Opinie o Restyl w Ruda Śląska

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Restyl. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Restyl na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Restyl w Ruda Śląska

pracownik fizyczny

witam wszystkich pracowników tych spoko i tych co mają coś tam pod paznokciami - wszystkiego dobrego w tym nowym 2011 roku.Mam nadzieję,że ten rok nie będzie gorszy - a może wbrew wszystkiemu lepszy.Życzyłbym sobie tylko lepszego liczenia wynagrodzenia.bo z tym zawsze mamy jakieś problemy(nie będę nikogo oceniał), my pracownicy fizyczni naprawdę wypruwamy flaki a robimy to przecież dla pieniędzy na które zasługujemy razem z naszymi rodzinami.Aha i szanujmy się bo tyle czasu spędzamy razem

witam po swietach:)zobaczcie jaka ta firma po.........a wyplate w wakacje dala 2 tyg wczesniej a przed koncem roku nie moga jej dac bo firma im dluzej ma kase w banku to jest z tego zysk!!!!!!!!!parodia czlowiek chce sobie zrobic zakupy bo sa wszedzie przeceny duze!!!!to nie firma czeka do ostatniego dnia ....wyplata bedzie 31 i (usunięte przez administratora) z zakupów tylko sie smiac i [usunięte przez moderatora] w ten dzien i jak tu nie pic

dj

dokładnie tak jak piszesz:)szef czasami nie wie co sie dzieje w firmie,a i dowiedziałem sie ze dopisuje sie godzinki ;)tak tak ma sie informatorów:)pozdrawiam i wesołych swiat

n.....fakt nie zawsze idzie w parze

zgadzam się z tą opinią ale nie zawsze idzie w parze wykształcenie a umiejętnosci.może mieć skończone studia a jest tępy jak but bo tylko teori się nauczył i nic pozatym. firma jest okej ,szef jest okej.gdyby wiedział jakie przekrety ida z naciąganiem godzin a jakie marnotrawstwo zaczynając od krojowni.powinien zacząć od wymiany kierowniczki i brygadzistek tzw...

Firma Restyl szukała nowego pracownika na stanowisko Magazynier w dziale produkcyjnym. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Po jakim czasie dostałeś odpowiedź zwrotną?
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Zlecę prace rozbiórkowe
Bielawa
Zib Kan-Gaz Sp. z o.o.
dj

ale tu ciekawie:) hahaha sami idealisci :)tak zgodze sie sa tam wazeliniarze,szpanery co mysla ze pozjadali wszystkie rozumy;)wyżej [usunięte przez moderatora]niż (usunięte przez administratora) mają skonczy taki podstawówke i mysli ze jest kims ważnym a (usunięte przez administratora) wie ale jest z kogo sie smiac ;)a kobiety hmm....nie wypowiadam sie wystarczy isc na impreze:)ale i sa fajni ludzie ,pozytywni ale mało ich niestety;)

powiem jedno

Praca na pewno nie na stałe ;d z tym burakiem to dobre;d

neo

chyba cie (usunięte przez administratora) ze produkcja to zasługa[usunięte przez moderatora] tempego buraka do niego najwazniejsze som nadgodziny jak za duzo jest zrobione to zaczymuje produkcja i do wszystkiego sie [usunięte przez moderatora] jak by mog to by siedziol w robocie 24h na baba chyba nie moze paczec dupny hanys a sprzedol by kazdego za paczka zapalek

dj

pozerstwo i tyle na temat,interesują się cudzym życiem niż swoim....a sami mają problemy ale dziwie się jednej osobie że daje się tak pomiatać sobą,głupie docinki,teksty,kim są żeby dyktować komuś co ma robić to jego życie jest dorosły odpowiada sam za siebie będę pisał tu co chce i nikt mi tego nie zabroni czasami doceniajcie prace którą się wykonuje się a nie wiecznie wymagać i krytykować i obrażać bo może zacznę oddawać swoją wypłatę bo nie należy mi się .......................tyle

dj

wystarczy isc na impreze.....to pozna sie kto jaki jest !!!!!!!!!restyl to jedna wielka rodzina:)wszyscy sie kochaja hahahahahahahaha parodia!! wiecej bym tu napisal ale to innym razem ale obawiam sie ze mi strony zabraknie hahahahaha pozdrawiam :)

pracujaca

nie kaze nikogo wymieniac na inna osobe tylko niech wreszcie zajmie sie sprzataniem a nie rewia mody.gdzie fartuszek?widzimy tylko biała bluzke i obcisłe spodnie,nie mowiac juz o upalnych dniach jakie byly tego lata....to tak jakby wyszla prosto z biura...a papier niestety nosimy sobie same bo nie ma go kto dac na swoje miejsca.to tyle.mam nadzieje ze sie ze mna zgodzicie.porzadek musi byc i ma byc dobrze chocby nie wiem co...

wlasnie-wymienic SPRZÄ?TACZKE na SPRZÄ?TACZKe PRACUJÄ?CÄ?

pracujaca

Znowu czytam te wasze bzdury i zadaje sobie mnóstwo pytań dlaczego jeden na drugiego tak ostrzy pazury?Do kogo pretensje ze męska toaleta jest w takim stanie jakim jest?Sami sobie tak zafajdaliście WC.Ciekawa jestem czy w waszych domach tez robicie tak jak w pracy?Gdyby każdy po sobie zostawił porządek to byłoby czysto i przyjemnie,a jeśli coś jest zepsute lub coś uległo uszkodzeniu to jest to w interesie SPRZĄTACZKI aby takie usterki zgłaszać,ponieważ wszystko jest do naprawienia.Niestety osoba do której ten zakres obowiązków jest przyporządkowany woli plotkować z kobietami ze szwalni niż robić to co do niej należy.Nasz Szef przecież nie wchodzi do toalet,wiec nie wie jak tam jest to do kogo wy to piszecie?Niektóre baby to tez by się powinny wstydzić ale już tutaj o tym nie będę pisać bo wstyd mi za nie.Sory ludzie ale ale żadnemu z was nigdy nie idzie dogodzić,zawsze znajdzie się ktoś komu coś nie pasuje.

moim zdaniem

Tej firmie brakuje wykształconych ludzi ktorzy maja umiejetnosci kierowania zasobami ludzkimi;]jedynym wykształconym jest tam bekol teraz i chwała mu za to bo to bardzo wporzadku brygadzista nie to co marny kelner jakie on ma pojecie na temat kierowania ludzmi drze morde" tylko" bo tylko tyle potrafi - dac takim władze i mysli ze jest bogiem;d. smiech na sali jak wchodził na ten stoł..Szef to jest gościu z głową na karku wie co i jak;)

gangrena

jak masz odruchy wymiotne to lepiej zabieraj papiery,bo juz sie nie nadajesz ;D

Korki

Ma pani racje co do tchórzy...Składałem papiery w waszej firmie i byłem zmuszony skorzystać ze słynnego kibelka restylowskiego-zgroza ! ! Ale oddając mocz do jedynego pisuaru-człowiek ma przed oczami żale jakie uzewnętrzniają pracownicy do firmy.Nie polecam,bo grozi to tylko jednym-odruchy wymiotne.

Nowy.

...no,ale najlepszy jest oczywiście kibelek męski ! Dwie ubikacje,z których jedna jest zamknięta[nieczynna] od 2009roku i dwa pisuary,oczywiście jeden z nich już od nowości był nieczynny.To też dobre posunięcie-bo ludzie za długo w kiblu by siedzieli,a tak jak jest wiecznie kolejka to ci z konca poganiają [300chłopa] i każdy ma CAŁE 30sekund,żeby ,,zrobić,, co trzeba.

Nowy.

Fajne jest pomieszczenie wielofunkcyjne zwane stołówką.To jest hol główny [jak na dworcu w Katowicach]dziesiątki ludzi tędy przechodzi,oraz szatnia i stołówka-TRZY W JEDNYM ! ! ! Trzeba być geniuszem,żeby wymyślić takie oszczędności.Chłopaki sie tu przebierają a kobiety przechodzą [holem] i podziwiają wypięte zadki-I WSZYSCY SĄ ZADOWOLENI ha,ha,ha.A na dobatek śmierdzi butaprenem,że kanapki nie można przełknąć.Dobrze,że Szef nie musi tego wdychać,bo by znowu uciął normy na butapren przy produkcji ! ! !

pracujaca

gdy czytam te wszystkie wypowiedzi to zastanawiam sie dlaczego w tej firmie jest tylu tchórzy,którzy boją sie przedstawic sprawy takimi jakimi sa naprawde.do kogo wy macie pretensje?nie potraficie walczyc o swoje to jest to wasza zasługa.jesli nie jestescie zadowoleni z zarobku to prosze to sobie załatwic jesli oczywiscie znajdziecie odpowiednie argumenty.akordowcy maja cennik utworzony wg czasu w jakim sa w stanie uszyc dany model (same ten czas robia) wiec do kogo pretensje?godzinowcy...i tu bym sie zastanowiła bo jedna osoba drugiej nie równa...jadni stoja i w kulki leca a inni maja sie utopic we własnym pocie.

dj

no własnie????kto to pisze te BUBLE......i ze wie tak wiele;spotkajcie sie moze wiele sobie wytlumaczycie po co takie obelgi ......to swiadczy o braku wychowania......ale smieszy mnie podejscie ludzi do tego tematu jak by nie mieli innych spraw na glowie tylko zajmowanie sie takimi pierdolami jak komus sie podoba ta praca to co komu do tego a tak na marginesie masz wyksztalcenie masz prace dobra co tu wiele gadac no ale.....jak komus smierdza pieniadze no to inna sprawa zawsze mozna isc pod latarnie hahahahahahahahahahahahah dziekuje ubawil(am) sie ............

Rybka

Kazdy ma prawo wyrazic swoje zdanie. Naprawde watpie zeby komus sie tam podobalo. Caly czas mam kontakt z ludzmi ktorzy dalej tam pracuja. Oczywiscie ze sa zmiany tylko ze na gorsze. Ciesze sie ze zostalam zwolniona( ale nie za buble ). Dopiero teraz wiem co to narmalna praca ktora znalazlam. Najbardziej szkoda mi tych ludzi ktorych tam poznalam. Z niektorymi naprawde fajnie mi sie pracowalo.

Zostaw merytoryczną opinię o Restyl - Ruda Śląska

• Jak się pracuje w Restyl?

Zobacz opinie na temat firmy Restyl tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Restyl?

Restyl