Agencja Reklamy Preludium

Sosnowiec

Opinie o Agencja Reklamy Preludium

dzulia

witam nie polecam nikomu tej agencji poniewaz ja osobiscie czekam na pieniadze od nich od czerwca a mamy juz pazdziernik zenada a nie agencja jedna koordynatorka z sosnowca wyleciala

kiss me

bo to wogole jest straszny syf ta cala szefowa i te cale biuro wielkie panstwo nikomu niepolecam sie wiazac z ta agencja jakies pajace zero profesjonalizmu

umowy ni widu, co z tego ze stawki wysokie- jakos musza kusic skoro nikt tam sie nie garnie poza nowymi- nie bez powodu!

Zostaw opinię o Agencja Reklamy Preludium - Sosnowiec

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Agencja Reklamy Preludium