TARRO

nie prawda, ktos Cie wprowadził w błąd. Pozdrawiam serdecznie

Łukasz
@Anonimus 13.10.2017 12:23
Co się dzieje z firmą? Doszły mnie słuchy że się zamyka - to prawda?

Firma działa i ma się bardzo dobrze.

Edyta

@adas czy pracujesz w firmie TARRO? Co powiesz o warunkach pracy? Czy polecasz pracę w firmie? Z czego jesteś najbardziej zadowolony? Dzieląc się informacjami pomagacie tym, którzy zastanawiają się nad aplikowaniem.

adas

Sa przyjecia przychodzcie chlopaki

Edyta

@Pracownik widzę, że jesteś zadowolony z pracy w firmie TARRO. Czy powiesz nam na jakim stanowisku pracujesz? Co możesz powiedzieć więcej o warunkach pracy? Jaka panuje atmosfera w firmie? Czy można liczyć na jakiś socjal?

Pracuje w firmie na tyle dlugo ze moge sie wypowiedziec,ale powiem krotko firma jest stabilna, zarobki sa adekwatne do wykonywanej pracy.Jest mozliwosc rozwoju tj.kursy spawacza suwnicy itp..Jesli chodzi o Ukraincow to owszem sa ,ale patrzac na kraj to pasuje uczyc sie ich jezyka bo za niedlugo w sklepach beda tylko oni w nawiasie mowiac pracuja sumiennie jak kazdy kto wyjezdza za chlebem

nick

cały czas sa ogloszenia o prace bo pewnie przychodza takie ludzia jak tu, co wymagaja a gowno robia

marcin
@nick 11.02.2017 13:17

a ty dużo robisz?

place

No dobra, ale czy niedługo pokażą się u nich jakieś oferty pracy? Chętnie bym się teraz do nich załapał. Dzięki

zigi

taka jak w komentarzach :)

sdfsdfss

widzę że firma znów się ogłasza, stawka nadal 10-11 zł czy coś więcej??? Ukraińcy nadal tam pracują??

Meeu

A może gruszki na wierzbie wyrosną. Praca za 10 zł na godzinę, tyle co na budowie , a nawet gorzej.

Marrr

Stawka dobra dla obywateli Ukrainy i tacy tam pracują. Bo Polacy nie chcą pracować za 10 zł. Firma non stóp szuka spawaczy.

bvnbv

siejesz kolego propagande, na takim stanowisku w innych firmach można zarobić 12-14 zł na miejscu i niekoniecznie więcej się narabiając.

gfadgf

niema miesiąca żeby firma tarro spawaczy nie szukała, a pracownicy jak widzą nowego to zaraz mówią jak tam jest

marciano

12 zł to według ciebie dobry zarobek? dziś normą dla spawacza to co najmniej 14 zł - 16 zł.

marro

chyba nigdzie wcześniej nie pracowałeś albo ktoś ci kazał tak napisać bo wypisujesz hipokryzje.

bubu

spawacz więcej jak 12 zł na czysto nie dostanie, w rzeczywistości płacą około 10 zł na godzinę. ogólnie brak rewelacji. można znaleźć lepsze oferty pracy jak się dobrze poszuka. jakby dobrze było to by się non stop nie ogłaszali.

Łukasz

Jestem pracownikiem kadry zarządzającej w firmie Tarro, ze swojej strony mogę powiedzieć, że firma jest uczciwa wobec Pracownika, nigdy nie zalegamy z wypłata, każdy pracownik jest szanowany, zawsze służymy pomocą, nigdy nie odmawiamy zaliczek, pożyczek, potrzebnych opinii. Każda osoba jest zatrudniona na umowę o pracę, posiada pełne ubezpieczenie, prawo do urlopu. Zatrudniamy około 100 osób z czego 20% to pracownicy umysłowi, 80% pracownicy fizyczni. Zajmujemy się wykonawstwem konstrukcji stalowych hal, wiat, galerii handlowych, obiektów sportowych. W związku z ciągłym rozwojem firmy zapraszamy wszystkich chętnych na rozmowę o pracę. Nie prowadzimy bezpłatnych praktyk ani stażów. Zainteresowanych zapraszam na naszą stronę internetową.

kili

zgadzam się z Tobą. Tarro to spora krakowska firma która ma jeszcze przed sobą możłiwości rozwoju i jeżeli dalej będzie zarządzana w taki sposób jak dotychczas to nic nie stoi im na przeszkodzie aby poszerzać zakres swojej działalności i w końcu rywalizować , tak jak pisałeś - z największymi w tym kraju

tomek

no ale czy ja wiem, że 100 osób to jest dużo czy mało.. to chyba zależy czy to mała firma czy już większa korporacja na przykład. Mam nadzieje, że wszystko będzie teraz już w porządku i nie wiem czy od nowego roku nie ma coś ruszać na przykład...tak słyszałem, ale czy to prawda to w 100 % Wam nie odpowiem niestety.

gelo
@tomek 30.12.2014 12:11

100 osób w firmie która zajmuje się realizacją inwestycji,którymi głównie są hale o konstrukcji stalowej z lekką obudową to jest już moim zdaniem całkiem poważna ilość. Wiadomo , że nie jest to firma pokroju największych w Polsce Budimexów czy innych Strabagów, ale jak na naszą rodzimą krakowską firmę to dużo

Maciej

Podobno w tarro obecnie zatrudnionych jest około 90 osób, jest jakaś szansa, że będa zwiększali zatrudnienie?

krzys

Masz racje!! (usunięte przez administratora)Nikomu nie polecam takiej pracy,każdy idzie do pracy aby zarobić a nie (usunięte przez administratora) się!!!.Pozdro

kopo

Jak dla mnie wszystko ok, nie mam na co narzekać. Troche się dziwie wpisom wczesniejszym.

Bąbel

Pracowałem tam dwa lata, finalnie mogę wypowiedzieć się pozytywnie, kasa na czas, gdy sie pracowało to nawet całkiem dobre pieniądze można było zarobić.

Jest podział na brygady, puki co majstra jakotakiego nie ma

marcinm1212

Spoko praca, (usunięte przez administratora)wg mnie jest wszystko w porzadku

roman

praca jak praca, placa na czas przynajmniej

boro

Tyrałem tam przez trzy miesiące,o trzy miesiące za długo.Same negatywne oceny,nie będę wymieniał bo są opisane przez innych byłych\\\\\\\"skazańców\\\\\\\".Można to nazwać (usunięte przez administratora)

papa

to czemu już nie pracujesz, skoro to taka fantastyyczna rodota i atmosfera??????

ty chyba majaczysz synu(usunięte przez administratora)

drwal

Ja również nie poleam. To firma rencistów i emerytów, nędzne zarobki i wiecznie nerwowa atmosfera

jałmużna a nie wynagrodzenie do tego nie wyplacana w calosci bo pan prezes sobie zapomniał zapłacic tego co obiecał

Nie zgadam się z opiniami przedmówców, pracowałem w tej firmie przez 7 lat i nie mam jej nic do zarzucenia. Wynagrodzenie otrzymywane na czas, nigdy nie było opóźnień, miła kadra kierownicza, zawsze służąca pomocą, majster surowy ale konkretny. Szczerze polecam.

Bardzo nie polecam firmy. Mało płacą , najgorsza atmosfera , (usunięte przez administratora)pieniędzy , syf na hali , nikt prawie nie przestrzega przepisów bhp . Jeśli pragniesz codziennych nerwów to zapraszam do firmy ,,Tarro''

Kazda praca jest dobra jezeli jest godnie wynagradzana. Widziałem wielokrotnie ogłoszenia tej firmy i chciałbym sie dowiedziec jakie tam są zarobki (praca na produkcji). Z tego co słyszałem to jest problem żeby 2 tys zarobic bez nadgodzin. Prawda to ? bo jakos nie bardzo chce mi sie w to wierzyć

kazo68 - 2010-12-22 23:41:27 nie polecam zwykly (usunięte przez administratora) pracownika, zarobki beznadziejne, (usunięte przez administratora) jest osoba która powinna leczyc sie u psychiatry i pracowac na farmie a nie w takim zakladzie. trzeba bylo uwazac zeby cos na glowe nie spadlo bo zaklad nie mial pieniedzy na nowe zawiesia. firma bez mozliwosci rozwoju. DARUJCIE SOBIE!!!!!!! A mnie się tam bardzo podoba, pracuję tak już kilka lat i chwale sobie, a co do majstra to jest takie powiedzenie"złej baletnicy to i rąbek u spódnicy przeszkadza". Jak się chce robić i jest się zorganizowanym to i majster krzywdy nie zrobi.

bb
@anonim 18.02.2011 11:49

majster się odezwał

kazo68

były pracownik

Ja rownież nie polecam!!! Firma ogolnie moze być (usunięte przez administratora)Atmosfera jaka wprowadza sprawia że az nie chce sie pracowac.

SKAZANY

SZCZERZE NIE POLECAM TEJ FIRMY ATMOSFERA PRACY STWORZONA (usunięte przez administratora)JEST NAPRAWDĘ TYLKO DLA LUDZI O SKŁONNOŚCIACH MASOCHISTYCZNYCH, ZRESZTĄ UTRZYMAĆ SIE W PRACY PRZEZ PIERWSZE TYGODNIE GRANICZY Z CUDEM . PEWIEN PRACOWNIK WYLECIAŁ Z PRACY ZANIM ZDĄŻYŁ SIĘ PRZEBRAĆ BO MAJSTER STWIERDZIŁ ŻE NIE CHCE MU SIĘ PRACOWAĆ ,RESZTA NOWYCH PRACOWNIKÓW WYLATUJE LUB SAMI REZYGNUJĄ DO PRZERWY ALBO DO PARU DNI,NIESTETY PREZESI TOLERUJĄ TAKĄ SYTUACJE . MOŻNA BY PISAĆ BARDZO DUŻO NA TEMAT TEJ FIRMY ALE JESLI NIE WIERZYCIE ZAPRASZAM DO PRACY PRZEKONACIE SIĘ SAMI

Zostaw opinię o TARRO - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie TARRO