Opinie o InPost w Gdańsk

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy InPost. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie InPost na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o InPost w Gdańsk

ANONIMOWY

INPOST ,,NAJGORSZA I NIE UCZCIWA FIRMA KURIERSKA Z GDANSKA ,NIE WYWIAZUJA SIE ZE SWOICH OBOWIAZKOW,MAJA GDZIESZ KLIENTOW,.

Remek

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje aktualnie pracowników?

ululululu00
@Remek

musisz sobie sprawdzać stronę Integeru, tam są ogłoszenia ze wszystki miast. z gdańska chyba tez widziałem, więc pewnie robota sie dla ciebie znajdzie.

toto

Moja opinia o INPOST GDAŃSK jest jak najbardziej pozytywnaaaaaa.

Zach

pracowałem dla IT. super atmosfera przede wszystkim, nie korporacyjna. młody zespół, zgrany. kupa roboty, to nie zaprzeczę, ale ciekawe projekty. zarobki na poziomie.

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie InPost? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Kierownik Regionalnej Sprzedaży
Chcę śniegu

Nie szykuje się jakiś wakat na centrali? Ktoś coś wie?

setrus
@Chcę śniegu

w gdańsku? nie słyszałem, ale dużo ofert widziałem z krk i wawy. pewnie cię to nie urządza, ale jak coś daję znać, bo się przeniosłem pół roku temu właśnie do wawy i dalej w inpoście robie.

jeloł

wiem, że niektórzy nie mówili przez pewien czas dobrze o INPOŚCie, ale myślę, że to już minęło. pracuję od kilku lat i muszę powiedzieć, że teraz wracają do gry. kurier to nie jest łatw a praca, ale ktoś te paczki musi dostarczać, a warunki są good.

Mieszkaniec

nie wiem jak w innych inpostach, ale tu nie ma tak, żeby dużo ludzi marudziło na cokolwiek. a to dobrze świadczy o firmie. trochę tu już pracuję, sporo się nasłuchałem, więc zdążyłem poznać, co ludzie sądzą. ja też nie narzekam.

sam jak palec

nie jest tak źle jak wszyscy mówią o kurierowaniu. no roboty jest mnóstwo, ale za to czas szybko leci. robisz swoje i dostajesz pieniądze. stawki normalne, ludzie i kierownictwo w miarę także spoks

Nope hope

W sumie jest ok. Od jakiegoś czasu zaszło sporo zmian, trochę ludzi odeszło, przyszło sporo nowych, ale na dobre to wyszło jak tak teraz patrzę...

Azulll

ogólnie to normalne warunki. nie zawsze było różowo, ale teraz zdaje sie inPost wychodzi na prostą. jest całkiem dobrze. kasa standardowa za tego rodzaju robote.

masleniczekk

robiłem dla inpostu dosyć długo, mój przyjaciel też i obojgu nam się podobało. tzn wiecie, praca jak praca, nikt tego nie chce i nie lubi, ale jak trzeba, to lepiej tu niż gdzie indziej. fajna robota dla młodych!

Puffy

Pracowałem w tym inpoście na centrali i z ludźmi bywało różnie oczywiście, no ale da się strzymać, a niektórzy to byli naprawdę w dechę! Pensja przyzwoita + dodatki. Polecam!

Jajko

lubię inpościk, paczkomaty to cudo! kolega pracował w tej firmie i był całkiem zadowolony, nigdy na nic nie marudził. jak zamawiam to tylko tak :)

wpis

w Gdańsku zaczynałem pracę i nikt mnie nie chciał przyjąć aż trafiłem do inposta. przeszkolili, nauczyli i dość długo sobie popracowałem. happy byłem, no chociaż kupa roboty była, ale wszyscy wysyłają przez inposta to normalne.

Zegarro1234

pracowałem tu kiedyś!!! supcio fajna firma, na prawde.

Lowpop

w Gdańsku się dobrze pracuje w inpoście. Pracowałem też w innym mieście i było równie dobrze, ale taka ekipa jak jest tutaj, to nigdzie! Warunki dobre, jak wszędzie, nie ma co złego opowiadać.

Backspace

dużo jeżdżenia, pewnie jak w każdym inpoście, ale da sie wszystk o ogarnąć. stawki normalne, można sobie wybrać kiedy się chce pracować. ogólnie spoko.

Jagger

w Gdańsku najfajniejsza jest atmosfera! super ludzie naprawde. kiedyś pracowałam na infolinii i wszyscy bardzo mi pomagali. no i ja innym też :)

Grażynka

Przesyłki zawsze na czas, doceniam to, że moge oderbać kiedy chce paczke!

Proman

InPost jest bardzo w porządku firmą. Pracowałem jako kurier w Gdańsku. Pracownicy byli bardzo zadowoleni, ja też, chociaż było dużo roboty. Pensja na czas, benefity. SUPER!

Zostaw merytoryczną opinię o InPost - Gdańsk

• Jak się pracuje w InPost?

Zobacz opinie na temat firmy InPost tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w InPost?

InPost