IKEA Retail

Opinie o IKEA Retail

e

Pracuję ale w fabryce IKEA a wiem że socjal podobny a ma być taki sam wszędzie dopłacają do wycieczek dla dzieci, do wczasów są posiłki, zawsze tylko na Boże Narodzenie dodatek, 15 % zniżki w sklepie, zapomogi, i taki fundusz emerytalny tack po przepracowaniu 5 lat i jeszcze jest 13nasta pensja,u nas w fabryce dopiero ma być

byly pracownik
@e

Takie kity to na Grójec!!!!!

Natan_Bydgoszcz

Czy ktoś z Was aplikował do działu HR?

nuna

Kinia na bank do bydgoszczy. Prawdopodobnie sprzedaz... ??

Natan_Bydgoszcz

Kinia- na jakie stanowisko aplikowałaś? i w jakim mieście?

Rozmowa

Ile chce zarobić

kinia

do mnie oddzwonili i zaprosili na rozmowę, hurra :-) wiem, że ważnym etapem przygotowania jest zgromadzenie podstawowych informacji o pracodawcy,napiszcie jaki jest i jaki macie z nim kontakt! Opiszcie też swoje wrażenia z rozmowy rekrutacyjnej, bo większość rozmów przebiega według określonego schematu, a dobrze jest wiedzieć jak jest w IKEI :-)

gaga

Wyraz IKEA jest nazwą firmy i nie stosuje się odmiany, uważaj co i jak piszesz

GoHaha
@gaga

Pffff! Jasne... Naucz sie polskiego a potem pouczaj innych. Z powazaniem dr filologii polskiej.

pracownik IKEA Wrocław

Pracuję od lat w IKEA i niestety nie mogę się zgodzić z opiniami. Jeśli chodzi o zatrudnienie to różnie bywa. Czasami jesteś zatrudniony przez agencje pracy czasami od razu przez IKEA.Zależy to między innymi od doświadczenia kandydata, od sklepu, sytuacji firmy. Czy kandydat zostanie zatrudniony zależy tylko od niego. Niestety czasami wartości firmy są trudne do zaakceptowania i osobą sobie nie radzi a to dzięki nim firma utrzymuje latami wartosciowych pracowników a nowym tak łatwo jest zrozumieć tą specyfikę pracy, która doceniana jest od lat przez pracowników. Dzięki temu IKEA wybierana jest jako jedno z lepszych miejsc pracy. Polecam tego pracodawcę.

ęą

nie wiem po co robią rekrutacje i ogłaszają sie z zamiarem przyjęcia kandydatów. człowiek wysyła swoje cv, nawet nie raczą odpisać ani oddzwonić.

na początku pracuje sie przez OTTo na magazynie później p.kierownik ma humor to moze przyjmie na 1/2 lub 1/4 etatu najpierw naobiecuje ....mowi przynies swiadectwa pracy ....a pozniej telefonu nie odbiera ....unika z Toba rozmowy ....normalnie facet tchorz ...........obiecuje ludziom .....aby tylko pracowali..........i taki za kierownika sie uważa .nornalnie wstyd dla Ikei.........chyba trzeba powiadomic otym p.Dyrektora ...a jak nie poskutkuje to trzeba wyzej powiadomic............szkoda czasu tam pracowac.........

anna

witam,czy mógłby mi ktoś odpowiedzieć jakie są pakiety socjalne w IKEA? chodzi mi o posiłki w pracy (dotowane obiady) ,bony ,wczasy ,z góry dziękuje za informacje

so-fly

czy ktoś może orientuje się ilu +/- pracowników zatrudnia wrocławska IKEA? Chodzi mi o wszystkich pracowników sklepu.

ktoś

Są tam interesujący ludzie,ale te osoby na wyższych stanowiskach to faktycznie...można dużo mówić. Tylko odradzam pracę w ochronie w tym miejscu za 6zł na godzinę,gdzie będziesz stać jak dureń ponad 13 godzin bez możliwości wytchnienia. Inni zdobyli lepszą pracę nie mając takiego wykształcenia jak ty.Pewnie mieli dobre układy. I te ciągłe uwagi szefa ochrony IKEA we Wrocławiu.Komedia. Gdy widzisz to miejsce od środka to wiesz więcej i nie ma czego tma szukać.

jatr
@ktoś

Gratuluje Wartosci: potwartosci i szczerosći. Powiedz o tym swojemu kierownikowi-dziwolągowi, skoro jestes taki sfrustrowany.

taka sobie z dzialu o.k.

Praca w IKEA to też taki mały obozik. Wynagrodzenie najczęściej poniżej wewnętrznego taryfikatora a godziny pracy to jak guma do żucia. Spróbujesz mieć chęć by je odebrać w postaci wolnego to wówczas dowiesz się gdzie jest twoje miejsce w szeregu. Kadra managerska to zbiór dziwolągów z przeogromnym przerostem ambicji. Jeden "zeżarłby" drugiego i jeden drugiemu za plecami robi opinię. Ogólnie to taki szwedzki model zarządzania "zesrany" przez managerów produkowanych obecnie w Polsce na taśmie produkcyjnej prywatnego systemu szkolnictwa wyższego. Chętnie przeniosłabym się gdzie indziej ale wszędzie taki sam "syf"!

Nie polecam, na zasadzie "nie wszystko złoto co się świeci"...

nieznajoma

i co warto dla nich pracowac czy nie?

rekrutant

Co do rekrutacji to na stanowisko kierownicze pierwsze spotkanie trwało ponad godzinę. Sprawdzanie umiejętności językowych, a później wiele pytań dotyczących doświadczenia zawodowego. Kolejny etap to assessment center. Atmosfera całkiem przyjemna, ale nie wiem czy gra jest warta świeczki.

dobra firma mozna polecic

Zostaw merytoryczną opinię o IKEA Retail - Wrocław

• Jak się pracuje w IKEA Retail?

Zobacz opinie na temat firmy IKEA Retail tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 16.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w IKEA Retail?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 0 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy IKEA Retail?

Kandydaci do pracy w IKEA Retail napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

IKEA Retail