Opinie o Restyl w Ruda Śląska

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Restyl. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Restyl na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Restyl w Ruda Śląska

.....dj

zaczyna mi sie podobac te "FORUM" taka wirtualna kłótnia;)jak dzieci .........ciekawe co bedzie dalej bo moze stworzymy powiesc na temat Restylu ......krowa daje mleko a simplus minutu hahahahaha

...

jak szylas buble to sie nie dziwia ze cie zwolnili,l-4 to dobry pretekst;)

Rybka

[usunięte przez moderatora] o szopenie.Ten kto pisze o tym syfie tak naprawde nie ma pojecia co to za praca. A ten kto sobie chwali ta prace niezle musi wchodzic [usunięte przez moderatora] !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! a co do L4 to nawet zwalniaja po paru dniach.A ze kadrowa ciula na wyplatach to nie wspomne.Ale przeciez cos musza urwac zeby potem dac wielce premie swiateczna. Ludzie dajcie sobie spokoj z ta praca!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

........dj

to racja prosze sie przekonac ile ladujemy a ile jest rozładunku.....ktos kto nie pracuje tam nie ma prawa pisac glupoty i krytyke prosze zostawic dla siebie a co do L4 to chyba przesada zeby zwolnili za to z zakladu no....chyba ze ma sie non stop te L4 zawsze sa plusy i minusy kazdej pracy...:)

Firma Restyl szukała nowego pracownika na stanowisko Magazynier w dziale produkcyjnym. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Po jakim czasie dostałeś odpowiedź zwrotną?
logo firmy Specjalista IT ds. wsparcia
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy PRACOWNIK OGÓLNOBUDOWLANY
Kryspinów
Przedsiębiorstwo Produkcyjno - Handlowo - Usługowe Promerol S.A.
rybka

kto jest normalny nie powinien tam pracowac. To jest chory zaklad! Akordowiec jest tam szanowany jak nikt inny w tym zakladzie!!!!!!!!!!!! A godzinowcy robia wszystko i jak sie odwdzieczaja,zwolnili mnie po 6 latach w tej firmie tylko za to ze bylam chora przez tydzien.Moja rada jak ktos chce tam pracowac to niech zapomni o L4.A w zime jest zimniej niz na dworze a o ogrzewaniu zapomnij!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Michał - R-ka

jestem jednym z pracujących na starej i uważam,że robimy tam naprawdę dobrą robotę - znajdźcie sobie inny temat na forum bo to żenada czytać takie głupoty.Wystarczy zobaczyć ile ładujemy i rozładowujemy aut,to naprawdę nie jest łatwa robota - co do wykształcenia, hmmm ja mam średnie i wiem że paru chłopaków również

Albert

Łatwo się domyśleć że pracujesz na starej i zazdrościsz tego co mają duży i mały,trzeba się było uczyć nieuku i wykazać takimi umiejetnosciami a nie chować za meblami. Ciekawe czy któryś z nich wie co wypisujesz...nie wróżę ci tam dalekiej przyszłości hahaha Poza tym firma na pawła jest ok tylko nie można tam zachorować bo idziesz do zwolnienia, zarobki tez są fajne.

torcida

po pierwsze nie chodziło mi o to,że mam problem co do akordu - bo pracuję w akordzie,a co do kierownika to racja też tak myślę.Co do dużego i małego to mam tam na magazynie znajomego i albo się mylisz co do ich umiejętności organizacyjnych albo po prostu jesteś jednym z nich.pozdrawiam zmianę bekola

siema

uważam że firma istnieje i pnie się w górę tylko i wyłącznie dzięki szefowi-gość ma głowę na karku - reszta tej jego bandy to konfidenci i fałszywce.Pracuję tu już parę lat i tzw brygadziści to zgraja kretynów patrzących tylko na swoje tyłki.najlepiej mają akordziści bo robią swoje i nikt ich nie naciska.Godzinowcy to inna działka,zapieprzają aż się kurzy za nimi a wypłatki mizerne.aha jeszcze magazyn na starej tam to już swoje królewstwo mają mały i duży - piweczko,fajeczka a reszta goni z tymi wózkami i nic z tego nie ma(oczywiście oprócz tych dwóch frajerów)ale panowie tu aluzja do małego i dużego - przyjdzie czas i na was

leszek

czy moze ktos napisac jakie sa stawki w restylu za poszczególne kanapy na tapicerni..

to jak z zarobkami w restylu mozna 3tys wyciagnac na produkcji bez czerwonych dni?

jest ok

jestem bardzo zadowolony z tej pracy i jest mi dobrze w zyciu pod wzgledem finansowym.To racja ze jak sie komus nie podoba to niech sie zwolni i poszuka sobie innej pracy.Restyl to jest porządna firma i uczciwa.Mam nadzieje ze popracuje tam jak najdłużej.

malon

sun - 2010-05-20 14:53:15 Ludzie!! Nikt was nie zmusza abyście tam pracowali, bliska mi osoba pracuje w tym zakładzie i jest bardzo zadowolona, nie jest to głos tylko pojedyńczej osoby bo kilku moich znajomych także bardzo ceni sobie pracę w tej firmie. Jeśli macie problem odejdźcie,a je napewno znajdę kogoś, kto z pocałowaniem ręki zajmie wasze stanowisko, bo wierzcie, że jest wiele pracowitych, biednych osób, które chętnie podjęły by się takiej pracy. Nie rozumiem jak możecie siadać przed komputerem i wypisywać takie bzdury, zamiast narzekać na takie zarobki i możliwości zróbcie miejsce mądrzejszym. Co do szefa widziałam go i wygląda na sympatycznego, a jego wyznanie jest indywidualną sprawą do której nie macie prawa się wtrącać!!! Ja go pochwalam bo rozwinął skrzydła i stworzył wiele miejsc pracy. POLACY, marny ludu, wy porządnie to tylko narzekać potraficie,nieroby, nie wiecie chyba co to bieda... pierwsza inteligentna wypowiedź na tym forum

sun

xx

jedna z lepszych pod wzgledem zarobkow robota w rudzie sl organizacja mogla by byc lepsza ale ogolnie jest ok

nick

Istny dom wariatów...zero normalności,zero spokoju w pracy,jednego juz powinni dawno wywiesc do "toszka" mowa o panu w niebieskim uniformie;d...pozdrawiam tych co jeszcze normalni..

sa jakies przyjecia jak zarobki w tym restylu?

Zostaw merytoryczną opinię o Restyl - Ruda Śląska

• Jak się pracuje w Restyl?

Zobacz opinie na temat firmy Restyl tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Restyl?

Restyl