Opinie o Agencja reklamowo-promocyjna Preludium w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Agencja reklamowo-promocyjna Preludium. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Agencja reklamowo-promocyjna Preludium na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Agencja reklamowo-promocyjna Preludium w Warszawa

anna Nowy wpis

To zdzierstwo, zatrudniają, umowy nie wysyłają. Pani Agnieszka jeździ po sklepach i się wydziera. braku kultury. Z dzieciakami jak w przedszkolu i drze się na wszystkich. Zdjęcia robi z za krzaka jak policjant by potem kasę nie wypłacić.

Nicoll97 Nowy wpis

Współpracuje krótko z tą firmą, ale wyplate ze zeszly miesiac dostalam normalnie w terminie tak hak bylo umówione ze 15go dnia danego miesiąca. Bardzo miła koordynatorka. Pracuje na Śląsku i nie mam żadnych zarzutów co do tej firmy. Stawka dobra wszystko w terminke bez problemów, polecam :)

Nicoll97 Nowy wpis

Współpracuje z ta agencją dopiero drugi miesiąc, ale wyplate dostaje w terminie tak jak bylo umówione, ze 15go dnia danego miesiaca. Koordynatorka jest super i miła, wiec polecam. Pracuje na Śląsku :)

xxx Nowy wpis

A wiadomo jakiego rodzaju jest u nich teraz wypłata?

Koordynator

Rekruktacja przeprowadzona była przez telefon. Przez cały okres współpracy nie zobaczyłam nikogo na żywo z osób mnie zatrudniających. Wymagań nie mają żadnych, wystarczy aby osoba była naiwna i wierzyła w każde pięknie wypowiedziane słowa "szefa". Jedyne wymagania to posiadanie samochodu i statusu studenta.

Pytanie dotyczyła miejsca zamieszkania oraz posiadania przez mnie auta. Więcej informacji firmie nie są potrzebne.

logo firmy Specjalista IT
logo firmy Konsultant w Dziale Wsparcia Sprzedaży z językiem czeskim
Polenergia Fotowoltaika S.A.
logo firmy Pracownik hali w markecie budowlanym Gorzów Wielkopolski
Gorzów Wielkopolski
Agencja Pracy Tymczasowej Work&Profit
logo firmy Pomocnik lakiernika
Sońsk
SGP - Sorting Group Poland Sp. z o.o.
difylobotrioza

Nie polecam. Stawka bardzo,bardzo niska, umowę za każdy miesiąc trzeba specjalnie wysyłać pocztą do Warszawy.Z wypłatą pieniędzy nie było problemów ale to niestety jedyny plus.

mega porażka

Masakra! W umowie napisane, że wypłata po 2 miesiącach- ja dopiero po 3 dostałam dokumenty, odesłałam i pięniądze miały być "maksymalnie do 2 dni" na moim koncie- minął ponad tydzień, a pieniędzy dalej nie ma! Nie polecam, odradzam, unikam jak najdalej

asia
@mega porażka

Zgadzam się ! Mega porażka ! Byłam jako hostessa na jeden dzień w lutym.... i co ? nadal nie dostałam pieniędzy ! kontaktu z Panią Agnieszką oszustką nie było wysłała dokumenty po miesiacu chyba... nie polecam ! mineło tyle mieisecy a pieniędzy dalej nie ma..

popek

Tan cały Pan Jakub nie jest szefem tylko lizusem Pani Agnieszki dziadostwo odradzam wszystkim współpracy.Dorabiają się na młodych i naiwnych dziewczynach a sami się dobrze mają i ich kotki.

nieznajomy

Najgorsza agencja jaka istnieje! pracowałem dla nich przez październik, a pieniądze dostałem w połowie stycznia!!! skandal!!! uczciwie dla nich pracowałem, robiłem dobrą sprzedaż, zawsze byłem aktywny, punktualny, a potraktowali mnie jak śmiecia. A na początku miałem mówione, że wypłata po miesiącu do 40dni. i co? śmiech na sali. ta firma to jakieś nieporozumienie, zasłaniają się regulaminami, oszukują, że nie dostawają formularza osobowego i nie mogą wystawić umowy(a mam dowód,że formularz dostali), podrabiają szkolenia bhp. Nie warto sobie zawracać głowy ich ogłoszeniami! chyba,że chcecie czekać na pieniądze min. 3 miesiące. Ta firma nadaje się do kontroli przez Państwową Inspekcję Pracy.

Umowy nie dostajesz, a jeśli dadzą Ci to będzie to zwykły świstek z podrobionym zeskanowanym podpisem SZEFOWEJ, nie mający żadnego prawnego znaczenia. Do podpisania dają Ci jedynie regulamin, który tak naprawdę potrzebny jest agencji do tego, żeby mieć jakikolwiek pretekst podparty świstkiem aby uciąć Ci wypłatę.

oszuści

ODRADZAM JAKĄKOLWIEK WSPÓŁPRACĘ Z TĄ AGENCJĄ. Banda oszustów z niejakim szefem na czele. Stawki, które tam dają to ochłap. Na wypłatę trzeba czekać spokojnie 2-3 miesiące o ile w ogóle je wypłacają. Hostessy za plecami nazywane są naiwnymi dziewuszkami, zero szacunku dla pracownika. Zrobią wszystko, żeby wymigać się od płacenia. Preludium Warszawa od dawna zapracowało sobie na tak negatywną opinię. Nie polecam, szkoda czasu i nerwów.

Koordynator Marv

Ja pracuje dla innej agencji i jest też wiele sytuacji, kiedy winna nie jest agencja, ani koordynator, tylko hostessa. Dziewczyny - nie dostarczacie danych, to potem nie można wystawić umów. Stawka faktycznie niewysoka, ale chyba przy podejmowaniu pracy jest wam znana? Jeśli nie to na jakieś podstawie godzicie sie na prace, a jeśli tak, to trzeba było nie podejmować. Co do terminu wypłaty - podobna sytuacja, jeśli w regulaminie jest taki zapis, to po co narzekać. Jak wam nie pasuje to nie pracujcie.

do jacka

jacek - 20 zł to chyba za cały dzień pracy, stawki są głodowe w tej agencji. Teraz na kase czekam 4 miesiac, oszusci

była hostessa

Dziewczyny, omijajcie szerokim lukiem ta agencje. Szkoda waszych nerwow na czekanie 3 miesiace na wyplate, placa marne grosze i oczekuja nie wiadomo czego. Ja juz stracilam wiare ze dostane zalegle pieniadze :(

Z pewnością żadnych zer w tej pensji nie zabrakło... i dodatkowych platnosci tez w Preludium nie ma. Ewentualnie ucinanie kasy bezpodstawnie.

Praca w Agencji Reklamowej Preludium jako koordynator to najgorsze doświadczenie w moim życiu. Zamiast coś zarobić to trzeba dokładać ze swojego portfela. O każdą złotówkę trzeba wykłócać się z kimś kto podaje się za „szefa”, a w praktyce nic nie może, ani nie potrafi. Wypłata wpływa na konto jako paręnaście przelewów, żeby człowiek się nie połapał na ile został oszukany. Podkreślając, że czas oczekiwania na „kasę” to jakieś 2 miesiące. Co moim zdaniem jest jakimś absurdem, w szczególności ze jest to ok. 200zl. Telefon służbowy za każdym razem musisz nosić ze sobą, bo inaczej nie da rady-zamęczą cię. Tysiąc telefonów nawet po godzinie 23 od niby „szefa”. Wyjazdy na niby „szkolenia” do Warszawy to czyste szaleństwo! Człowiek traci czas i meczy się z dojazdami co jest całkowicie nieopłacalne. A wiedza wracając jest taka sama co przed „szkoleniem”. Oszukiwanie hostess to ich PRIORYTET, bo przecież „GŁUPIE DZIEWCZYNKI” (określenie „szefa”) łatwo wyrolować na kasę i zgarnąć ich ciężko zarobiony grosz dla siebie. Stawki to ok 7 zł na rękę i to w dużym mieście. Umowy jakie podpisują hostessy przed zaczęciem pracy to tylko kwestionariusz osobowy, w którym znajdują się jedynie ich dane, wiec to żadna UMOWA. Regulamin jaki podpisują hostessy to najgorsze głupstwo, które jest jedyne potrzebne im do tego, aby zrobić wodę z mózgu. Pieniądze wypłacane hostessą są po 3 miesiącach, a czasem nawet dłużej. Nie wspominając o tych, którzy nie dostana ani grosza za swoja prace, a jest ich z pewnością sporo. Koordynatorom każą wmawiać pracownikom, że swoja kasę dostaną jak najszybciej, czyli za jakiś 1-2 tygodnie, co nie ma nic wspólnego z prawda. Później zaczyna się wydzwanianie hostess upominających się o wypłacenie pieniędzy (co wcale mnie nie dziwi), jednak „szef” każe iść w zaparte i je zbywać i dalej zapewniać że pieniądze niedługo będą. Dla mnie jako koordynatora było to najgorsze, ponieważ nie jestem osobą, która potrafi/lubi wprowadzać w błąd innych i sama być oszukiwana. Mam jednak nadzieje, ze wszyscy którzy podjeli się współpracy ze mną dostali wypłaty i nie zostali wykiwani jak ja. Szczerze współczuję wszystkim którzy tam pracują i zamierzają podjąć współpracę z ta „agencja reklamowa”. ABSOLUTNIE ODRADZAM SZKODA NERWÓW I CZASU!!!!

hostessa

nie polecam nikomu tej agencji, opóźnienie w wypłatach , dopominanie się o swoje i nawet nie usłyszałam słowa przepraszam za te opóźnienie, żenada!.

hostessa

Ja wczoraj odebrałam moje pieniądze za LUTY! Tak, tak, za luty odebrałam pierwszego CZERWCA! Bo k**wa źle umowę wypisali. Rozumiem, że można się pomylić jak ktoś pracuje po 200 godzin w miesiącu, ale nie jak jest 20 godzin a oni się mylą o połowę! Kwota zawrotna- 74 zł za 10 godzin pracy...

hostessa

nie polecam nikomu tej agencji , chyba że ktoś chce się z nimi " użerać" i prosić o swoje....

zła hostessa

coś kombinują bo ja właśnie mam w tym ich "regulaminie" że po dwóch miesiącach

host.

Wypłaty pieniędzy za poprzedni miesiąc kalendarzowy odbywają się w pierwszy poniedziałek po 10tym następnego miesiąca tak jest w regulaminie.... to ile można czekać ?!?! PORAŻKA!!

Zostaw merytoryczną opinię o Agencja reklamowo-promocyjna Preludium - Warszawa

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Agencja reklamowo-promocyjna Preludium?

Kandydaci do pracy w Agencja reklamowo-promocyjna Preludium napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Agencja reklamowo-promocyjna Preludium