ITMORE

Tczew

Opinie o ITMORE

margot5

jak sama nazwa przyjacielu drtogi wskazuje firma zajmuje się oprogramowaniem i ogólnie it, wyciągnij wnioski z ofert jak np. szukają programistów .net i ASP

mały

co to jest za firma i czym sie zajmuje

Tomek

Mega pozytywne wspomnienia, ludzie chcą się rozwijać, co jakiś czas przygotowują prezentacje, młody, sympatyczny zespół, miła atmosfera. Różnorodne projekty, praca z klientami, bezkonfliktowy szef, pensja wypłacana terminowo. Atrakcyjne wynagrodzenie, karta multisport, świeże owoce. Polecam

Tyberiusz

Podczas pracy w ITMORE nabrałem wiele cennego doświadczenia. Firma umożliwia realizację różnorakich, bardzo ciekawych projektów. Pensja jest wypłacana terminowo bez żadnych problemów. Atmosfera w pracy jest bardzo przyjemna. Każdy z pracowników służy chętnie pomocą. Bardzo podobały mi się cykliczne prezentację przygotowywane przez pracowników z różnych dziedzin. Dzięki temu każdy może się rozwijać i nabywać nową wiedzę niewynikającą tylko z teorii, ale również z praktyki. Szef bezkonfliktowy, któremu bardzo zależy na rozwoju firmy i dba o dobre samopoczucie pracowników.

Łukasz

Jako pracodawca bez zastrzeżeń, pensja wypłacana uczciwie i terminowo. W firmie zdobyłem ogromne doświadczenie. Firma umożliwia swobodny rozwój. Szef bezkonfliktowy, dba o pozytywny wizerunek firmy. Wszelkie zadania mogłem wykonywać bezstresowo, czego nie mogłem powiedzieć o moim jeszcze poprzednim pracodawcy.

Mateusz

Bardzo fajnie się pracuje. Dużo zdobyłem doświadczenia od innych osób z zespołu ITMORE. Realizuje projekty, które są dopasowane do tego czym lubię się zajmować. O wszelkich problemach mogę rozmawiać z przełożonymi i wspólnie je rozwiązywać. Do tego wyjazdowe spotkania integracyjne oraz pakiet multisport. Polecam.

Zostaw opinię o ITMORE - Tczew

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ITMORE