Opinie o Dlabs Sp. z o.o. w Gdańsk

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Dlabs Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Dlabs Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi IT - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Dlabs Sp. z o.o. w Gdańsk

Recruiter DLabs.AI Nowy wpis

Dzięki za zainteresowanie naszą firmą! Tak, jak najbardziej, zatrudniamy juniorów. Obecnie jednak nie prowadzimy rekrutacji na stanowiska juniorskie. Ogłoszenia na naszej stronie odzwierciedlają aktualne potrzeby. Na naszej stronie, zakładka kariera, znajdziesz też możliwość spontanicznej aplikacji, gdzie osoby zainteresowane współpracą w przyszłości składają swoje aplikacje. Jeśli chodzi o praktyki, warto śledzić nasze ogłoszenia. Sprawdzaj naszą stronę i portale z ofertami pracy. Pozdrawiamy:)!

Natalia

Czy w firmie mogą być zatrudniani juniorzy? Natknęłam się na spółkę przez przypadek, ponieważ widziałam dawniejsze ogłoszenie dla asystentki zarządu. Jak teraz orientowałam się na stronie są 4 ogłoszenia, ale żadne nie wygląda mi na stanowisko juniorskie... Co wiecie o ewentualnych praktykach? Warto byłoby się o nie ubiegać?

Zostaw merytoryczną opinię o Dlabs Sp. z o.o. - Gdańsk

• SENIOR PYTON DEVELOPER/PYTHON TEAM LEAD, Gdańsk - Wrzesień 2022
  • SENIOR PYTON DEVELOPER , Gdańsk - Sierpień 2022
  • MACHINE LEARNING ENGINEER , Gdańsk - Lipiec 2022
  • Asystent / Asystentka biura, Gdańsk - Lipiec 2022

Czy pracujesz w firmie Dlabs Sp. z o.o. lub pracowałeś/aś? Zostaw raport z rozmowy rekrutacyjnej i powiedz jak Ci się pracuje .

• Jak się pracuje w Dlabs Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Dlabs Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Dlabs Sp. z o.o.?

Dlabs Sp. z o.o.
  • Gen. de Gaulle'a 3A/2