeznaczyć sobie odpowiednie fundusze na przemieszczanie się pomiędzy firmą rekrutującą, oddziałałem firmy a siedzibą spółki gdyż Prezes nie jest zainteresowany wyjściem na przeciw tj. zwrotem poniesionych kosztów czy też spotkaniem się we właściwym terytorialnie oddziale. Typowa buta i arogancja wobec innych(ciekawe czy zagraniczni włodarze o tym wiedzą i to akceptują).Może jest ciężko na rynku Pracy ale uważam że należy się szanować i uczyć rozumu; a konkurencja nie śpi i z sukcesami tę sytuację wykorzystuje. Tak trzymać ( usunięte przez administratora )

Tadfil

Firma dobra - atmosfera na oddziałach miła - praca ciężka i odpowiedzialna - zarobki w/g zasług - ja pracowałem w Cramo 12 lat i dawałem z siebie wszystko - nie żałuję - teraz jestem na zasłużonym odpoczynku , ale chętnie bym w Cramo jeszcze na 1/2 etatu popracował - tylko brak oferty - / za stary chyba jestem / polecam pracę wszystkim chcącym się wykazać i nauczyć ciekawego zawodu ,obsługi Klienta na budowach, ciężko będzie, ale warto podjąć te bardzo trudne wyzwania dla siebie i swoich bliskich - pozdrawiam Tadeusz F. - ...........próba darmo ............... powodzenia ........

Ktoś

Cramo to jedno bagno ...!! tam nie ma szacunku dla ludzi !!! zarobki śmiechu warte UCIEKAJCIE Z TEJ FIRMY !!! DALEKO

P

Niestety nie potwierdzam atmosfera w pracy nerwowa, szef nerwowy a to sie niekorzystnie odbija na pozostałych pracownikach, szczerze odradzam

Zostaw opinię o Cramo Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Cramo Sp. z o.o.