Kamot S.A. Mielec

Mielec

Opinie o Kamot S.A. Mielec

rafi

Wchodzi tu ktoś jeszcze czy wszystko umarło śmiercią naturalna? Dajcie znać na temat zarobków u nich

Słowa kojarzące się z Kamot S.A. Mielec (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako fatalny. Atmosfera i ludzie tam pracujący są wspaniali. Atmosfera miła i koleżeńska, poznałem tam wielu fascynujących ludzi, każdy dzień jest przygodą i miłym doznaniem. Najbardziej podobało mi się w Kamot S.A. Mielec: atmosfera pracy, wspaniali ludzie, tempo pracy( najczęściej szalone - wszystko na wczoraj:)) Najbardziej nie podobało mi się w Kamot S.A. Mielec: nie piszę źle o firmie w której pracuję lub pracowałem, nawet jeśli jest o czym.

Zostaw opinię o Kamot S.A. Mielec - Mielec

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kamot S.A. Mielec