Vemco Sp. z o.o.

Sopot

Opinie o Vemco Sp. z o.o.

mario

Bardzo ciekawe projekty. Możliwość rozwoju. Pakiet benefitów. Indywidualne podejście do pracownika i co najważniejsze możliwość ciągłego rozwoju. Jeżeli tylko chcesz się rozwijać to firma zapewnia Ci odpowiednie szkolenia. Co do warunków finansowych to negocjujesz indywidualnie. Jak jesteś dobry w tym co robisz to naprawdę można dobrze zarobić. Polecam każdemu, kto szuka stałego miejsca pracy i firmy, w której masz realny wpływ na decyzję.

igor

kinek, co ciekawe teraz tez poszukują. Wymagania w sumie nie duże - Wykształcenie wyższe (techniczne – mile widziane), wiedza o sieciach LAN, znajomość obsługi komputera i pakietu MS Office, prawo jazdy kat. B, czy znajomość języka angielskiego. Ps. Pisze się w każdym razie ;).

W

Bombowa praca zwłaszcza dla młodych. Od groma ciekawych i rozwijających projektów, przełożeni z olbrzymim doświadczeniem. Kokosów raczej nie ma (negocjuje się indywidualnie) ale firma ostatnio ładnie się rozwija, więc perspektywy są ciekawe.

Czekamy na Wasze opinie o firmie Vemco Sp. z o.o., pomóż nam poznać prawdę i realne warunki zatrudnienia. Z pewnością firma ma wady i zalety, napisz nam o nich.

Zostaw opinię o Vemco Sp. z o.o. - Sopot

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Vemco Sp. z o.o.