Opinie o Agencja reklamowo-promocyjna Preludium w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Agencja reklamowo-promocyjna Preludium. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Agencja reklamowo-promocyjna Preludium na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Agencja reklamowo-promocyjna Preludium w Warszawa

hostessa

Preludum to najgorsza agencja na jaką można się natknąć ( pomijając PMT marteking system) nie ma gorszych koordynatorów, spóźnienia w wypłatachsą zawsze lub nie ma ich WCALE. Pan Michał koordynator z gdańska nawet nie odpisuje, a kasy jak nie ma tak nie było.

anita

byl ktos ostatnio na szkoleniu do animacji wołowiny QMP ? czy cos sie zmieniło w ciagu kilku lat? czy nadal jest tak żle jak ludzie pisali. proszę o odpowiedz

lucyna

(usunięte przez administratora) Przyszłam do hipermarketu, podchodzę do kobiety z recepcji, mówię, że przyszłam na promocję. Ona nic, tylko wyciąga rękę. Więc daję jej te wszystkie papierki. coś podbiła, rzuciła mi identyfikatorem i w dalszym ciągu słowem się nie odzywa. Pytam, do kogo mam iść, w którą stronę. pokazała mi drzwi i powiedziała : "na sklep". "Ok - to tylko chamstwo pracowników sklepu" - pomyślałam sobie. Nigdy w tym sklepie nie byłam, bo to nie moja dzielnica, więc trochę musiałam po sklepie pokrążyć żeby znaleźć półki z alkoholem. Pomyślałam sobie, że powinno być jakieś stoisko, czy coś, albo chociaż jakaś promocja na to co mam reklamować. A tam nic. Piwo beznadziejnej marki które miałam reklamować było droższe od tych zdecydowanie lepszych. niczym się nie wyróżniało, żadnej etykietki chociażby, że dziś promocja czy coś. No więc przyjęłam, że pewnie mam stanąć przy tej półce i po prostu zagadywać do ludzi. To było okropne, bo czułam się jak idiotka wciskając ludziom beznadziejny produkt za wyższą niż inne cenę. Moja pani koordynatorka dzień przed podjęciem przeze mnie pracy była bardzo miła, wszystko fajnie, ale już w dzień pracy, po kilku godzinach jak już padałam ze zmęczenia, ale dalej gadałam do ludzi, dostałam od niej smsa : "doszły mnie wieści, że nie jesteś aktywna, nie promujesz i nie zachęcasz klientów do zakupu. Rusz się, bo za stanie nie płacimy". Nie rozgadywałam się z nią, nie widziałam sensu. Wieczorem napisałam, że następnego dnia nie przyjdę, że wysłałam wszystkie potrzebne dokumenty za dziś. To mi odpisała, że dostanę w takim razie o połowę mniej kasy, choć ja też tak jak osoba w komentarzu wyżej już pisała - nie dostałam regulaminu. najgorsze, że oni ciągle się reklamują na Tablicy.pl, mam ochotę wrzucić ogłoszenie ostrzegające przed nimi, żeby nikt więcej nie popełnił błędu i nie poszedł na ich żałosne "promocje".

promotorka

Też NIE POLECAM. Potwierdzam! wszystkie negatywne maile pisane powyżej.

Koordynator

Rekruktacja przeprowadzona była przez telefon. Przez cały okres współpracy nie zobaczyłam nikogo na żywo z osób mnie zatrudniających. Wymagań nie mają żadnych, wystarczy aby osoba była naiwna i wierzyła w każde pięknie wypowiedziane słowa "szefa". Jedyne wymagania to posiadanie samochodu i statusu studenta.

Pytanie dotyczyła miejsca zamieszkania oraz posiadania przez mnie auta. Więcej informacji firmie nie są potrzebne.

logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Zlecę prace rozbiórkowe
Bielawa
Zib Kan-Gaz Sp. z o.o.
gfthgfh

Witam. Też dałam się nabrać na chwyty ludzi z Preludium. Stałam przy półkach z piwem przez 10 godzin (jak dziewczyna wyżej), żadnych przecen na nie, kompletnie nic. Musiałam reklamować piwo, które jak ludzie słyszeli jego nazwę to prawie że śmiali mi się w twarz (nie, tego nigdy w życiu nie kupię, chyba pani żartuje - albo po prostu śmiech do znajomych i ignorowanie mnie). Mi też odtrącili 50% za to, że nie chciałam iść kolejnego dnia - a to jest kompletnie bez sensu, bo ja nie wiedziałam nawet, że coś takiego jest. Pan który dał mi tę pracę 'zapomniał' wysłać mi regulaminu. Pracę dostałam w trybie natychmiastowym wręcz, więc nawet nie miałam okazji się zastanowić czy istnieje jakiś regulamin, głupia cieszyłam się z dodatkowych pieniędzy. Których pewnie i tak nigdy nie zobaczę.

oszukana

Nie polecam , do dziś nie wypłacili mi kasy jeszcze uwalili 50% bo nie chciałam iść na kolejną ! Już nie liczę na to ,że w ogóle jakaś kase zobacze ! stałam jeden dzień przez 10 godzin , zero zorganizowanej akcji stałam przy półce z piwami nawet żadnego stoiska ludzie nawet nie byli zainteresowani , ani promocji na te piwo jak ktoś nie lubi takiego piwa to i tak nie kupi jak jeszcze w promocji były lepsze marki piw i to w 8 packu , kasa do 2 miesięcy pracowałam tak pisze w ich śmiesznym regulaminie . Ale nie liczcie na to ,że wam w ogóle wypłacą stawki marne uwalają za byle co !

per

Pracowałem w preludium w Warszawie. Generalnie żal. Wtedy najgorsze stawki w całej Warszawie. Koordynatorzy zarabiają po 300 zł i najpierw musisz być tylko w weekendy później się okazuje, że w poniedziałek. Musisz być w całej warszawie na raz. Co 5 minut dzwoni do Ciebie jakaś Magda i wydziera ryj że exel źle uzupełniony. Tyrasz własny samochód wozisz jakieś głupoty i targasz to po magazynach robią listy tego co przywiozłeś. Szukają pracownika na stałe bo każdy odchodzi po miesiącu ( po pierwszej wypłacie) ja generalnie żałuję że zaczynałem najgorsza moja praca. NIE POLECAM za takie obowiązki powinni płacić około 3-4 tyś a płacą 3-4 stówki. Umawiają się na 10 zł czy 15 za jeden skontrolowany punk a później z jakiegoś śmiesznego arkuszu kalkulacyjnego w exelu wychodzi Ci że zarabiasz 300 zł masakra. znalezienie hostess ze stawką 7,5 jest nie możliwe nikt nie chce za tyle pracować. Jeżeli lubisz jak Ci się śmieją w twarz to praca dla Ciebie jeszcze za czasów grona dostawałem maile z wyzwiskami za stawkę 10 brutto. NIE POLECAM

Martuśka

Ja pracuje trzeci miesiac w tej agencji jeszcze nie mialam żadnych problemow:-)

kasia

Koordynatorzy lipa, mial przejsc do nich typek z Hi Promotion, dziewczynom sie fajnie wspolpracowalo z nim, zobaczymy co bedzie. Ogolnie slyszalam slabe opinie, moze cos sie poprawi od naszego supervisora. Oby :)

rodney

Jednak szukają do Preludium tylko, że na stanowisko Hostessy/Promotorzy, zawsze coś, ale jak warunki to już nie wiem.

dawid

Szkoda w takim razie, bo i mnie interesuje agencja preludium, w takim razie życze, by udało im się powrócić do starych dobrych czasów.

fifulec

a widziałaś koleżanko co pisali ludzie w powyzszych postach. W preludium się raczej nie przelewa na tyle dobrze, żeby szukali nowych

anita

tak, 28 była rekrutacja w siedzibie firmy w warszawie

Asiulka

A ja pieniędzy nie dostaje na czas.. zaraz będzie trzeci miesiąc a ja nie dostałam przelewu.. Ponoć wina księgowej ;//

annanananan

NIE POLECAM!!!! Śmieszna stawka, śmieszna promocja, bo ludzie byli kompletnie nie zainteresowani. Co do wypłaty, to oczywiście całkiem inna na moją niekorzyść. Umawiałam się z jakże przemiłą koordynatorką na wyższą pensję, dostałam oczywiście wyliczone 7,50 na h. Przed akcją sama musiałam załatwiać wszystkie dokumenty w hipermarkecie, za co również miałam obiecaną podwyżkę. Nic nie dostałam. Umowę dostałam z zfałszowanym moim podpisem. Szkoda czasu i nerwów, lepiej poszukajcie profesjonalnych agencji z normalną stawką. A i jestem z Bielska- Białej

karolinazbrz

kto jest aktualnie koordynatorem na śląsku?

magdzia

ja nie narzekam, pracuję i pieniądze dostaje, z koordynatorką problemów nie mam i prawie co tydzień jest u mnie na kontroli.

hostessa wizerunkowa

Nie polecam ! do konca pazdziernika maja mi wyplacic pieniadze. mijaja wkrotce 3 miesiace i ciagle jakies wymowki.... Prosze sie o glupia umowe i mi wkrecaja ze wyslali... Chore ! Jezeli ktos bedzie dawal sprawe do sadu, ja moge pomoc i zlozyc zeznania, bo to nie dopuszczalne !

Alexxx

Umowa zlecenie.

karola

Tak to jest narazie nie czytanie regulaminów a później tu jakieś żale. A ja nie narzekam kasę mam zawsze w terminie :)

Zostaw merytoryczną opinię o Agencja reklamowo-promocyjna Preludium - Warszawa

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Agencja reklamowo-promocyjna Preludium?

Kandydaci do pracy w Agencja reklamowo-promocyjna Preludium napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Agencja reklamowo-promocyjna Preludium