Opinie o TARRO w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy TARRO. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie TARRO o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja konstrukcji metalowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o TARRO w Kraków

Były

Czy to prawda że zamknęli gaz we firmie ? Z tytułu......?

marcin

Firma płaci od 11 zł do 17 na rękę. Na kombinacie płacą średnio młodym 2500, czyli po nad 15 zł.

Edyta

@Mariusz czyli osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie? Czy firma zapewnia przeszkolenie dla młodych, mniej doświadczonych pracowników? Jaki rodzaj umowy jest zawierany z pracownikiem? To istotne aspekty, które warto, żeby się tutaj znalazły.

Mariusz
@Edyta

To oczywiste, że płaca jest adekwatna do umiejętności, ale tak jak wspominałem firma stawia na młode osoby i takie osoby na pewno mogą liczyć na przeszkolenie. Z tego co wiem, to wszystkie umowy w firmie to umowy o pracę, najpierw miesięczna na okres próbny, a następnie na czas nieokreślony.

Adii

Kierownik z którym odbywa się rozmowa o pracę jako spawacz lub operator cnc daje najniższe stawki i stara się wmówić że nic nie umiesz i musisz wszystkiego od nowa się uczyć. A na wyższą stawkę musisz jeszcze dużo pracować.

Mariusz
@Adii

Może najzwyczajniej w świecie niewiele potrafiłeś, z tego co wiem to firma zaczyna stawiać na młodzież i proponuje im naprawdę przyzwoite stawki.

marcel
@Mariusz

Naprawdę przyzwoite, czyli ile??

Firma TARRO poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
Anonimus

Co się dzieje z firmą? Doszły mnie słuchy że się zamyka - to prawda?

Echo Mark
@Anonimus

nie prawda, ktos Cie wprowadził w błąd. Pozdrawiam serdecznie

Łukasz
@Anonimus

Firma działa i ma się bardzo dobrze.

Szyszka
@Echo Mark

Byłem na rozmowie i pracownicy podeszli i odradzali. Powiedzieli że mają to samo co pracownicy ukrainy a wymagania od nich są dużo większe.

Zbyszek
@Szyszka

Może podeszli i odradzali bo nie chcieli konkurencji...

Henryk

Słyszałem , że TARRO to bardzo dobry pracodawca. Ktoś chce zaszkodzić firmie?

Marciano
@Henryk

A co?? Poprawiło się coś?? Praca za najniższą krajową. Pracownicy podchodzą i odradzają.

Edyta

@adas czy pracujesz w firmie TARRO? Co powiesz o warunkach pracy? Czy polecasz pracę w firmie? Z czego jesteś najbardziej zadowolony? Dzieląc się informacjami pomagacie tym, którzy zastanawiają się nad aplikowaniem.

adas

Sa przyjecia przychodzcie chlopaki

Edyta

@Pracownik widzę, że jesteś zadowolony z pracy w firmie TARRO. Czy powiesz nam na jakim stanowisku pracujesz? Co możesz powiedzieć więcej o warunkach pracy? Jaka panuje atmosfera w firmie? Czy można liczyć na jakiś socjal?

Pracuje w firmie na tyle dlugo ze moge sie wypowiedziec,ale powiem krotko firma jest stabilna, zarobki sa adekwatne do wykonywanej pracy.Jest mozliwosc rozwoju tj.kursy spawacza suwnicy itp..Jesli chodzi o Ukraincow to owszem sa ,ale patrzac na kraj to pasuje uczyc sie ich jezyka bo za niedlugo w sklepach beda tylko oni w nawiasie mowiac pracuja sumiennie jak kazdy kto wyjezdza za chlebem

nick

cały czas sa ogloszenia o prace bo pewnie przychodza takie ludzia jak tu, co wymagaja a gowno robia

marcin
@nick

a ty dużo robisz?

place

No dobra, ale czy niedługo pokażą się u nich jakieś oferty pracy? Chętnie bym się teraz do nich załapał. Dzięki

zigi

taka jak w komentarzach :)

sdfsdfss

widzę że firma znów się ogłasza, stawka nadal 10-11 zł czy coś więcej??? Ukraińcy nadal tam pracują??

Meeu

A może gruszki na wierzbie wyrosną. Praca za 10 zł na godzinę, tyle co na budowie , a nawet gorzej.

Marrr

Stawka dobra dla obywateli Ukrainy i tacy tam pracują. Bo Polacy nie chcą pracować za 10 zł. Firma non stóp szuka spawaczy.

bvnbv

siejesz kolego propagande, na takim stanowisku w innych firmach można zarobić 12-14 zł na miejscu i niekoniecznie więcej się narabiając.

gfadgf

niema miesiąca żeby firma tarro spawaczy nie szukała, a pracownicy jak widzą nowego to zaraz mówią jak tam jest

marciano

12 zł to według ciebie dobry zarobek? dziś normą dla spawacza to co najmniej 14 zł - 16 zł.

marro

chyba nigdzie wcześniej nie pracowałeś albo ktoś ci kazał tak napisać bo wypisujesz hipokryzje.

bubu

spawacz więcej jak 12 zł na czysto nie dostanie, w rzeczywistości płacą około 10 zł na godzinę. ogólnie brak rewelacji. można znaleźć lepsze oferty pracy jak się dobrze poszuka. jakby dobrze było to by się non stop nie ogłaszali.

Zostaw merytoryczną opinię o TARRO - Kraków

TARRO
3.3/5 Na podstawie 63 ocen.
  • Sikorki 21B
    31-589 Kraków