Opinie o Restyl w Ruda Śląska

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Restyl. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Restyl na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Restyl w Ruda Śląska

Kim jest ten faworyt?a może jakaś faworytka?ciekawe co tego roku się będzie działo ciekawego......

siema wszystkim - zbliża się impreza firmowa i urlop - pozdrowienia dla wszystkich pracowników naszej firmy mam nadzieję że impreza dla was będzie udana bo ja nie wybieram się na nią,tylko n(usunięte przez admininistratora):)).Ciekawe kto będzie w tym roku grilował - mam swojego faworyta ale ciii - bo jeszcze mnie namierzą - narazie restylowcy

anon~

a dziewczyny są spoko?

Antek

Jak to pracownicy-jedni pracują drudzy lecą w kulki

Firma Restyl szukała nowego pracownika na stanowisko Magazynier w dziale produkcyjnym. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Po jakim czasie dostałeś odpowiedź zwrotną?
logo firmy Specjalista IT ds. wsparcia
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy PRACOWNIK OGÓLNOBUDOWLANY
Kryspinów
Przedsiębiorstwo Produkcyjno - Handlowo - Usługowe Promerol S.A.
neon

A co o pracownikach sądzicie pracujących w tej firmie

naleffffka

a podwyzek to juz z ponad rok nie bylo !! sznura a na gora!

Firma spoko i szef !! ale(usunięte przez admininistratora)sa w każdej pracy i beda !kto chce pracowac i zyc to robi a kto na rodziców liczy ten leszcz,

Sandra

Wiesz co CV tam już jest , ale dzięki za info ;)

Aaa

Po urlopie....wrzesień bo wtedy znów jest więcej pracy,teraz nie masz tam sie nawet co wybierać.

Sandra

Hej chciałam zapytać kiedy jest najlepszy okres przyjęć do Restyla ?

dj

ja nie jestem anonimem:)kto jak się tam zachowuje to tylko swiadczy o nim jakim jest naprawde a wy sie przejmujecie kto co pisze :)badz realistą:)nie zadawaj się z kims kto nie dorasta ci do piet albo....nie zniżaj sie do jego poziomu ....hahahahahahaha pozdrawiam wszystkich

on

po dzisiejszej zmianie widze jedno pan (usunięte przez admininistratora) ehhh mam tego dosc...popieram niech go na stół wlepia ciekawe co wtedy pewnie bedzie kwiczałł i płakał bo by sie w (usunięte przez administratora) rady nie dał taka jest prawda..a dupnie taki znawca..materiał to i ja wydac moge..kazdy moze...SZEFIE Dziekujemy za Piekne wc oby wszyscy szanowali to co PAN dla nas zrobił..gdyby tak jeszcze Pan wiedział co sie na firmie dzieje..no nic pozdrawiam moze bd kiedys lepiej..

uuu powiało groza strach sie bac;d

Aa

To się zwolnij anonim a nie użalaj się nam tutaj :) Poszukaj sobie lepszą płatną pracę w tych czasach!

...mam juz dość tej firmy !

dj

ej wiecej razy to napisz bo nikt nie zrozumiał MOTYWACJO

swierzy

bardzo mnie zmotywowaliscie do przyjecia sie w tej firmie :P

n......

Firma jest okej.Szef robi wszystko aby była praca,nie może wszystkiego dopilnowac a osoby zarzadzajace halą szwalni i krojowni sa niekompetentne poniważ uprawiaja zbyt dużo koleżeństwa,(usunięte przez admininistratora)

n......

Firma jest okej.Szef robi wszystko aby była praca,nie może wszystkiego dopilnowac a osoby zarzadzajace halą szwalni i krojowni sa niekompetentne poniważ uprawiaja zbyt dużo koleżeństwa,zwolnili stara pracownice tylko dlatego że była niewygodna Justynie zresztą to niebyła pierwsza,która jej nie pasowała były przed nia inne.

dj

masz racje szanujmy sie!!!!!ale... i tu jest pytanie tak jak do mnie podchodza to ja tak samo bede podchodzil to kogo tu szanowac bo wystarczy sie spotkac na imprezie to zobaczymy jak cie szanuja :)a co do wyplat tak tak niech licza sprawiedliwie a nie jak co niektórzy dopisuja godzinki sobie i nie bede zyczyl komus do siego roku czy wesolych swiat itp....jak ta osoba i tak ma to w (usunięte przez administratora) a ja niestety nie jestem wazeliniarzem :)ale dziwi mnie jedno w tej firmie ze jak sie myla z wyplata to nie wszystkim to jest dziwne wiele by tu jeszcze mozna by bylo pisac ale po co szkoda słów na niektórych ludzi sloma z butów wystaje a mysli ze jest kims!!! za same ubieranie dal wiezienie hahahahaha pozdrawiam

Zostaw merytoryczną opinię o Restyl - Ruda Śląska

• Jak się pracuje w Restyl?

Zobacz opinie na temat firmy Restyl tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Restyl?

Restyl