Opinie o TARRO w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy TARRO. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie TARRO o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja konstrukcji metalowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o TARRO w Kraków

Łukasz

Jestem pracownikiem kadry zarządzającej w firmie Tarro, ze swojej strony mogę powiedzieć, że firma jest uczciwa wobec Pracownika, nigdy nie zalegamy z wypłata, każdy pracownik jest szanowany, zawsze służymy pomocą, nigdy nie odmawiamy zaliczek, pożyczek, potrzebnych opinii. Każda osoba jest zatrudniona na umowę o pracę, posiada pełne ubezpieczenie, prawo do urlopu. Zatrudniamy około 100 osób z czego 20% to pracownicy umysłowi, 80% pracownicy fizyczni. Zajmujemy się wykonawstwem konstrukcji stalowych hal, wiat, galerii handlowych, obiektów sportowych. W związku z ciągłym rozwojem firmy zapraszamy wszystkich chętnych na rozmowę o pracę. Nie prowadzimy bezpłatnych praktyk ani stażów. Zainteresowanych zapraszam na naszą stronę internetową.

kili

zgadzam się z Tobą. Tarro to spora krakowska firma która ma jeszcze przed sobą możłiwości rozwoju i jeżeli dalej będzie zarządzana w taki sposób jak dotychczas to nic nie stoi im na przeszkodzie aby poszerzać zakres swojej działalności i w końcu rywalizować , tak jak pisałeś - z największymi w tym kraju

tomek

no ale czy ja wiem, że 100 osób to jest dużo czy mało.. to chyba zależy czy to mała firma czy już większa korporacja na przykład. Mam nadzieje, że wszystko będzie teraz już w porządku i nie wiem czy od nowego roku nie ma coś ruszać na przykład...tak słyszałem, ale czy to prawda to w 100 % Wam nie odpowiem niestety.

gelo
@tomek

100 osób w firmie która zajmuje się realizacją inwestycji,którymi głównie są hale o konstrukcji stalowej z lekką obudową to jest już moim zdaniem całkiem poważna ilość. Wiadomo , że nie jest to firma pokroju największych w Polsce Budimexów czy innych Strabagów, ale jak na naszą rodzimą krakowską firmę to dużo

Maciej

Podobno w tarro obecnie zatrudnionych jest około 90 osób, jest jakaś szansa, że będa zwiększali zatrudnienie?

Firma TARRO poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
krzys

Masz racje!! (usunięte przez administratora)Nikomu nie polecam takiej pracy,każdy idzie do pracy aby zarobić a nie (usunięte przez administratora) się!!!.Pozdro

kopo

Jak dla mnie wszystko ok, nie mam na co narzekać. Troche się dziwie wpisom wczesniejszym.

Bąbel

Pracowałem tam dwa lata, finalnie mogę wypowiedzieć się pozytywnie, kasa na czas, gdy sie pracowało to nawet całkiem dobre pieniądze można było zarobić.

Jest podział na brygady, puki co majstra jakotakiego nie ma

marcinm1212

Spoko praca, (usunięte przez administratora)wg mnie jest wszystko w porzadku

roman

praca jak praca, placa na czas przynajmniej

boro

Tyrałem tam przez trzy miesiące,o trzy miesiące za długo.Same negatywne oceny,nie będę wymieniał bo są opisane przez innych byłych\\\\\\\"skazańców\\\\\\\".Można to nazwać (usunięte przez administratora)

papa

to czemu już nie pracujesz, skoro to taka fantastyyczna rodota i atmosfera??????

ty chyba majaczysz synu(usunięte przez administratora)

drwal

Ja również nie poleam. To firma rencistów i emerytów, nędzne zarobki i wiecznie nerwowa atmosfera

jałmużna a nie wynagrodzenie do tego nie wyplacana w calosci bo pan prezes sobie zapomniał zapłacic tego co obiecał

Nie zgadam się z opiniami przedmówców, pracowałem w tej firmie przez 7 lat i nie mam jej nic do zarzucenia. Wynagrodzenie otrzymywane na czas, nigdy nie było opóźnień, miła kadra kierownicza, zawsze służąca pomocą, majster surowy ale konkretny. Szczerze polecam.

Bardzo nie polecam firmy. Mało płacą , najgorsza atmosfera , (usunięte przez administratora)pieniędzy , syf na hali , nikt prawie nie przestrzega przepisów bhp . Jeśli pragniesz codziennych nerwów to zapraszam do firmy ,,Tarro''

Kazda praca jest dobra jezeli jest godnie wynagradzana. Widziałem wielokrotnie ogłoszenia tej firmy i chciałbym sie dowiedziec jakie tam są zarobki (praca na produkcji). Z tego co słyszałem to jest problem żeby 2 tys zarobic bez nadgodzin. Prawda to ? bo jakos nie bardzo chce mi sie w to wierzyć

kazo68 - 2010-12-22 23:41:27 nie polecam zwykly (usunięte przez administratora) pracownika, zarobki beznadziejne, (usunięte przez administratora) jest osoba która powinna leczyc sie u psychiatry i pracowac na farmie a nie w takim zakladzie. trzeba bylo uwazac zeby cos na glowe nie spadlo bo zaklad nie mial pieniedzy na nowe zawiesia. firma bez mozliwosci rozwoju. DARUJCIE SOBIE!!!!!!! A mnie się tam bardzo podoba, pracuję tak już kilka lat i chwale sobie, a co do majstra to jest takie powiedzenie"złej baletnicy to i rąbek u spódnicy przeszkadza". Jak się chce robić i jest się zorganizowanym to i majster krzywdy nie zrobi.

bb

majster się odezwał

kazo68

Zostaw merytoryczną opinię o TARRO - Kraków

TARRO
3.3/5 Na podstawie 63 ocen.
  • Sikorki 21B
    31-589 Kraków