Opinie o BULTEN POLSKA S.A. w Bielsko-Biała

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy BULTEN POLSKA S.A.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w BULTEN POLSKA S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja elementów złącznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o BULTEN POLSKA S.A. w Bielsko-Biała

ZIOM

Praca ogólnie niezła , wszędzie trzeba pracować . Pieniądze przeciętne porównując zarobki w innych firmach .Tutaj zaczynają nas nieszanować a dokładają coraz więcej obowiązków i odpowiedzialności. Związków zawodowych dla pracownika nie ma .Kierownicy produkcji nie mają nic do gadania , zakładem rządzi mama i łysy w okularach. Gdybym miał wybierać ponownie pracodawce to raczej bym wybrał inną firme.

Ziomek

Pracuję tu trochę i wiem że ci co narzekają niech zatrudnią się do Hutchinsona lub Eatona to będą mieli porównanie. Nie jest u nas źle wręcz przeciwnie. Zapraszam na porównanie na własnej skórze ????

James
@Ziomek

Po pierwsze to konkretne forum służy do opisywania pracy w Bultenie a nie hutchinsonie, Eatonie czy innym zakładzie więc bez sensu wstawiać takie opinie. Skoro jak twierdzisz pracujesz tu trochę to rzeczywiście musi to być trochę (bardzo krótki okres czasu) bo praca jak i płaca oraz podejście do pracownika diametralnie się zmieniły (na niekorzyść) przez ostanie 2 lata i nic w pozytywnym kierunku dla pracownika się nie robi.

Lukasz
@Ziomek

Gdybyśmy wszyscy podchodzili do tego ze gdzieś jest gorzej to zaraz robilibyśmy za najniższa krajowa. Mam ludzi w eatonie i niech kolega nie mówi ze tam źle bo co? Bo system czterozmianowy? I na tym się kończy , mniej odpowiedzialności . Kontrola robi swoje technicy swoje inżynieria tez , mechanicy to samo a my tu mamy sobie najlepiej wszystko samemu robić . Napraw przestaw z konstruuj w razie czego żeby szło. W eatonie jesteś operator to nim jesteś a od innych rzeczy są odpowiedni ludzie... a u nas wyglada to tak - jak maszyna idzie, cholera zaś nic nie robią , ale halo właśnie z tego ze ona idzie bulten ma pieniądze a nie z tego ze kręcimy w maszynie 3 dni.... Polacy maja podejście typu nie rusza się ,nie poci się ,to cóż on robi .... ? To najtrudniejsza praca jaka w życiu wykonywałem i chce za nią być godnie wynagrodzony! Jakbym chciał bezmózgową prace poszedłbym na linie do fiata robić fizycznie ukladajac w kółko monotonnie elementy z maszyny za te same pieniądze mając mniej obowiązków i stresu ze coś zepsuje

popy
@James

Zgadzam się z Lukaszem. Co z tego że są firmy w których jest gorzej? Są takie gdzie są problemy z dostaniem wypłaty są takie, gdzie robi się na czarno. Tylko co tera mamy się do takich porównywać i cieszyć że marnie ale nam płacą i to terminowo? Skoro jest rynek pracownika niech pracodawca się wykaże żeby nas zatrzymać bo ostatnio robi wszystko, żebyśmy szukali innej roboty.

James
@Lukasz

Łukasz świetnie napisane nic dodać nic ująć. Właśnie cały szkopuł w tym że w Bultenie stanowisk w brut tylko że poza operatorami nikt nie ma jasno wyznaczonych celów i jak przyjdzie co do czego to operator ma sobie jakoś poradzić a reszta byle do 10, wziąć wypłatę itd, żadnego wsparcia żeby ta produkcję jakoś usprawnić, zoptymalizować. Niby chcą jakieś systemy wprowadzić ale w rzeczywistości nic nie działa. @popy No i właśnie kiedyś porównywało się Bulten do najlepszych teraz no niestety dąży do tego żeby porównywać do tych z drugiego końca i to jeszcze się cieszyć że nie ma gorzej. Jak widać to już mówi samo za siebie. Pozdrawiam chłopaki;)

Świeży

Pracuje w Bultenie 3 rok, niestety ale w tym roku będę szukał czegoś innego. Jest coraz więcej obowiązków i pretensji. Pensja niestety taka sama. Gdy się przyjmowałem miałem obiecana podwyżkę, po egzaminie dostałem 2grupy i z łaską jeszcze jedna jakiś czas temu... I to chyba na tyle. Czasy takie a nie inne, wszystko idzie w górę, konkurencja nie śpi i daje coraz więcej pieniędzy pracownikom, nawet Lidl czy inne sieci handlowe płacą podobnie za stanie na kasie!!a nie ustawienie maszyny i kontrolę jakości! Daje czas do czerwca i spadam z tego tonacego statku.

Wiesław paleta
@Świeży

Widzisz Ty chociaż dostałeś 3 grupy w sumie ja pracuje 6 lat i tylko 2 grupy po egzaminie A nie robię na maszynie tylko daszkow czy wydłuż skróc...

MariuszMaxKolonko-MówiJakJest

Do wszystkich malkontentów tutaj, jak w Bultenie jest tak źle to może po prostu zmieńcie pracodawcę? Bo przypominacie tych wszystkich gówniarzy , którzy narzekają jak to jest im źle w domu u rodziców na ich zasadach ale odwagi żeby się wyprowadzić to nie macie… To że premia co roku jest coraz mniejsza boli, ale równie dobrze nie musieli dać nawet tych „500 zł” , A dokładniej 500+100+166 czyli 766zł łącznie. Bo tego już nikt nie napisał. @Konik „szeregowy pracownik” też się może wykazać , przecież u nas w Bielsku wypłacają nagrody za podsunięcie pomysłu na usprawnienie pracy. Skoro twierdzisz że to takie łatwe pisz wnioski, usprawniaj a przy okazji sobie dorobisz. @Ziomek A propos Liderów, to żal Ci tyłek ściska że to nie Ty jesteś na tym stanowisku? A czy Ty posiadasz stosowną wiedzę jak traktować przełożonego, jak wywiązywać się z obowiązków pracownika, podejrzewam że nie. Bo tak jak większość ludzi tutaj potrafi tylko napisać co pracodawca dla nich musi robić, ale co oni powinni robić i jak wywiązywać się ze swoich obowiązków to nie… „Bo przecież stawka mnie puszcza” a może Was nie puszcza za takie podejście do pracy? I napiszę kolejny raz skoro jest taki terror tam u Was w Wilkowicach ,to nikt Cię przecież na siłę tam nie trzyma… @Maras „A potem się dziwi całe kierownictwo że reklamację są tydzień w tydzień...i będzie jeszcze więcej skoro się pracownika ma gdzieś to MY pracownicy mamy gdzieś robotę...jaka płaca taka praca.” Gratuluje podejścia do pracy, Ale cieszę się że odpowiedziałeś wszystkim na pytanie dlaczego tak mało premii jest na święta. Koszty reklamacji to są „Twoje pieniądze” – czytaj firma ponosi koszty – Ty dostajesz mniej Podsumowując może to nie jest ten sam Bulten co 12 lat temu gdy się przyjmowałem, ale myślę że warto tu pracować, Jeśli jesteś fair wobec pracodawcy on będzie fair wobec Ciebie. I tak jest nie tylko w Bultenie ale w każdej firmie.

Konik
@MariuszMaxKolonko-MówiJakJest

O witamy przedstawiciela kadr bądź któregoś z pracowników umysłowych. Otóż chciałbym zaznaczyć że maszyny pracują głównie dzięki pomysłowości operatorów (i za to nikt dodatkowych pieniędzy nie bierze). Gdyby posuwać wszystkie druciki, papierki, wężyki z powietrzem umiejętnie założone i ustawione przez operatorów to maszyny w ogóle nie robiłyby niektórych wyrobów więc jak się pozwalniaja doświadczeni operatorzy to wtedy zobaczymy czy będzie Pan lub Pani taka mądra. Bo przypomnę że technolodzy biorą pieniądze co miesiąc właśnie za to że opracowują proces technologiczny a prawda jest taka że technologow jest tylko 2 a reszta jak podejdzie do maszyny to nie wiadomo czy się śmiać czy płakać bo nie wie do czego służy suwmiarka i taka sama jest sytuacja w kontroli jakości gdzie operator idzie z konkretnym pytaniem a odpowiedzi brak za to przy reklamacji same mądrości bo przecież są procedury... Nie sztuka się odrazu zwolnić to można zrobić w każdej chwili ale uświadomić nieskazitelnemu pracodawcy że jednak nie jest taki idealny. Odnośnie premii oczywiście że nie muszą, nic nie muszą ale działają tylko na własną niekorzyść bo w chwili obecnej bulten przestaje być konkurencyjny na tle innych zakładów. Do tej pory pracownicy byli fair wobec zakładu a to właśnie zakład zaczął kombinować więc skoro nie masz nic mądrego a tym bardziej zgodnego z rzeczywistoscia do powiedzenia to może lepiej się nie udzielaj...

Łukasz
@Konik

W pełni się zgadzam! Ludzie lata robili wszystko jak trzeba i dostali za to „ciasto” i dlatego tak dużo ludzi narzeka. Każdy starał się przez lata a podwyżkę miał co dziesiąty i to ciężko nawet nazwać docenieniem (100 pare zł brutto i się ciesz) czemu ludzie tu narzekają ? Bo tylko tu mogą ! Pracodawca stworzył kontrolowane ankiety poprzez login pracownika który nawet nie ma odzyskiwania hasła ale oczywiście kadry Ci go dadzą gdy zapomnisz .... skoro kadry maja to moze mieć każdy! Wiec tu jest odpowiednia strona do składania zażaleń,bo ciężej będzie kogoś namierzyć i tu można poczuć się anonimowo. Teraz jakaś samoocena o której nikt nie ma pojęcia zwłaszcza strona zarządu. Zarząd bierze Cię na przestrzał ze słupków w karcie pracy a nie z prawdziwego doświadczenia jakie masz, starasz się ale wyrobienia brak a to ze częściej przestawiasz i masz trudniejsze rzeczy do ogarnięcia to już nikt nie widzi i nikt nie pomoże bo Ci jeden technolog powie „to Ty jesteś operator nie ja”. Tyle w temacie Pozdrawiam

@MariuszMaxKolonko-MówiJakJest

A gdzie Ty tam człowieku w mojej wypowiedzi widzisz jakikolwiek żal?? A ze swoich obowiązków wywiązuje się w 100% zgodnie z tym czego oczekuje odemnie przełożony więc coś Ci nie poszło z tą uwaga odnośnie mojej osoby. Osoby które obejmują stanowisko Lidera powinny być ku temu przeszkolene pod kątem zarządzania zasobami ludzkimi. Praca na tym stanowisku to nie tylko liczby, ale i ludzie. Kilka godzin uczciwej  pracy, reszta sielanka to jest sprawiedliwe?? Tytuł nie puszcza żeby chwycić się fizycznej roboty?? Zadufany, mściwy lider chodzący z głową uniesioną do sufitu  myśli,że jest kierownikiem całego wydziału. Na każdym kroku dostrzega u kogoś wady, błędy, a sam je popełnia i nie potrafi się godnie przyznać do ich popełnienia.  Słowo proszę, przepraszam, dziękuję jest jej obce.  Pracownicy chcą być szanowani, doceniani nie tylko finansowo ale i przez słowo, dobre traktowanie.  Niejednokrotnie robi się więcej, żeby wysyłka wyjechała do klienta lecz tego się nie widzi.  Pracujemy za psie pieniądze i nawet szacunek nam się nie należy? Zero motywacji dla pracowników.

Rhom
@MariuszMaxKolonko-MówiJakJest

Widać że albo jesteś kimś z biura i znasz się na problemach zakładu jak wilk na gwiazdach albo jesteś w gronie osób które spędzają więcej czasu w biurze pod biurkiem (zamiast pracować jak przystało na osoby z twojego wywodu) i temu tak zaciekle bronisz tego BAGNA co się z bultenu zrobiło.. Mało tego JEDYNYM możliwym miejscem żeby wylać żale na zakład są właśnie te opinie bo w zakładzie nie ma NIKOGO kompetentnego z którym można by pogadać jak człowiek z człowiekiem , a cała ocena roczna to też wielka sciema bo maja do tego wgląd i wiedzą kto i co pisze ... Myślicie że czemu zrezygnowali z formy papierowej ?? (usunięte przez administratora)

@MariuszMaxKolonko-MówiJakJest

O widzę że Cię boli prawda jaką tutaj ludzie piszą...pewno siedzisz na ciepłym stołeczku za biureczkiem i bierzesz pensję 6tysięcy na miesiąc nie wiesz nawet co dzieje się na produkcji i innych wydziałach i pewno nie interesuje Cię to wcale bo po co Ty przecież kasiorę masz i nie musisz się niczym martwić a jak coś to i tak się zwali wszystko na pracownika...zainteresuj się ośle trochę pracą w tej firmie to zobaczysz jak z biegiem lat zamiast być lepiej jest coraz gorzej. A jeśli chodzi o zwolnienia...tak ludzie się zaczną zwalniać bo w firmach dookoła jest mniej stresująca praca i lepiej płatna...także nie bój nic Mariuszu jeszcze dojdzie do tego że będziesz sam w tej firmie rypał...czym mają być ludzie zmotywowani??? Tym że dostają mierne wypłaty??? Że się im dowala cały czas obowiązki które nie należą do nich??? Ucinaniem premii??? dziwne że na inne inwestycje kasa jest (solary na dachach, wykładanie drogi kostkami itd) tylko dla ludzi nie ma. Ale taki burak jak Ty tego nie zrozumie bo nigdy nie pracowałeś na hali.....

xxx
@MariuszMaxKolonko-MówiJakJest

Tu pojechał jakiś z biurowca :)

Jak opisałbyś przebieg rekrutacji w firmie BULTEN POLSKA S.A. na stanowisko Recruitment Leader? Czy odbywa się ona w formie rozmowy, czy kandydat otrzymuje do wykonania jakiś test lub zadania?

Witam, czy aktualnie są przyjęcia pod Firmę jako operator Maszyn, jeśli tak to na jaką stawkę można liczyć, proszę o kwoty netto.

nie ma jeszcze przyjęć,na dzień dobry 2500+-

nie ma jeszcze przyjęć,na dzień dobry 2500+-

Zbych

Zależy o jaki maszyny ci chodzi ? Kasa tak jak ktoś pisał 2500 po 6 miesiącach egzamin i podwyżka 100zl cf

HAHAHA

Za chwilę bedzie dużo przyjęć bo jak tak dalej będzie to nie będzie miał kto robić.

Maximus

Witajcie. Jest rekrutacja na automatyka, warto? Pozdrawiam.

@Maximus

2500 netto? Trzeba samemu sobie odpowiedzieć czy warto. widać tylko ze Panowie traktują ta robotę na luźno

@Maximus

jak chcesz zejść na zawał za mierne pieniądze to zapraszamy.....

bulten

Wszystkie trzy kadrowe jednocześnie na urlopie, w automatycznych odpowiedziach odsyłają do siebie nawzajem. Profesjonalizm i korporacyjne standardy, czy raczej zabawa w ciuciubabkę. Tak to wygląda: Adresaci wysyłający odpowiedzi automatyczne: 3 Axxx Wxxx:  I am out of office. In urgent matters please contact with Axx Kxxx nr tel xxx Best regards Pozdrawiam/Best Regards Axxx Wxxx Axxx Kxxx:   I am out of officel. I will be back 02.01.2020. In urgent matters please contact Axxx Wxxx: xxx@bulten.com or my mobile: Best regards ,Axxx Kxxx Bxxx Zxxx:   I am out of office. I will be back 02.01.2020. In urgent matters please contact with Axxx Wxxx Best regards Bxxx Zxxx

Miałam składać Cv do tej firmy ale jak czytam te opinie to chyba sobie daruje

Panowie coś na stronie mówią o nowych związkach zawodowych od stycznia , jest gdzieś jakieś potwierdzenie tego? Czy to na razie tylko plotki? Pozdrawiam

Rastaman

Słyszałem że ktoś prowadzi takie rozmowy więc jest światełko w tunelu. Jeśli to się uda to trzeba będzie iść za ciosem.

gel

Pracodawca który za kilkanaście lat pracy odżałował jedną podwyżkę większą niż 200 brutto zdecydowanie nie jest fair. Za wnioski racjonalizatorskie odpala 200 netto. Motywacja na całego. Ludzie odchodzą, nie chcą już pracować. Bulten masz problem bo pracy w koło jeszcze trochę jest.

Rastaman

Co Ty gadasz człowieku. Uważasz że zakład jest feir?? To pewnie jesteś jednym z Tych którzy przyczyniają się do tego, że traktują Nas coraz gożej. Ja uważam że nasz pracodawca zachowuje się jak dziecko. Psoci i sprawdza na ile mu pozwolisz. Pracy coraz więcej obowiązków też. Wszystko spada na Nas, na pracowników. Wszystko załatw sobie sam. Normy z roku na rok coraz większe(maszyn się nie remontuje bo po co?? A jak już się doprosisz to wszystko na odpiera.... Było bylo) . Czasu coraz mniej i miejsca też. Feir dla pracodawcy?? Człowiek się stara jak może, człowiek czasem nawet do WC nie idzie, by szło bo wszystko sam musisz przygotować., ustawić.... papierki, druciki..... Coś nie działa?? to się zgłasza, ale to tak jak byś mówił do ściany...... Pan z UR ma zawsze czas i coś pilniejszego a wszyscy wiedzą jak to działa.... A potem pytanie ; jak to się stało. Co rok coraz gorzej, niedługo będziemy robić na 3 maszynach..... A propos premii nie chodzi o to by się cieszyć, bo dali łącznie 700 zł. Jak za rok zabiorą wczasy pod grusza i dadzą Nam 300 zł. To co mamy sie cieszyć że dali?? Stary co to dla takiego pracodawcy jakim jest Bulten, kasy jak piasku na plaży, a sciemniaja że jest kryzys. Najbardziej boli ze traktują Nas jak byśmy nie mieli rozumow ani oczu. I dalej w kwestii reklamacji i działanie na szkodę zakładu; kto przyjmował ludzi z ulicy na masę byle obstawić stanowiska?? Kto przeciąga okres próbny?? A dajmu mu jeszcze czas..... Skoro ktoś, kto szkoli twierdzi że gościu się po pół roku czy nawet roku bo i takie przypadki były się nie nadaję, to chyba wie lepiej niż panie z Kadr?? po co go trzymać jak wiadomo że nic z niego nie będzie?? A kasę się płaci i to nie mała bo większą jeszcze przed egzaminem, niż dostaje pracownik który pracuje na maszynie 3-4 lata?? Który już coś umie i radzi sobie sam. Jak to może szkolić operator który niedawno zdał egzamin innego który nie ma pojęcia o pojęciu?? Jeśli ta firma całkiem spadnie na psy to tylko dzięki pracodawcy. My robimy co możemy, by było dobrze. Ale jak tak dalej będzie, to ludzie się będą zwalniać a nowi nie przyjdą bo każdy to czyta. Po co się starać jak tego nikt nie docenia bo w imię czego?? Najważniejsze dla pracownika to płaca i atmosfera w której pracuję. Kasa coraz gorsza a i atmosfera zaczyna się sypać bo morale załogi spadają. Większość z Nas chce tutaj pracować i nie chodzi o to by się zwalniać bo tego chyba nikt nie chce. Można pracować ciężko ale miło by było by to docenili. Ale każdy myśli że zapladasz narzędzia i jedziesz. Jeśli i Ty kolego tak uważasz, to chyba nie masz nic wspólnego z pracą na produkcji.

Konik

A ja dodam że poza ucinaniem premii o których pisali przedmówcy to praca staje się z każdym miesiącem coraz to cięższa a w ostatnim czasie wręcz niemożliwa do wykonywania pomimo najszczerszych chęci. To wszystko z powodu niesamowitego ścisku na hali bo przecież cała wykształcona inżynieria tylko dokłada maszyn a ze już nie ma miejsca np na puste pojemniki czy półfabrykat to już nikogo nie obchodzi - operator ma sobie poradzić. To samo tyczy się wiecznie niesprawnych narzędzi potrzebnych do pracy jak np wózek widłowy czy sprzęt w laboratorium i łażeniem po terenie całego zakładu w celu załatwiania wszystkiego (co nie należy do obowiązków danego operatora) żeby można było wykonać swoją pracę. A później wielkie zdziwienie dlaczego to czy tamto tyle czasu zajmuje... Ano dlatego że nikt nie potrafi sprawnie zarządzić procesem produkcyjnym tak aby był wydajny bo przecież łatwej jest dorzucić kolejny "obowiązek" operatorowi i późnej wymagać rzeczy niemożliwych. To samo tyczy się kontroli jakości i związanych z tym reklamacji... Ogólnie to inżynieria mogła by w końcu się wykazać czymś mądrym i pomocnym dla szeregowego pracownika a nie tylko podnoszeniem prędkości na maszynach bo do tego to wydaje mi się że wyższego wykształcenia nie trzeba...

Ziomek

Ostatnimi czasy atmosfera pracy w oddziale Bultenu w Wilkowicach jest przerażająca! Na stanowisku liderów ( którzy powinni dawać przykład pracownikom swoją postawą) zasiadają osoby niekompetentne, nie posiadające odpowiedniej wiedzy dotyczącej stosownego traktowania, zarządzania grupa ludzi. Pracownicy przychodzą z przygnębieniem na swoje stanowisko pracy, ponieważ nie wiedzą co ich w danym dniu może spotkać. Pracownicy są traktowani jak śmieci. Zero szacunku do drugiego człowieka, fałsz, zakłamanie, złośliwość, wybuchowość ( stosunek lidera do pracownika). Pracownik gnębiony przez poszczególne osoby zostaje z tym problemem sam, przełożony nie reaguje znając problem-sam dokłada do ognia i czeka aż zniszczą człowieka psychicznie doszczętnie! Smutne lecz niestety prawdziwe. Kierownik nie potrafi wyjść do ludzi by porozmawiać z pracownikami! Zarobki niskie, atmosfera beznadziejna. Nie polecam! Strata czasu i zdrowia!

Qupiu
@Ziomek

A jak kadrowa przyjechała do nas do Wilkowic w sprawie samooceny to też głównie wrzaskiem i krzykiem nas instruowała. Takie standardy. (usunięte przez administratora)

Romeo

Nigdy bym nie przypuszczał że będę się wstydził że pracuje w bultenie!!! Zakład który jeszcz kilka lat temu był liderem w Bielskich zakładach obecnie jest obrazem iście lekceważącego traktowania pracownika oraz przykładu obłudy pracodawcy i zakłamania jakie w tym zakładzie istnieje. Premie na poczatku ok 2000 tys potem z roku na rok coraz mniejsze a w tym roku (500 z malym chaczkiem) to już się chyba z penisem na głowy zamienili!! Tłumaczenie że kryzys to po co inwestują tyle pieniędzy w maszyny które stoją albo z ledwością pracują na 1 zmianę, a kompletnym dnem jest oszczędzanie kosztem pracownika!! Drukują informacje że wigilia wolne a tydzień wcześniej dowiadujesz się że masz H... a nie wolne!!! Propaganda rodem z dawnego ZSRR !!! Pewnie zapytacie gdzie są związki?? Ano związku w tym zakładzie to jest przykład związków TYLKO dla pracodawcy !!! Jak ktoś wspomniał to przewodniczący związków tylko składeczki liczy i na tym się kończy bo niczego innego nie potrafi załatwić bo się boi o (usunięte przez administratora) Nowy kierownik obrósł w piórka jak kurczak na zimę, nie potrafi kompletnie nic załatwić i ciągle pretensje o wszystko do pracowników. Reklamacja goni reklamacje i wielkie zdziwienie jakim cudem na kilkadziesiąt milionów śrub na gotowo miesięcznie znajdzie się kilka bez gwintu albo bez podkładki to może zamiast jeden pracownik dwie maszyny albo i trzy będzie jeden operator jedna maszyna ..??!!! Szczycą się certyfikatami i tytułem pracodawcy przyjaznemu pracownikowi HA HA HAAAA WIEKSZEJ bredni nie słyszałem!!!! Szczyt zakłamania i obłudy!!! Można by tu jeszcze napisać kilka tomów na temat sytuacji w zakładzie tylko po co ?? Reasumując OMIJAC SZEROKIM ŁUKIEM!!!!!

Maras

A potem się dziwi całe kierownictwo że reklamację są tydzień w tydzień...i będzie jeszcze więcej skoro się pracownika ma gdzieś to MY pracownicy mamy gdzieś robotę...jaka płaca taka praca. Bulten wylądował na szarym końcu bielskich firm (usunięte przez administratora) i jeszcze raz (usunięte przez administratora) a pan P. z tej śmiesznej solidarności to typowy (usunięte przez administratora) żerujący na ludziach...gość ma w nosie wszystkich tylko patrzy żeby składeczki spływały co miesiąc do kieszeni...PORAŻKA. Trzymajcie się z daleka od tego dziadostwa....

Solidarność

Witam, pracuje w tej firmie już dość długo ale to co się dzieje w tym roku to już jest (usunięte przez administratora) i meter mułu. Zakład okrada nas i w żywe oczy wmawia że jest kryzys a inwestycje tego roku to kilka mln zł jak nie kilkanaście nie licząc zakupu ziem w Radziechowach i to wszystko naszym kosztem. Dostaliśmy na święta zapomogę w kwocie 400zl gdzie kilka lat temu było to 1900zl. o związkach jakie działają na zakładzie to nawet szkoda gadać, ludzie którzy do nich należą muszą mieć naprawdę nierówno pod kopułą na szczescie jest takich coraz mniej. Dodam jeszcze że nasze kierownictwo takze ma nas głęboko w nosie i traktuje jak idiotów którzy nic nie potrafią, a nowy kierowniczek to zwykły cwaniaczek który myśli że mu wszystko wolno a najmniejsza (usunięte przez administratora) ma ciężko załatwić gdy zakład wydaje miliony na niepotrzebne inwestycje. Po nowym roku będzie kilka przyjęć do Bultenu bo ludzie uciekaja, radzę wam lepiej CV zanieść do Biedronki niż do Bultenu

@Solidarność

Powinni jak to było za dawnych czasów kiedy Solidarność była prawdziwą Solidarnością wywieść na taczkach tego pseldo przewodniczącego ,Związkowcy OBUDŹCIE SIĘ !!!!!! a nie kiełbasa na koniec roku i związkowcy szczęśliwie , ręce opadają ,

Jimmy

W tamtym roku pomimo kolejnych rekordów produkcji obcięli bezpodstawnie premie roczna o połowę do poziomu 800zl, ale to co pokazali w tym roku to już jest kpina i całkowity brak szacunku do pracownika i wykonywanej przez niego pracy (trzeba dodać że coraz to bardziej stresującej i trudnej bo nie jest to naciskanie guzika czy przekładanie rzeczy z kąta w kąt). 465 zł " PREMII ROCZNEJ" i uwaga 101 zł dodatku Świątecznego, no ludzie przecież to nawet żartami ciężko nazwać. Tyle jest warty pracownik dla szanownego zarządu i Pana prezesa. Jeszcze śmią ludziom mówić że to z powodu kryzysu podczas gdy między Świętami każą pracować na 3 zmiany a ilości produkowanych śrub są cały czas na takim samym wysokim poziomie. Chciałbym przypomnieć kadrze zarządzającej że w Bultenie pracują istoty myślące a nie szympansy i w takie (usunięte przez administratora) nikt nie wierzy...

Rastaman

Przykre...... Bardzo..... Kiedyś się czuło że Bulten to prawdziwa firma z zasadami, teraz.... Szkoda słów, nigdy bym nie przypuszczał że dojdzie takiego skompstwa. Robią z Nas umysłowo chorych, twierdzą że nie ma kasy że kryzys... Kogo oszukują tych którzy wyprasowywuja zyski???? Żenada naprawdę tego to się nie spodziewałem po takiej firmie. Byłem dumny ze tu pracuje teraz?? Będę wracał do domu kanałami.... Wszyscy to czytają i dowiadują się jak się tutaj szanuje pracownika. Pracodawca przyjazny pracownikowi..... Smutne!!

Grygny
@Rastaman

Kryzys to jest w fiacie gdzie znajomi ciągle narzekają , że postoje płatne 80% ,ale na święta premie 1800 zł dostali. A my

świeży

Śmiechu warte te pieniądze na święta. Lepiej było je dac Panu A.K by z większą kieszenia poszedł na emeryturę. A pracowników Bulten ma za nic.....koszmar

Aaa

Teraz wiadomo dlaczego o przelewy przyszły tak późno, niestety nie ma zarząd czym się pochwalić, najbardziej boli to że pracownika nikt tutaj nie szanuje, będzie jeszcze gorzej kiedyś premia była motywacja do pracy a teraz to raczej ochłap rzucony robolom, tyle warty jest pracownik w bultenie,wielkie (usunięte przez administratora) z metrem mułu, oby zarząd w porę przeanalizował swoje postępowanie bo to nie idxie w dobrym kierunku a opinia za firmą będzie się odbijać czkawką, pewnie jeszcze po nowym roku powtórz zwolnienia z,, dnia na dzień tak jak to zrobili w lipcu, mówiąc do końca że nie będzie zwolnień, tymczasem poszło ok 20 osób, którym nie przedłużono umów, (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o BULTEN POLSKA S.A. - Bielsko-Biała

• Jak się pracuje w BULTEN POLSKA S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy BULTEN POLSKA S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 151.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w BULTEN POLSKA S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 101, z czego 11 to opinie pozytywne, 55 to opinie negatywne, a 35 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

BULTEN POLSKA S.A.
  • Bukietowa 60