masleniczekk

robiłem dla inpostu dosyć długo, mój przyjaciel też i obojgu nam się podobało. tzn wiecie, praca jak praca, nikt tego nie chce i nie lubi, ale jak trzeba, to lepiej tu niż gdzie indziej. fajna robota dla młodych!

Puffy

Pracowałem w tym inpoście na centrali i z ludźmi bywało różnie oczywiście, no ale da się strzymać, a niektórzy to byli naprawdę w dechę! Pensja przyzwoita + dodatki. Polecam!

Jajko

lubię inpościk, paczkomaty to cudo! kolega pracował w tej firmie i był całkiem zadowolony, nigdy na nic nie marudził. jak zamawiam to tylko tak :)

wpis

w Gdańsku zaczynałem pracę i nikt mnie nie chciał przyjąć aż trafiłem do inposta. przeszkolili, nauczyli i dość długo sobie popracowałem. happy byłem, no chociaż kupa roboty była, ale wszyscy wysyłają przez inposta to normalne.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Zegarro1234

pracowałem tu kiedyś!!! supcio fajna firma, na prawde.

Lowpop

w Gdańsku się dobrze pracuje w inpoście. Pracowałem też w innym mieście i było równie dobrze, ale taka ekipa jak jest tutaj, to nigdzie! Warunki dobre, jak wszędzie, nie ma co złego opowiadać.

Backspace

dużo jeżdżenia, pewnie jak w każdym inpoście, ale da sie wszystk o ogarnąć. stawki normalne, można sobie wybrać kiedy się chce pracować. ogólnie spoko.

Jagger

w Gdańsku najfajniejsza jest atmosfera! super ludzie naprawde. kiedyś pracowałam na infolinii i wszyscy bardzo mi pomagali. no i ja innym też :)

Grażynka

Przesyłki zawsze na czas, doceniam to, że moge oderbać kiedy chce paczke!

Proman

InPost jest bardzo w porządku firmą. Pracowałem jako kurier w Gdańsku. Pracownicy byli bardzo zadowoleni, ja też, chociaż było dużo roboty. Pensja na czas, benefity. SUPER!

Matka

Bardzo dziękuję Panu na infolinii, który sprawnie załatwił możliwość odbioru przesyłki z paczkomatu w Gdańsku oraz Panu ,który tą przesyłkę dostarczył. WIELKIE DZIĘKI Wdzięczna matka której syn wylatuje dzisiaj do Londynu.

Monika

Dzień dobry. Oferta pracy listonosza w woj. pomorskim - różne lokalizacje. Umowa o pracę + premia + premia roczna, różnorodny pakiet świadczeń socjalnych, bony żywnościowe, stabilność zatrudnienia, wdrożenie do pracy. Kontakt pod numerem (58) 32 66 144.

ani

witam chcę się dowiedzieć coś o pracy w sortowni inpost wola bykowska. warunki??

gdańsk

Słuchajcie, czy w Gdańsku paczkomatami i listami zajmuje sie ten sam oddział, czy ajent?

operacyjny

w firmie inpost pracuję dwa lata i wiem jedno wszystko zależy od agenta ktory prowadzi oddział ja pracuje dla agenta z tczewa i jestem super zadowolona szef i ekipa szefoistwa jest super a kierowniczka oddziału najlepsza wynagrodzenie nie ma co narzekać

pesci

Czy to prawda ze tam obowiazuja dwa jezyki? polski i ukrainski ?

Jedrek

Burdel na kółkach. Takie jest moje zdanie o Inpost.

Rumia

InPost w Rumi to dopiero kino..jak zatrudnimy nowego to dostaniecie Państwo swój list, średnia pracy "doręczyciela" 2 dni. Tak DORĘCZYCIELA, bo listonosze są w Poczcie Polskiej ! InPostowi dziękujemy.

ja

rob tam gdzie robisz bo sobie "polepszysz"

ktosik z branży

Dobra wiadomość dla wszystkich szukających pracy, firma INPOST opublikowała właśnie nową ofertę pracy. Bardzo mnie zaciekawiła, a wy co na to? Ogólnopolska firma InPost – oddział w Piotrkowie poszukuje osób na stanowisko DORĘCZYCIEL-LISTONOS... http://www.gowork.pl/praca_podglad,5690541?keywords=®ion=

Zostaw merytoryczną opinię o InPost - Gdańsk