Opinie o Agencja reklamowo-promocyjna Preludium w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Agencja reklamowo-promocyjna Preludium. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Agencja reklamowo-promocyjna Preludium na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Agencja reklamowo-promocyjna Preludium w Warszawa

pytanie niekatualne

juz nie trzeba,mam,pytanie wyzej nie aktualne ;)

pytanie

macie ktoś adres e-mail do Pani [usunięte przez administratora]? Bardzo potrzebuje, bo dostałam czyjąś umowe a szkoda żeby ktos kasy nie dostał ;)

Hostessa

Hostessa - 2013-08-19 20:38:03 To kpina, cały czas odwlekają wysłanie umowy, dopiero później mówią, że trzeba czekać 2 miesiące. W jakiej firmie na umowę i wypłatę czeka się dwa miesiące!? Jestem ciekawa czy w ogóle otrzymam zapłatę. W dodatku firma kompletnie nieprzygotowana do akcji, w sklepie nawet żadnej przeceny (stałam przy Carlsbergu), zero stroju, zero materiału reklamowego. Porażka. Nie polecam! Promotorka miła na początku, gdy przyszedł czas upominania o umowę okazało się, że już nie pracuje w Preludium ;/W regulaminie wyraźnie jest napisane jaki jest termin wypłaty, więc wystarczyło doczytać. Ja jestem zadowolona ze współpracy i podejrzewam, że większość komentarzy wynika z tego, że nie czytacie co podpisujecie ;)

Hostessa

Koordynator

Rekruktacja przeprowadzona była przez telefon. Przez cały okres współpracy nie zobaczyłam nikogo na żywo z osób mnie zatrudniających. Wymagań nie mają żadnych, wystarczy aby osoba była naiwna i wierzyła w każde pięknie wypowiedziane słowa "szefa". Jedyne wymagania to posiadanie samochodu i statusu studenta.

Pytanie dotyczyła miejsca zamieszkania oraz posiadania przez mnie auta. Więcej informacji firmie nie są potrzebne.

logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Zlecę prace rozbiórkowe
Bielawa
Zib Kan-Gaz Sp. z o.o.
hostessa preludium

Do ulka: ja stoje na akcjach w warszawie ale to bardzo różne sklepy a jak facet przychodzi na kontrolę to się przedstawia,więc chyba nie musisz się bać za bardzo

ulka

Gdzie pracowałas na tym piwie bo ja też pracuje na carlsbergu i jeszcze nie miałam kontroli.

hostessa preludium

Ja też pracowałam dla preludium i najczęściej właśnie na carlsbergu ugrupowania nie narzekam czasem nawet jakas premia za dobra sprzedaż wpadła jak akurat była kontrola a klienci brali chętnie piwo

komentarze piszą chyba osoby z firmy. My hostess nie możemy powiedzieć nic miłego. Smieszny stawki i wymogi. Praca z puszką CB w reku to promocja. Ta firma nie mam pojęcia o robieniu akcji promocyjnych.

zadowolona

Zawsze gdy chce sobie zarobić na wakacje to wracam do tej agencji nie mam z nimi żadnych problemów a pracę zawsze mam:-)

izka

Zawsze mam kasę na czas i przynajmniej atmosfera jest miła:)

gosiulaaa1

Nie wiem co wy macie do tej agencji. Ja stoję w Warszawie od pół roku i wszystko jest ok. Pierwszy poniedziałek po 10 każdego miesiąca są pieniążki. Bez problemu. Idę do firmy i odbieram. Nigdy nie miałam opóźnienia. Bez żadnego problemu. Koordynatorka bardzo miła. Współpraca fajna. Nie mam pojecia skąd te komentarze!!

m.

A pracuje ktoś na terenie województwa podlaskiego?

hostessa

Pewnie monis2 dostała kasę bez problemu, bo jak to na pewno wróciłaby i wysmarowałaby wiadomość. Bo ja pracuję i jest OK

marzena

Ja też nie narzekam, stoję kiedy tylko mogę często mam do wyboru sklepy gdzie mam najlepszy dojazd. Więc spoko. Trzeba umieć się dogadać i nie mam zamiaru rezygnować. Więc piszcie sobie co chcecie.

hosta

Ja nie narzekam. Wszystko jest na czas:-)

hostessa

Owszem umowę podpisuję się w dniu wypłaty,ponieważ jest to jednoczesne potwierdzenie odbioru pieniędzy. Wypłata jest po dwóch miesiącach od dnia pracy. Raz miałam opóźnienie w wypłacie ale to była moja wina bo nie wpisałam czegoś w kwestionariuszu. Ogólnie jestem zadowolona.

a

czy w tej firmie coś się zmieniło?

hostessa

Ja mialam opoznienie w wyplacie tylko 5 dni, dzisiaj dostalam wszystko co do grosza ;) po przeczytaniu waszych opinii balam sie, ale teraz wiem, że nie jest tak źle jak tu mówią ;)

Cześć, właśnie czekam na wynagrodzenie i koordynatorka też ciągle nie odbiera telefonu;/ po przeczytaniu Waszych opinii jestem przerażona...monis2 a Ty dostałaś pieniążki w końcu?

monis2

Może masz rację , poczekam na kasę i tyle :)

Zostaw merytoryczną opinię o Agencja reklamowo-promocyjna Preludium - Warszawa

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Agencja reklamowo-promocyjna Preludium?

Kandydaci do pracy w Agencja reklamowo-promocyjna Preludium napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Agencja reklamowo-promocyjna Preludium