Opinie o Assistech Sp. z o.o. w Gdańsk

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Assistech Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Assistech Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja i serwis sprzętu medycznego i laboratoryjnego

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Assistech Sp. z o.o. w Gdańsk

Chwila prawdy Nowy wpis

Jedna z najlepszych rekrutacji w jakich brałem udział. A brałem udział w wielu rekrutacjach. Panowie rzeczowi, rozmowa na poziomie, żadnych krzywych akcji. Żadnych zbędnych czy dziwnych pytań. Poziom naukowy panów. W jednym tylko momencie jeden z panów zamanipulował w trakcie rozmowy ale pewnie tylko testował czy się poddam manipulacji, nie poddałem więc zdałem test. Projekt i firma bardzo ciekawe, dofinansowanie z Unii więc bardzo dobre perspektywy, również finansowe. Oferty pracy nie dostałem pomimo oczekiwania stawek poniżej rynkowych ale szanuję bardzo całokształt procesu. Wychodzi na to że ocena oczekiwanego wynagrodzenia była inna, więc trzeba mówić 150% mediany stawek rynkowych żeby dostać pracę. Niestety feedbacku nie otrzymałem, tyle w kwestii solidności firmy.

Maria

Assistech to producent innowacyjnych technologii. Poczytałam trochę o nich i w związku z tym mam pytanie, jakie mają wymogi wobec pracowników. Taki pracodawca pewnie wymaga bardzo wiele pod kątem wykształcenie i umiejętności. Czy ktoś mógłby to opisać?

.... Nowy wpis
@Maria

Zależy na jakim stanowisku. Jest to branża IT więc logiczne, że na programistę nie wezmą kogoś po filozofii. A tak poza tym to fajna atmosfera w pracy

Łucja Nowy wpis
@....

Piszesz że atmosfera jest fajna, masz na myśli wszystkie działy? odnosząc się do IT można prosić o więcej szczegółów na temat pracy? ile osób jest obecnie w zespole i czym konkretnie się teraz zajmują? na jakie widełki płacowe można się nastawiać?

Zostaw merytoryczną opinię o Assistech Sp. z o.o. - Gdańsk

• Jak się pracuje w Assistech Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Assistech Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Assistech Sp. z o.o.
  • Trzy Lipy 3